
7 biežākās kļūdas kosmētisko sejas masku lietošanā: Skaidro speciāliste
Maskas sejas ādai var būt lielisks veids, kā papildināt savus ādas kopšanas rituālus, palutināt savu ādu un veltīt laiku sev. Taču vai zinām, kā lietot sejas ādas maskas tā, lai tās sniegtu vislabāko efektu? No kādām kļūdām ieteicams izvairīties sejas masku lietošanā un kā izvēlēties sev piemērotāko?

Optometriste: Redzes problēmas bērniem un jauniešiem parādās arvien agrākā vecumā
Cilvēka redzes funkciju attīstība un pilnveidošanās notiek no dzimšanas līdz septiņu līdz 10 gadu vecumam. Satraucoša ir tendence, ka pēdējo gadu laikā redzes problēmas bērniem un jauniešiem tiek atklātas arvien agrākā vecumā. To var ietekmēt vairāki faktori – iedzimtība, ikdienas aktivitātes, tostarp, acu slodzes intensitāte, veicot darbus tuvumā.

Kā parūpēties par ādu, iestājoties menopauzei? Skaidro dermatoloģe
Ikvienas sievietes dzīvē pienāk brīdis, kad nākas sastapties ar jaunu un pavisam dabisku dzīves posmu – menopauzes iestāšanos. Lai arī ar katru nodzīvoto gadu mūsu dzīves pieredze palielinās, to diemžēl nevar teikt par estrogēnu līmeni.

Viltvārža sindroms: Simptomi, cēloņi, ārstēšana
Cilvēki, kas cieš no viltvārža sindroma, šaubās par saviem sasniegumiem un spējām, un baidās, ka varētu būt krāpnieki. Viltvārža sindroms var skart ikvienu, neatkarīgi no profesijas, ieņemamā amata vai sociālā statusa, tomēr visbiežāk ar to saskaras indivīdi ar augstiem sasniegumiem. Vairumā gadījumu simptomi parādās uz ierobežotu laiku, piemēram, pirmajās nedēļās, uzsākot jaunu darbu; atsevišķos gadījumos viltvārža sindroma simptomi var izpausties visa mūža garumā.

Stiprini imunitāti ar Dabas laboratorijas veselīgajām sulām un šotiņiem Reklāmraksts
Dabas laboratorijas piedāvātajās sulās un šotiņos veselīgais mijas ar garšīgo. Katra sula un šotiņš sniedz baudījumu garšas kārpiņām, tajā pašā laikā nodrošinot visu nepieciešamo organismam.

Vēdera uzpūšanās un diskomforts – kā noteikt cēloni? Stāsta speciālisti
Ārsts ir izteicis aizdomas, ka tev ir laktozes nepanesamība? Aizdomas par celiakiju? Varbūt tas ir Žilbēra sindroms? Pirms strikti ierobežot savu ēdienkarti vai mainīt dzīvesveidu, ir vērts pārbaudīt, vai tiešām ir pamats šādām aizdomām. To var izdarīt, veicot DNS testus.

Eļļas zīdaiņu piena maisījumu sastāvā: Kam pievērst uzmanību?
Dažādas eļļas ir neatņemama cilvēku uztura sastāvdaļa, kas saprātīgā daudzumā ir vajadzīgas normālai organisma darbībai. Tomēr dažas eļļas tiek uzskatītas par vērtīgākām nekā citas un, izvēloties starp produktiem, kuru sastāvā ir, piemēram, olīveļļa, rapšu eļļa vai palmu eļļa, pēdējā, visticamāk, tiks uzlūkota ar aizdomām.

Sievietes intīmā veselība: Kas jāņem vērā dažādos vecumos?
Sievietes intīmajai veselībai, kā arī veselībai kopumā, ir jāpievērš īpaša uzmanība – ne vien tad, kad parādās kādas sūdzības, bet regulāri. Kas jāņem vērā un kādi ir katram vecumam būtiskākie aspekti, stāsta speciālisti.

Paleolīta diēta – priekšrocības un trūkumi
Paleolīta diēta ir uztura plāns, kura pamatā ir īpaši pārtikas produkti – līdzīgi tiem, kas, iespējams, tika ēsti paleolītā jeb akmens laikmetā (pirms aptuveni 2,5 miljoniem līdz 10 000 gadu). Paleolīta diēta ietver tādus produktus kā liesu gaļu, zivis, augļus, dārzeņus, riekstus un sēklas – pārtiku, ko agrāk varēja iegūt medībās un vācot. Šis uztura plāns ierobežo tādus pārtikas produktus, kas kļuva ierasti, kad parādījās lauksaimniecība (piena produktus, pākšaugus un graudaugus).

Bērns vēlas būt veģetārietis – kā vecākiem ar to sadzīvot?
Jaunu cilvēku vidū arvien lielāku popularitāti iegūst veselīgs dzīvesveids, rūpes par apkārtējo vidi un radikāla rīcība klimatu pārmaiņu mazināšanai, tāpēc iecienītāks kļūst arī veģetārisms. Ko darīt vecākiem, ja pusaudzis pie ģimenes vakariņu galda pēkšņi paziņo, ka dzīvnieku izcelsmes produktus vairs neēdīs?