medicine.lv skaitļos

Lietotāji online64
Aktīvie uzņēmumi12209
Nozares raksti1422
Ekspertu atbildes21477
Ar PSKUS atbalstu Ukrainas iedzīvotāji aptiekās varēs iegādāties recepšu medikamentus 10 000 eiro apmērā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Ar PSKUS atbalstu Ukrainas iedzīvotāji aptiekās varēs iegādāties recepšu medikamentus 10 000 eiro apmērā

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrība sadarbībā ar 13 Mēness aptiekām Rīgā, Valmierā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī no saņemtajiem ziedojumiem nodrošinās iespēju daļai Ukrainas civiliedzīvotāju ar biedrības finansiālu atbalstu saņemt veselības aprūpei nepieciešamos recepšu medikamentus 10 000 eiro apmērā.

“Mūsu uzdevums ir palīdzēt un mums ikvienam ir iespēja to paveikt. Palīdzot ukraiņiem šodien, mēs varam izdarīt tik daudz laba, arī sev – piepildot misijas apziņu, kuru šobrīd izjūt tik daudz cilvēku Latvijā. Esam pateicīgi par cilvēku individuālajiem, uzņēmumu ziedojumiem un jau pirmajās ziedojumu vākšanas dienās bijām pārsteigti par cilvēku atsaucību palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem. Drīz vien sapratām, ka līdzekļi būs nepieciešami arī tiem, kuri no Ukrainas uzturas un ārstējas Latvijā, bet nevar atļauties iegādāties atlabšanai nepieciešamo. Novērtējam arī Mēness aptiekas ieguldījumu – recepšu medikamenti Ukrainas iedzīvotājiem tiek pārdoti par pašizmaksu – biedrība katra mēneša beigās norēķināsies par Ukrainas iedzīvotāju iegādāto preču apjomu, kā arī iesaiste projektā ir papildu darbs,” stāsta Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrības vadītājs profesors Dainis Krieviņš.

“Šis ir vēl viens veids, kā ar savu profesionālo darbu spējam būt noderīgi un kopīgiem spēkiem sniegt mērķtiecīgu ieguldījumu, lai atvieglotu patvērumu Latvijā guvušo Ukrainas iedzīvotāju ikdienu.  Jāatzīmē, ka mēs jau kara sākumā operatīvi nodrošinājām, lai tie iedzīvotāji, kuri Latviju sasnieguši, meklējot patvērumu no karadarbības Ukrainā, saņemtu pilnu farmaceitisko aprūpi un varētu mūsu aptiekās iegādāties nepieciešamās zāles, valsts apmaksātos medikamentus un medicīniskās ierīces, izmantot īpašu lojalitātes programmu ar 10% atlaidi, kā arī nemitīgi īstenojam citas atbalsta aktivitātes. Svarīgi ir nepagurt palīdzības sniegšanā ukraiņu tautai, un atbalsts veselības aprūpei veido nozīmīgu daļu no tā,” pārliecināta „Repharm” uzņēmumu grupas farmācijas biznesa uzņēmumu valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene.

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrība no Ukrainas iedzīvotāju atbalsta akcijā saņemtajiem ziedojumiem 10 000 eiro ieguldīs Ukrainas civiliedzīvotāju veselības aprūpes pakalpojumu finansēšanai - bezmaksas recepšu medikamentus izrakstīs Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas un citu sadarbības slimnīcu ārsti. Receptēs būs redzama atzīme “Apmaksā PSKUS AB projekts Atbalsts Ukrainai”, un medikamentus varēs saņemt atsevišķās "Mēness aptiekās" visā Latvijā. Vienam Ukrainas civiliedzīvotājam piešķirtā atbalsta apjoms būs 100 eiro mēnesī.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē

Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē

Par godu e-veikala EVOLU.LV atklāšanai izsludinām unikālu 30% atlaidi visam veikala sortimentam*. Atlaide tiks aktivizēta, pasūtījuma noformēšanas laikā ievadot promo kodu. Ienāciet šeit: www.evolu.lv, izvēlieties preces, ievadiet promo kodu un saņemiet atlaidi!

3 vienkārši soļi ikdienas sejas kopšanā

3 vienkārši soļi ikdienas sejas kopšanā

Lai sniegtu ādai nepieciešamās rūpes, tu vari pieturēties pie 3 soļu principa – attīrīt, atjaunot un mitrināt. Šie vienkāršie ikdienas ieradumi ļaus tavai āda starot, un skatīties uz sevi spogulī varēsi ar smaidu sejā.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA SAGITUS piedāvāja testēt LIVEO® pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu pilienos.

"ApiMI" sejas krēmu komplekts vīriešiem un sievietēm

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt dermataloģiski testētus Sejas krēmus gan puišiem, gan meitenēm.

"Green Wing Paleo Skincare" – eļļa sejai, kas ideāli piemērota lietošanai rudenī

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Green Wing Paleo Skincare" piedāvā izmēģināt 100% dabīgu paleo kosmētiku – eļļu sejai. 

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt atjaunojošu pretgrumbu serumu sejai un acu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Septembris Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā – Senioru mēnesis! Tiek nodrošināta 20% atlaide flebologa konsultācijai, izmeklējumam un vēnu lāzeroperācijām. Veselas kājas – ātri un bez sāpēm!

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Mūsu organisma funkciju normālai norisei D vitamīna nepieciešamība ir jau zinātniski pierādīta. Latvijā aptiekās D vitamīns pieejams gan kā uztura bagātinātājs, gan kā recepšu zāles.