medicine.lv skaitļos

Lietotāji online36
Aktīvie uzņēmumi12585
Nozares raksti4731
Ekspertu atbildes20646
Testa rezultāti: Ekoell krēms matu kopšanai "Kliņģerīte" : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Ekoell krēms matu kopšanai "Kliņģerīte"

Testa rezultāti: Ekoell krēms matu kopšanai "Kliņģerīte"

Februārī un martā medicine.lv sadarbībā ar "Ekoell" piedāvāja testēt krēmu matu kopšanai "Kliņģerīte".

Kate, 28 gadi

Vēlējos izmēģināt Ekoell krēmu matu kopšanai "Kliņģerīte", jo Ekoell ir viens no maniem iecienītākajiem Latvijas zīmoliem – ar patiesu interesi testēju šī uzņēmuma produktus un vienmēr esmu gandarīta par labajiem rezultātiem. Arī matu kopšanai pievēršu īpašu uzmanību, cenšoties lietot augstvērtīgus produktus. Matu krēms man bija kas jauns.

Produkts ir vizuāli pievilcīgā, nelielā iepakojumā. Neitrāls un vienlaikus glīts – radīja priekšstatu par dabīgu produktu. Smarža šķita viegla, dabīga un patīkama, nebija uzmācīga un pēc lietošanas jutu tikai vieglu aromātu, kas man ir svarīgi. Konsistence ir samērā šķidra – jārēķinās, ka krēma ieklāšana matos aizņem nedaudz ilgāku laiku.

Produktu lietoju katrā mazgāšanas reizē, pašiem matu galiem. Pāris reizes, kad bija vairāk laika, to iemasēju arī galvas ādā pirms mazgāšanas. Tiesa, steidzīgajā ritmā atvēlēt 30 minūtes krēma turēšanai matos man bija diezgan grūti, tāpēc to darīju vien dažas reizes, uztverot to kā tādu SPA rituālu.

Efekts, manuprāt, ir labs. Tā kā man ir smalki mati, pēc krēma lietošanas, tie šķita kuplāki, stingrāki. Mati bija zīdaini un nenovēroju taukainuma efektu. Varu teikt, ka šis ir ļoti jauks produkts un kārtējo reizi Ekoell sevi apliecinājis kā profesionālu skaistumkopšanas līdzekļu ražotāju!

Antra, 31 gads

Pieteicos testēt Ekoell krēmu matu kopšanai "Kliņģerīte", jo mani uzrunāja produkta sastāvs un tā īpašības. Ilgstoši krāsoju matus, tāpēc šobrīd cenšos tos atveseļot, veicināt augšanu un parūpēties par galvas ādas veselību.

Krēma iepakojums ir neliels – tas šķita pietiekami, lai novērtētu tā kvalitāti, taču bija par maz ikdienas lietošanai. Mani mati ir gari, līdz ar to krēma pietika vien dažām reizēm. Produkta smarža man patika. Pēc citu līdzīgu produktu lietošanas "Kliņģerīte" pārsteidza ar dabīgu un neuzbāzīgu aromātu, kas radīja pārliecību, ka produktā tiešām nav lieki izmantotas dažādas ķīmiskas vielas.

Iesākumā bija grūti saprast, cik daudz produkta lietot. Pēc pirmajām mazgāšanas reizēm mati šķita nedaudz smagi un ķepīgi. Pēc tam sapratu, ka manam matu tipam krēms nepieciešams mazākā daudzumā. Kad atradu īsto proporciju, ar šādu problēmu vairs nesaskāros, un mati kļuva mīkstāki, dzīvīgāki, bija vieglāk izķemmējami. Ļoti patika krēma iedarbība uz galvas ādu – tā man ir jūtīga, daudzi produkti rada kairinājumu, bet ar šo viss bija kārtībā, likās, ka tas pat neitralizē citu izmantoto matu kopšanas līdzekļu kairinājumu, tā kā nomierina ādu.

Paldies par šo iespēju! Produkts man patika un plānoju to iegādāties atkal.

Marika, 25 gadi

Vēlējos izmēģināt Ekoell produktu matu kopšanai, jo ļoti interesējos par jaunumiem kosmētikas jomā, it īpaši matu kopšanā. Uzrunāja arī tas, ka krēms ir ar dabīgām sastāvdaļām.

Tā kā krēms domāts lietošanai ikdienā un nelielos daudzumos, uzskatu, ka iepakojums ir ļoti atbilstošs - nepaņemsi par daudz! Produkta iepakojums ir vienkāršs, balts, ar etiķeti neitrālās krāsās, nelec acīs. Dabīgajai kosmētikai atbilstošs, rodas iespaids, ka tiešām krēmam nav klāt ķīmijas.

Tā kā man ir ļoti biezi un gari mati (aprakstā bija teikts, ka var izmantot arī kā masku), izlietoju visu vienā reizē. Smaržo diezgan spēcīgi. Krēmīga konsistence blāvā dzeltenā krāsā. Ieklāt bija ļoti viegli visā matu garumā, saknēs. Turēju matos ilgi, aptuveni stundu, pirms skaloju ārā. Ļoti labi iesūcās matos, īpaši sausajos galos.

Mati likās pilnīgāki, dzīvāki. Patīkama komforta sajūta galvas ādai. Vienīgais mīnuss būtu smarža – pat izskalojot produktu, matos saglabājās spēcīgs, smags aromāts. Tomēr kopumā esmu ļoti apmierināta! Paldies par šo iespēju!

Agate, 26 gadi

Pusotra mēneša garumā man bija iespēja testēt Ekoell krēmu matiem "Kliņģerīte". Varu teikt, ka šis līdzeklis ir diezgan labs. Tā kā rezultāta pamatā ir ilgstoša un regulāra lietošana, krēmu izmantoju ļoti cītīgi un katrā matu mazgāšanas reizē. Lai pietiktu ilgākam laika periodam, neklāju to visos matos, bet tikai matu apakšējā daļā un jāatzīst, ka kā masku to klāt es negribētu – manuprāt, tas ir pārāk biezs un ķepīgs šim nolūkam. Izmantojot to matu galiem, efekts bija labs. Mati nogludinājās, vairs nelikās tik "izpūruši", samazinājās matu sausums. Produkta smaržu vērtēju kā neitrālu, jo man patīk līdzekļi, kuru smarža pēc tam jūtama – tāda tīro matu smarža.

Kopumā produkts ir gana labs  un vērtīgs, un tā labās īpašības visvairāk novērtēs dabīgu produktu un smaržu cienītājas. Domāju, ka īpaši noderīgs tas varētu būt smalku matu īpašniecēm. Liekas, ka krēma konsistence piedod katram matam papildu apjomu.

Sandra, 43 gadi

Zinot Ekoell dabīgo produkciju un redzot, ka testam pieejams atjaunojošs dabīgais līdzeklis matiem, ar interesi to izmēģināju. Ekoell produkcijai vienmēr uzticos, jo zinu, ka tā ir ražota Latvijā un no dabīgajiem augiem un ziediem.

Pēc aukstās ziemas un pēc atvaļinājuma saulē mati bija diezgan cietuši, un, regulāri palietojot līdzekli, uzreiz ,jau pēc katras lietošanas reizes bija redzams rezultāts. Gali tika gan pabaroti, gan nostiprināti. Arī iepakojums ir neraksturīgs šādiem matu līdzekļiem, bet pilnībā mani apmierina, jo ir ērts lietošanai.

Paldies medicine.lv un Ekoell! Lieliska iespēja izmēģināt labu produktu!

Signe, 24 gadi

Vienmēr interesē izmēģināt dabīgus kosmētikas līdzekļus, tādēļ pamēģināju arī "Ekoell" krēmu matiem. Sastāvā pamanīju tikai dabīgas izejvielas – dažādas eļļas, kliņģerīšu ekstraktu, propolisu utt. Atvēru iepakojumu, un pēc patīkamā, neuzbāzīgā aromāta varēja just, ka produkts tiešām ir dabīgs.

Konsistence matu krēmam ir kā matu maskai. Izmēģināju to lietot abos norādītajos veidos – gan iesmērējot sausos matos, gan arī lietojot to pirms mazgāšanas.

Maniem matiem nepatika pirmais lietošanas veids – šķita, ka tie paliek pārāk taukaini. Droši vien tādēļ, ka maniem matiem tomēr ir nosliece uz taukošanos. Taču lietojot krēmu pirms mazgāšanas, paturot to matos vismaz pusstundu, mati kļuva manāmi spīdīgāki un mīkstāki, arī ieveidot tos bija vieglāk.

Vienīgais mīnuss šķita produkta mazais iepakojums – labprāt to turpinātu lietot, ja produkta būtu vairāk

Olga, 32 gadi

Izvēlējos pamēģināt "Ekoell" krēmu matu kopšanai, jo esmu daudzkārt krāsojusi un balinājusi matus, tādēļ tie ir bojāti. Joprojām meklēju labu līdzekli, kas palīdzētu uzlabot matu stāvokli. Patīk, ka produkta sastāvā ir tikai dabīgas izejvielas. Arī aromāts ir dabīgs un patīkams.

Produkta iepakojums ir mazs un gana parocīgs. To ieklāt matos bija vienkārši – tāpat kā jebkuru citu matu balzamu. Izmantoju to tikai pirms matu mazgāšanas, atstājot to matos aptuveni pusstundu. Krēma konsistence nelikās piemērota izmantošanai tīros matos. Krēmu arī iemasēju galvas ādā. Šādu procedūru veicu aptuveni reizi nedēļā.

Matu krāsošanas dēļ tie bija palikuši sausi un nedzīvi, taču pēc regulāras matu krēma lietošanas ievēroju, ka tie pamazām atgūst spīdumu un veselīgu izskatu. Neteiktu, ka efekts ir ļoti izteikts, taču uzlabojumi ir manāmi. Arī galvas āda kļuvusi maigāka, mazinājusies nieze. Turpināšu izmantot šo produktu arī turpmāk, lai šo efektu saglabātu.

Vita, 41 gads

Esmu blondu matu īpašniece. Mati pat bez krāsošanas vienmēr ir bijuši sausi un trausli, bet matu krāsošana blondā tonī tos padarījusi vēl sausākus. Šī iemesla dēļ meklēju kādu efektīvu līdzekli, kas sniegtu labu rezultātu un palīdzētu matiem kļūt veselīgākiem.

Pēc Kliņģerītes lietošanas, jau pirmajā reizē, bija jūtami matu struktūras uzlabojumi. Mati kļuva elastīgāki, vairs nebija tik sausi. Lietojot Kliņģerīti divas nedēļas, matu stāvoklis manāmi ir uzlabojies. Lietošu šo produktu arī turpmāk.

Zanda, 29 gadi

Nekad iepriekš nebiju dzirdējusi par tādu produktu kā krēms matiem, tāpēc vēlējos notestēt "Ekoell" produktu. Labi zinu šo kosmētikas ražotāju – iepriekš biju iegādājusies dažādus krēmus sejai, par kuriem biju sajūsmā. Arī šoreiz piesaistīja produkta dabīgais sastāvs.

Tā arī neizmēģināju krēmu likt sausos matos, jo baidījos, ka tie paliks pārāk taukaini. Varbūt, ka sausu matu īpašniecēm tas būtu piemērots risinājums. Es krēmu lietoju aptuveni divas reizes nedēļā, iesmērējot to matos un galvas ādā, to viegli pamasējot. Atstāju uz pusstundu – stundu un mazgāju matus kā parasti. Krēmu ir viegli izmazgāt, nepaliek taukainums. Pēc pāris nedēļu lietošanas pamanīju, ka mati kļuvuši dzīvīgāki. Tā kā esmu nedaudz sabojājusi savus matus krāsošanas un veidošanas dēļ, kādu laiku biju meklējusi līdzekli, kas spētu kaut daļēji atjaunot matu struktūru. "Ekoell" krēms mani patīkami pārsteidza.

Liena, 33 gadi

Ņemot vērā, ka mani mati ir ļoti trausli un novājināti labprāt izmēģinu līdzekli, lai iespējami tos atjaunotu. Lietošanai ērts un parocīgs, patika, ka ir mazs iepakojums, ko var labi paņemt līdzi arī ceļojumos. Vizuālais noformējums neitrāls. Lietoju vienu reizi nedēļā, divu mēnešu garumā. Smarža man nepatika. Šķita pārāk uzmācīga. Šķiet, ka mati palikuši nedaudz dzīvīgāki, taču nekādu citu efektu nemanīju.

Dabīgie ķermeņa kopšanas līdzekļi SIA Ekoell
Tālrunis: 67542454, 29422536
ekoell@latnet.lv
http://www.ekoell.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Triholoģija / matu veselība":

Uzņēmumi nozarē "Triholoģija / matu veselība"

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

Estētiskās medicīnas centrs "Nofrete" – tā ir jauna pieeja, kuras pamatā ir atjaunošanās un atveseļošanās efekts, jaunības pagarināšana bez plastiskajām operācijām. Individuāla pieeja un uzmanīga attieksme pret katru klientu, profesionālas ārstu konsultācijas. Salonu „Nofrete” ar pilnām tiesībām var ierindot ekskluzīvo salonu skaitā Baltijas valstīs, jo visi salonā piedāvātie pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir paši jaunākie un efektīvākie skaistumkopšanas industrijā. Visiem, kas mīl un novērtē komfortu, mājīgumu, konfidencialitāti un ir noskaņoti uz garantētu pozitīvu rezultātu, Nofrete piedāvā nevainojamu apkalpošanu. Katru sezonu – jauns pakalpojums. Ērtā atrašanās vieta un apsargājamā automašīnas stāvvieta ikvienam klientam papildinās patīkamo iespaidu par vizīti pie mums.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Veselība pandēmijas laikā

Veselība pandēmijas laikā

Uzņēmums "MedProf" nepārtraukti attīstās un seko līdzi valstī noteiktajiem ierobežojumiem, lai turpinātu sniegt pakalpojumus drošā veidā. Šajā rakstā lasiet par būtiskākajiem izaicinājumiem, ar kuriem uzņēmums ir saskāries pēdējā gada laikā, un kā tas ir pielāgojies, lai būtu draudzīgs klientiem un konkurētspējīgs. 

EVOLU bezkontakta infrasarkanais termometrs, kas palīdz ātri noteikt ķermeņa temperatūru uz pieres, ausī, telpā un šķidrumā

EVOLU bezkontakta infrasarkanais termometrs, kas palīdz ātri noteikt ķermeņa temperatūru uz pieres, ausī, telpā un šķidrumā

EVOLU non-contact termometrs, kas funkciju ziņā palīdz noteikt temperatūru ātri, ērti, droši dažādās situācijās jau 1 sekundes laikā – nenotiek nekāda termometra saskare ar cilveku, objektu un virsmu, kam tiek noteikta temperatūra.

Video

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)<b></b>

Dr. med. Viktorija Ķēniņa, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Reto slimību koordinācijas centra atbalsta vienības vadītāja aicina ikvienu reto slimību pacientu: "Tavs dzīvesstāsts, kā tu pārvari grūtības, pieredze, sadzīvojot ar reto slimību, kādu citu pacientu var iedvesmot. Ja jūti, ka nevēlies palikt viens un gribi satikt citus, kuriem ir līdzīgi dzīves izaicinājumi, tad pievienojies kādai biedrībai..."

Produktu testi

Pīlings-gēls SEA STARS CHOCKOLATE  – ādas atjaunošanai

Pīlings-gēls SEA STARS CHOCKOLATE  – ādas atjaunošanai

Februārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Anija" piedāvā testēt atjaunojošu šokolādes un hialuronskābes pīlingu sejas un ķermeņa ādai.

Testa rezultāti: GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

Testa rezultāti: GoRelax – jauna dabīgu nomierinošu produktu līnija aktīviem cilvēkiem no Silvanols

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas ražotāju SIA "Silvanols" piedāvāja testēt divus dabīgus līdzekļus ar nomierinošu iedarbību – uztura bagātinātājus GoRelax Day (lietošanai dienā) un GoRelax Night (lietošanai uz nakti) pieaugušajiem.

Testa rezultāti: HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

Testa rezultāti: HealthAid Wintervits® – imūnās sistēmas atbalstam ziemā

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt HealthAid Wintervits® – uztura bagātinātāju imūnās sistēmas atbalstam ziemas laikā.

Uzņēmējs runā

Veselība pandēmijas laikā

fizioterapija_FizProf_2

Uzņēmums "MedProf" nepārtraukti attīstās un seko līdzi valstī noteiktajiem ierobežojumiem, lai turpinātu sniegt pakalpojumus drošā veidā. Šajā rakstā lasiet par būtiskākajiem izaicinājumiem, ar kuriem uzņēmums ir saskāries pēdējā gada laikā, un kā tas ir pielāgojies, lai būtu draudzīgs klientiem un konkurētspējīgs. 

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

Darba laiks

 • P.900-2100
 • O.900-2100
 • T.900-2100
 • C.900-2100
 • P.900-2100
 • S.1000-1700
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003579535
 2. LV40003579535
 3. "Swedbank"
 4. LV28HABA0551002098381
 5. 24.01.2002
 6. Rīga, Emiļa Melngaiļa iela 5, LV-1010

Apraksts

Estētiskās medicīnas centrs "Nofrete" – tā ir jauna pieeja, kuras pamatā ir atjaunošanās un atveseļošanās efekts, jaunības pagarināšana bez plastiskajām operācijām. Individuāla pieeja un uzmanīga attieksme pret katru klientu, profesionālas ārstu konsultācijas. Salonu „Nofrete” ar pilnām tiesībām var ierindot ekskluzīvo salonu skaitā Baltijas valstīs, jo visi salonā piedāvātie pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir paši jaunākie un efektīvākie skaistumkopšanas industrijā. Visiem, kas mīl un novērtē komfortu, mājīgumu, konfidencialitāti un ir noskaņoti uz garantētu pozitīvu rezultātu, Nofrete piedāvā nevainojamu apkalpošanu. Katru sezonu – jauns pakalpojums. Ērtā atrašanās vieta un apsargājamā automašīnas stāvvieta ikvienam klientam papildinās patīkamo iespaidu par vizīti pie mums. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Lūpu palielināšana, Plazmoliftings, Mezodiegi
Skaistumkopšana, fotoatjaunošana, atjaunojošās injekcijas, pīlings,
mikrodermabrāzija, oksiterapija, aparātu procedūras, maskas, tīrīšana,
"Christiana" skaistuma receptes, dermatoloģiskās procedūras, kosmētika,
vakuumterapija, figūras modelēšana, mezoterapija, SPA procedūras,
ietīšana, masāžas, kavitācija, fotoepilācija, vaksācija, roku kopšana,
manikīrs, kāju kopšana, pedikīrs, ilgnoturīgais make-up, skropstu pieaudzēšana,
Gelish laka, tredliftings, karboksiterapija, kosmetologs, Ericson Laboratoire kosmetika,
skaistuma injekcijas, filleri, dermatologs. Celulīta ārstēšana.
Bērnu dermatologs, permanentais grims, ādas diagnostika, Danne kosmētika,
DMK kosmētika. Lūpu palielināšana, liftings, plazmaliftings,
celulīts, nagu pieaudzēšana, gēla nagi, PRP, botulinotoksins,
aptos diegi, mezodiegi.
Vairāk

Saistītie resursi

Foto 12

"Nofrete", SIA, Skaistumkopšanas centrs
Skaistumkopšana
atjaunojošās injekcijas
Skaistumkopšanas centrs Rīgā
maskas, tīrīšana

Mājas lapa internetā