Kā pasargāt sevi no ērcēm pavasarī? Iesaka farmaceits
Sākoties pavasarim, kad sniegs nokūst un temperatūras stabiņš pārsniedz 3 līdz 5 C grādus, ērces sāk kļūt aktīvākas. Tādēļ, baudot silto sauli pie dabas, ir jāsāk domāt arī par to, kā pasargāt sevi no ērcēm. Kad ir jāsāk domāt par ērču aktivitāti, kā aizsargāties un kādi līdzekļi palīdzēs atbaidīt ērces, stāsta farmaceits.
Tiesa soda "Veselības Centrs 4" par matu transplantācijas pacientu maldināšanu un negodprātību Reklāmraksts
Rīgas pilsētas tiesa ir pabeigusi skatīt lietu pret medicīnas centru “Veselības Centrs 4” (VC4) par matu transplantācijas pacientu maldināšanu, negodprātību un nelikumīgu aizsargātas matu transplantācijas preču zīmes Rubenhair izmantošanu. Ar šo preču zīmi strādā matu klīnika Rubenhair, kura ir dibināta 2013. gadā.
Zinātniska pieeja ādas veselības un skaistuma saglabāšanai pavasarī: Stāsta speciālisti
Pēc vairākiem ziemas mēnešiem, kas aizritējuši sausā gaisā telpās vai ārā aukstumā, pēc krietni pieticīgākām vietējo “dzīvo” vitamīnu devām un ļaušanās kalorijām bagātākai pārtikai, ādai nepieciešama īpaša kopšana.
Profesionālā izdegšana: Kā laikus pamanīt “sarkanos karogus”?
Darbu pārslodze, ilgstošs stress, nospiedoši termiņi un atbildības slogs – nebeidzams vāveres ritenis, kur, mēnešiem vai pat gadiem tiecoties uz aizvien labāku sniegumu, sākotnēji var nemanīt, kā katrs nākamais uzdevums prasa arvien vairāk piepūles un zūd gandarījums par tik iemīļoto profesiju.
Asinsrites SOS: vēnu mazspējas brīdinājuma signāli Reklāmraksts
Izteikts nogurums kājās, smaguma sajūta un pietūkums – tie var būt šķietami nevainīgi simptomi, kas bieži parādās pēc garas un intensīvas darba dienas vai garākas pastaigas un citām fiziskām aktivitātēm. Taču šie simptomi var liecināt arī par nopietnāku veselības problēmu – vēnu mazspēju. Uzzināsim par to, kā atpazīt vēnu mazspējas simptomi un kādus profilakses pasākumus ieviest savā ikdienā, lai mazinātu vēnu varikozes attīstību!
Kā veiksmīgāk pielāgoties pavasara pārmaiņām? Iesaka psiholoģe
Pavasarī atdzimst ne vien daba, bet arī cilvēks: dienām kļūstot aizvien garākām un uzziedot pirmajiem pavasara ziediem, cilvēks piedzīvo psiholoģiskas pārmaiņas. Daudziem pavasaris nes cerību par kaut kā jauna sākumu, bet dažiem sagādā grūtības pielāgoties jaunajam ritmam un sajūtām. Ko ņemt vērā, lai pavasaris kļūtu par iepriecinošu un patīkamu pārmaiņu laiku, stāsta psiholoģe.
Kā vieglāk sadzīvot ar pavasara alerģiju? Skaidro farmaceite
Kamēr vieni priecājas par silto pavasara saulīti un aizvien gaišākiem vakariem, citi, kuri ir alerģiski pret dažāda veida putekšņiem, ar bažām gaida ziedēšanas laiku. Pavasarī pie farmaceita pēc palīdzības vēršas ne viens vien aptiekas apmeklētājs, kam ik gadu šajā sezonā parādās dažādi alerģijas izraisīti simptomi, tāpēc farmaceite dalās vērtīgos padomos, kas varētu palīdzēt šo laiku vieglāk pārdzīvot.
Pretalerģijas jeb antihistamīna līdzekļi – no pirmsākumiem līdz mūsdienām: Stāsta farmaceite
Sākoties ziedēšanas laikam, aktualizējas arī jautājums par alerģijām un to simptomu mazināšanu. Kā savu popularitāti guvuši antihistamīna līdzekļi un kāda bijusi to izgudrošanas gaita un nozīme mūsdienās, stāsta klīniskā farmaceite.
3 vienkāršas tehnikas, kas grūtniecības laikā palīdz mazināt stresu: Iesaka eksperte
Grūtniecība ir skaists laiks sievietes dzīvē, tomēr tas var būt arī ļoti satraucošs. Kā noritēs tikšanās ar mazuli, vai dzemdības būs vieglas, kādas lietas nepieciešamas bērniņam, kā grūtniecības laikā pārlieku nepieņemties svarā, vai mazulim viss ir labi, vai sportojot nedaru viņam pāri – šie un daudzi citi jautājumi nodarbina ne vienas vien topošās māmiņas prātu.
Mitruma magnēts ādai – hialuronskābe: Kā tā darbojas un kā to pareizi lietot?
Hialuronskābe ir populāra mitrinoša sastāvdaļa ādas kopšanas produktos. Kas īsti ir ar to saistītās lielās intereses pamatā? “Hialuronskābe ir disaharīdu polimēru molekula, kas dabiski sastopama ādā, locītavās un acīs,” skaidro farmaceite. “Šai molekulai ir želejveida tekstūra un piemīt spēja saistīt 1000 reizes vairāk ūdens par pašas svaru, tādā veidā uzbriedinot un mitrinot ādu.”