
Veidi, kā uzlabot vairogdziedzera darbību
Vairogdziedzeris regulē tavu hormonu darbību un miega ciklu, rūpējas par to, lai pilnvērtīgi darbotos orgāni un vielmaiņa, kā arī veic citas nozīmīgas funkcijas, kuru norise ietekmē tavu pašsajūtu un veselību.

6 simptomi, kas var liecināt par dzemdes kakla vēzi
Dzemdes kakla vēzis ir otrā izplatītākā vēža forma sievietēm. Saslimstība ar šo ļaundabīgo audzēju pieaug arī Latvijā, turklāt statistika liecina, ka katrai otrajai sievietei tas tiek atklāts novēloti.

5 mulsinoši bērnu jautājumi: Izplatītākās situācijas un risinājumi
Bērns grib zināt, kā radās brālītis, bildina omīti vai skaļi novērtē tavas draudzenes svaru? Šie ir tikai daži no mirkļiem, kas varētu samulsināt vecākus.

Cik patiesībā vecas ir dažādas ķermeņa daļas?
Lai arī cik tev nebūtu gadu, tavs ķermenis ir daudzkārt jaunāks - tas nemitīgi atjauno pats sevi. Izrādās, dažādas organisma daļas atjaunojas ar atšķirīgu ātrumu.

Skaistumkopšana menopauzes laikā
Menopauzes iestāšanās ir jauns posms sievietes dzīvē. Līdzi ar pārmaiņām emocionālā līmenī, var parādīties arī fiziskas pārmaiņas, kas ietekmē ne tikai sievietes pašsajūtu, bet arī izskatu.

8 ēšanas paradumi, kas kaitē bērna veselībai
Veselīgs un sabalansēts uzturs ir viens no pamatnoteikumiem, lai bērns justos labi un būtu enerģijas pilns visas dienas garumā.

7 padomi stiprām un veselīgām plaušām
Plaušu slimības ir viens no biežākajiem iedzīvotāju nāves cēloņiem Eiropā – ar tām saistīts katrs astotais nāves gadījums. Ievērojot dažus vienkāršus principus un laikus atsakoties no ieradumiem, kas kaitē tavām plaušām, tev izdosies izvairīties no saslimšanām.

Pētniece: Cilmes šūnu banku pārmērīgie solījumi var maldināt vecākus
Bioloģijas doktore Inese Čakstiņa norāda uz satraucošu tendenci - cilmes šūnu bankas bieži sola vecākiem plašākas noglabātā materiāla pielietojuma iespējas, nekā zinātne šobrīd var apstiprināt.

Sarkanā vilkēde: Simptomi un ārstēšana
Sistemātiskā sarkanā vilkēde ir hroniska autoimūna saslimšana, kam nav iespējams noteikt precīzu rašanās cēloni. Tās laikā cilvēka imūnsistēma kļūdaini vēršas pret savu ķermeni, skarot jebkuru orgānu.

Cik lielā mērā iespējams ietekmēt imunitāti? Skaidro ārsts
Ziema neapšaubāmi ir laiks, kad jo īpaši jācenšas gādāt par savu veselību un spēcināt imunitāti. Bet cik lielā mērā imunitāti iespējams stiprināt un kādas metodes vislabāk izmantot?