
5 pozitīvas audzināšanas principi, kas jāzina katram vecākam. Stāsta psiholoģe
Ikviens vecāks vēlas redzēt savu bērnu laimīgu un kaut reizi ir sevi nodarbinājis ar jautājumiem par trauslo robežu starp izdabāšanu bērna iegribām un veselīgas un pašpārliecinātas personības lološanu.

Ilgstošs klepus: Cēloņi un ārstēšana
Vēss, mitrs un vējains laiks palīdz izdzīvot un izplatīties elpceļu vīrusiem, tādēļ ziemā daudz biežāk saskaramies ar elpceļu problēmām – akūtām augšējo elpceļu infekcijām, akūtu bronhītu, pat pneimoniju.

Fābri slimības pacients Jānis: Mana sirds strādā palēninātā režīmā
Man jau vidusskolas laikā bija problēmas ar nierēm, bet neviens tā arī nevarēja pateikt, kas īsti ir par vainu. Bija tikai diagnoze - hronisks pielonefrīts, stāsta Jānis, viens no 24 Fābri slimības pacientiem Latvijā.

5 kļūdas, kuras nepieļaut, mazgājot matus
Nereti matu veselības problēmas rodas tieši tādēļ, ka tiek pieļautas kļūdas matu mazgāšanā, par kurām bieži vien pat nenojaušam.

RSU docente: Lai apzarni sauktu par jaunatklātu orgānu, jāveic pētījumi (VIDEO)
Medijos izskanējusi ziņa, ka ārvalstu pētnieki cilvēka ķermenī atklājuši jaunu orgānu, taču izrādās, ka apzarnis organismā vienmēr ir bijis, jautājums - vai šo ķermeņa struktūru var uzskatīt par orgānu.

5 simptomi, kas var liecināt, ka bērnam ir diabēts
Diabēts nereti tiek maldīgi uzskatīts par slimību, kas skar tikai pieaugušos, tomēr mūsdienās šī nepatīkamā kaite arvien biežāk skar arī jauniešus un bērnus.

Pasargā sevi no gripas grūtniecības laikā
Sievietes gaidībās ir riska grupā saslimšanai ar gripu, jo grūtniecības radītu izmaiņu dēļ samazinās imunitāte.

Kā motivēt bērnu sportot? Skaidro olimpietis Mārtiņš Pļaviņš
Nav noslēpums, ka fiziskās aktivitātes ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem bērna attīstībai. Taču, kā rīkoties, ja atvase sportošanas vietā priekšroku dod mazāk aktīviem brīvā laika pavadīšanas veidiem?

Lēmumi, kas neatgriezeniski maina dzīvi: Kā psihoterapeits var palīdzēt izdarīt pareizo izvēli?
Par lēmumu pieņemšanu un to, kāda loma šajā procesā ir psihoterapeitam, stāsta Latvijas Psihoterapeitu biedrības pārstāve, sertificēta eksistenciālā psihoterapeite Tatjana Griškina.

5 ikdienišķi ieradumi, kas palielina infarkta risku nākotnē
Infarkta jeb sirdslēkmes cēlonis ir sirds artēriju nosprostošanās, kā rezultātā viena sirds daļa nesaņem asins apgādi, un mirst daļa sirds šūnu. Ja asins plūsma netiek ātri atjaunota, var iestāties nāve.