medicine.lv skaitļos

Lietotāji online45
Aktīvie uzņēmumi12751
Nozares raksti1358
Ekspertu atbildes20995
Testa rezultāti: "Silmachy Remedies" šampūnziepes – dabai draudzīgs šampūns matu, bārdas un ūsu kopšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Silmachy Remedies" šampūnziepes – dabai draudzīgs šampūns matu, bārdas un ūsu kopšanai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silmachy Remedies" piedāvāja testēt šampūnziepes ar Indijas ērkšķogu (Amlas) ekstraktu matiem, bārdai un ūsām.

Rasa, 52 gadi

Pirms laika interesēja iegādāties šāda tipa šampūnziepes un beidzot radās izdevība medicine.lv portālā notestēt ''Silmachy Remedies'' šampūnziepes matiem.

Kā vislielāko ieguvumu redzu tā svaru, vieglumu. Tās ir sapresētas apaļā lielā tabletē un pietiek vairākām lietošanas reizēm.

Piesaista arī saudzīgais sastāvs – jau pats iepakojums ir dabai draudzīgs, un ziepju sastāvs veidots no dažādiem augiem. Ērkšķogas, kas minēta sastāvā, smaržu īsti nesajutu, bet tā ir patīkami atsvaidzinoša.

Iemasēju ziepes savos līdz pleciem garos matos, velkot pāris reizes pāri matiem. Tad saputoju un izskaloju. Tādu šampūnu nekad nebiju lietojusi un mani mati tiešām izmazgājās ļoti tīri un, paliekot sausiem, pārliecinājos, ka kondicionieris īsti nav nepieciešams. Sekojot instrukcijai, šampūnziepes apžāvēju un ieliku atpakaļ kastītē.

Priekš manis tās noteikti būs ļoti ērti paņemamas līdz ikdienā, uz sporta zāli vai braucot ceļojumā, jo ziepes ir ļoti vieglas un ērtā iepakojumā, un tiešām labi izmazgā matus.

Inta, 48 gadi

Vārda “šampūmziepes” salikums mani ieintriģēja un radās vēlme izmēģināt, ko šis produkts sevī slēpj. Mati man ir lokaini, var teikt, nepaklausīgi, plāni, krāsoti un esmu normālas ādas īpašniece.

Saņemot produktu, ievēroju, ka tā iepakojums ir pavisam vienkāršs, var teikt, nekā lieka, un tas ir labi, jo, atverot šampūnziepes, iepakojums taču tiks izmests, bet, ja arī tiks atkārtoti izmantots, tad tas šo funkciju pilda labi, jo iepakojums neizjūk.

Paņemot rokās produktu, tas ērti iegulst plaukstā, ne par lielu, ne par mazu. Šampūnziepes lietoju pēc nepieciešamības, divas reizes nedēļā. Pirmais, kam pievērsu uzmanību, bija smarža – tā ir neuzbāzīga, neitrāla. Produkts viegli uzputojas un to ir viegli izskalot no matiem. Pēc matu mazgāšanas ar šampūnziepēm tie kļūst mīksti, saglabājot dabīgo matu apjomu, viegli ķemmējami un ilgstoši saglabājas tīru matu sajūta.

Mani mati sadraudzējās ar šo jaunumu, un “Silmachy” saku paldies par šo produktu!

Santa, 29 gadi

Pieteicos testēt zīmola "Silmachy Remedies" šampūnziepes, jo cenšos dzīvot pēc iespējas draudzīgi dabai – man ir svarīgi ne vien mani ikdienas ieradumi, bet arī tas, kādus produktus lietoju, cik dabīgi tie ir, cik daudz plastmasas es patērēju, tos lietojot, kādu iespaidu tie atstāj gan uz vidi, gan manu veselību. Jau sen vēlējos pamēģināt šampūnziepes, taču biju nedaudz bažīga, vai tās būs piemērotas maniem matiem.

Iepakojums ir vienkāršs, bet vienlaikus gaumīgs. Novērtēju to, ka tas veidots no kartona un netiek izmantota plastmasa. Pašas ziepes ir nelielas, tās viegli var paņemt līdzi, arī dodoties īsākos un garākos ceļojumos. Ļoti iepriecinošs produkta sastāvs – tikai dabīgas sastāvdaļas, turklāt nesatur ziepju bāzi un sintētiskās krāsvielas un smaržvielas. Ziepēm ir maiga un patīkama smarža, kas izteiktāk sajūtama produkta lietošanas laikā.

Lietošana viegla – biju pārsteigta, cik labi tās puto, mati tiešām labi mazgājas, nerodas sajūta, ka putu ir par maz. Pēc lietošanas mati bija mīksti un tīri, viegli ķemmējami – patiesi pārsteidzošs rezultāts!

Esmu ļoti priecīga, ka saņēmos pamēģināt, un esmu droša, ka šampūnziepes lietošu arī turpmāk!

Paldies!

Marija, 28 gadi

Mani ļoti ieinteresēja medicine.lv piedāvājums izmēģināt matu kopšanas līdzekli-šampūnziepes, ko ražo Latvijas uzņēmums "Silmachy Remedies". Priekš manis tas ir jaunums. Mani iedrošināja un iedvesmoja arī raksts medicine.lv portālā "Videi draudzīga matu kopšana. Kas ir šampūnziepes?"

Pirms tam man bija priekšstats, ka ziepes sausina matus, bet, iepazīstoties ar šī inovatīvā matu kopšanas līdzekļa aprakstu un dabīgo sastāvu, es nolēmu izmēģināt šīs šampūnziepes.

Man ir īsi, krāsoti mati un pēdējā laikā tie ir kļuvuši sausāki, spuraini  un nespodri, kā arī galvas āda ir jutīga un nupat ir parādījušās blaugznas. Esošo matu šampūnu un kondicionieri lietoju nu jau kādu pusgadu, jo tie ir lielā iepakojumā. Sapratu, ka vajadzētu nomainīt matu kopšanas līdzekļus un uzlabot galvas ādas un matu stāvokli.

Ērkšķogu šampūnziepes ir gaumīgā un, galvenais, dabai draudzīgā iepakojumā. Smarža ir atsvaidzinoša un dabīga, izteikti sajutu patīkamo citronzāles aromātu.

Šampūnziepes uzglabāju atvērtā  ziepju trauciņā, kuram liekais ūdens notek, lai ziepes būtu sausas un ilgāk saglabātos.

Noskatījos arī video ar ieteikumu, kā lietot šampūnziepes. Mitros matos viegli iemasēju šampūnziepes, sanāca arī patīkama galvas masāža, turklāt šampūnziepes labi putoja. Tad izmazgāju matus un ļāvu tiem nožūt.

Smarža ir ļoti atsvaidzinoša un uzmundrinoša, rodas patīkama tīrības sajūta. Mazgāju matus katru otro dienu.

Jau pēc pāris mazgāšanas reizēm sajutu, ka mati ir kļuvuši mīkstāki un galvas āda vairs nav tik jutīga un sausa. Pēc matu apžūšanas ieveidoju matus ar fēnu un biju pārsteigta, ka mati bija kļuvuši gludāki, vijīgāki un frizūra izskatījās daudzkārt labāk nekā iepriekš. Man tas ir ļoti svarīgi, jo man ir īsi mati, kas katru dienu jāieveido.

Pēc mēneša lietošanas mani mati ir kļuvuši maigāki, gludāki, spīdīgāki, labi mitrināti un pabaroti. Galvas āda ir veselīga un vairs nav blaugznu. Esmu sajūsmā par rezultātiem! Pats galvenais, ka ir kļuvis vieglāk ieveidot matus un frizūra izskatās kā pēc salona apmeklējuma.

Esmu atradusi efektīvu matu kopšanas līdzekli no dabīgām izejvielām, kas man ir ļoti svarīgi. Labprāt izmēģināšu arī kondicionieri un citus "Silmachy Remedies" ražotos produktus.

Paldies medicine.lv par brīnišķīgo iespēju izmēģināt! Paldies "Silmachy Remedies" par inovatīvajiem, dabīgajiem, dabai un cilvēkiem draudzīgajiem matu kopšanas līdzekļiem!

Lauma, 35 gadi

Vēlējāmies ar vīru izmēģināt kādu no „Silmachy Remedies” produktiem jau sen. Ieraudzīju piedāvājumu no medicine.lv un nolēmām pamēģināt. Uzrunāja apraksts par super dabīgo sastāvu un neesošajiem piejaukumiem, kādi ir citās ziepēs. Prieks, ka ražots Latvijā. Nodomāju, ka pārāk labi, lai būtu patiesība! Urdīja jautājums, vai patiešām produkts atbildīs ikdienas lietošanas prasībām.

Iepakojuma vizuālais noformējumums likās pārdomāts un askētiski pievilcīgs. Saskan ar pašu ziepju skaisto sūnu krāsu. Priecājāmies, ka tiek izmantots pārstrādājams materiāls.

Ziepju apaļā forma pēc sajūtām ergonomiski iekļāvās rokā un tāsbija ērti lietojamas. Par pārsteigumu secinājām, ka puto teicami un arī daudz vienā reizē nevajag nedz matiem, nedz bārdai. Neuzbāzīgais aromāts patīkami piepilda vanasistabu un saglabājas arī matos. Varētu teikt, ka šīs ziepes ir īpaši maigas un ādu mitrinošas. Man ir gari mati un kondicionieri neprasījās. Neatstāj sausuma, vilkšanas sajūtu uz ķermeņa, ja izmanto mazgāšanās vai skūšanās procesā.

Tā kā pašas ziepes pēc svara ir mazas, likās, ka tās ātri beigsies, bet tā nebija. Lietojot ik pa divām dienām, pietiek mēnesim diviem cilvēkiem matu un bārdas kopšanai. Atkarīgs, protams, cik ciets vai mīksts ūdens katram ir mājās pieejams. Ja lieto dušā, skalojoties jāuzmanās no paslīdēšanas vairāk nekā ar parastām ziepēm.

Noteikti var būt kā laba un izmeklēta dāvana dabas draugiem. Palicis pozitīvs iespaids un vēlme izmēģināt arī citus „Silmachy Remedies” produktus.

Paldies par pieredzi un iespēju!

Katrīna, 33 gadi

Vēlos padalīties savos iespaidos ar „Silmachy Remedies" šampūnziepēm. 

Nekad iepriekš nebiju mēģinājusi šāda veida matu šampūnu. Izmēģināt izlēmu, jo veikalos piedāvātais sortiments paplašinās un ir grūti pamanīt jaunumus matu kopšanā. Izlēmu noriskēt un pieteicos uz Medicine.lv piedāvāto testu – "Silmachy Remedies" šampūnziepes.

Pirmā lieta, kas mani patīkami pārsteidza, bija iepakojums – tas bija ļoti vienkāršs, viegli atverams un no ekoloģiskiem materiāliem. Pašas šampūnziepes ļoti patīkami smaržoja, vairāk, protams, atgādina citrona aromātu.

Lietoju 2 reizes nedēļā. Mati pēc mazgāšanas bija ļoti mīksti un patīkami smaržoja, nebija tā sausuma sajūta, kas ir bieži pēc matu izmazgāšanas.

Iesaku izmēģināt, jo lietošana ir ļoti ērta! Var paņemt līdz ceļojumā un neaizņem daudz vietas ceļojumu somā.

Anete, 31 gads

Vēlējos izmēģināt „Silmachy Remedies” šampūnziepes, jo interesē un ir aktuāli visi produkti, kas domāti matu kopšanai. Tapat bija interesanti, vai šīs šampūnziepes palīdzēs atbrīvoties vai vismaz mazināt blaugznas. Ieintriģēja arī pats šampūna formāts – ziepju veidā, nekad nebiju neko līdzīgu lietojusi.

Sākumā nedaudz šaubījos, vai ziepes derēs maniem garajiem (pari pleciem) matiem. Tomēr jau pirmajā reizē parliecinājos, ka lietošana ir ērta arī gariem matiem. Darīju visu, kā bija parādīts instrukcijā. Pārsteidza, cik ātri ziepes sāka putot! Bija viegli ar tām izmazgāt matus. Smarža – burvīga, atsvaidzinoša, dabiska! Ļoti patika, ka ziepes ir ātri izskalojamas no matiem neatkarīgi no tā, cik ļoti tikušas saputotas. Tas ir svarīgi, ja nepieciešams ātri sakopt matus. Citi šampūni jāskalo ārā krietni ilgāk, kas dažkārt krīt uz nerviem, liekas – cik gan ilgi vēl jāskalo?! Ar „Silmachy” „šampūnziepēm tā nav – tikpat ātri, cik tās sāk putot, tikpat ātri tās arī var izskalot.

Pēc mazgāšanas mati vēl kādu laiku sagabā patīkamo ziepju aromātu. Matiem nav nepieciešams kondicioneris, jo šampūnziepes sniedz matiem to, ko parasti gaidu no kondicioniera vai balzama. Mati kļūst mīksti, viegli ķemmējami, gludi un smaržīgi!

Tiesa gan, no blaugznām atbrīvoties neizdevās, bet, visticamāk, tas tāpēc, ka problēma ir ielaista. Iespējams, ka blaugznu sākumposmā šis līdzeklis varētu palīdzēt.

Uzskatu, ka liels pluss ir tas, ka šampūns ir cietā formātā – ja jādodas kādā ceļojumā ar lidmašīnu, tad, pateicoties šādam cietam formātam, ziepes ir ērti ņemt līdzi!

Paldies par sniegto pieredzi ar jauno produktu, noteikti rekomendēšu tās pamēģināt arī draudzenēm un radiem, īpaši tiem, kas biežāk dodas ceļojumos un kam nepieciešami kompaktāki un ērtāki risinājumi.

Iluta, 24 gadi

Man bija nepieciešams maksimāli dabīgs līdzeklis matu kopsanai, tāpēc, ieraugot piedāvājumu testēt „Silmachy Remedies” ziepes, biju ieinteresēta. No parastajiem šampūniem, kas satur SLS un citas ķīmiskas vielas, man vai nu parādās blaugznas vai arī matu kļūst ļoti sausi un sāk elektrizēties.

Šampūnziepes iepatikās, jau apskatot videi draudzīgo iepakojumu, patīk, ka ražotāji padomājuši par šo aspektu. Turklāt iepakojums ir pietiekami stingrs, lai to varētu lietot atkārtoti pēc ziepju izmantošanas. Pat ieliekot slapjas ziepes kastītē, tās nepielīp pie iepakojuma un nesabojā to. Ļoti ērti.

Nākamais, kas patika, bija spirgtais aromāts, iepriecināja, ka nav jūtama nekāda ķīmija. Šīs šampūnziepes ir lielisks pierādījums tam, ka var radīt kvalitatīvus, efektīvus un patīkamus lietošanā produktus arī bez ķīmiskām vielām!

Lietošana bija pavisam vienkārša – ziepes ir viegli ieziežamas matos, ātri sāk putot, putas ir tik maigas un gaisīgas! Īpaši pārsteidza, cik gan viegli ziepes ir izskalojamas no matiem! Matu mazgāšanas process ir krietni īsāks nekā ar parastajiem šampūniem.

Arī efekts man ļoti ļoti patika – kā solīts, mati kļūst vijīgi, mīksti, mirdzoši, paklausīgi un patīkami smaržojoši! Vairākas reizes izmazgājot matus ar šīm šampūnziepēm, mati nekļuva sausi, arī blaugznas netika manītas, nebija nekādu negatīvo simptomu, kas bija iepriekš pēc citiem „ķīmiskajiem” šampūniem! Tikai un vienīgi pozitīvu iespaidu un pieredzi radīja šīs šampūnziepes! 100% turpināšu tās lietot, jo pagaidām šis ir vienīgais līdzeklis, kas maniem matiem un galvas ādai patīk un nerada diskomfortu!

Mīļš paldies!

Iegādāties produktu var mājaslapā www.silmachy.lv!

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Triholoģija / matu veselība":

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Ir gaidīti ne tikai tie pacienti, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tie, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age".

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Testa rezultāti:

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Eliksīrs SIEVIETEI

Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Fielmann" optikas salons: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann" rūpējas par saviem klientiem ne tikai tad, kad vini pasūta brilles, bet turpina to darīt arī vēlāk. "Fielmann" nodrošina Bezmaksas servisu 3 gadus pēc briļļu pasūtīšanas. Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc tām jābūt labā stāvoklī ik dienu, neatkarīgi no tā, cik sen jūs tās lietojat.

"Epsorin" ātrai imūnsistēmas stiprināšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Iepazīstieties ar 100% dabīgu līdzekli ātrai imūnsistēmas stiprināšanai – "Epsorin". "Epsorin" ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai.