
Vecāku loma meiteņu dzimumaudzināšanā
Padsmitnieču pārmaiņas organismā, meiteņu nobriešana un pirmo nopietno partnerattiecību uzsākšana ir svarīgi dzīves momenti, kas laicīgi ir jārunā ģimenē.

Kas vecākiem jāņem vērā, dodoties ar bērnu mežā?
Mežs ir lieliska vieta atpūtai ar bērnu, ja vien esi sagatavojis mazo - ir padomāts par piemērotām aktivitātēm, atbilstošu apģērbu, kā arī aizsardzību pret ērcēm un odiem.

Ikdienas ieradumi, kas palīdzēs tev saglabāt lielisku atmiņu
Gluži tāpat kā par ķermeni, arī par atmiņu nepieciešams pastāvīgi rūpēties, tādējādi saglabājot to skaidru un asu.

Mērija Popinsa vai Doktors Haids: pētījums atklāj 4 alkohola lietošanas modeļus
Kolumbijas universitātes pētnieki nākuši klajā ar empīrisku pētījumu, kas atklāj, ka lielāko daļu cilvēku, kas lieto alkoholu, iespējams iedalīt četros galvenajos uzvedības modeļos.

9 sadzīves lietas, kuras, laikus nenomainot, kaitē tavai veselībai
Lietas, ko tu izmanto ikdienā, tev nekalpos mūžīgi. Vairumam no tām ir noteikts derīguma termiņš, un, kad tas ir galā, pat gluži nekaitīgi priekšmeti, piemēram, spilvens vai virtuves dēlītis, var nopietni apdraudēt tavu veselību un drošību.

Grūtniecība un skaistumkopšana: kas atļauts un kas ne?
Gaidību laikā tev nav jāatsakās no skaistumkopšanas, taču ņem vērā, ka dažādu līdzekļu sastāvā atrodamās vielas var ietekmēt ne tikai tavu pašsajūtu, bet arī mazuļa veselību.

Kā uzveikt kārpas?
Parādoties kārpai, var šķist, ka tas ir vien nekaitīgs izaugums uz ādas. Tomēr jāpatur prātā, ka kārpas izraisa papilomas vīruss un, to neārstējot, ar vīrusu tiek apdraudēti arī apkārtējie. "BENU Aptieka" farmaceite Jūlija Kovaļova stāsta, kā efektīvi ārstēt kārpas.

Jaunas iespējas dzemdes miomu ārstēšanā
Pēc pētījuma, kurā tika iekļautas arī Latvijas pacientes, Eiropas Komisija atļāvusi ilgtermiņa medikamentozā terapijā izmantot zāles dzemdes miomas ārstēšanai. Kā tas palīdzēs Latvijas sievietēm, kurām ir dzemdes mioma?

Ķermeņa daļas, kurām pieskaroties tu apdraudi savu veselību
Saskarsmē ar apkārtējo vidi uz tavām rokām un nagiem neticamā ātrumā uzkrājas mikrobi. Pieskaroties jutīgākajām ķermeņa daļām, mikrobi viegli nokļūst tiem labvēlīgā vidē, tādējādi veicinot dažādas saslimšanas.

Ieteikumi, lai viedtālrunis nekaitē tavam kaklam un mugurai
Kā zinātniski noskaidrots - jo ilgāk skatāmies tālruņa ekrānā, jo lielāks ir spiediens uz muguru un kaklu, radot problēmas, kas tiek apzīmētas kā "text neck" jeb "saziņas kakls".