Lai hobijs nekļūst par kaitnieku muguras veselībai: Kas palīdzēs pret muguras sāpēm?
Aizrautīgam dārzniekam ar mērenu rosīšanos dobē parasti ir par maz – vajag padarīt visu un uzreiz. Kāds brīnums, ja pēcāk “saķer” muguru? Tad dažas nākamās dienas dārzam nāksies pagaidīt, kamēr sāpes pierimst. Tomēr mēdz gadīties, ka tās kļūst hroniskas.
Padomi veselīgas zarnu mikrofloras uzturēšanai vasarā
Vasarā mūsu ēdienkarte var ievērojami mainīties – tajā ienāk daudz vairāk svaigu augļu un dārzeņu, ogu un zaļumu, bet vienlaikus – arī grilēti ēdieni un noteikti našķi, piemēram, saldējums. Kāpēc ir svarīgi rūpēties par zarnu mikrofloras veselību un kā to varam darīt vasarā?
Pirmā mājas aptieciņa mazulim un jaunajai māmiņai
Mazuļa ienākšana ģimenē ir skaists un satraucošs brīdis. Lai pēc bērna piedzimšanas kaut nedaudz samazinātu rūpes un pienākumu apjomu, jau grūtniecības laikā mājas aptieciņu ieteicams papildināt ar dažādām medicīnas un higiēnas precēm, kas būs nepieciešamas jaunajai māmiņai un mazulim.
Izplatītākie mīti par kāju tūsku vasarā: Farmaceites padomi un ieteikumi
Vasara ir laiks, kad daudzi saskaras ar kāju tūsku, kas var radīt ne tikai diskomfortu, bet arī bažas par savu veselības stāvokli. Kāju tūska ir izplatīta problēma, īpaši karstā laikā, un tā var rasties dažādu iemeslu dēļ. Lai gan šis termins ir zināms visiem tāpat kā izteikums “kājas kā bluķi”, apkārt cirkulē daudz mītu un nepareizu uzskatu, kas izplatās galvenokārt nepilnīgas informācijas dēļ.
Atvaļinājums kā terapija mentālajai veselībai: Skaidro psiholoģe
Nereti atvaļinājumu gaidām vien tādēļ, lai beidzot padarītu mājās sakrājušos darbus, lai gan zinām, ka tas nebūt nenozīmē pilnvērtīgu atpūtu. Taču atvaļinājums ir ārkārtīgi svarīga pauze no darba vispirms jau mentālās veselības uzturēšanai – ļauj mazināt stresa līmeni, novērst izdegšanu un uzlabo psiholoģisko pašsajūtu, līdz ar to uzlabojot arī fizisko veselību.
Vēders, kas pēc dzemdībām nepazūd Reklāmraksts
Ikviena sieviete vēlas izskatīties slaida jebkurā savā dzīves posmā. Arī pēc dzemdībām jaunā māmiņa grib pēc iespējas ātrāk atgūt sava auguma iepriekšējās aprises. Bet ko darīt, ja vēders tomēr negrib sarauties? Par to saruna ar "Jūrmalas slimnīcas" plastikas ķirurgu Kārli Vērdiņu.
Plastikas ķirurģe: Krūšu palielināšanas operācijas zaudē popularitāti. Kas tās apsteidz?
Kā mākslīgais intelekts ietekmēs un mainīs estētisko plastisko ķirurģiju? Kādi tehnoloģiju sasniegumi būs pieejami pacientiem un kādas ir vadošās nozares tendences? Ekskluzīvu ieskatu sniedz sertificēta un augsti kvalificēta plastikas ķirurģe.
Kāpēc vasarā paaugstinās kuņģa skābes līmenis un ko iespējams darīt? Stāsta farmaceite
Vasaras ogu, augļu un dārzeņu sezona Latvijā ir ļoti īsa, un šai laikā tā vien kārojas tos saēsties pilnām saujām un nodrošināt tik nepieciešamo vitamīnu devu pirms rudens un ziemas sezonas. Šie produkti ir bagāti ne tikai ar vitamīniem, bet arī ar antioksidantiem un šķiedrvielām, tomēr ne visi tos drīkst baudīt pēc sirds patikas, jo šīs dabas veltes var radīt kairinājumu kuņģī, izraisot dedzināšanu un citus nepatīkamus simptomus.
Kā rehabilitācija var palīdzēt mazināt migrēnas lēkmes? Skaidro neiroloģe
Galvassāpes ir viena no biežākajām nervu sistēmas slimībām, kas aizvien netiek ne pietiekami novērtēta, diagnosticēta un ārstēta. Neiroloģe stāsta, ka Globālajā slimību sloga pētījumā, migrēna ierindojās 6. vietā starp visām kaitēm, kas visizteiktāk ietekmē dzīves kvalitāti un kuru dēļ cilvēks zaudē visvairāk gadu nespējas dēļ.
Diabēts un acu veselība: Riski, par kuriem nerunā
Iespējams, vien retais zina, ka diabēts veicina ne vien glikozes līmeņa pārmaiņas, bet arī citu slimību atklāšanu vai progresēšanu. Tā, piemēram, savlaicīgi neveicot nepieciešamo diagnozes kontroli un nemeklējot speciālistu atbalstu, var nākties saskarties ar smagiem acu bojājumiem un to aprūpi daudzu gadu garumā.