
Aptieka: Farmaceita kompetences stūrakmeņi ir plašās zināšanas un spēja iejusties pacienta situācijā
Farmaceita padomam iedzīvotāji uzticas, veselības krīzes notikumu gaisotnē profesijas loma augusi – farmaceits iedzīvotājiem ir vispieejamākais veselības aprūpes speciālists. Tomēr ikdienas vērojumi aptiekās liecina – apmeklētāji dažkārt pietiekami nenovērtē farmaceita kompetenci un farmaceitisko konsultāciju neizmanto pilnvērtīgi.

Kuri produkti nav savienojami ar zāļu lietošanu? Stāsta speciālisti
Lai arī vairumam cilvēku veselīgs uzturs nāk par labu, ir virkne pārtikas produktu, kas nav ieteicami noteiktu saslimšanu gadījumā. Dažādi augi, dārzeņi un augļi mijiedarbībā ar atsevišķām zālēm var samazināt medikamentu efektivitāti vai pastiprināt blaknes.

B12 vitamīns asinsradei un nervu šūnām: Kā zināt, vai uzņem to pietiekamā daudzumā?
Lai saglabātu veselību, enerģiju un nemainīgi augstu dzīves kvalitāti, cilvēkam ik dienas nepieciešams uzņemt noteiktu devu vitamīnu un minerālvielu. Viens no būtiskākajiem vitamīniem ir B12 jeb cianokobalamīns, kas organismā nodrošina virkni dzīvībai svarīgu funkciju, tai skaitā normālu asinsradi un nervu sistēmas darbību.

5 populāras dabīgās eļļas kosmētikas līdzekļos: Ar ko tās ir vērtīgas?
Rūpējoties par skaistumkopšanu, arvien iecienītāki kļūst dabīgas izcelsmes produkti, kas spēj efektīvi barot un mitrināt ādu, nodrošina to ar dažādiem mikroelementiem, vienlaikus samazina alerģiju risku un ir draudzīgi apkārtējai videi.

Baldriāns: 7 iemesli, kāpēc tas var noderēt tavam mieram un miegam

Kā pielāgot mājas aptieciņas saturu pavasara un vasaras sezonai?

Kā pareizi utilizēt medikamentus?

Kam jābūt Covid-19 slimnieka mājas aptieciņā? Stāsta speciālistes

Kā veicināt miega hormona melatonīna izstrādi organismā?
