
Patiesa pieredze: Mans HIV stāsts
Maldīgi ir pieņemts uzskatīt, ka HIV infekcija var skart tikai aktīvos narkotiku lietotājus, prostitūtas un homoseksuāli orientētus cilvēkus, jo tas neatbilst patiesībai. HIV nešķiro – tas attiecas uz ikvienu no mums.

Kādas zāļu tējas dzert rudenī?
Vēsākam laikam iestājoties, arvien labprātāk baudām sildošas zāļu tējas, kas ir būtisks palīgs gan imunitātes stiprināšanā, gan arī tad, kad jau ir manāmas pirmās saaukstēšanās pazīmes.

Novembris - zobu higiēnas mēnesis
Mūsu dabīskā zobu krāsa ne vienmēr ir tik balta, kā gribētos, jo ir daudz faktoru, kas ietekmē zobu krāsu - ģenētika, medikamentu lietošana un pārtika.

Starptautisks Biopunktūras seminārs 14. novembrī Rīgā
UAB "Farmahelis" sadarbībā ar Starptautisko homotoksikoloģijas un antihomotoksiskās terapijas biedrību rīko Starptautisko Biopunktūras semināru.

Speciāliste: Lai nesaslimtu ar diabētu, jāpārskata sava ēdienkarte
Ir pierādīts, ka, mainot uzturu un dzīvesveidu, var modulēt jeb izmainīt ģenētiskos riskus saslimt ar diabētu, stāsta Capital Clinic Riga un VC4 Diagnostikas centra endokrinoloģe Gita Erta.

Roku un kāju tirpšana var liecināt par nopietnām saslimšanām
Gan galvas smadzeņu saslimšana, gan nerva nospiešana, kas izpaužas kā tirpšana, var izrādīties nopietnas saslimšanas, norāda AS "Veselības centru apvienība" poliklīnikas "Pļavnieki" neiroloģe Dace Bērziņa.

Vienkārši vingrinājumi, kas palīdzēs nogurušām acīm un uzlabos redzi
Mūsdienās tik ierastā ilgstošā slodze acīm, saspringums, veicina acu nogurumu un redzes izmaiņas. Pārbaudītus acu vingrinājumus, kuri palīdz nogurušām acīm, iesaka Norbekova atveseļošanās kursu vadītāja Svetlana Sapožņikova.

Gripa un saaukstēšanās grūtniecības laikā. Kā rīkoties?
Ginekoloģe Daiga Baranovska bezmaksas žurnālā "Mammām un Tētiem" atgādina par svarīgāko, kas jāzina katrai grūtniecei par saaukstēšanās, gripas ārstēšanu un profilaksi.

Pirms zobu balināšanas jākonsultējas ar zobārstu
Tā kā informāciju par zobu balināšanu var atrast bez īpašām pūlēm un to iespējams pastāvīgi veikt mājās, ir ļoti svarīgi apzināties zobu balināšanas negatīvās sekas, kas var rasties, ja netiek ievēroti norādījumi.

Kā pateikt smēķētājam par traucējošajiem tabakas dūmiem?
Pīpmaņi kļūst saērcināti, ja kāds nesmēķētājs blakus viebj degunu, nicīgi viņam aizrāda vai iesaka smēķēt citur tam paredzētā vietā. Kurš ir vainīgs - smēķētājs, kurš saniknojas, vai nesmēķētājs, kura grimases un aizrādījuma tonis nereti provocē uz konfliktu?