
Kā veikt dārza darbus, nekaitējot veselībai? Iesaka speciālisti
Beidzot daba ir modusies un viss apkārt sācis zaļot! Ikvienam, kam ir tuvi dārza darbi, šis ir īpaši darbīgs laiks – jāpaspēj iesēt, iestādīt, sakopt… Rušināšanās dārzā var sniegt mums daudz pozitīvu emociju un nāktu par labu gan fiziskajai, gan garīgajai veselībai. Tomēr nedrīkstam aizmirst, ka tā ir specifiska fiziskā slodze, kurai ir jāsagatavojas, lai nenodarītu sev pāri.

Treneris: Dārza darbi ir pielīdzināmi kārtīgam treniņam
Pavasaris ir klāt ar siltām un saulainām dienām, kas daudziem nozīmē dārza darbu sezonas sākumu. Treneris skaidro, kā dažādi dārza darbi palīdz izvingrināt ķermeni un var aizvietot treniņu sporta zālē.

Kā pareizi veicināt bērna fizisko attīstību? Skaidro fizioterapeite
Regulāras sportiskas aktivitātes bērnam nodrošina normālu organisma augšanu un attīstību, kā arī emocionālo labsajūtu. Tomēr, lai bērns spētu pilnvērtīgi izbaudīt sporta nodarbības, ir nepieciešams pareizi veicināt fizisko attīstību.

Fiziologs: Spēka treniņi sekmē krūts vēža ārstniecību
Lai gan onkoloģisko pacientu skaits pasaulē arvien pieaug, vienlaikus arī uzlabojas vēža ārstēšanas iespējas un rezultāti. Tuvojoties Pasaules vēža dienai, kas tiek atzīmēta 4. februārī, stāstām par inovācijām onkoloģisko pacientu ārstniecībā, kuras attīsta Rīgas Stradiņa universitātes doktorants.

Muguras sāpes: Cēloņi un ieteikumi, kā no tām izvairīties
Taisna mugura, lepna, stalta stāja – tas ne tikai pievilcīgi izskatās, bet arī labvēlīgi ietekmē cilvēka vispārējo veselības stāvokli. Vāja, salīkusi mugura rada papildu slodzi citiem kauliem un locītavām, kā arī nevēlamu spiedienu uz iekšējiem orgāniem. Muguras sāpes laiku pa laikam piedzīvo gandrīz ikviens. Kā no tām izvairīties un nodrošināt sava stiprā balsta veselību?

Farmaceite: Teipošana palīdz ķermenim atlabt bez medikamentu palīdzības
Kaut gan vasara jau noslēgusies, siltais un sausais septembris mūs turpina lutināt, ļaujot izbaudīt tādas aktivitātes kā garas pastaigas, laivu braucienus, skriešanas un spēka treniņus svaigā gaisā. Ja gadās sastiept muskuļus vai nepieciešams mazināt to sāpes, lieti var noderēt teipošana –

Suns, kurš ārstē pacientus jeb - kas ir kanisterapija?
Kad veselības problēmas ir akūtas, cilvēks iet pie ārsta. Tomēr ar ilgstošākām veselības problēmām nereti jāstrādā pie dažādiem terapeitiem – fizioterapeita, psihoterapeita un citiem. Pasaulē un Latvijā arvien lielāku popularitāti iemanto kanisterapija – īpaša terapija ar apmācītiem suņiem.

Kāpēc biroja darbiniekiem jāvingro? Eksperta padoms (VIDEO)
Pasaules Veselības organizācija ziņo, ka 1,4 miljardu pieaugušo veselību apdraud fizisku vingrinājumu trūkums. Tas attiecas uz teju visiem biroja darbiniekiem Latvijā, jo tie, kuri, veicot darba pienākumus, sēž vismaz sešas stundas, ir sēdoša darba darītāji un, sēžot ilgas stundas, ķermenī netiek nodrošināta pilnvērtīga asinscirkulācija.

Teipošana – piecas lietas, kas par to jāzina! Reklāmraksts
Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iemantojusi fizioterapijas metode – teipošana. Tomēr ne visi zina, kas tā ir un kā tieši tā palīdz uzlabot cilvēka veselību. Uzziniet svarīgāko par teipošanu!

10 biežāk sastopamie ceļgalu savainojumu veidi un to ārstēšanas metodes
Ceļgalu savainojumi visbiežāk liek cilvēkam apmeklēt ārsta kabinetu.
Lielākā daļa no šīm vizītēm ir vienu un to pašu iemeslu dēļ. Bieži šos savainojumus iespējams ārstēt mājas apstākļos, taču dažreiz nepieciešama
ķirurģiska iejaukšanās.