medicine.lv skaitļos

Lietotāji online322
Aktīvie uzņēmumi12155
Nozares raksti1480
Ekspertu atbildes21477
Baltic Beauty Prof - Latvijas birojs, BBP, estētiskā medicīna, kosmētika, skaistumkopšana, Tērbatas 12-307, Rīga, LV-1050
Baltic Beauty Prof - Latvijas birojs, BBP, SIA

Baltic Beauty Prof - Latvijas birojs, BBP, SIA

Foto 8

ProBody
ProCare XP
Matu Atjaunošana / CELLNOC
PlaSon
MultiShape
Estētiskās ierīces
Matu Atjaunošana
ProFacial

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

 1. 40203244783
 2. LV40203244783
 3. 25.03.2020
 4. Gramzdas iela 80 – 73, Rīga, LV-1029
 5. 2021

Estētiskā medicīna

"Baltic Beauty Prof" (BBP) ir estētiskās medicīnas kompānija un tirgū darbojas jau kopš 2010. gada. Visi pakalpojumi un preparāti ir paredzēti kā profesionālai, tā arī mājas lietošanai. Atklājiet savu skaistumu ar mūsu piedāvātajiem produktiem. Kompānijas vadošais speciālists - Irina Kalnina-Dobrovoļska jau 25 gadus strādā estētiskās medicīnas nozarē un no 2017. gada ir oficiālais Caregen Co., Ltd. produkcijas treneris ar vadītiem semināriem Eiropā, Āzijā u.c. valstīs. Uzņēmumam ir divi ofisi - Tallinā (Igaunijā) un Rīgā (Latvijā). Baltic Beauty Prof (BBP) ir Caregen Co., Ltd. produktu ekskluzīvais izplatītājs Latvijā un Igaunijā. Regulāri tiek organizēti semināri par mūsu piedāvātajiem produktiem. Par Aquashine un Prostrolane sērijas semināru apmeklējumu tiek izsniegti punkti.


Vairāk

Produkcija:

 • Filleri
 • Biorevitalizanti
 • Kanulas
 • Matu atjaunošana
 • Injekcijas
 • Mezodiegi
 • Mezoterapija
 • Derma roller

Vairāk

Atslēgvārdi

skaistumkopšana, kosmētika, estētiskā medicīna.

Lūpu palielināšana, Semināri. Skaistumkopšana, fotoatjaunošana, atjaunojošās injekcijas, pīlings, mikrodermabrāzija, oksiterapija, aparātu procedūras, maskas, tīrīšana, dermatoloģiskās procedūras, kosmētika, figūras modelēšana, mezoterapija, SPA procedūras, fotoepilācija, karboksiterapija, kosmetologs, skaistuma injekcijas, filleri, Celulīta ārstēšana, Lūpu palielināšana, liftings, plazmaliftings, botulinotoksīns, mezodiegi, filleri, bioreparanti, lipolītiķi, adatas, kannulas, matu veselība, triholoģija, alopēcijas ārstēšana, apmācības grupām, individuālās apmācības.


Vairāk

Mājas lapa internetā