medicine.lv skaitļos

Lietotāji online102
Aktīvie uzņēmumi12713
Nozares raksti1395
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Silvanols GoLife – unikāls vitamīnu, mikro- un makroelementu komplekss sievietēm un vīriešiem : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Silvanols GoLife – unikāls vitamīnu, mikro- un makroelementu komplekss sievietēm un vīriešiem

Maijā medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silvanols" piedāvāja testēt unikālu vitamīnu, mikro- un makroelementu kompleksu sievietēm un vīriešiem.

Laura (29) un Māris (35)

Pamēģinājām Silvanols GoLife vitamīnus – Beauty un Strong – abi ar dzīvesbiedru un neko sliktu par tiem pateikt nevaram. Pieteicāmies testam, jo jau aptuveni 2 mēnešus ievērojam diētu – daudz ko esam izslēguši no sava uztura, taukainos, ar holesterīnu bagātos produktus, ātros ēdienus, produktus ar lielu cukura daudzumu utt. Papildus tam cenšamies iespējami biežāk nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ­– skrienam, vingrojam, vairāk staigājam. Līdz ar to šķita, ka vitamīni mums būtu tieši laikā, lai nodrošinātu organismam nepieciešamās uzturvielas, ko neuzņemam ar pārtiku.

Grūti komentēt šo vitamīnu iedarbību, jo, lai pamanītu kādas izmaiņas, ir jāpaiet ilgākam laika periodam, bet mēs vitamīnus lietojam tikai aptuveni mēnesi. Plānojam iegādāties vēl vienu šādu komplektu un lietot arī turpmāk, lai izvērtētu savu pašsajūtu.

Nezinu, vai tas ir saistīts ar vitamīniem, ko lietojām, vai sporta aktivitātēm un uzturu, vai viss kopā, bet abi esam pamanījuši, ka ir mazinājies ikdienas nogurums, ir vairāk enerģijas kaut ko darīt, arī noskaņojums kļuvis labāks. Tā kā gan sieviešu, gan vīriešu vitamīnu sastāvā ir vielas, kas uzlabo vielmaiņu, tad pieļaujam, ka vitamīnu lietošana papildus dzīvesveida izmaiņām, iespējams, ir veicinājusi arī svara samazināšanos mums abiem, kas ir pat ļoti iepriecinoši.

Silvanols GoLife vitamīnus Beauty un Strong lietojām katru dienu, aptuveni vienā un tajā pašā laikā – kā rekomendēts lietošanas instrukcijā. Lietošana nekādas neērtības nesagādāja, pieņemam to kā pašsaprotamu ikdienas sastāvdaļu. Vienā lietošanas reizē ir jāiedzer divas kapsulas – viena ir košļājamā, otra jāuzdzer ar ūdeni. Runājot par košļājamo kapsulu – kaut arī tajā esošais pildījums ir salds un patīkams pēc garšas, taču kapsulas apvalks nav nemaz tik vienkārši sakošļājams. Domāju, ka tam būtu jābūt plānākam. Šī iemesla dēļ abas kapsulas lietojām, uzdzerot ūdeni.

Man un draugam patika arī iepakojuma vizuālais noformējums – košs, piesaista uzmanību, rada augstas kvalitātes produkta iespaidu. Manuprāt, iepakojuma dizains izveidots ļoti veiksmīgi.

Liels paldies medicine.lv un Silvanols no mums abiem!

Katrīna, 36 gadi

Vēlējos izmēģināt Silvanols Go Life Beauty vitamīnus, jo esmu pārliecināta, ka ikdienā nesaņemu visas nepieciešamās uzturvielas, vitamīnus un mikroelementus. Tas ir jūtams arī ikdienas pašsajūtā. Bieži trūkst enerģijas un moka garastāvokļa svārstības. Jau kādu laiku esmu beidzot saņēmusies, pārskatīju savu ēdienkarti un kā reiz arī medicine.lv ieraudzīju piedāvājumu izmēģināt vitamīnus sievietēm, kuram nekavējoties pieteicos.

Lietoju tos aptuveni 3 nedēļas, kā norādīts lietošanas instrukcijā – 2 kapsulas vienā reizē. Lietošana ir tāda pati kā citiem vitamīniem. Vienīgais, kas man negāja pie sirds, ir zelta kapsulas – nevar teikt, ka kapsulas apvalks ir garšīgs, turklāt papildus to ir grūti sakošļāt. Pildījums iekšā gan patika, tāds saldens, vairāk atgādina pildījumu, kas ir daudzās sūkājamās konfektēs. Taču kapsulas apvalka dēļ nolēmu to lietot tāpat kā rozā kapsulu – vienkārši norīt ar ūdeni.

Par efektu pagaidām sarežģīti ko teikt, jo trijās nedēļās, kamēr lietoju šos vitamīnus, diezvai var notikt kādas ievērojamas izmaiņas. Taču, ņemot vērā, ka Silvanols ir atpazīstams uzņēmums, kas guvis lielu atsaucību, zinu, ka, lietojot ilgstoši un regulāri, izmaiņas pašsajūtā būs noteikti. Tomēr kapsulas satur ļoti daudz vērtīgu vielu.

Ļoti patīk vitamīnu iepakojuma dizains – tas uzrunā, mudina to iegādāties, ir dzīvespriecīgs, uzreiz kļūst skaidrs, ka vitamīni domāti tieši sievietēm.

Visticamāk, ka šos vitamīnus lietošu arī turpmāk, tāpēc paldies par šādu iespēju pamēģināt!

Pauls, 41 gads

Vitamīnus testēšanai man atveda mana meita, un esmu viņai ļoti pateicīgs par šādām rūpēm. Ikdienā man ir diezgan pasīvs dzīvesveids, ko pamanījusi arī meitiņa, kas ieteica palietot šos vitamīnus. Tā kā šobrīd man īsti nav tādas iespējas nodarboties ar sportu, tad vismaz cenšos to kompensēt ar veselīgu uzturu un tagad arī vitamīniem.

Lietošana ir ērta, patīk tas, ka atšķirībā no citiem vitamīnu kompleksiem šajā viena no kapsulām (zelta) ir jākošļā. Nekad iepriekš neko līdzīgu nebiju aptiekās manījis. Tīri labi patika zelta kapsula pēc garšas, tā ir salda, nedaudz atgādina ievārījumu. Dažreiz zelta kapsulu vienkārši uzdzeru ar ūdeni tāpat kā melno kapsulu.

Man parasti nav svarīgi, kā izskatās iepakojums, man pietiek ar to, ka Silvanols ir populāra un uzticama kompānija, kas sliktas lietas nepiedāvās. Taču par dizainu neko sliktu pateikt nevaru – tas ir gaumīgs un "vīrišķīgs".

Lietojot jebkādus medikamentus, vitamīnus, uztura bagātinātājus, vienmēr pieturos pie lietošanas instrukcijas, un šis nebija izņēmums. Nu jau ir pagājis mēnesis, kopš lietoju šos vitamīnus, un tā ir jau kļuvusi par ikdienas rutīnu. Apzinos, ka mēnesis ir pārāk īss periods, lai justu kādas pārmaiņas veselībā un pašsajūtā, tāpēc noteikti iegādāšos GoLife Strong papildus un turpināšu lietot, lai izvērtētu tā iedarbību ilgtermiņā.

Paldies!

Pāvels, 33 gadi

Pieteicos vitamīnu testam, jo aktīvi nodarbojos ar sportu, arī darbs ir fizisks, tāpēc uzskatu, ka papildu vērtīgo mikro un makroelementu uzņemšana man ir īpaši nepieciešama.

Pirmais, kas piesaistīja manu uzmanību, bija elegantais iepakojums, tas uzreiz liek saprast, ka produkts domāts vīriešiem. Tad sāku lasīt, kas ir šo vitamīnu sastāvā, un tas mani patīkami parsteidza – vien divas kapsulas satur tik daudz kā vērtīga! Un ļoti priecē tas, ka sastāvs ir īpaši pielāgots tieši vīrieša organismam, ļoti pārdomāts produkts!

Lietoju vitamīnu kompleksu reizi dienā, parasti no rīta pēc brokastīm. Zelta kapsulu mēģināju košļāt, bet īsti nepatika, ko lai saka – gaumes lieta. Tāpēc abas kapsulas lietoju vienādi, ūdeni uzdzerot.

Aptuveni 3 nedēļas regulāri palietojot šos vitamīnus, ir nedaudz jūtami uzlabojumi enerģijas un spēka ziņā. Manuprāt, apvienojumā ar sportu un veselīgu uzturu, šie vitamīni sniedz lielāku efektu nekā, ja ir mazkustīgs dzīvesveids un ikdienā netiek pietiekami uzņemta pilnvērtīga, veselīga pārtika, tāpēc arī citiem silti iesaku nepaļauties tikai un vienīgi uz vitamīnu iedarbību, arī pašiem ir jādarbojas savas veselības labā.

Paldies!

Signe, 28 gadi

Vēlējos izmēģināt Silvanols GoLife Beauty vitamīnu kompleksu, jo savai veselībai pievēršu daudz uzmanības, ēdu veselīgi, apmeklēju fitnesa nodarbības, šad tad paskrienu pa parku, sekoju līdzi veselības stāvoklim. Neskatoties uz to, ka pieturos pie veselīga dzīvesveida ikdienas, uzskatu, ka arī man papildu vitamīnu uzņemšana nāks tikai par labu, jo visu tikai ar pārtiku vien diemžēl uzņemt nav iespējams.

Vitamīnus lietoju aptuveni 2–3 nedēļas, kā teikts instrukcijā, un par pašsajūtu nesūdzos, esmu pārliecināta, ka GoLife Beauty apvienojumā ar manu dzīvesveidu palīdz uzturēt mana organisma veselību vēl labākā kārtībā. Noteikti turpināšu lietot tos arī turpmāk, jo cena par tiem aptiekās priekš manis ir apmierinoša. Plānoju arī pēc kāda laika nodot atkārtoti analīzes un salīdzināt rādītājus ar tiem, kas uzrādījās pēc pēdējām analīzēm pirms pusotra mēneša, lai redzētu, vai vitamīni ir devuši kādus uzlabojumus.

Tāpat mani ļoti uzrunāja GoLife Beauty košais iepakojums, kā arī detalizētais apraksts ­– ko katrs vitamīns, mikroelements nodrošina, arī pati lietošana ir ļoti vienkārša un patīk košļājamās zelta kapsulas. Viss iepriekš minētais kopā padara šī produkta lietošanu vēl patīkamāku. J

Paldies!

Rolands, 32 gadi

Pieteicos testēt GoLife Strong, jo šobrīd darbā ir saspringts periods – jūtos noguris, nav enerģijas, stress paņem daudz spēka rezervju.

Patika produkta iepakojums. Lietošana ērta un funkcionāla, nekādus pārsteigumus neradīja. Ļoti parocīgi, ka visu nepieciešamo iespējams uzņemt tikai ar divu kapsulu palīdzību un nav jākombinē dažādi preparāti.

Šķiet, ka vitamīnu efekts bija pozitīvs. Kopumā varu teikt, ka jūtos labāk, spēju strādāt efektīvāk, vakaros pietiek spēka treniņiem un ārpus darba aktivitātēm. Domāju, ka turpināšu lietot vitamīnus arī vasaras sezonā.

Jānis, 38 gadi

Pavasarī vienmēr jūtu vitamīnu trūkumu, tāpēc šajā gadalaikā vienmēr meklēju kādu uztura bagātinātāju, kas palīdzētu atkal justies labāk. 

Manuprāt, GoLife Strong iepakojums ir ļoti uzrunājošs, un viennozīmīgi izceļas uz līdzīgu preparātu fona. Nepierasti bija, ka viena kapsula bija jāsakož un tās saturs jāizsūc. Bija tāda neskaidrība, ko darīt ar pārpalikušo kapsulu – ne īsti gribējās apēst un parasti arī nebija īsti kur izspļaut.

Lietoju aptuveni reizi divās dienās, no rītiem. Esmu diezgan aizmāršīgs, tāpēc lietošana sanāca tāda neregulāra. Tomēr efektu sajutu tāpat – novēroju enerģijas pieplūdumu, palielinājās darba spējas. Iespējams, pēc šī iepakojuma beigām, iegādāšos vēl, domāju, ka rezultāts ir tā vērts.

Māris, 32 gadi

Silvanola uztura bagātinātāju GoLife Strong nolēmu izmēģināt pēc kolēģes ieteikuma un arī tādēļ, ka radās interese, izlasot aprakstu.

Lietošana ir pietiekami ērta, jo kapsulas var norīt, uzdzerot šķidrumu. Vienīgais iebildums ir par to, ka nepieciešams lietot divas kapsulas uzreiz. Taču tā kā tas jādara vienlaikus, arī tas nerada īpašus sarežģījumus. Vizuālais noformējums ir uzmanību piesaistošs, krāsu izvēle dizainā – veiksmīgi izvēlēta. Iepakojums varētu būt nedaudz mazāks, ja ikdienā tiktu ņemts līdzi.

Vitamīnus lietoju katru dienu, vienreiz dienā, pēc ēdienreizes (pārsvarā pēc pusdienām).

Novēroju, ka pieaug darbspējas, palielinās mundrums un arī enerģija.

Oskars, 36 gadi

Ņemot vērā, ka ikdienā intensīvi apmeklēju sporta nodarbības, vēlējos papildu enerģijai un organisma stiprināšanai palietot kādus multivitamīnus, kas domāti tieši vīriešiem. Izpētot GoLife Strong sastāvu, nolēmu, ka šie man būs piemēroti.

Lietoju mēnesi, vienu reizi dienā, abas kapsulas norijot vienlaicīgi. Jāsaka, ka lielas pārmaiņas nejūtu, taču ir parādījusies lielāka enerģija un organisms ātrāk atkopjas un atgūst spēkus pēc sporta nodarbībām. Vitamīni apmierina un turpināšu lietot. Ļoti patika iepakojuma dizains.

Kate, 31 gads

Visu pavasari jutos nogurusi, miegaina un trūka enerģijas. Arī izskatījos nelāgi – par spīti tam, ka skaistumkopšanas rutīnā neko daudz nebiju mainījusi, āda bija blāva un nespodra, mati sausi un nedzīvi. Sapratu, ka pēc ziemas organismam trūkst vitamīnu, grūti atgūties, un nolēmu sameklēt sev piemērotu risinājumu. Ieraugot piedāvājumu testēt Silvanola GoLife Beauty vitamīnus, sapratu, ka tas ir tieši tas, kas man nepieciešams. Šķita pārsteidzoši, ka vienā vitamīnu kompleksā apvienotas tik daudz vērtīgas vielas – padomāts gan par organisma kopējo veselību, gan par skaistumu un sievietes intīmo veselību.

Produkta iepakojums ir ļoti piesaistošs. Spilgts, sievišķīgs, gaumīgs. Šis ir viens no tiem retajiem gadījumiem, kad pats iepakojums jau rada pārliecību par produkta kvalitāti. Ārkārtīgi veiksmīgi. Tas pats attiecināms uz vitamīnu kapsulām, kas ir rozā un zelta tonī. Lietošana ir ērta un vienkārša – abas kapsulas jādzer vienu reizi dienā, līdz ar to bija viegli atcerēties, ka pienācis īstais laiks. Viena no tabletēm ir košļājama. Garša nav slikta, taču man labāk patika norīt abas.

Lietoju vitamīnus katru dienu, 30 dienu garumā. Pirmās pārmaiņas pamanīju saistībā ar matiem, nagiem un ādu. To stāvoklis uzlabojās, nagi kļuva stiprāki, sejas āda ievērojami veselīgāka. Pēc vitamīnu kursa jūtos mundrāka, enerģiskāka. Lai gan vitamīnu efektu grūti novērtēt, varu teikt, ka kopumā pašsajūta ir uzlabojusies.

Domāju, ka šos vitamīnus iegādāšos arī turpmāk. Uzskatu, ka šis ir šobrīd vislabākais pieejamais piedāvājums – viens produkts, kurā vienkopus atrodams viss manam organismam nepieciešamais. Liels paldies par iespēju izmēģināt un novērtēt šo jauno un vērtīgo produktu!

Roberts, 38 gadi

Vitamīnus GoLife Strong ieteica pamēģināt sieva. Kastīte vizuāli pievilcīga, smuki tumši toņi, varētu būt nedaudz izturīgāka.

Vitamīnus lietoju katru dienu, un jau pēc 3 nedēļām novēroju enerģijas pieplūdumu, dienas vidū vairs nebija jūtams nogurums, kā arī pazuda stīvums muskuļos. Jūtos enerģijas pilns, no rītiem pazuda galvas reiboņi.

Paši vitamīni pēc garšas ļoti patīkami, viegli pārkožami. Apsveru turpināt lietot šos vitamīnus. Iesaku visiem!

Tija, 22 gadi

Pieteicos GoLife Beauty vitamīnu kompleksa testam, jo ļoti ieinteresēja produkts pēc tā sastāva. Novērtēju to, ka sastāvs aprakstīts ļoti detalizēti, paskaidrojot, ko katrs mikroelements  un vitamīns nodrošina sievietes organismam.

Diemžēl nevarēšu vēl pagaidām objektīvi novērtēt produkta efektivitāti,  jo nav pagājis ilgs laiks, kopš uzsāku lietošanu – tikai 2 nedēļas. Turklāt arī par veselību un labsajūtu nesūdzos, taču uzskatu, ka tas nav iemesls nelietot kādus papildu vitamīnus profilaksei. Veselīgs uzturs un vitamīnu uzņemšanas svarīgums ir plaši apspriesta tēma, tāpēc nolēmu, ka arī man nebūtu slikti papildināt savu ēdienkarti ar šo uztura bagātinātāju.

Atzinīgi novērtēju produkta dizainu, man pašai patīk košas, sulīgas krāsas, līdz ar to arī vitamīnu iepakojums šķiet ļoti veiksmīgi un pareizi izstrādāts.

Lietoju uztura bagātinātāju vienu reizi dienā, rozā kapsulu noriju, uzdzerot ūdeni, bet zelta kapsulu sakošļāju, tiesa gan – košļāšana aizņem ilgu laiku, jo apvalks nav uzreiz tik vienkārši pārkožams.

Turpināšu lietot, lai izvērtētu vitamīnu iedarbību ilgākā laika posmā.

Paldies!

Sergejs, 42 gadi

Man ir pastāvīgs vitamīnu trūkums, turklāt ir ļoti grūti piemeklēt un izvēlēties tādu vitamīnu kompleksu, kas man būtu piemērots.

Lietošana man likās ļoti ērta un viegla. Patika ideja ar divām tabletēm, kuru sastāvā tad arī ir viss vajadzīgais.

Vizuālais noformējums 10/10, taču iepakojuma lielums gan varētu būt nedaudz mazāks, jo tad to varētu ērtāk paņemt līdzi.

Lietoju regulāri, vienu reizi dienā.

Lietojos mēnesi, man nedaudz uzlabojās miega kvalitāte, fiziskais stāvoklis un kopīgā pašsajūta. Domāju, ka pilnīgāku efektu būs iespējams novērot ilgtermiņā, tāpēc turpināšu šos uztura bagātinātājus lietot arī turpmāk.

Marta, 28 gadi

Pieteicos GoLife Beauty uztura bagātinātāju testēšanai, jo manā ģimenē Silvanols produkti ir iecienīti – esmu pārliecināta gan par to sastāvu, gan kvalitāti, tāpēc labprāt tos lietojam. Jaunais produkts piesaistīja uzmanību.

GoLife Beauty iepakojums ir gaumīgs un pamanāms. Ļoti patīk tieši komplekts – sieviešu un vīriešu vitamīni. Kopā izskatās oriģināli un jauki. Arī kapsulu krāsas palīdz atšķirt, kuri vitamīni domāti kuram, kas man šķiet ļoti laba ideja. Lietošana ir pietiekami vienkārša un ierasta – vienu reizi dienā pēc ēšanas.

Pēc mēneša lietošanas man grūti spriest par uztura bagātinātāju efektivitāti – veselība un pašsajūta atkarīga ne vien no vitamīnu daudzuma, bet arī dzīvesveida – uztura, fiziskajām aktivitātēm un tamlīdzīgi. Tomēr domāju, ka šie uztura bagātinātāji organismam ir ļoti vērtīgi – ir skaidrs, ka sastāvs ir rūpīgi pārdomāts un veselīgs. Tā ir laba piedeva manai ikdienai, tāpēc noteikti produktu iegādāšos atkārtoti.

Sabīne, 35 gadi

Silvanola GoLife Beauty uztura bagātinātāji mani piesaistīja tieši ar unikālo sastāvu – šķita interesanti, ka ar viena uztura bagātinātāja palīdzību iespējams uzņemt virkni vērtīgu vielu, kas īpaši pielāgoti sievietes veselībai.

Lietošanas laikā jutu, ka palieku enerģiskāka, mazinās nogurums. Šķita, ka labāk spēju pretoties stresam un arī kopumā jūtos daudz labāk. Pamanīju, ka nagi kļuvuši daudz stiprāki, nelūst un ātrāk aug. Izmaiņas ir tikai pozitīvas, turklāt neko papildus savā ikdienā mainījusi neesmu, līdz ar to sliecos domāt, ka tas ir uztura bagātinātāju nopelns. Paldies, esmu ļoti priecīga, ka man bija iespēja pamēģināt!

Ineta, 47 gadi

30 dienas testēju uztura bagātinātāju sievietes veselībai – GoLife Beauty. Pieteicos testam, jo šobrīd ir stresa pilns dzīves periods, jutos nervoza un nogurusi.

Produkts ir pievilcīgā iepakojumā un izskatās estētiski baudāmi – prieks lietot. Arī lietošanas process ir pietiekami vienkāršs. Iesākumā mulsumu radīja tas, ka viena tablete jānorij, savukārt otra jāsakošļā, bet garša ir salda un patīkama.

Varu teikt, ka pēc lietošanas jūtos labi, enerģijas pilna. Vitamīni ir lieta, kas nepieciešama ikvienam, tāpēc priecājos, ka man bija iespēja šo produktu pamēģināt.

Sanita, 30 gadi

Izdomāju pieteikties uz vitamīnu GoLife Beauty testu, jo šobrīd esmu ideālo vitamīnu meklējumos. Esmu izmēģinājusi dažnedažādus vitamīnus, taču tā arī nav izdevies atrast tādus, kas man būtu piemēroti par 100%.

Iepakojums uzreiz piesaistīja manu uzmanību, spilgts un krāsains. Tāds iepakojums uzreiz iekrīt acis. Pati kastīte ir paliela izmēra, šādu kastīti nevarēs iemest mazā rokassomā, bet viena plāksnīte pietiek uz vienu nedēļu, un tas ir ideāls risinājums. Vitamīnu lietošana ir vienkārša un elementāra, nesagādāja lielas pūles. Vitamīnus lietoju katru dienu, vienreiz dienā.

Pēc mēneša jau varēju novērot, ka nagi ir sākuši augt ātrāk, un tie vairs nelūst kā iepriekš. Mati ir palikuši kuplāki pie saknēm un ir uzlabojusies pašsajūta. Esmu kļuvusi mundrāka un nav noguruma sajūtas no rītiem. Paldies!

Megija, 29 gadi

Vēlējos izmēģināt GoLife Beauty uztura bagātinātājus, lai stiprinātu savu imunitāti – tobrīd nedzēru nekādus vitamīnus, izņemot magniju.

Lietošanai vitamīni ir ērti - viegli norijami, košļājamo kapsulu sakošļāju tikai vienu reizi, pārējās noriju. Garša varbūt ir mazliet saldena, bet pēcgarša pēc sakošļāšanas man nepatika.

Jāsaka ka pēc mēneša, lietojot vitamīnus, jūtos labāk, imunitāte ir nostabilizējusies, un esmu palikusi enerģiskāka. Tāpat arī uzlabojusies sejas āda. Patīk vitamīnu sastāvs, visi nepieciešamie plus citas vērtīgas vielas. Turpināšu lietot.

Kristīne, 27 gadi

Es uzskatu, ka palīdzēt savam organismam izdzīvot ikdienas cīņā par labsajūtu, izmantojot mūsdienās pieejamos preparātus, ir ne tikai pareizi, bet arī katra gudra cilvēka pienākums. Šī iemesla dēļ, ieraugot piedāvājumu testēt Silvanola uztura bagātinātājus GoLife Beauty, uzreiz pieteicos.

Paciņas lietojamība apmierināja. Ļoti interesants iepakojums un krāsas, pēc kurām varēja atšķirt manas un vīra tabletes, ir lielisks risinājums. Iepakojuma lielumam īsti nav nozīmes, jo vitamīni gaida no rīta uz ledusskapja un līdzi tos nenēsāju. Lietoju vitamīnus katru rītu, uzreiz pēc brokastīm.

Jāsaka, ka kamēr tu lieto vitamīnus, nekāds jūtams efekts nav novērojams. Bet tikko tu pārtrauc lietošanu, nav spēka un dzīvesprieka, enerģijas pietiek tikai griestu pētīšanai. Tieši dienās, kad aizmirsti par vitamīniem, tu saproti, ka tie sniedz reālu labumu ne vien veselībai, bet arī pašsajūtai.

Patika arī vitamīnu garša (tās tabletes, kuru jākošļā). Paldies par lielisko garastāvokli un enerģijas pilno ikdienu!

Valdis, 31 gads

Pieteicos vitamīnu testēšanai, jo jau diezgan ilgu laika periodu ir sūdzības par enerģijas trūkumu, it īpaši no rītiem. Nesanāk doties gulēt laicīgi, līdz ar to tas visvairāk jūtams no rītiem. Paiet ilgs laiks, kamēr atmostos un varu sākt darīt darbus. Izlasot sastāvu, sapratu, ka šie vitamīni man ir tieši laikā.

Lietoju tos vienu mēnesi, kā norādīts instrukcijā, un pēc mēneša pamanīju jau pirmās izmaiņas – nogurums no rītiem ir manāmi mazinājies, ir pieaudzis dzīvesprieks un kopumā arī pašsajūta dienas laikā.

Patīk glaunais vitamīnu iepakojums, kā arī vienkāršā lietošana – tā ir jau kļuvusi par ikdienas rutīnas sastāvdaļu, vienmēr lietoju vitamīnus vienā un tajā pašā laikā – pēc darba atnākot mājās. Tāpat šķita interesanta zelta kapsulu garša, košļāju tās ar baudu.

Domāju, ka turpināšu lietot šos vitamīnus arī turpmāk.

Paldies!

Kristaps, 25 gadi

Silvanols produktus esmu veiksmīgi lietojis arī agrāk, tāpēc, ieraugot piedāvājumu izmēģināt GoLife Strong vitamīnus, nedomājot pieteicos. Kā nekā – vitamīni tomēr ir produkts, kas nepieciešams un nāk par labu ikvienam.

Vitamīnus lietoju aptuveni 2-3 nedēļas un pirmais, ko esmu ievērojis, ir labāka pašsajūta dienas laikā un vairāk spēka veikt kādas fiziskas aktivitātes (darbs ir fizisks). Patīk arī tā apziņa, ka esmu beidzot pievērsies sava organisma stiprināšanai, un esmu pārliecināts, ka, lietojot šos vitamīnus ilgāku laiku, rezultāts būs vēl labāks.

Lietošana grūtības nesagādāja – vitamīnus dzēru vienreiz dienā, melno kapsulu uzdzerot ar glāzi ūdens un zelta kapsulu sakošļājot. Zelta kapsulas pildījums man personīgi pat ļoti gāja pie sirds, jo esmu saldummīlis. Arī iepakojuma noformējums ir tīri gaumīgs un uzrunājošs.

Prieks, ka tiek dota šāda iespēja pamēģināt ko veselībai vērtīgu! Paldies!

Ansis, 19 gadi

Jau kādu laiku biju apsvēris sākt lietot kādus multivitamīnus, jo pēdējie analīžu rezultāti nebija diez ko iepriecinoši, organismam daudz kā trūkst. Tāpēc, uzzinot no draudzenes, ka medicine.lv sadarbībā ar Silvanols rīko vitamīnu GoLife Strong testēšanu, ar interesi pieteicos.

Vitamīnus lietoju 3,5 nedēļas, vienu reizi dienā pa divām kapsulām (melno un zelta), un šķiet, ka tie iedarbojas, jo ir uzlabojies gan noskaņojums, gan palielinājusies vēlme un enerģija  aktīvāk pavadīt dienu. Saprotu, ka vitamīni vieni paši nevar paveikt visus uzdevumus, tāpēc papildus tiem cenšos izvairīties arī no neveselīgiem pārtikas produktiem, ievērot regulāras ēdienreizes, bagātināt tās ar veselībai nepieciešamajām uzturvielām un biežāk apmeklēt sporta zāli vai skriet Mežaparkā, vingrot.

Vēlos paslavēt arī vitamīnu kastītes dizainu – tas ir ļoti veiksmīgi izstrādāts, stilīgs un piesaista uzmanību.

Ja budžets ļaus, tad vēlētos šos vitamīnus pirkt un lietot vēl vismaz pāris mēnešus, lai nostiprinātu to efektu.

Paldies!

Agnese, 21 gads

Interneta vidē ir diezgan daudz informācijas par to, cik būtiski ir uzņemt visas organismam nepieciešamās uzturvielas, un es sapratu, ka man tas īsti neizdodas, ņemot vērā to, kā pārsvarā ik dienas jūtos. Katru dienu no rītiem cīnos ar bezspēku un miegainību, dienas laikā ļoti nestabilas ir darba spējas. Tā kā darbs ir intelektuāls, tad man ļoti svarīgi ir, lai domāšana strādātu iespējami labāk.

Uzzinot par vitamīnu testu un palasot, kādu efektu tie sniedz, produkts mani ļoti ieinteresēja, tāpēc arī nolēmu pieteikties šim testam.

Lietoju vitamīnus vienu reizi dienā, abas kapsulas uzdzerot ar ūdeni, jo zelta kapsula sevišķi nepatika, to bija grūti sakošļāt, taču pats pildījums ir garšīgs. Pēc vitamīnu lietošanas uzsākšanas ir pagājušas aptuveni divas trīs nedēļas. Un šķiet, ka tie jau pēc tik maza lietošanas perioda ir devuši labus rezultātus, jo no rītiem pašsajūta kļuvusi labāka, ātrāk atmostos un varu uzsākt darbu. Papildus tam liekas, ka arī galva strādā nedaudz labāk nekā iepriekš. Taču, lai būtu pilnīgi droša, ka vitamīni man palīdz, paturpināšu tos lietot vēl kādu laiku, domāju, ka tas nāks tikai par labu.

Paldies, ka iepazīstinājāt ar šādu produktu!

Jānis, 33 gadi

Vitamīnus GoLife Strong vēlējos pamēģināt, jo kā jau vairums cilvēku arī es izjūtu vitamīnu trūkumu ikdienā. Ir svārstīgs noskaņojums -  vienubrīd tas ir labs, citā brīdī atkal strauji pasliktinās, dažreiz rodas pat tādas īslaicīgas agresijas lēkmes. Es to izskaidroju ar to, ka esmu "uzsēdies" uz diētas, kuras ietvaros, visticamāk, neuzņemu visu organismam vajadzīgo.

Palietojot vitamīnus 3 nedēļas, sapratu, ka sliktais noskaņojums man ir kļuvis retāks, pat neskatoties uz to, ka diētu turpinu ievērot. Turklāt arī jūtos nedaudz enerģiskāks nekā iepriekš. Līdz ar to varu izdarīt secinājumu, ka vitamīni darbojas. Plānoju tos turpināt lietot, jo vēlos uzlabot savu veselību. Turklāt lietošana ir diezgan vienkārša, un vitamīnu plāksnīti var paņemt arī līdzi ārpus mājas, ja nepieciešams, lai neaizmirstos tos iedzert.

Paldies!

Kitija, 28 gadi

Gandrīz regulāri lasu medicine.lv rakstus, tāpēc uzreiz pamanīju, kad tika piedāvāti testēšanai vitamīni GoLife Beauty. Pirmais, kas man iepatikās, protams, bija iepakojuma izskats. Var redzēt, ka tas ir rūpīgi pārdomāts, atraktīvs, košā fona un burtu krāsa ļoti piesaista uzmanību.

Pievēršu savai  veselībai diezgan daudz uzmanības, tāpēc nodomāju, ka papildu vitamīnu uzņemšana padarīs manu vispārējo pašsajūtu tikai labāku un stiprinās organisma imunitāti.

Vitamīni lietojami gluži vienkārši, ņemu tos līdzi uz darbu katru dienu un lietoju abas kapsulas aptuveni vienā un tajā pašā laikā – pusdienlaikā. Nepatika tikai zelta kapsula – to sakošļāt nav nemaz tik viegli, nevar saprast, vai tā tiešām ir pilnībā jāsakošļā un jānorij, vai tikai jāpārkož un jāizsūc tās saturs. Ja tā paredzēta košļāšanai, tad mans ieteikums būtu tomēr kapsulas apvalku izveidot plānāku. Pats pildījums gan ir patīkami salds, taču, kā jau iepriekš teicu, garšu izbaudīt pilnībā traucē kapsulas apvalks. Šī iemesla dēļ abas kapsulas nākas norīt, uzdzerot glāzi ūdens.

Pagaidām, pēc trīs nedēļas ilgas lietošanas, ir grūti spriest par vitamīnu iedarbību. Iespējams, minimāls rezultāts ir, tikai to vēl tik izteikti nepamanu, tāpēc lietošu vitamīnus arī turpmāk, lai izvērtētu to iedarbību un lietderību kā nākas.

Paldies!

Arnis, 34 gadi

Vitamīnu testam pieteicos, jo piesaistīja gan produkta skaistais dizains, gan arī bagātīgais sastāvs, kas īpaši piemeklēts, balstoties tieši uz vīriešu organisma vajadzībām. Arī vitamīnu ražotājs Silvanols ir uzticams uzņēmums, kura produktus esmu lietojis arī agrāk, un tie ir devuši pozitīvus rezultātus.

GoLife Strong vitamīni lietojami ļoti vienkārši, galvenais ir atcerēties, ka tie jāiedzer, kas man reizēm izkrita no prāta. Taču, kaut arī sanāca dažreiz par tiem piemirst, pēc mēnesi ilgas lietošanas varu atsaukties tikai labiem vārdiem – galvenokārt sajutu lielāku un ilgstošāku enerģijas pieplūdumu dienas laikā. Ja  pirms tam kādas fiziskas aktivitātes paveikt bija mazāk spēka, tad tagad tā vairs nav. Pavisam noteikti turpināšu iegādāties šos vitamīnus, jo esmu pārliecināt, ka tādējādi vispārējais veselības stāvoklis uzlabosies vēl vairāk.

Paldies!

Ludmila, 18 gadi

Mēnesi atpakaļ ieraudzīju medicine.lv piedāvājumu izmēģināt GoLife Beauty vitamīnus un nolēmu pieteikties. Tā kā mani nomoka pastiprināta nagu lūšana un matu izkrišana, nodomāju, ka manam organismam visticamāk trūkst kādu vitamīnu.

Stingri sekoju līdzi vitamīnu lietošanas instrukcijai, izņemot – zelta kapsulu gan nekošļāju, bet noriju ar ūdeni, jo sevišķi nepatīk saldais pildījums, tāpat kā citi saldumi. Arī kapsulas apvalks nešķita labi piemērots košļāšanai. Parasti vitamīnus dzēru no rītiem pēc brokastīm.

Diemžēl pagaidām vēl neesmu pamanījusi efektu, bet domāju, ka tas atkarīgs arī no tā, cik ielaistas ir veselības problēmas, un kāds ir ikdienas uztura un fizisko aktivitāšu režīms. Vieni paši vitamīni neko diži neuzlabos, arī pašam ir jādara kas lietas labā. Viennozīmīgi iegādāšos vēl vienu vai divus iepakojumus, lai saprastu, vai tie palīdz atrisināt mans nagu un matu veselības problēmas, vēl jo vairāk tāpēc, ka cena, salīdzinot ar citiem vitamīnu kompleksiem, ir pat ļoti pieņemama.

Paldies!

Ieva, 30 gadi

Pieteicos GoLife Beauty testam, jo mēnesi atpakaļ biju nodevusi analīzes tieši uz vitamīniem, kā rezultātā tika konstatēts dažu vitamīnu trūkums. Ar to arī izskaidrojams, kāpēc man ir straujas garastāvokļa svārstības un bieži vien arī nespēks, nevēlēšanās ko darīt, labprātāk pēc darba apguļos gultā un skatos TV.

GoLife Beauty uztura bagātinātāju lietoju jau mēnesi, vienu reizi dienā uzdzerot abas kapsulas ar ūdeni (zelta kapsulu bija grūti sakošļāt), esmu arī iegādājusies otro iepakojumu, jo pamanīju, ka sliktais noskaņojums rodas arvien retāk, ir palielinājušās enerģijas rezerves. Papildus cenšos pēc darba nedoties uzreiz uz gultu, bet gan aktīvi ko padarīt – uzkopt māju, iziet nelielā pastaigā utt. Iespējams, ka vēlmi pavadīt savu ikdienu aktīvāk, veicinājuši tieši šie vitamīni, jo enerģija aktivitāšu laikā ir jūtama, un pēc aktīvi pavadīt laika arī garastāvoklis ir pacilāts, kas motivē turpināt tādā pašā garā arī turpmāk. Pēc pāris mēnešiem plānoju vēlreiz nodot analīzes uz vitamīniem, lai redzētu, kādus uzlabojumus devis uztura bagātinātājs GoLife Beauty.

Paldies!

Autors: golife_beauty_lv_ru_14659101_623x466
Autors: golife_beauty_lv_ru_14659101_623x466

Autors: golife_strong_lv_ru__1__14659102_623x466
Autors: golife_strong_lv_ru__1__14659102_623x466

Ražotājs: SIA "SILVANOLS", Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija, Uztura bagātinātājs

https://lv.silvanols.com/produkti/sievietem/golife-beauty-kapsulas/

https://lv.silvanols.com/produkti/viriesiem/golife-strong-kapsulas/

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Lai pēdu āda būtu veselīga un maiga, par to jārūpējas katru dienu. Apimi pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu ir piemērots pēdu ādas kopšanai ikdienā.

Aktuālie piedāvājumi

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziedniece, gaišreģe Diāna Audra iesaka meditāciju Jāņu nakts veselības uzlabošanai, ko var veikt no 20.06. līdz 23.06. katru nakti, jo tās ir spēka uzņemšanas naktis.

Patiesības par skaistumkopšanas industrijas aizkulisēm, kas mainīs tavu dzīvi

Patiesības par skaistumkopšanas industrijas aizkulisēm, kas mainīs tavu dzīvi

Mēs ikdienā izmantojam dažādus skaistumkopšanas līdzekļus, lai justos labāk un uzlabotu savu izskatu, piemēram, padarītu ādu vizuāli jaunāku, taču bieži nemaz neaizdomājamies, kādas ir skaistumkopšanas industrijas aizkulises un kā top mūsu iemīļotākie produkti. Vai līdzekļi, ko izmantojam ikdienā, sniedz patiesu labumu mūsu ķermenim, un produktu ražotāji mums nemelo?

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar "Apimi" piedāvāja izmēģināt Propolisa balzamu "Ferabee". Īpaši noderīgs tas būs pēc knišļu kodumiem, to izraisītajām niezošajām pumpām, vēja aprautām lūpām un iesnu gadījumos.

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju (60 kapsulas).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Raidījums "Izstāsti Latvijai"  sveic savus ilgstošos partnerus DR. MAURIŅA KLĪNIKU 10 GADU JUBILEJĀ! Lai netrūkst ne darba, ne panākumu vēl daudzus gadus!

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA “Cilmes šūnu banka” ir “FamiCord Group” pārstāvis Latvijā kopš 2004. gada, kas ir lielākā cilmes šūnu banka Eiropā. Uzmanību, topošās māmiņas! Jūsu lēmums par nabassaites asins cilmes šūnu saglabāšanu ir ļoti svarīgs gaidāmā bērniņa dzīvē! Uzziniet vairāk, lai izdarītu pārdomātu izvēli!