
Hemoroīdi – šoferu un biroja darbinieku slimība
Par šo kaiti nemēdz skaļi runāt, bet tās radītais diskomforts bojā dzīves kvalitāti, tāpēc "Medicīnas sabiedrība ARS" aicina pievērst uzmanību delikātās zonas problēmām, lai izvēlētos piemērotāko ārstēšanas stratēģiju.

Krūts vēzis nešķiro: Onkoloģes pieredzes stāsts
Sarmīte Baltkāje (81) ir krūts ķirurģijas onkoloģe ar vairāk nekā 55 gadu darba stāžu. Daktere ar krūts vēzi ir saskārusies, ne tikai ārstējot pacientes. Pirms 10 gadiem krūts vēzis tika diagnosticēts arī viņai.

Dabīgas receptes mātes piena vairošanai
Nereti jaunās māmiņas ir saskārušās ar piena trūkumu. Aptiekās pieejamas dažādas tējas laktācijas veicināšanai, taču, kā ar dabīgām vielām vairot pienu?

9 mīti par piena zobiem
Diemžēl, bet bērnu zobārstu ikdienā, biežāk ir sastopami bērni ar cauriem zobiem. Vecāki bieži uzskata, ka bojāts, plombēts vai izrauts zobs ir norma.

Dabiski līdzekļi pret pastiprinātu svīšanu
Svīšana ir dabisks veids, kā tavs ķermenis regulē temperatūru. Tomēr pastiprināta svīšana arī situācijās, kad nenodarbojies ar fiziskām aktivitātēm un temperatūra ir normas robežās, var liecināt par hiperhidrozi.

Dzemdes spirāle – viena no efektīvākajām kontracepcijas metodēm
Jau 400 gadus p.m.ē., lai pasargātu sievietes no nevēlamas grūtniecības, dzemdē ar caurulītes palīdzību ievadīja dažādus priekšmetus. Skaidrs bija viens – ja dzemdē atradīsies svešķermenis, tas traucēs iestāties grūtniecībai.

Ieteikumi bērnu drošībai, pārvietojoties ar velosipēdu
Lai aktīvā atpūta ar velosipēdiem bērnam būtu droša un patīkama, vecākiem jāņem vērā vairāki ieteikumi, rūpējoties par mazo velo braucēju drošību.

6 veidi, kā tavs dzīvesbiedrs var ietekmēt tavu veselību
Kā izrādās, cilvēks, ar ko tu dzīvo kopā, spēj būtiski ietekmēt ne tikai tavus ieradumus un dzīvesveidu, bet arī veselību. Tu vari pieņemties svarā, iegūt nepatīkamu ādas infekciju un citas kaites, abiem pat nenojaušot to patieso cēloni.

Pavasara vēstnesis - alerģija
Kas tad ir pavasara alerģija, vai tā iedzimst, vai iegūstam to dzīves laikā un vai no tās var izvairīties? Uz šiem jautājumiem atbild Premium Medical alergoloģe un pulmonoloģe Dr. Līga Ciekure.

Ķermeņa radītās skaņas var liecināt par saslimšanām
Krakšķoši kauli, džinkstoņa ausīs vai rūcošs vēders var būt signāls, ka kaut kas nav kārtībā ar tavu veselību. Noskaidro, kad ķermeņa radītās skaņas ir dabiska parādība, bet, kad tām jāpievērš papildu uzmanība.