medicine.lv skaitļos

Lietotāji online177
Aktīvie uzņēmumi12796
Nozares raksti1633
Ekspertu atbildes21477
Klīnika Dzintari, Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana , Mežsargu iela 4/6 (ieeja no Mellužu prospekta puses, viesnīcas "Daina Jurmala Beach Hotel & SPA" teritorijā), Jūrmala, LV-2008
Klīnika Dzintari, SIA, Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana

Klīnika Dzintari, SIA, Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana
Turpinām strādāt gan klātienē, gan attālināti!

Foto 6

Klīnika Dzintari. Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana
Klīnika Dzintari, psihiatrs. Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana
Klīnika Dzintari, skaistumkopšana. Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana
Klīnika Dzintari, masāža. Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana
Klīnika Dzintari, atpūta. Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana
Klīnika Dzintari, uzņemšanas nodaļa. Veģetatīvās distonijas, depresijas, stresa, izdegšanas sindroma ārstēšana

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.800-1900
 • O.800-1600
 • T.800-1900
 • C.800-1600
 • P.800-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003461335
 2. LV40003461335
 3. "Swedbank"
 4. LV51HABA0551004676730
 5. 24.09.1999
 6. 16.02.2004

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Blaumaņa 30, Rīga LV-1011
  +371 67754811

Par "Klīnika Dzintari"

“Klīnika Dzintari” ir privāta klīnika Mellužos. Jau vairāk nekā divdesmit gadus saviem klientiem palīdzam atrast emocionālos iemeslus, kas veselā cilvēkā radījis nemieru un trauksmi. Krīzē nonākušajiem klientiem šeit ir iespēja atgūt mieru, drosmi un spēku cīnīties ar problēmu cēloņiem, kā arī novērst tos. Pie mums ikviens klients var saņemt profesionālu psihiatrisku, psihoterapeitisku un psiholoģisku palīdzību. Ārstēšanās norisinās patīkamā vidē profesionālu speciālistu uzraudzībā. Klīnikas speciālisti, izmantojot intensīvu, sabalansētu un tieši jūsu vajadzībām piemērotu terapiju, veicinās jūsu fizisko un emocionālo labsajūtu. Ja jums ir veģetatīvā distonija, depresija, izdegšanas sindroms, paaugstināts stress, piedāvājam ārstnieciskās programmas.


Vairāk

Ārstēšanās soļi “Klīnikā Dzintari”:

  Pieraksts rindas kārtībā uz valsts apmaksāto (tālr. +37167754811) vai maksas programmu (tālr. +37129549983), vai pa e-pastu: dzintari@dzintari.lv. Ar jums sazinoties tiks ieplānots iestāšanās datums un laiks, kad jāierodas klīnikā, līdzi ņemot nosūtījumu (valsts programmai uz "Klīniku Dzintari"), personu apliecinošu dokumentu. Ja jums būs nepieciešama nakšņošana, lūgums par to savlaicīgi informēt klīniku, lai varam veikt rezervāciju jūsu izvēlētajā sadarbības viesnīcā. Iestāšanās dienā norādītajā laikā jāierodas pie klīnikas reģistratūras. Reģistratūrā tiks noformēti atbilstoši dokumenti plānotajai programmai. Klients saņem pirmo ārsta konsultāciju, kur tiek nozīmēts viss nepieciešamais veiksmīgai ārstēšanai. Klientam tiek izstrādāts individuāls grafiks, pēc kura klients vadās turpmākajā ārstniecības laikā. Ārstniecības kursa ilgums maksas progammās 5 dienas, valsts programmā no 1 līdz 4 nedēļām. Ja nepieciešams, tiek noformēta DNL (darba nespējas lapa). Pēc ārstniecības kursa beigām visus speciālistus ir iespējams apmeklēt ambulatori.

Vairāk

Uzturēšanās laikā “Klīnikā Dzintari” Jums tiek nodrošināta:

  Iespēja saņemt individuālas, uz jūsu vajadzībām un rezultātu orientētas speciālistu konsultācijas; daudzpusīga psihoterapeitiskā pieeja –  kustību un deju terapiju, tematiskās grupas, vizuāli plastisko mākslas terapiju, apziņas aktivizācijas treniņu, drāmas terapiju, ķermeņa relaksāciju grupā, EMDR traumu pārstrādes terapiju, psihodiagnostika; Iespēja veikt masāžas un skaistumkopšanas procedūras, apmeklēt ārstniecisko vingrošanu, stretching (stiepšanos) un nūjošanas nodarbības fizisko spēku atjaunošanai, kā arī individuālas fizioterapeitu konsultācijas un nodarbības; atpūta ērtās istabiņās viesnīcā “Daina Jurmala Beach Hotel & SPA” vai “Alba”, kā arī ierastās vides maiņa un jūras dabiskā enerģija.

Vairāk

Atslēgvārdi

Psihologs, psihiatrs, psihoterapijas speciālists, psihologa pakalpojumi, psihoterapijas speciālista pakalpojumi, fizioterapeits, hipnoterapija, hipnoterapeits, pāru psihoterapija, psihodiagnostika, ārstnieciskā vingrošana, stretching (stiepšanās), nūjošana, teipošana, masāža. Skaistumkopšanas procedūras. SPA programmas. Ārstnieciskās programmas, kustību-deju terapija, mākslas terapija, ķermeņa relaksācija, apziņas aktivizācijas treniņš, EMDR terapija, Depresijas, izdegšanas sindroma un veģetatīvās distonijas ārstēšana, drāmas terapija, sejas procedūras, ķermeņa procedūras.


Vairāk

Mājas lapa internetā