medicine.lv skaitļos

Lietotāji online58
Aktīvie uzņēmumi12749
Nozares raksti1341
Ekspertu atbildes20871
Testa rezultāti: NEO TONIQ OIL eļļa ķermeņa ādas kopšanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: NEO TONIQ OIL eļļa ķermeņa ādas kopšanai

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu NEO piedāvāja testēt eļļu ķermeņa ādas kopšanai NEO TONIQ OIL.

Agnese, 43 gadi

Ļoti patika NEO TONIQ ķermeņa eļļas noformējums! Tas jau radīja vēlmi izmēģināt. Arī flakons ir ērti lietojams. Patīk, ka lavandas smarža ir viegli nojaušama. Izsmidzināšana ir vienmērīga, nekur nekas lieki nenotek. Iemasējot ādā, jutu vieglu, patīkamu kņudoņu. Eļļa ļoti ātri uzsūcas ādā, neradot liekus eļļas pārpalikumus uz ādas, kuri pēc tam būtu speciāli jānoslauka. Jau pēc ceturtās lietošanas reizes āda ir jūtami tonizētāka un tvirtāka. Lielas izmaiņas striju izmēros gan nemanīju, bet ādas tonizējums gan ir izteikts. Šo līdzekli, kombinējot ar fiziskām aktivitātēm un pareizu uzturu, noteikti iesaku striju un ādas tonizēšanas nolūkos!

Iveta, 40 gadi

Pieteicos testēt NEO TONIQ OIL eļļu ķermeņa kopšanai , pateicoties košajam produkta noformējumam, ko pamanīju medicine.lv . Mani uzrunāja violetais  produkta iepakojums, un, iepazīstoties ar produkta aprakstu, bija skaidrs, ka vēlos izmēģināt šo jauno produktu. Diemžēl šobrīd, ķermeņa apjomiem atkal strauji palielinoties, veidojās  jaunas strijas. Saglabājušās ir arī iepriekšējo gadu laikā radušās strijas, kas jau ir kļuvušas baltas. Tāpēc tagad vēlos uzreiz parūpēties par savu ķermeni. Lietoju eļļu gan vakaros, gan no rītiem, izsmidzinot to uz problēmzonām. Eļļas smarža ir brīnišķīga, man ļoti patīk lavanda, kas mani nomierina.

NEO TONIQ OIL eļļa  ir ļoti ērti lietojama, jo ir izsmidzināma. Iemasējot eļļu ķermenī, tā uzreiz labi uzsūcās ādā un uz apģērba nepalika nekādi traipi, tāpēc nolēmu to lietot arī no rītiem. Pazuda nepatīkamā niezošā sajūta, kas ir novērojama, veidojoties strijām. Patiešām - mana āda kļuva maigāka, un jauno striju vietās pazuda apsārtums, jo āda kļuva elastīgāka. Eļļa brīnišķīgi mitrina un pabaro ādu. Esmu ļoti apmierināta ar jau esošajiem rezultātiem.

Noteikti turpināšu lietot brīnišķīgo NEO eļļu arī turpmāk.

Paldies!

Marija , 23 gadi

Izvēlējos testēt NEO TONIQ OIL, jo pirmo reizi saskāros ar problēmu, ka, palielinoties ķermeņa svaram, man sāka veidoties strijas. Meklējot informāciju, nokļuvu medicine.lv, kur  vispirms jau mani piesaistīja produkta košais izskats. Iepazīstoties ar informāciju, nolēmu uzreiz sākt lietot šo eļļu ķermeņa kopšanai. Ļoti labi, ka eļļa ir izsmidzināma un līdz ar to arī ērti lietojama. Eļļu lietojum kā norādīts - 2 reizes dienā. Smarža burvīga, patiešām viegla, jo man nepatīk uzbāzīgas smaržas. Tā kā man strijas sāka veidoties tikai pēdējā laikā, tad, pateicoties eļļas lietošanai, āda kļuva mīkstāka un elastīgāka, pazuda tā spiedošā un nedaudz sāpīgā sajūta. Vēl gribu izcelt, ka, lietojot eļļu, tā ļoti labi uzsūcās ādā un nebija sajūtas, ka tās ir par daudz. Visu lietošanas laiku āda ir maiga kā zīds. Efekts brīnišķīgs! Pieņēmu lēmumu, ka turpināšu lietošu šo ķermeņa eļļu arī turpmāk.

Paldies!

Dace, 35 gadi

Ļoti patika NEO TONIQ eļļas iepakojums. Arī izsmidzināt to ir viegli. Eļļai ir patīkama smarža, tā viegli uzsūcas ādā, un nepaliek taukaini pleķi. Lietoju to katru vakaru, kā rezultātā āda paliek samtaina, bet strijas gan pagaidām nemazinās. Iespējams, ka strijas samazinātos, ja eļļu lietotu, tikko tās sāk veidoties.

Laura, 37 gadi

Vēlējos pamēģināt NEO eļļu ķermeņa kopšanai, jo nomoka strijas. Piesaistīja kvalitatīvais un vizuāli pievilcīgais iepakojums. Pateicoties spray tipa izsmidzināšanas dozatoram, lietošana ir ļoti ērta. Tāpat eļļai ir ļoti patīkama smarža un konsistence. Lietoju to saskaņā ar instrukciju, iemasējot ādā divas reizes dienā. Nelieli uzlabojumi, lietojot eļļu, jau ir manāmi, taču, tā kā produkts vēl nav lietots pilnus trīs mēnešus, domāju, ka rezultāts būs vēl labāks.

Krista, 33 gadi

Pieteicos produkta testam, jo patīk izmēģināt ko jaunu, turklāt NEO eļļas iepakojums ir veidots skaistos toņos. Eļļiņas lietošana ir ļoti ērta un tai ir jauka smarža. Lietoju to vienu reizi dienā, rūpīgi iemasējot ādā. Novēroju, ka āda ir palikusi tvirtāka, kā arī sāk mazināties celulīts. Noteikti turpināšu lietot, paldies!

Marta, 42 gadi

Vēlējos izmēģināt NEO Toniq eļļiņu, jo atbalstu vietējos ražotājus. Jāatzīst, ka iepakojums ir ļoti kvalitatīvs un gaumīgs, kā arī iepriecināja eļļas ērtā lietošana. Īpaši vēlos uzslavēt produkta patīkamo smaržu un konsistenci. NEO Toniq eļļu lietoju vienu reizi dienā un līdz šim esmu jau pamanījusi, ka strijas sākušas mazināties, tāpēc turpināšu to lietot, lai redzētu gala rezultātu. Paldies!

Sintija, 31 gads

Eļļa ķermeņa kopšanai uzrunāja ar savu pievilcīgo iepakojumu, tāpēc pieteicos to izmēģināt. NEO Toniq eļļai ir lieliska smarža, turklāt tā ātri uzsūcas ādā. Strijas gan vēl nesamazinājās, bet āda kļuva manāmi tvirtāka. Liels paldies!

Vineta, 38 gadi

Pirmais iespaids par NEO TONIQ ir lielisks. Eļļai ir patīkama  un viegla lavadas smarža. Lietoju to no rītiem pēc dušas. Patīk, ka tā ātri uzsūcas ādā un nerada smaguma sajūtu, nesmērē arī drēbes, kas ir ļoti būtiski, īpaši, ja plānots doties ārpus mājas. Paldies par iespēju izmēģināt labu produktu!

Kate, 37 gadi

NEO TONIQ OIL eļļa ir fantastiska! Lietoju to gan no rītiem, gan vakaros. Tai ir ļoti patīkams un maigs, pavisam neuzbāzīgs aromāts. Lietojot šo eļļiņu, ādas stāvoklis uzlabojās, tā kļuva elastīgāka, bet strijas gan vēl nav mazinājušās, pieļauju, tas tāpēc, ka strijas izveidojušās jau sen. Noteikti turpināšu lietot, jo patīk sajūta pēc eļļas ieziešanas. Paldies!

Laine, 29 gadi

Liels paldies par iespēju izmēģināt eļļu NEO Toniq! Tai ir lieliska, svaiga un dabiska lavandas  smarža! Lietoju to katru reizi pēc dušas un varu teikt, ka āda ir kļuvusi zīdaini maiga.  Kvalitatīvs un patīkams produkts! Paldies ražotājam un medicine.lv!

Lauma, 48 gadi

NEO TONIQ ķermeņa eļļas testēšanai pieteicos, jo piesaistīja produkta izskats un apraksts. Eļļiņa iepakota elegantā iepakojumā un ir ērta lietošanai, pateicoties optimālai izsmidzinātāja devai. Produkta smarža ir neuzbāzīga un maiga. NEO TONIQ eļļu lietoju katru dienu pēc dušas, tā ātri uzsūcas ādā un rodas sajūta, ka ādas virsma kļūst gludāka. Par strijām vēl grūti komentēt, jo ir pagājis maz laika, bet domāju, ka, lietojot šo eļļiņu ilgstoši, ar to iespējams panākt solīto efektu.

Monta, 32 gadi

Aprīlī pieteicos testēt eļļu ķermeņa ādas kopšanai NEO TONIQ OIL. Vēlējos šo eļļiņu izmēģināt, jo pēc grūtniecības vairākas ķermeņa daļas klāj strijas, īpaši vēdera un krūšu apvidū. 

Eļļai ir vizuāli pievilcīgs, gaumīgs iepakojums, izteikti violetais tonis rada patīkamu iespaidu, pudelītei izmantotais materiāls ir gluds, ļoti patīkams taustei – tā kā man ir svarīgi, lai lietas, produkti, ko izmantoju, ir vizuāli tīkami, šī eļļa man ir kā radīta. Aromāts ir burvīgs – atsvaidzinoša, nomierinoša lavanda, tas nav pārlieku salds vai ķīmisks, kā tas nereti gadās ar līdzīgiem produktiem. Arī sajūtas, uzklājot produktu, ir patīkamas, turklāt pēc tam āda kļūst izteikti maiga, zīdaina, un efekts saglabājas ilgstoši.

Kamēr lietoju produktu, strijas, šķiet, ir palikušas mazāk izteiktas. Katrā ziņā man šķiet, ka tās vairs nav tik ļoti pamanāmas. Produkta aprakstā teikts, ka šo eļļu nepieciešams lietot vismaz trīs mēnešus, tāpēc noteikti turpināšu to darīt, lai gūtu pilnīgāku priekšstatu par tās radīto efektu.

Paldies AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika" un medicine.lv par iespēju izmēģināt šo jauko produktu!

Simona, 27 gadi

Aprīlī bija iespēja izmēģināt NEO TONIQ OIL eļļu ķermeņa ādas kopšanai. Pieteicos produkta testam, jo regulāri svārstījies svars – rezultātā uz atsevišķām ķermeņa daļām izveidojušās strijas. Tās nav ļoti izteiktas, taču ir nepatīkamas. Tāpat pēc ziemas perioda āda kļuvusi sausāka un cerēju, ka šī eļļa palīdzēs arī pret to.

Eļļai ir skaists noformējums, gaumīgs iepakojuma dizains. Konsistence – standarta. Smarža jauka, neuzbāzīga, man ļoti patika, īpaši tas, ka aromāts bija viegli jūtams vēl kādu laiku pēc lietošanas.

Par efektu pagaidām man grūti spriest, domāju, ka pagājis pārāk īss laika posms. Tiesa, eļļa patīkami iedarbojas uz ādu – tā kļūst daudz maigāka, šķiet gludāka. Esmu iecerējusi arī turpmāk lietot  šo produktu. Paldies par šo iespēju!

Lelde, 34 gadi

Lietojot NEO Toniq eļļu, āda ieguva vieglu, patīkamu lavandas aromātu. Eļļai ir viegla konsistence, tā ātri uzsūcas un neatstāj traipus uz apģērba. Kādu laiku palietojot šo produktu, ādas stāvoklis manāmi uzlabojās. Noteikti iesaku pamēģināt šo produktu, sevišķi vasaras sezonā! Paldies!

Paula, 30 gadi

Izlēmu pieteikties šī produkta izmēģināšanai, jo esmu šobrīd pirmā bērniņa gaidībās. Uzskatu, ka ādas kopšana grūtniecības laikā ir ļoti svarīga, tā uzlabo jaunās māmiņas izskatu un pašsajūtu. 

Šo izsmidzināmo eļļu izvēlējos, jo produkta izmantošana ir ļoti parocīga. Nerada lieku diskomfortu, salīdzinoši ar krēmiem. Eļļu uzreiz var uzsmidzināt uz vēlamās ķermeņa zonas, tā uzreiz uzsūcas un nerada lipīga ķermeņa sajūtu.

Iepakojums ir ļoti parocīgs, dodu priekšroku izsmidzināmajiem produktiem, jo tos var uzreiz uzklāt uz ķermeņa, nav jāsmērē rokās un tie uzsūcas ātrāk ādā nekā citi.

Lavandas aromāts ir maigs un neuzkrītošs, kas ir ļoti svarīgi priekš jaunajām māmiņām, ņemot vērā aso ožu grūtniecības laikā. Eļļu izmantoju pirms gulētiešanas, tā lieliski tonizēja ādu, padarot to ļoti maigu pieskārienam, lavandas aromāts lieliski nomierināja pirms miega.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šo produktu, turpināšu šo eļļu lietot arī pēc grūtniecības, lai uzlabot ādas elastību.

Santa, 28 gadi

Eļļiņas testam pieteicos, jo, pirmkārt, ir strijas, un otrkārt, patīk pamēģināt dažādus kosmētiskos līdzekļus. Par NEO Toniq varu teikt lielu paldies, jo apmierināja gan tā veiksmīgi izveidotais dizains, gan arīdzan burvīgā smarža, ko augstu novērtēja arī mans draugs. Strijas pagaidām vēl nav mazinājušās, bet man tomēr ļoti patīk tas, kāda ir palikusi āda - gan pēc pirmās lietošanas reizes, gan ilgāku laiku palietojot šo eļļiņu (divas reizes dienā, kā norādīts instrukcijā), tā ir kļuvusi gludāka un maigāka. Līdz šim man bija arī vietām pasausa āda, bet šī eļļa to mainīja. Uzskatu, ka nepieciešams to palietot ilgāk, lai saprastu, vai tā uzlabos stāvokli ar strijām. Paldies par iespēju!

Violeta, 30 gadi

Pieteicos šim produkta testam, jo bija cerība, ka tas palīdzēs atbrīvoties vai vismaz mazināt strijas, kas uzradušās, jo rudens/ziemas periodā strauji pieņēmos svarā, bet pirms tam pavasarī un vasarā svaru biju nometusi. Striju dēļ biju zaudējusi pašpārliecinātību, tāpēc biju priecīga, ka radās izdevība bez maksas pamēģināt NEO TONIQ OIL. Eļļiņu lietoju vienu mēnesi, 2 reizes nedēļā - no rītiem un vakaros pēc dušas. Jau pirmajās lietošanas reizēs patīkami pārsteidza efekts - āda kļuva samtaina, maiga, un ķermeni ievija burvīgs aromāts, par ko saņēmu komplimentus gan no sava vīra, gan draudzenēm. Savukārt pēc aptuveni 2 nedēļām, papētot strijas, sapratu, ka tās vairs nav tik pamanāmas kā pirms produkta izmēģināšanas. Tas ļoti uzlaboja garastāvokli! Kad noskaidroju vēl produkta cenu, sapratu, ka tā ir pilnībā pieņemama un varēšu atļauties arī turpmāk lietot šo eļļiņu, kā arī, protams, paralēli sekošu līdzi savam svaram, lai novērstu tālāku striju veidošanos! Kvalitatīvs produkts, ko iesaku pamēģināt arī citiem, kam ir problēmas ar strijām!

Paldies!

Kristīne, 34 gadi

Jau sākumā uzrunā iepakojuma krāsas piesātinātais tonis, kas labi sasaucas arī ar produkta lavandas aromātu. Ideāla dāvana eļļu mīļotājiem! Man patīk,ka lavandas aromāts ātri izgaist, atstājot tīkamu maiguma un komforta sajūtu ādā. Pēc fiziskajām aktivitātēm šī eļļa savu tonizējošo efektu pozitīvo kvalitātes gammu pastiprina vēl ar patīkamu vēsuma sajūtu. Vēlos to lietot!

Sarmīte, 43 gadi

Paldies medicine.lv un "Rīgas farmaceitiskajai fabrikai" par iespēju testēt NEO TONIQ OIL!

Grūtniecības uz dažām mana ķermeņa zonām ir atstājušas paliekošas iezīmes - strijas! Tapēc laiku pa laikam iegādājos dažādas eļļas un krēmus, kas paredzēti striju mazināšanai! Diemžēl īpaši iepriecinoši rezultāti nav sagaidīti! Pieteicos izmēģināt NEO TONIQ OIL cerībā, ka tieši šī eļļa varbūt būs man vispiemērotākā un sniegs gaidītos rezultātus!

Ļoti patīk eļļiņas vizuālais noformējums - gaumīgs un pievilcīgs!

Izmērā ērti lietojama pudelīte ar izsmidzinātāju, kas atvieglo eļļas uzklāšanu! Pudelīte pietiekami kompakta, lai to varētu ielikt kosmētikas somiņā un vajadzības gadījumā paņemt līdz arī izbraukumos!

Man vienmēr ļoti svarīga ir kosmētikas līdzekļu smarža. Eļļiņa pēc lietošanas manu ādu padarīja samtainu un patīkami smaržīgu. Smarža bija labi jūtama, bet tajā pašā laikā nebija uzbāzīga. Man patika!

Katru vakaru pēc dušas lutinu savu ķermeni ar šo burvīgo lavandas pieskārienu! Āda noteikti ir kļuvusi tvirtāka un samtaināka, bet par pašām strijām vēl grūti spriest, jo lietošanai, manuprāt, nepieciešams ilgāks laiks, kā jau norādījis arī ražotājs! Vēl jāsaka, man šķiet, ka šai maigajai lavandas smaržai piemīt arī ļoti relaksējošs efekts, kas labi nomierina pēc garas darba dienas! :) Smarža patīk arī bērniem, katru vakaru vēlās ar eļļiņu sasmērēt rociņas!

Noteikti turpināšu lietot eļļu vairākus mēnešus kā ieteikts un ceru, ka sasniegšu cerētos rezultātus!  NEO TONIQ OIL labprāt ieteikšu pamēģināt arī draudzenēm, jo mums vienmēr ir interesanti apmainīties pieredzē par dažādu kosmētikas produktu lietošanu!

 

Ražotājs: AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika", Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija.

Produktu iegādāties iespējams Latvijas aptiekās – "Mēness aptieka" un "Apotheka" aptiekās. 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Video

Produktu testi

Unikālais "OGA7 Cosmetics" ķermeņa un roku krēms normālai un sausai ādai

Unikālais

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "OGA7 Cosmetics" piedāvā testēt unikālu barojošo un mitrinošo ķermena un roku krēmu.

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā