medicine.lv skaitļos

Lietotāji online99
Aktīvie uzņēmumi12644
Nozares raksti1311
Ekspertu atbildes20768
Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv
Izveidots pusmiljons digitālo Covid-19 sertifikātu
Elefantiāze: Simptomi, cēloņi, ārstēšana
Kā parūpēties par sirds veselību karstā laikā?

Jaunākais forumā

Medicīna

Augstuma (kalnu) slimība: Simptomi, cēloņi, ārstēšana

Farmācija

Serotonīna sindroms: Simptomi, cēloņi, ārstēšana
Atkarība no pretsāpju medikamentiem: Simptomi, cēloņi, ārstēšana

Rehabilitācija

Elefantiāze: Simptomi, cēloņi, ārstēšana
Neiroreimatisms: Simptomi, cēloņi, ārstēšana

Veselīgs dzīvesveids

Biežākās kļūdas un padomi veiksmīgai smēķēšanas atmešanai
Tuberkuloze: Simptomi, cēloņi, ārstēšana

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical ir viens no vismodernākajiem aizsargājošiem respiratoriem, kas ražots Zviedrijā, un to izmantotu izaicinošos apstākļos, kuros ir nepieciešama aizsardzība pret gaisā esošām daļiņām un baktērijām. Tiki medical īpaši paredzēta medicīniskai lietošanai, tāpēc tā ir piemērota izmantošanai veselības aprūpes un neatliekamās palīdzības dienestos. 

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Mūsdienās ir veikti pētījumi un eksperimenti, kuri apliecina, ka medicīnisko dēļu terapija palīdz uzlabot vispārējo veselību un ādas stāvokli. 

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Spirulina" – bagātīgs uzturvielu un vitamīnu avots

Testa rezultāti:

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "Spirulina" 500 mg – uztura bagātinātāju ar bagātīgu uzturvielu un vitamīnu daudzumu.

Testa rezultāti: NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

Testa rezultāti: NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu NEO piedāvāja testēt NEO just B COMPLEX SPRAY nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai.

ZOE – fermentēts probiotiskais dzēriens

ZOE – fermentēts probiotiskais dzēriens

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Joneks" piedāvā testēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE.

Uzņēmējs runā

Atbild eksperti

Kādas sekas var būt, pārsniedzot magnija dienas devu grūtniecības laikā?
Labdien!

Esmu 27. grūtniecības nedēļā. Pēdējā laikā ļoti bieži vēders paliek tāds kā sasprindzis, ļoti ciets. Vecmāte lika palielināt magnija devu. Izrādās, lietoju "Magne B6", kurā ir trīs reizes lielākā deva nekā tam, par kuru runāja vecmāte. Sanāk, ka pāris dienas esmu trīs līdz četras reizes pārsniegusi vitamīna B6 devu, kas grūtniecības laikā neesot ieteicams. Ļoti pārdzīvoju un noraudājos, nespēju rast mieru. Vai tiešām tam būs sekas, un ko darīt tālāk? Lietot magniju bez B6, un arī dzelzi nopirkt tīru? Kad un kā būtu jūtamas sekas?

Paldies!
Atbild:
Maija Dace Broša, ginekoloģe
Labdien! Īslaicīgi pārsniedzot devu, seku nebūs. Runājiet ar savu vecmāti vai ārstu un atcerieties, ka stress gan var radīt problēmas. Jebkurā neskaidrību gadījumā zvaniet mediķiem, kas Jūs pazīst un spēj nomierināt, nevis atbildi meklējiet internetā....

Ginekoloģija / sievietes veselība / dzemdības

Vai šīs diskomforta sajūtas un veselības kaites var rasties uz nervu pamata?
Labdien!

Pirms 6 mēnešiem mana dzīve sāka mainīties pēc ļoti sāpīgiem notikumiem. Esmu ļoti emocionāla un visu ''laižu caur sevi'', nevelku sevi ārā no drūma garastāvokļa un ļoti daudz ko analizēju. Vairāk nekā mēnesi pēc otra sāpīgā notikuma (katru vakaru vilka uz raudāšanu) man sākās ausu problēmas, kuras līdz galam nav vēl pārgājušas. Ausu ārste, pat nezinot manus pēdējā laika notikumus, minēja, ka šādas problēmas var nerisināties uz nervu pamata. Pazuda dzīvesprieks. Tuvinieki teica, ka esmu ļoti bēdīga ikdienā. Pēc kāda laika sākās arī slikta dūša, saspringums žoklī, galvā. Pa naktīm murgoju. Dzēru nomierinošu nervu tēju katru vakaru, kura mazināja murgus, bet ne diskomforta sajūtas. Ģimenes ārste izrakstīja man ''Noofen'', un vienu kursu esmu nesen izdzērusi. Ir daudz labāk, bet diskomforta sajūtas vēl ir. Asins analīzes pēdējo reizi taisīju vairāk nekā 3 mēnešus atpakaļ. It kā viss labi. Vai manas ''kaites'' var kaut kādā ziņā norakstīt uz nervu pamata?

Paldies!
Atbild:
Dace Simsone, psihiatre
Labdien! Ķermeņa reakcija uz smagu emocionālu stresu var izpausties gan ar psihiskas dabas, gan fiziskiem simptomiem. Jūsu gadījumā, iespējams, vērojami šie reakcijas veidi. Tā kā fiziski esat izmeklējusies un sākusi savā labā kaut ko darīt, tad vēlams papildus meklēt palīdzību pie psihiatra, kas palīdzēs noorientēties, kā labāk rīkoties šādā situācijā, iespējams, izrakstīs citus medikamentus un ieteiks psihoterapiju....

Psihoterapija / psihiatrija

Sadarbības partneri