medicine.lv skaitļos

Lietotāji online219
Aktīvie uzņēmumi12759
Nozares raksti1354
Ekspertu atbildes20962
Testa rezultāti: Ekoell krēms matu kopšanai "Kliņģerīte" : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Ekoell krēms matu kopšanai "Kliņģerīte"

Februārī un martā medicine.lv sadarbībā ar "Ekoell" piedāvāja testēt krēmu matu kopšanai "Kliņģerīte".

Kate, 28 gadi

Vēlējos izmēģināt Ekoell krēmu matu kopšanai "Kliņģerīte", jo Ekoell ir viens no maniem iecienītākajiem Latvijas zīmoliem – ar patiesu interesi testēju šī uzņēmuma produktus un vienmēr esmu gandarīta par labajiem rezultātiem. Arī matu kopšanai pievēršu īpašu uzmanību, cenšoties lietot augstvērtīgus produktus. Matu krēms man bija kas jauns.

Produkts ir vizuāli pievilcīgā, nelielā iepakojumā. Neitrāls un vienlaikus glīts – radīja priekšstatu par dabīgu produktu. Smarža šķita viegla, dabīga un patīkama, nebija uzmācīga un pēc lietošanas jutu tikai vieglu aromātu, kas man ir svarīgi. Konsistence ir samērā šķidra – jārēķinās, ka krēma ieklāšana matos aizņem nedaudz ilgāku laiku.

Produktu lietoju katrā mazgāšanas reizē, pašiem matu galiem. Pāris reizes, kad bija vairāk laika, to iemasēju arī galvas ādā pirms mazgāšanas. Tiesa, steidzīgajā ritmā atvēlēt 30 minūtes krēma turēšanai matos man bija diezgan grūti, tāpēc to darīju vien dažas reizes, uztverot to kā tādu SPA rituālu.

Efekts, manuprāt, ir labs. Tā kā man ir smalki mati, pēc krēma lietošanas, tie šķita kuplāki, stingrāki. Mati bija zīdaini un nenovēroju taukainuma efektu. Varu teikt, ka šis ir ļoti jauks produkts un kārtējo reizi Ekoell sevi apliecinājis kā profesionālu skaistumkopšanas līdzekļu ražotāju!

Antra, 31 gads

Pieteicos testēt Ekoell krēmu matu kopšanai "Kliņģerīte", jo mani uzrunāja produkta sastāvs un tā īpašības. Ilgstoši krāsoju matus, tāpēc šobrīd cenšos tos atveseļot, veicināt augšanu un parūpēties par galvas ādas veselību.

Krēma iepakojums ir neliels – tas šķita pietiekami, lai novērtētu tā kvalitāti, taču bija par maz ikdienas lietošanai. Mani mati ir gari, līdz ar to krēma pietika vien dažām reizēm. Produkta smarža man patika. Pēc citu līdzīgu produktu lietošanas "Kliņģerīte" pārsteidza ar dabīgu un neuzbāzīgu aromātu, kas radīja pārliecību, ka produktā tiešām nav lieki izmantotas dažādas ķīmiskas vielas.

Iesākumā bija grūti saprast, cik daudz produkta lietot. Pēc pirmajām mazgāšanas reizēm mati šķita nedaudz smagi un ķepīgi. Pēc tam sapratu, ka manam matu tipam krēms nepieciešams mazākā daudzumā. Kad atradu īsto proporciju, ar šādu problēmu vairs nesaskāros, un mati kļuva mīkstāki, dzīvīgāki, bija vieglāk izķemmējami. Ļoti patika krēma iedarbība uz galvas ādu – tā man ir jūtīga, daudzi produkti rada kairinājumu, bet ar šo viss bija kārtībā, likās, ka tas pat neitralizē citu izmantoto matu kopšanas līdzekļu kairinājumu, tā kā nomierina ādu.

Paldies par šo iespēju! Produkts man patika un plānoju to iegādāties atkal.

Marika, 25 gadi

Vēlējos izmēģināt Ekoell produktu matu kopšanai, jo ļoti interesējos par jaunumiem kosmētikas jomā, it īpaši matu kopšanā. Uzrunāja arī tas, ka krēms ir ar dabīgām sastāvdaļām.

Tā kā krēms domāts lietošanai ikdienā un nelielos daudzumos, uzskatu, ka iepakojums ir ļoti atbilstošs - nepaņemsi par daudz! Produkta iepakojums ir vienkāršs, balts, ar etiķeti neitrālās krāsās, nelec acīs. Dabīgajai kosmētikai atbilstošs, rodas iespaids, ka tiešām krēmam nav klāt ķīmijas.

Tā kā man ir ļoti biezi un gari mati (aprakstā bija teikts, ka var izmantot arī kā masku), izlietoju visu vienā reizē. Smaržo diezgan spēcīgi. Krēmīga konsistence blāvā dzeltenā krāsā. Ieklāt bija ļoti viegli visā matu garumā, saknēs. Turēju matos ilgi, aptuveni stundu, pirms skaloju ārā. Ļoti labi iesūcās matos, īpaši sausajos galos.

Mati likās pilnīgāki, dzīvāki. Patīkama komforta sajūta galvas ādai. Vienīgais mīnuss būtu smarža – pat izskalojot produktu, matos saglabājās spēcīgs, smags aromāts. Tomēr kopumā esmu ļoti apmierināta! Paldies par šo iespēju!

Agate, 26 gadi

Pusotra mēneša garumā man bija iespēja testēt Ekoell krēmu matiem "Kliņģerīte". Varu teikt, ka šis līdzeklis ir diezgan labs. Tā kā rezultāta pamatā ir ilgstoša un regulāra lietošana, krēmu izmantoju ļoti cītīgi un katrā matu mazgāšanas reizē. Lai pietiktu ilgākam laika periodam, neklāju to visos matos, bet tikai matu apakšējā daļā un jāatzīst, ka kā masku to klāt es negribētu – manuprāt, tas ir pārāk biezs un ķepīgs šim nolūkam. Izmantojot to matu galiem, efekts bija labs. Mati nogludinājās, vairs nelikās tik "izpūruši", samazinājās matu sausums. Produkta smaržu vērtēju kā neitrālu, jo man patīk līdzekļi, kuru smarža pēc tam jūtama – tāda tīro matu smarža.

Kopumā produkts ir gana labs  un vērtīgs, un tā labās īpašības visvairāk novērtēs dabīgu produktu un smaržu cienītājas. Domāju, ka īpaši noderīgs tas varētu būt smalku matu īpašniecēm. Liekas, ka krēma konsistence piedod katram matam papildu apjomu.

Sandra, 43 gadi

Zinot Ekoell dabīgo produkciju un redzot, ka testam pieejams atjaunojošs dabīgais līdzeklis matiem, ar interesi to izmēģināju. Ekoell produkcijai vienmēr uzticos, jo zinu, ka tā ir ražota Latvijā un no dabīgajiem augiem un ziediem.

Pēc aukstās ziemas un pēc atvaļinājuma saulē mati bija diezgan cietuši, un, regulāri palietojot līdzekli, uzreiz ,jau pēc katras lietošanas reizes bija redzams rezultāts. Gali tika gan pabaroti, gan nostiprināti. Arī iepakojums ir neraksturīgs šādiem matu līdzekļiem, bet pilnībā mani apmierina, jo ir ērts lietošanai.

Paldies medicine.lv un Ekoell! Lieliska iespēja izmēģināt labu produktu!

Signe, 24 gadi

Vienmēr interesē izmēģināt dabīgus kosmētikas līdzekļus, tādēļ pamēģināju arī "Ekoell" krēmu matiem. Sastāvā pamanīju tikai dabīgas izejvielas – dažādas eļļas, kliņģerīšu ekstraktu, propolisu utt. Atvēru iepakojumu, un pēc patīkamā, neuzbāzīgā aromāta varēja just, ka produkts tiešām ir dabīgs.

Konsistence matu krēmam ir kā matu maskai. Izmēģināju to lietot abos norādītajos veidos – gan iesmērējot sausos matos, gan arī lietojot to pirms mazgāšanas.

Maniem matiem nepatika pirmais lietošanas veids – šķita, ka tie paliek pārāk taukaini. Droši vien tādēļ, ka maniem matiem tomēr ir nosliece uz taukošanos. Taču lietojot krēmu pirms mazgāšanas, paturot to matos vismaz pusstundu, mati kļuva manāmi spīdīgāki un mīkstāki, arī ieveidot tos bija vieglāk.

Vienīgais mīnuss šķita produkta mazais iepakojums – labprāt to turpinātu lietot, ja produkta būtu vairāk

Olga, 32 gadi

Izvēlējos pamēģināt "Ekoell" krēmu matu kopšanai, jo esmu daudzkārt krāsojusi un balinājusi matus, tādēļ tie ir bojāti. Joprojām meklēju labu līdzekli, kas palīdzētu uzlabot matu stāvokli. Patīk, ka produkta sastāvā ir tikai dabīgas izejvielas. Arī aromāts ir dabīgs un patīkams.

Produkta iepakojums ir mazs un gana parocīgs. To ieklāt matos bija vienkārši – tāpat kā jebkuru citu matu balzamu. Izmantoju to tikai pirms matu mazgāšanas, atstājot to matos aptuveni pusstundu. Krēma konsistence nelikās piemērota izmantošanai tīros matos. Krēmu arī iemasēju galvas ādā. Šādu procedūru veicu aptuveni reizi nedēļā.

Matu krāsošanas dēļ tie bija palikuši sausi un nedzīvi, taču pēc regulāras matu krēma lietošanas ievēroju, ka tie pamazām atgūst spīdumu un veselīgu izskatu. Neteiktu, ka efekts ir ļoti izteikts, taču uzlabojumi ir manāmi. Arī galvas āda kļuvusi maigāka, mazinājusies nieze. Turpināšu izmantot šo produktu arī turpmāk, lai šo efektu saglabātu.

Vita, 41 gads

Esmu blondu matu īpašniece. Mati pat bez krāsošanas vienmēr ir bijuši sausi un trausli, bet matu krāsošana blondā tonī tos padarījusi vēl sausākus. Šī iemesla dēļ meklēju kādu efektīvu līdzekli, kas sniegtu labu rezultātu un palīdzētu matiem kļūt veselīgākiem.

Pēc Kliņģerītes lietošanas, jau pirmajā reizē, bija jūtami matu struktūras uzlabojumi. Mati kļuva elastīgāki, vairs nebija tik sausi. Lietojot Kliņģerīti divas nedēļas, matu stāvoklis manāmi ir uzlabojies. Lietošu šo produktu arī turpmāk.

Zanda, 29 gadi

Nekad iepriekš nebiju dzirdējusi par tādu produktu kā krēms matiem, tāpēc vēlējos notestēt "Ekoell" produktu. Labi zinu šo kosmētikas ražotāju – iepriekš biju iegādājusies dažādus krēmus sejai, par kuriem biju sajūsmā. Arī šoreiz piesaistīja produkta dabīgais sastāvs.

Tā arī neizmēģināju krēmu likt sausos matos, jo baidījos, ka tie paliks pārāk taukaini. Varbūt, ka sausu matu īpašniecēm tas būtu piemērots risinājums. Es krēmu lietoju aptuveni divas reizes nedēļā, iesmērējot to matos un galvas ādā, to viegli pamasējot. Atstāju uz pusstundu – stundu un mazgāju matus kā parasti. Krēmu ir viegli izmazgāt, nepaliek taukainums. Pēc pāris nedēļu lietošanas pamanīju, ka mati kļuvuši dzīvīgāki. Tā kā esmu nedaudz sabojājusi savus matus krāsošanas un veidošanas dēļ, kādu laiku biju meklējusi līdzekli, kas spētu kaut daļēji atjaunot matu struktūru. "Ekoell" krēms mani patīkami pārsteidza.

Liena, 33 gadi

Ņemot vērā, ka mani mati ir ļoti trausli un novājināti labprāt izmēģinu līdzekli, lai iespējami tos atjaunotu. Lietošanai ērts un parocīgs, patika, ka ir mazs iepakojums, ko var labi paņemt līdzi arī ceļojumos. Vizuālais noformējums neitrāls. Lietoju vienu reizi nedēļā, divu mēnešu garumā. Smarža man nepatika. Šķita pārāk uzmācīga. Šķiet, ka mati palikuši nedaudz dzīvīgāki, taču nekādu citu efektu nemanīju.

Dabīgie ķermeņa kopšanas līdzekļi SIA Ekoell
Tālrunis: 67542454, 29422536
ekoell@latnet.lv
http://www.ekoell.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Triholoģija / matu veselība":

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Ozons un ozonēšana

Ozons un ozonēšana

Ozons ir ļoti spēcīgs oksidants, tam ir stipri izteikta antibaktericīda iedarbība, tādēļ to plaši var izmantot dažādās jomās gaisa, virsmu un ūdens attīrīšanā. SIA “Ozone Tech” piedāvā dažādu ražotāju ozonatorus. 

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: Prettūskas gels kājām, rokām, ķermenim „Drainage Gel Body”

Testa rezultāti: Prettūskas gels kājām, rokām, ķermenim „Drainage Gel Body”

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „7 Day” piedāvāja testēt prettūskas gelu kājām, rokām un ķermenim (200 ml) – „Drainage Gel Body”.

"Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvā testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Testa rezultāti: "Silmachy Remedies" šampūnziepes – dabai draudzīgs šampūns matu, bārdas un ūsu kopšanai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silmachy Remedies" piedāvāja testēt šampūnziepes ar Indijas ērkšķogu (Amlas) ekstraktu matiem, bārdai un ūsām.

"Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvā testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic Cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic Face cream anti age".

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Lāzermedicīnas klīnikas" proktoloģijas nodaļa: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" komanda viesojās "Lāzermedicīnas klīnikā", lai aprunātos par delikātu tēmu - proktoloģija. Kas ir proktologs un kad pacientam ir jānāk uz vizīti?! Uz sarunu aicināts "Lāzermedicīnas klīnikas" proktoloģijas nodaļas vadītājs docents Aigars Martinsons.

"Fielmann" optika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann": laba redze - nevis greznība, bet nepieciešamība. Izvēloties ietvarus no bezmaksas ietvaru kolekcijas, maksāsiet tikai par lēcām un ietaupīto naudu varēsiet ieguldīt augstas kvalitātes briļļu lēcās. Pasūtot brilles, redzes pārbaude bez maksas.