
10 padomi veiksmīgai detoksikācijai
Neatkarīgi no attieksmes visi zina, ka detoksikācija viņus ietekmēs pozitīvi. Tikai retais pēc šīm divām nedēļām nejutīs pacilātību un pārliecību, kas ir paveikts labs darbs.

Pētījums: Šopaholisms ir saistīts ar bailēm no nāves
Jaunā pētījumā konstatēts, ka materiālistiski orientētiem cilvēkiem traumatiski gadījumi sagādā daudz vairāk stresa, kā rezultātā viņi jūt nepieciešamību tērēt arvien lielākas naudas summas.

Pētījums: Cik reizes var iemīlēties pa īstam?
Vai tu uzskati savu partneri par savas dzīves vienīgo mīlestību? Londonā nesen tika veikts pētījums - neparasta sociālā aptauja. Speciālisti vēlējās noskaidrot, cik reizes mūžā cilvēks ir spējīgs patiesi izjust mīlestību. Pētījumā piedalījās divi tūkstoši respondentu.

Jaunākās medicīnas tehnoloģijas
Viens no galvenajiem ārstu palīgiem mūsdienu ārstēšanas procesā ir medicīnas iekārtas. Pašreizējās diagnostikas metodes palīdz noteikt saslimšanas jau agrīnā stadijā, tādējādi palielinot ārstēšanas efektivitāti un samazinot ārstēšanas izmaksas.

Zarnu darbības traucējumi: Simptomi un sekas
Atjaunināšana nav iespējama bez labi funkcionējošas gremošanas sistēmas. Gremošanas trakts kalpo kā ķermeņa dzinējs: tajā nonāk ēdiens, no kura tiek iegūtas uzturvielas.

Novecošanas pazīmes 30, 40 un 50 gadu vecumā
Vecums ir ne tikai skaitlis, bet arī attieksme pret dzīvi. Eksistē pieci normāli ķermeņa procesi, kurus var izjaukt vai pārslogot slikti ēšanas ieradumi, stress un nepareizs dzīvesveids.

Kā cukurs ietekmē tavu organismu?
Cukurs ir viens no produktiem, kas visvairāk veicina novecošanu. Izklausās dīvaini, jo glikoze taču ir nepieciešama katrai organisma šūnai! Ja nebūtu glikozes, mūsu smadzenes mirtu, bet muskuļi sabruktu. Taču cukuri ir ļoti dažādi.

Kāpēc zīdainis raud? Ko darīt?
Zīdaiņa raudas acumirklī piesaista mātes uzmanību un neatstāj vienaldzīgus pat svešus cilvēkus- tas ir ārkārtīgi spēcīgs signāls.

Kā izvairīties no iekaisuma?
Iekaisums ir strauja un dabiska mūsu organisma reakcija uz ievainojumu, alerģiju vai infekciju - tiklīdz ādu caurdur skabarga, sākas iekaisuma reakcija, kam jūs ir jāaizsargā.

Vai tavi hormoni ir līdzsvarā?
Hormoni tiešā veidā ietekmē jūsu izskatu, aktivitātes līmeni, kā arī pašsajūtu. Šie ķīmiskie ziņneši ir vareni atjaunināšanas palīgi: ja visi hormoni ir savstarpēji sabalansēti, tad āda ir tīra un mirdzoša, mati un nagi - spīdīgi, bet ķermenis - slaids.