medicine.lv skaitļos

Lietotāji online265
Aktīvie uzņēmumi11976
Nozares raksti1540
Ekspertu atbildes21477
Sīkdatņu izmantošanas noteikumi : medicine.lv

Sīkdatņu izmantošanas noteikumi

Sīkdatņu izmantošanas noteikumos ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana SIA "Latvijas tālrunis" mājaslapās, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firexox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Funkcionālās sīkdatnes
Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

Veiktspējas/analītiskās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti. SIA "Latvijas tālrunis" izmanto datu apstrādātāja Google Inc. analīzes rīku Google Analytics.

Kādiem mērķiem (nolūkiem) SIA "Latvijas tālrunis" izmanto sīkdatnes

SIA "Latvijas tālrunis" izmanto sīkdatnes, lai:

nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
uzlabotu mājaslapu lietošanas pieredzi;
pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem (tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem);
iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu (apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.);
izstrādātu un ieviestu to uzlabojumus.
Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats

Apmeklējot SIA "Latvijas tālrunis" vietnes un mājalapas, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.
Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir SIA "Latvijas tālrunis" leģitīmā (tiesiskā) interese, kas saistīta ar tās komercdarbības nodrošināšanu - nodrošināt mājaslapas funkcionalitāti un analizētu SIA "Latvijas tālrunis" mājaslapas lietojumu darbību, kā arī izstrādāt un ieviest to uzlabojumus.
Dati tiek apstrādāti, pamatojas uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu.

Sīkdatņu atspējošana

Ja lietotājs nevēlas, ka tiek izmantotas sīkdatnes, ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājaslapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.
Papildus atteikuma iespējai Jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Kontaktinformācija

Portāla www.medicine.lv personas datu apstrādes pārzinis datu apstrādei, kas ir saistīta ar pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu: SIA "Latvijas tālrunis", 40003050681, Blaumaņa iela 38/40, Rīga, LV-1011.

Detalizētāku informāciju par sīkdatņu izmantošanu vai fizisku personu datu apstrādi, Jūs varat saņemt, rakstot uz uz epastu: serviss@latvijastalrunis.lv