Kā sagatavoties pirms asins ziedošanas un parūpēties par savu veselību pēc tam?
Asins ziedošana ir vērtīgs darbs, ko ikviens var paveikt, lai izglābtu kāda cita cilvēka dzīvību. Turklāt arī “Pasaules Veselības organizācijas” dati liecina, ka cilvēki, kuri regulāri ziedo asinis, var dzīvot līdz pat pieciem gadiem ilgāk [1].
Kad un kā atjaunot veselību un atgriezties pie fiziskām aktivitātēm pēc Covid-19 pārslimošanas Reklāmraksts
Spēku atgūšanai pēc Covid-19 jābūt pakāpeniskai, uz individuālu pieeju un savu sajūtu vērojumiem balstītai. Kardiologs Roberts Feders sniedz ieteikumus, kā atjaunot un atgūt agrākos spēkus pēc Covid-19 izslimošanas.
Sakiet NĒ muguras un ekstremitāšu sāpēm! Reklāmraksts
Ortožu izvēle ir līdzīga pārējo medicīniskās aprūpes līdzekļu izvēlei. Tas nozīmē, ka optimālu ortozes modeli var ieteikt ārsts, kurš pārzina pacienta problēmu un orientējas jaunākajā informācijā tehnisko palīglīdzekļu jomā.
Kur saņemt ginekologa palīdzību Covid-19 ārkārtas situācijā? Reklāmraksts
Arī ārkārtas situācijas apstākļos var gadīties vajadzība pēc ārsta padoma. Labā ziņa ir tā, ka mūsdienu tehnoloģijas šobrīd ļauj sniegt nepieciešamo ārsta atbalstu arī citādākā formātā, nekā līdz šim ierasts. Ginekoloģe Vija Plūme piedāvā iespēju saņemt ginekologa konsultācijas arī interneta vidē (online).
Muguras sāpes: vai mēs zinām, ko ārstējam? Reklāmraksts
Hroniskas nespecifiskas muguras sāpes ir nepatīkamas sajūtas, kas vienmēr atkarīgas no katra pacienta individuālās sāpju uztveres un ietekmē pacienta uzvedību. Par tām stāsta dr. Viktors Vestermanis.
Kādas valsts apmaksātās profilaktiskās veselības pārbaudes pienākas Latvijas iedzīvotājiem?
Latvijā ir izstrādāta sava cenu politika attiecībā uz medicīnas pakalpojumiem, taču ne visi iedzīvotāji ir informēti par to, kā tā veidojas un kādos gadījumos ārstnieciskie pakalpojumi pienākas bez maksas vai par valsts līdzfinansējumu. Statistikas dati liecina, ka vairāk nekā 80% ģimenes ārstu praksēs reģistrēto pieaugušo, kuri gadu un ilgāk nav vērsušies pie sava ģimenes ārsta saistībā ar saslimšanu, nav izmantojuši iespēju profilaktiski pārbaudīties pie ārsta.
Atklāta saruna ar ģimenes ārstu – vīrieša veselības stūrakmens
Zināms, ka automašīnai tehniskā apkope ir jāveic pēc konkrēta nobraukuma, nesagaidot, kad panelī iedegas brīdinājuma signāli. Taču kādi izmeklējumi un cik bieži ir jāveic katram vīrietim, lai saglabātu labu pašsajūtu un stipru veselību? Par ģimenes ārsta lomu augstas dzīves kvalitātes uzturēšanā stāsta ģimenes medicīnas speciālists.
Circene: Vai ambulatorie pakalpojumi tiks slēgti tāpat kā kinoteātri?
Skumja atziņa – ne Saeimai, ne valdībai šodien nav stratēģiska redzējuma uz Covid 19 pandēmiju. Mēs redzam reflektēšanu uz atsevišķiem notikumiem un dižošanos savā starpā – kā mums izdevās kaut ko aizslēgt!
Visaptveroša veselības pārbaude ar alternatīvās medicīnas metodi Reklāmraksts
Bez sāpēm vai nepatīkamām izjūtām un ātri saņemt pilnu veselības stāvokļa analīzi, tikt skaidrībā par organisma problēmām kopumā un katrā orgānā un šūnā atsevišķi – tāda ir nākotnes medicīna, kas pieejama jau šodien! Biorezonanse – inovatīva metode, kas ļauj agrīni atklāt veselības problēmas un novērst saslimšanu.
6 padomi, kā atrast uztura speciālistu, kam var uzticēties
Gada nogalē īpaši aktualizējas laba izskata jautājumi, jo drīzumā gaidāms svētku maratons un katrs vēlas to sagaidīt iespējami labākā formā, tāpēc interneta vidē īpaši aktivizējas arī dažādi reklāmas piedāvājumi un eksperti, kas piedāvā padomus labas figūras iegūšanai.