medicine.lv skaitļos

Lietotāji online118
Aktīvie uzņēmumi12644
Nozares raksti1311
Ekspertu atbildes20768
Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv
Izveidots pusmiljons digitālo Covid-19 sertifikātu
Elefantiāze: Simptomi, cēloņi, ārstēšana
Kā parūpēties par sirds veselību karstā laikā?

Jaunākais forumā

Medicīna

Augstuma (kalnu) slimība: Simptomi, cēloņi, ārstēšana

Farmācija

Serotonīna sindroms: Simptomi, cēloņi, ārstēšana
Atkarība no pretsāpju medikamentiem: Simptomi, cēloņi, ārstēšana

Rehabilitācija

Elefantiāze: Simptomi, cēloņi, ārstēšana
Neiroreimatisms: Simptomi, cēloņi, ārstēšana

Veselīgs dzīvesveids

Biežākās kļūdas un padomi veiksmīgai smēķēšanas atmešanai
Tuberkuloze: Simptomi, cēloņi, ārstēšana

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical ir viens no vismodernākajiem aizsargājošiem respiratoriem, kas ražots Zviedrijā, un to izmantotu izaicinošos apstākļos, kuros ir nepieciešama aizsardzība pret gaisā esošām daļiņām un baktērijām. Tiki medical īpaši paredzēta medicīniskai lietošanai, tāpēc tā ir piemērota izmantošanai veselības aprūpes un neatliekamās palīdzības dienestos. 

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Mūsdienās ir veikti pētījumi un eksperimenti, kuri apliecina, ka medicīnisko dēļu terapija palīdz uzlabot vispārējo veselību un ādas stāvokli. 

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Spirulina" – bagātīgs uzturvielu un vitamīnu avots

Testa rezultāti:

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "Spirulina" 500 mg – uztura bagātinātāju ar bagātīgu uzturvielu un vitamīnu daudzumu.

Testa rezultāti: NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

Testa rezultāti: NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu NEO piedāvāja testēt NEO just B COMPLEX SPRAY nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai.

ZOE – fermentēts probiotiskais dzēriens

ZOE – fermentēts probiotiskais dzēriens

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Joneks" piedāvā testēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE.

Uzņēmējs runā

Atbild eksperti

Ar ko varētu izskaidrot sāpes vēdera lejasdaļā, kreisajā pusē?
Labdien!

Esmu 20 gadu veca sieviete, augums 170 cm, svars 52 kg. Man ir parādījušās sāpes kreisajā pusē, vēdera lejasdaļā. Pirmās sāpes parādījās menstruāciju beidzamajā dienā. Tagad sāp arī pāris dienas pirms menstruācijām. Kāds tām varētu būt izskaidrojums? Vai ir jāgriežas pie ginekologa? Kādi izmeklējumi jāveic?

P.S. Ir veikta vēdera dobuma un nieru USG, kas neko neuzrādīja.

Paldies!
Atbild:
Maija Dace Broša, ginekoloģe
Labdien! Attālināti nevar noteikt sāpju iemeslu, jo vēdera sāpēm var būt daudzi cēloņi. Viens no tiem varētu būt gremošanas trakta traucējumi. Ir jādodas pie ģimenes ārsta un ginekologa....

Ginekoloģija / sievietes veselība / dzemdības

Cik ilgā laikā ir jāuzliek kronītis pēc pagaidu plombes ielikšanas?
Labdien!

Man tika veikta sakņu tīrīšana, pildīšana, novīlēja zobu un uzlika pagaidu plombi, sakot, ka būs vajadzīgs kronītis. Sakiet, lūdzu, kādas ir lētākās cenas, un cik ilgā laikā ir jāuzliek kronītis? Vai ir kāds laika limits, cik drīkst staigāt ar to pagaidu plombi? Vai var salūzt?

Paldies!
Atbild:
S. Piskunova
Labdien! Par ekonomiskiem jautājumiem, lūdzu, interesēties izvēlētajā medicīnas iestādē. Sakarā ar zoba tālāko ārstēšanu: vispirms jāpabeidz zobu ārstēšana, virs pagaidu plombes kronīti likt nedrīkst. Pēc plombēšanas pabeigšanas ārsts Jums rekomendēs protezēšanas termiņus. Ar visu cieņu,...

Zobārstniecība / mutes veselība

Ilgstoši spiedoša sajūta vēderā - kādus izmeklējumus veikt, lai noskaidrotu cēloni?
Labdien!

Vīrietis, 30 gadi.

Jau kādu laiku sadzīvoju ar spiedošu sajūtu vēdera lejasdaļā, varētu pat teikt, ka mazliet tā kā sāp. Spiedošā sajūta ir izteiktāka pēc ēšanas, ir arī pārlieku daudz gāzes. Brīžiem ir tāda sajūta, it kā vajadzētu nokārtoties, bet, lai arī kā censtos, nekādīgi nesanāk. Vēders iziet regulāri un bez jebkādiem traucējumiem.

Ģimenes ārste šo norakstīja uz aizcietējumiem, tādēļ izrakstīja zāles vēdera iziešanai (nosaukumu nepateikšu, jo tas bija kādu laiku atpakaļ), bet tas neko nemainīja. Esmu mēģinājis neēst pāris dienas, tā teikt, lai iztīrītu vēderu, bet spiedošā sajūta nepārgāja arī pie tukša vēdera. Vistrakāk šo spiedošo sajūtu atminos nākamajā dienā pēc alkohola lietošanas, bet nu jau gandrīz 6 mēneši pagājuši, kopš neesmu lietojis alkoholu (varbūt tā bija tikai sakritība).

Tā nu es ar šo problēmu sadzīvoju vēl līdz šim. Uz doto brīdi esmu ārzemēs, bet pavisam drīz došos uz Latviju, tāpēc meklēju, kur griezties, kādas analīzes veikt, vai ko citu.

Paldies!
Atbild:
Jānis Ventiņš, Homeopātiskās aptiekas farmaceits
Labdien! Vislabāk būtu, ja Jūs vēlreiz sazinātos ar savu ģimenes ārstu vai dotos pie gastroenterologa. Un līdz tam var mēģināt Arnikas kompleksu (homeopātiskās zāles gremošanas problēmu gadījumos), kuņģa pilienus vai kādu tēju (piemēram, vērmeles vai piparmētras). Iespējams, ka tas atvieglos Jūsu stāvokli....
Atbild:
Veselības salons 888
Labdien! Jūsu uzrakstītajā vēstulē ir diezgan daudz pretrunu, bet, spriežot pēc atsevišķiem faktiem un Jūsu sūdzībām, iespējams problēmas ir ar gremošanas traktu un varbūt arī ar uroģenitālo sistēmu. Tādēļ ir nepieciešama kopēja organisma izmeklēšana, lai noskaidrotu problēmas iemeslu un tad arī saprastu, kā rīkoties un palīdzēt Jums tālāk. Mūsu medicīnas iestādē var veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī, balstītu uz biorezonansi. Šī izmeklējuma laikā tiek izmeklēts katrs orgāns un...

Gastroenteroloģija / gremošanas sistēma

Sadarbības partneri