medicine.lv skaitļos

Lietotāji online43
Aktīvie uzņēmumi12819
Nozares raksti1595
Ekspertu atbildes21477
Vēža pacientes pieredze: "Man ļoti (!) palīdzēja PET izmeklējums!" : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Vēža pacientes pieredze: "Man ļoti (!) palīdzēja PET izmeklējums!"


Foto: NaturalNews.com

Latvijā katru gadu aptuveni 11 000 iedzīvotāju pirmo reizi izdzird biedējošo diagnozi – vēzis. Dzīve sagriežas kājām gaisā – ko darīt, kā ārstēties, vai es izdzīvošu? Ikviens, kuru skārusi šī slimība, zina, cik liela nozīme veselības atgūšanā ir agrīnai diagnostikai un efektīvām ārstēšanas metodēm. Taču situācija mūsu valstī ir absurda – medicīnai naudas allaž nepietiek, tāpēc ārstēšanās ar mūsdienīgiem un efektīviem medikamentiem bieži notiek par paša pacienta līdzekļiem vai sabiedrības ziedojumiem, bet augsto tehnoloģiju diagnostikas izmeklējumi galvenokārt pieejami privātās medicīnas iestādēs. Tas ir stāsts arī par pozitronu emisijas tomogrāfiju jeb PET/CT – metodi, kas pasaulē šobrīd tiek uzskatīta par vienu no modernākajām un precīzākajām vēža diagnostikas metodēm. 

 
"Tas ir stāsts arī par pozitronu emisijas tomogrāfiju jeb PET/CT metodi – vienu no modernākajām un precīzākajām vēža diagnostikas metodēm, kas jau gandrīz divdesmit gadus tiek plaši pielietota onkoloģisko slimnieku izmeklēšanai visā pasaulē, arī Lietuvā un Igaunijā. Taču Latvijā šī izmeklējuma ieviešanu valsts lielajās slimnīcās vienmēr apsteigušas citas prioritātes," stāsta Vitālijs Skrīvelis, Nukleārās diagnostikas centra "MedVision" vadītājs, un turpina, "tomēr, pateicoties privātu investoru un Rīgas Stradiņa universitātes sadarbībai, vēlmei uzlabot onkoloģisko situāciju valstī, finansiālam ieguldījumam un neatlaidīgam darbam, nu jau mazliet vairāk kā gadu PET/CT izmeklējums ir pieejams arī Latvijā, diagnostikas centrā "MedVision", Rīgā, Gardenes ielā 13. Tagad pacienti, kuri iepriekš bija spiesti braukt uz ārzemēm – Vāciju, Beļģiju, Krieviju un citur –, lai veiktu PET/CT izmeklējumu, to var izdarīt Latvijā."
 
Taču, neskatoties uz to, ka izmeklējums, kas ļauj audzēju atrast ātri, agrīni un precīzi, nu ir pieejams mūsu valstī, ārsti nesteidzas ar tā ieteikšanu pacientiem vai arī turpina sūtīt pacientus uz ārvalstīm. Kāpēc tā? 
 
"Vadoties no pacientu atsauksmēm, iemesli ir dažādi – viens ir ārstu zināšanu trūkums, tādēļ arī neticība PET/CT metodes iespējām un priekšrocībām, otrs ir izmeklējuma cena, kas ārstus attur, trešais ir konservatīvisms, nevēlēšanās izmainīt ierasto lietu kārtību. Lai gan PET/CT metode jau gandrīz divdesmit gadus pasaulē tiek plaši pielietota onkoloģisko slimnieku izmeklēšanā un ir pietiekoši daudz pētījumu un pierādījumu par PET/CT efektivitāti, mūsu valstī tā vēl ir jauna metode. Acīmredzot daļai ārstu nepieciešams laiks, lai par PET/CT ieguvumiem izglītotos un pārliecinātos praksē."
 
Vairāk nekā puse onkoloģisko pacientu, kuri ir bijuši uz PET/CT izmeklējumu diagnostikas centrā "MedVision", ceļu turp atraduši pašu spēkiem. Piedāvājam iepazīties ar jautājumiem, atsauksmēm un mītiem par PET/CT, ko no saviem pacientiem esam dzirdējuši visbiežāk.
 
Vija: Esmu jau reiz pieveikusi krūts vēzi, pirms 7 gadiem. Tagad situācija ir tāda, ka ir paaugstinājies onko marķieris un esmu ļoti nobijusies, ka man atkal ir vēzis. Izlasīju žurnālā rakstu par PET/CT, ka ar šo izmeklējumu var ļoti agrīni atklāt vēža šūnas. Ar visu žurnālu aizgāju pie sava onkologa uz konsultāciju. Taču ārsts mani atrunāja, lai es pietaupu naudiņu, un nosūtīja uz datortomogrāfiju, sakot, ka tajā varot redzēt visu tikpat labi. Taču žurnālā bija rakstīts, ka PET/CT redz labāk par datortomogrāfiju. Kā tad īsti ir?

Vija rīkojās pilnīgi pareizi, vaicājot par PET/CT nepieciešamību savam ārstam. Diemžēl ārsts, sūtot sievieti uz datortomogrāfiju, pakļāva pacientes dzīvību lielam riskam. Kāpēc? Bieži vien brīdī, kad audzēju vai tā metastāzes jau var ieraudzīt datortomogrāfijā, audzējs ir progresējis tik tālu, ka efektīva ārstēšana var būt apgrūtinoša. Ja onko marķieris paaugstinās un pastāv bažas par atkārtotu vēzi, nevajag gaidīt – ir īstais brīdis veikt PET/CT izmeklējumu visam ķermenim, lai atklātu audzēju ļoti agrīni un iespējami ātri uzsāktu ārstēšanos. Katrs no šiem izmeklējumiem cilvēka ķermeni redz pilnīgi atšķirīgi. Ja datortomogrāfija parāda ķermeņa anatomiju – kaulus, audus, orgānus – un ārstam aizdomas par audzēju rodas tad, kad ir redzamas izmaiņas to formā vai struktūrā, tad PET redz izmaiņas daudz agrīnāk, jau šūnu līmenī. Vēža šūnas strauji aug, tām ir aktīvāka vielmaiņa, līdz ar to tās intensīvāk uzkrāj PET izmeklējumā pielietoto radiofarmpreparātu, kas ļaundabīgo šūnu sakopojumus spilgti vizualizē uz veselo audu fona. Pateicoties izmeklējuma specifikai, PET ļauj agrīni fiksēt pat ļoti sīkus, tikai sērkociņa galvas lieluma vēža perēklīšus, ko datortomogrāfijas izmeklējumā vēl neredz. 
 
Jānis: Es ārstējos no Hodžkina limfomas, un man PET jāveic vairākas reizes. Iepriekš to veicu Igaunijā. Dīvaina ir Latvijas Onkoloģijas centra ārstu rīcība. Kad atbraucu ar saviem Igaunijas PET rezultātiem, viņi tos neņēma pretī un sūtīja mani uz Krieviju veikt atkārtotu izmeklējumu. Es dienēju zemessardzē un tādēļ uz Krieviju braukt nedrīkstu. Tāpēc esmu pateicīgs, ka varēju veikt PET/CT Latvijā, turklāt lētāk nekā citur Eiropā.  
 
PET/CT izmeklējums Latvijā ir līdzvērtīgs Eiropas vadošo PET centru kvalitātei. Mēs lepojamies ar savām dakterēm, kuras ir zinošākās un pieredzējušākās nukleārās medicīnas speciālistes Latvijā, mācījušās un stažējušās Vācijā, Somijā, Lietuvā, Igaunijā un citur. Pacienti, kuri iepriekš brauca veikt PET/CT uz ārvalstīm, atzīst, ka "MedVision" darba kvalitāte ne ar ko neatšķiras no Eiropas labākajām klīnikām. 

Lūk, atsauksme no vēl kāda pacienta: "Esam nupat atgriezušies no Berlīnes Šaritē klīnikas ar labām ziņām. Mana vīra izmeklējumus apskatīja vairāki vācu dakteri, un viņu slēdziens sakrita ar jūsējo. Tas patiešām ir labdabīgs veidojums, un operācija nebūs jāveic. Esam Jums ļoti pateicīgi!!! Dakteris arī uzslavēja Rīgas PET augsto kvalitāti!"

Pacienti ar asins un asinsrades orgānu ļaundabīgām slimībām, kā Hodžkina limfoma, neHodžkina limfoma, leikoze, par PET/CT nozīmīgumu var pastāstīt īpaši daudz, jo šie audzēji primāri ir nevis viena perēkļa slimība kā, teiksim, krūts vēzis, bet gan sistēmiska kaite. Šiem pacientiem PET/CT izmeklējums ir visefektīvākais veids, kā iegūt pilnīgu informāciju par  slimības izplatību ķermenī, tās attīstību un ārstēšanās efektivitāti. Ja ārsts uzreiz zina, kuros limfātiskajos audos ir vēža šūnas, tas ļoti atvieglo izvēlēties pareizo ārstēšanas taktiku. 
 
Dana: Man ļoti (!) palīdzēja PET izmeklējums! Manā gadījumā tā pat bija maza revolūcija. Man bija veikti datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses izmeklējumi, kas neapstiprināja audzēja progresiju. Gribēju būt droša, tāpēc veicu PET izmeklējumu, un tas atklāja 2 metastāzes. Taču man nācās saskarties ar grūtībām – ārstu konsīlijs neticēja PET rezultātiem un nozīmēja man atkārtotu ķīmijterapiju. Es nepadevos, kopā ar savu ārstu izlēmām manu tālāko ārstēšanu tomēr plānot uz PET rezultātiem. Uz to pamata man tika veikta bronhoskopija un operācija, kuras laikā apstiprinājās metastāzes, ko uzrādīja PET. Es tiku izoperēta un ķīmijterapiju nesaņemu. 

Skaidrīte: Es esmu laimīga, ka ir tāda metode kā PET/CT, grandioza laika ekonomija "vēžiniekam". Jūs zināt, ārsti nedod informāciju, pašai viss jāmeklē. Labi, ka man māsa mediķis, kas zināja par to. Cik es laika būtu iztērējusi, ja ietu visus nepatīkamos izmeklējumus – kolonoskopija narkozē, ginekoloģija, aknu biopsija…. Tā es atnācu uz vienu izmeklējumu, kas man precīzi parādīja – man audzējs šeit un šeit. Un nebija vajadzīgas citas izmeklēšanas, varēju nekavējoties uzsākt ārstēšanu. 

Inta: PET palīdzēja ļoti. Uz PET faktiski balstījās visa mana turpmākā terapija. Kad ārsts paņēma biopsiju un konstatēja krūts vēzi, vajadzēja saprast izplatību, ko noteica PET izmeklējumā. Tad sekoja ārstēšanās ar ķīmijterapiju pēc kuras sonogrāfijā atklāja divus aktīvus limfmezglus. Lai tiktu skaidrībā, veicu PET. Pēc tam sekoja operācija un starošanu. Tagad kontrolei tiek regulāri veikti sonogrāfijas un datortomogrāfijas izmeklējumi. Taču, tiklīdz būs kaut kādas neskaidrības šajos izmeklējumos, nākšu uz PET atkārtoti. Nepatīkamais ir pilnīgs informācijas vakuums – ārsti nedod informāciju, pati sameklēju. Tagad, kad jau trešo reizi būs jāizmeklējas, pati zinu, kam ko prasīt. Ļoti atbalstu Jūs, jo saprotu, cik PET ir svarīgs. 

Šie gadījumi apliecina, ka ārstēšanās procesā ļoti liela nozīme ir arī pacienta paša iesaistei un iniciatīvai, nevis akla paļaušanās ārstu viedoklim. PET/CT kā diagnostikas metode pasaulē sen vairs nav nekāds jaunums, tā ir pierādījumos balstīta, labi aprobēta metode, kas Latvijā ienākusi labi sagatavotā augsnē. Ārstiem vajadzētu to izprast un izmantot, nevis noliegt. PET/CT izmeklējums pie ļoti daudzām diagnozēm un situācijām ārstēšanās procesā ir neaizvietojams! Turklāt ar vienu PET/CT izmeklējumu iespējams pārbaudīt visu ķermeni, kas ļauj nepieciešamo informāciju – gan par kauliem, gan mīkstajiem audiem, gan orgāniem – iegūt vienā izmeklējuma reizē. Tādā veidā pacientam tiek aiztaupīta nepieciešamība veikt virkni citus izmeklējumus, kā, piemēram, ultrasonogrāfiju, rentgenogrāfiju, scintigrāfiju, datortomogrāfiju, magnētisko rezonansi, kas vilcina laiku, bieži vien nevar noteikt precīzu diagnozi  un kavē ārstēšanās uzsākšanu. Ņemot vērā PET/CT metodes augsto jutību, iespējams ļoti precīzi un agrīni atklāt ļoti sīkus vēža šūnu perēklīšus, noteikt slimības stadiju (izplatību), ieraudzīt visas metastāzes, novērtēt, vai izmantotā ķīmijterapija bijusi efektīva, vai vēzis nav atgriezies pēc ārstēšanās un citus būtiskus faktorus.

Līdz šim onkoloģijā PET/CT izmeklējumam nav konkurentu, kas spētu diagnosticēt audzēju ar līdzvērtīgu precizitāti. Par PET/CT efektivitāti runā fakts, ka pēc šī izmeklējuma katram trešajam pacientam tiek mainīta tālākā ārstēšanās taktika – vai nu tiek atcelta operācija, vai nu tiek pilnībā nomainītas zāles vai veiktas citas ļoti būtiskas korekcijas. 
 
Anita: Kad ārsts paņēma biopsiju un konstatēja krūts vēzi, vajadzēja saprast tā izplatību. Gribēju veikt PET/CT izmeklējumu, taču ārste sabaidīja ar radiāciju, kas nāk  no izmeklējuma, ka tas varot veicināt vēža attīstību. 

Tas ir mīts. PET izmeklējums ir zema riska procedūra. Radiofarmaceitiskais preparāts, kas tiek ievadīts vēnā, ir viegli panesams – alerģiskas reakcijas, drudzis, slikta dūša vai vemšana ir reti sastopamas blaknes, turklāt dažu stundu laikā pēc veiktā izmeklējuma preparāts ir pilnībā izvadījies no organisma. Bailes no radiācijas, kas tik ļoti iesakņojušās cilvēku prātos, nav zinātniski pamatotas. Lielākā daļa eksperimentālo un epidemioloģisko pētījumu parāda tieši pretējo, ka zemu devu radioaktivitāte (tostarp arī PET) stimulē organisma aizsargreakcijas. Tādējādi gan pieaugušajiem, gan bērniem tikai radiofobijas dēļ nevajadzētu izvairīties no izmeklēšanas vai mazināt starojuma dozu līdz nevērtējamam attēlam. 

Diāna: Ārsts mani sūta uz PET/CT izmeklējumu, sakot, ka tikai ar to ir iespējams man uzstādīt precīzu diagnozi, taču es nevaru šādu summu atļauties. Krāt man vairs nav laika.. 

Eiropā, tostarp arī Lietuvā un Igaunijā, PET/CT izmeklējums ir iekļauts valsts apmaksāto pakalpojumu sarakstā, tikmēr Latvijā pacientiem par šo izmeklējumu pagaidām vēl ir jāmaksā pašiem. Lai gan nākam pacientiem pretī ar nelielām atlaidēm, piedāvājam norēķināties uz nomaksu, tomēr ne katrs to var atļauties. Ceram, ka situācija drīz mainīsies – ar nepacietību gaidām, kad PET/CT izmeklējumu vēža pacientiem sāks līdzfinansēt valsts, kā arī esam uzsākuši sadarbību ar labdarības fondu "O Fonds", kura mērķis ir palīdzēt Latvijas iedzīvotājiem ar zemiem ienākumiem veikt nepieciešamos izmeklējumus vēža diagnostikā un uzsākt savlaicīgu ārstēšanos.
 
 

AGRĪNA UN PRECĪZA VĒŽA DIAGNOSTIKA 
Nukleārās diagnostikas centrs "MedVision"
Gardenes iela 13, Rīga
Tālrunis 27 078 822
E-pasts: info@medvision.lv
 
 Finansiāls atbalsts mazturīgiem Latvijas iedzīvotājiem, kurus ir skārusi onkoloģiskā saslimšana.
Labdarības fonds "O Fonds"
Silmaču iela 4, Rīga, LV-1012
Tālrunis 25631428
E-pasts: inese.valdheima@ofonds.lv
 
Banner 280x280

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Onkoloģija / ļaundabīgas saslimšanas":

Uzņēmumi nozarē "Onkoloģija / ļaundabīgas saslimšanas"

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

Nedēļas tēma

Vēnu pavasaris Dr. Mauriņa klīnikā

Vēnu pavasaris Dr. Mauriņa klīnikā

Dr. Mauriņa klīnika akciju "Vēnu pavasaris" organizē jau 14. gadu un šis ir laiks, kad ārsti aicina pārbaudīt kāju asinsvadu veselību. Uzzināsim, kā notiek vēnu problēmu diagnostika un kā atšķiras ārstēšanas metodes – skleroterapija no lāzeroperācijas?

Aktuālie piedāvājumi

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Dabiska sejas kopšanas kosmētika – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Apjukt sejas kopšanas līdzekļu piedāvājumā šobrīd ir vieglāk nekā jebkad. Mārketinga saukļu un zīmolu solījumu džungļos izdarīt pareizās izvēles, nekaitējot savai ādai un vienlaikus nepārmaksājot par ādas kopšanas līdzekļiem, ir izaicinājums. Uzzināsim, kāpēc izvēlēties dabiska sastāva ādas kopšanas līdzekļus un kas jāzina, tos izvēloties?

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Ko ievērot, atsākot fiziskas aktivitātes. Komentē fizioterapeits

Pavasaris ienes ne vien vairāk saules gaismas, bet arī lielāku motivāciju pievērsties sportiskām aktivitātēm. Ir būtiski piedomāt, kā atsākam šīs fiziskās aktivitātes – skriešanu, nūjošanu, soļošanu u.c. Fizioterapeite Aiga Korpa dalās ar ieteikumiem, ko ņemt vērā ikvienam aktīvas dzīves piekritējam. 

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Jo savlaicīgāk pievēršas profilaksei un rūpēm par savu veselību preventīvos nolūkos, jo ilgāk cilvēks dzīvo bez sūdzībām par pašsajūtu un nopietnām diagnozēm. Veselīgi ēst, dzīvot aktīvu dzīvesveidu, regulāri veikt skrīninga izmeklējumus – šo profilaktisko pasākumu kopumu arvien biežāk cilvēki izvēlas papildināt ar rehabilitācijas kursu pašsajūtas uzlabošanas nolūkos, ko piedāvā kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri".

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļi

Testa rezultāti: “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļi

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “Daily Delicious Beauty Shake” proteīna-kolagēna kokteiļus.

Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai

Testa rezultāti: “BestBerry” BIO Irbeņu ogu ekstrakts veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbeņu ogu ekstraktu veselības atbalstam.

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HEalthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. 

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt augu ekstraktu uztura bagātinātāju “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Kontakti

 1. +371 67770711
 2. +371 67770727
 3. serviss@latvijastalrunis.lv
 4. https://medicine.lv/
 5. +371 67770557
 6. redakcija@medicine.lv

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003050681
 2. 27.12.1991
 3. 17.10.2003
 4. Rīga, Blaumaņa iela 38/40, LV-1011
 5. 2022

Apraksts

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība.

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība, ambulatorā palīdzība, ambulance, stacionārs, acu ārsts, ārstu komisijas, ārstu privātprakses, privātprakses, doktorāti, speciālisti, poliklīnika, poliklīnikas, veselības centri, dermatoloģija, diagnostika, elpceļu, plaušu slimības, endokrinoloģija, diabēts, fitoterapija, fleboloģija, vēnu saslimšana, gastroenteroloģija, gremošanas sistēma, ginekoloģija, dzemdības, kardioloģija, sirds un asinsvadu slimības, laboratorija, medicīnas iekārtas, instrumenti, piederumi, palīglīdzekļi, medicīnas literatūra, narkoloģija, atkarību ārstēšana, neiroloģija, nervu sistēmas saslimšanas, onkoloģija, ļaundabīgie audzēji, osteopātija, osteoporoze, otorinolaringoloģija, otolaringologs, LORS, pediatrija, bērnu veselība, plastiskā ķirurģija, rekonstruktīvā ķirurģija, podoloģija, pēdu aprūpe, vakcinācija, psiholoģija, psihoterapija, psihiatrija, reimatoloģija, kaulu, locītavu un saistaudu slimības, seksopatoloģija, seksuālā veselība, slimnīca, slimnīcas, stacionārs, traumatoloģija, ortopēdija, ķirurģija, triholoģija, matu veselība, uroloģija, veneroloģija, ādas veselība, zobārstniecība, mutes veselība, farmācija, homeopātija, medikamentu ražošana, aptiekas, rehabilitācija, fizioterapija, pirts, sauna, skaistumkopšanas salons, SPA, Biokosmētika, frizētavas, sanitārie dienesti, sociālā aprūpe, solārijs, veselības apdrošināšana, veselīgs uzturs, produktu testi, produktu atsauksmes, ziņas, medicīna enciklopēdija, digitālie pakalpojumi, reklāmraksti, baneri, biznesa profils, SEO, medicīnas ziņas, veselības padomi.


Vairāk

Saistītie resursi

Foto 7

medicine.lv aktuālie piedāvājumi
medicine.lv jautājumi un atbildes
medicine.lv meklēšana uzņēmumos
medicine.lv populārā medicīnas enciklopēdija pme
medicine.lv raksti
medicine.lv vizuālā reputācijas kampaņa
medicine.lv ziņas

Mājas lapa internetā