
5 iemesli, kāpēc tev vajadzētu dzert vairāk ūdens
Vairāk nekā 70% cilvēka ķermeņa veido ūdens. Neuzņemot dienā nepieciešamo ūdens daudzumu, būtiski cieš tava fiziskā un garīgā veselība, kā arī paātrinās novecošanas process.

Tumšais ziemas laiks – kā pārvarēt nogurumu?
Gadalaikiem un saules gaismai ir nenoliedzama ietekme uz cilvēka pašsajūtu - tumšais ziemas laiks cilvēka enerģijas līmeni, miega režīmu, noskaņojumu un pat vielmaiņu bieži vien ietekmē negatīvi.

Trīs vienkārši ieteikumi veselīgiem zobiem
Zobu tīrīšana ir ierasta, bet ļoti būtiska ikdienas mutes higiēnas sastāvdaļa. Tomēr bez regulāras zobu tīrīšanas, svarīgs ir arī atbilstošs un sabalansēts uzturs. Signal zīmola vadītāja Marita Soha skaidro, kā ēšanas paradumi var ietekmēt zobu veselību.

Hormonālais līdzsvars labākai pašsajūtai
Līdzko organismā tiek izjaukts hormonu līdzsvars, ievērojami pasliktinās arī tava pašsajūta un pat ārējais izskats. Pirms steidzies to atjaunot ar medikamentu palīdzību, ievies izmaiņas savos ikdienas ieradumos.

Cukura diabēta pacients pie stūres var būt bīstams
Statistika ir skaudra. Lielbritānijā ik gadu notiek aptuveni 5 letāli hipoglikēmijas izraisīti ceļu satiksmes negadījumi. Aptuveni 25 – 30 ceļu satiksmes negadījumimēnesī Lielbritānijā cieši saistīti ar hipoglikēmijām . Kāda situācija ir Latvijā? To pēta endokrinologs Ingvars Rasa.

Cik stundas miega tev patiesībā nepieciešamas?
Speciālisti norāda, ka optimālais laiks, kuru tev nepieciešams pavadīt miegā ir astoņas stundas. Taču to, cik daudz miega tev īstenībā vajadzīgs, nosaka dažādi faktori, piemēram, vecums un tavs veselības stāvoklis.

Parūpējies par savu kaulu veselību
Pasargāt savus kaulus no slimībām ir vienkāršāk nekā tev šķiet. Uzzini, kā uzturs, fiziskās aktivitātes un citi dzīvesveida faktori var ietekmēt tavu kaulu masu.

Jauns gads, jaunas apņemšanās – kā atmest smēķēšanu
Neskaitāmi daudz cilvēku visā pasaulē jauno gadu uzsāk, apņemoties atbrīvoties no veselībai tik kaitīgās smēķēšanas atkarības. Ja arī Tu šogad esi nolēmis atbrīvoties no smēķēšanas atkarības, lasi farmaceita Vitālija Mitrohina padomus.

Recepšu zāļu nepamatotas lietošanas smagās sekas
Recepšu zāles cilvēks lieto nepamatoti gan tad, ja aizņēmies no drauga recepšu pretsāpju zāles, lai mazinātu savas muguras sāpes, gan tad, ja apdullinājies, iešņaukdams vai injicēdams saberztas zāļu tabletes.

Gripa klāt - kā drošāk pārlaist gripas sezonu?
Ziema ir laiks, kad īpaši aktivizējas dažādi vīrusi, no kuriem kā draudīgāko atpazīstam gripas vīrusu. Kā tad labāk pārdzīvot iespējamo gripas laiku un kapēc tieši gripa mūs tik ļoti biedē?