
Pieci dzīvnieki - dakteri
Mūsu mājas mīluļi ir daļa no ģimenes. Mēs par tiem rūpējamies, kopjam un barojam, pretī sagaidot mīlestību, sabiedrību, siltumu un mājas sajūtu, taču bieži vien nemaz nezinām, ka viņi sniedz un spēj sniegt mums daudz vairāk.

9 netipiskas pazīmes, ka tavā dzīvē ir pārlieku daudz stresa
Hronisks stress visbiežāk saistāms ar nervozitāti, miega traucējumiem, spēku izsīkumu, pastiprinātu stimulatoru lietošanu un citām vispārzināmām pazīmēm. Tomēr par pārmērīgu stresu var liecināt arī daži netipiski simptomi.

Kā sadzīvot ar krūts vēzi un to uzvarēt: stāsta psihoterapeite
Par to, kā tikt galā ar krūts vēzi ne tikai fiziski, bet arī garīgi, stāsta ārste, psiholoģe, psihoterapeite un Latvijas Psihoterapeitu biedrības biedre Inna Savoņa.

Dabiski līdzekļi tavu nieru veselībai
Nieres ir nemitīgi funkcionējošs orgāns – šeit veidojas urīns, kas izdala aptuveni 80% vielmaiņas galaproduktu. Lai izvairītos no nieru darbības traucējumiem, tev jāievēro tikai daži vienkārši nosacījumi.

Paātrini vielmaiņu vienas dienas laikā!
Jo ātrāka būs tava vielmaiņa, jo vairāk kaloriju tavs organisms spēs sadedzināt, tādējādi palīdzot tev vieglāk iegūt vēlamo svaru. Vielmaiņas darbību iespējams uzlabot pat vienas dienas laikā – tikai ievies nelielas korekcijas savā ikdienas ritmā.

Speciāliste: Stress un galvassāpes bieži vien nav saistītas tikai ar ikdienas rūpēm
Ilgstošs diskomforts un fizisks nogurums ne vienmēr ir saistīts ar saspringtu darba dienu, stresu vai aizņemtību - ļoti bieži cēlonis meklējams centrālās nervu sistēmas traucējumos, norāda neiroloģe Dagnija Mežavilka.

Valdis Valters: Acs protēze neatdod redzi, bet atgriež cilvēku sabiedrībā
Okulārists Valdis Valters šī gada janvārī brīvprātīgi devās uz Ukrainas galvaspilsētu Kijevu, lai palīdzētu ukraiņu karavīriem, kuri kaujās zaudējuši acis. Protēžu izgatavošanu okulārists finansēja pats un palīdzēja apmēram 70 ukraiņu karavīriem.

Ieradumi, kas kaitē tavām aknām
Aknas ietekmē virkni dzīvībai svarīgu procesu, un no to veselības atkarīga tava pašsajūta un organisma spēja pretoties saslimšanām. Tā kā šo svarīgo orgānu būtiski ietekmē tavs dzīvesveids, izvairies no ieradumiem, kas tām var kaitēt.

Veselības problēmas, ko rada augsti papēži
Lai pēda spētu pilnvērtīgi balstīt tavu ķermeni, tās virsmai jāveido 90 grādu leņķis. Augstpapēžu apaviem pēdu paceļot 60 vai 45 grādu leņķi, tiek izmainīta pēdas funkcija un pareizā pozīcija, radot tev veselības problēmas.

6 lietas, ko nedarīt pēc tam, kad esi paēdis
Vienalga, vai našķojies ar kādu kārumu, vai ieturi veselīgas pusdienas, visticamāk tev ir izveidojies savs ēšanas rituāls. Taču daži no populārākajiem ieradumiem pēc ēšanas var nopietni kaitēt tavai veselībai.