
8 neveselīgi ieradumi, ko tu pieļauj gada aukstajā laikā
Termometra stabiņam noslīdot zem nulles, kļūst arvien grūtāk ievērot veselīgu dzīvesveidu un saglabāt enerģiju. Lai nenodarītu kaitējumu savai veselībai, nepieļauj izplatītākās kļūdas!

Priekšlaicīgi dzimuši bērniņi: Latvijā pieejamā aprūpe
Katru gadu Latvijā apmēram 1000 bērnu piedzimst pirms noteiktā laika. Kas notiek ar priekšlaicīgi dzimušu bērniņu tālāk?

Mājas aptieciņa – kā uzglabāt un ko likt iekšā?
Lai arī visas lietas dzīvē nevar paredzēt, gadījumos, kad pēkšņi piedzīvojam kādas veselības problēmas, visbiežāk par pirmo glābēju kļūst mājas aptieciņa.

Speciālista komentārs: Kad runas par nāvi kļūst bīstamas?
Nereti dažādu iekšējo baiļu un aizspriedumu dēļ daudzi cilvēki tiecas izvairīties no sarunām par nāvi. Taču var gadīties, ka tieši ar šādu sarunu līdzcilvēks otram cenšas signalizēt par savām problēmām, mēģinot pateikt, ka viņam nepieciešama palīdzība.

9 frāzes, ko nevajadzētu teikt bērnam pirms zobārsta apmeklējuma
Kā bērnam iejūtīgāk paziņot, ka būs jāapmeklē zobārsts, un kā viņam pavēstīt, kas notiks vizītes laikā, skaidro RSU Stomatoloģijas institūta sertificēta bērnu zobārste Līga Kroniņa.

Uztura speciāliste: Svara problēmu iemesls var būt nepietiekams miega daudzums
Lai iegūtu un saglabātu skaistas ķermeņa aprises, mēs cenšamies ēst veselīgi un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, tomēr rezultāts ne vienmēr ir tāds, kādu sagaidām. Neskatoties uz ieguldīto darbu, nespējam zaudēt lieko svaru.

Patiess stāsts: Dzīve pēc aknu transplantācijas
Ja valsts dotu zaļo gaismu aknu transplantācijas veikšanai, tā nebūtu pirmā tāda veida operācija Latvijā. Stradiņa slimnīcas speciālistu komanda ko tādu jau paveikuši gandrīz pirms pieciem gadiem - 2011. gada sākumā.

5 izcili Latvijas zinātnieku sasniegumi medicīnā pēdējā piecgadē
Nav noslēpums, ka Latvijas zinātnieku sasniegumi, atklājumi un pētījumi tiek augstu vērtēti gan pašu mājās, gan ārvalstīs. Latvijas zinātnieki ir atpazīstami, sekmīgi un starptautiski konkurētspējīgi.

Pusaudži un alkohols: mīti un realitāte
Cik daudz mēs patiesībā zinām par alkohola lietošanu pusaudžu vecumā un cik lielā mērā paļaujamies uz mītiem?

Vai ir iespējams sevi pasargāt no psihiskam saslimšanām? Psihiatres komentārs
Psihiskās saslimšanas arvien ir tēma, kas mūsu sabiedrībā nereti tiek apspriesta nelabprāt. Diemžēl daudzi cilvēki neaizdomājas par to, ka dažādi psihiski traucējumi var piemeklēt ikvienu cilvēku jebkurā dzīves periodā.