medicine.lv skaitļos

Lietotāji online103
Aktīvie uzņēmumi12660
Nozares raksti1337
Ekspertu atbildes20843
Testa rezultāti: NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu NEO piedāvāja testēt NEO just B COMPLEX SPRAY nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai.

Elīza, 37 gadi

Esmu skrienoša un diezgan nogurusi jaunā māmiņa. Man ir divi mazi bērni. Pastāvīgi viss jāpaspēj, jāaiziet tur, jāatnes tas, līdz ar to ir jūtams ikdienas nogurums. Lai tonusu uzturētu, bieži lietoju visādus enerģiju paaugstinošus preparātus, parasti C vitamīnu vai vitamīnu kompleksus. Portālā medicine.lv pamanīju, ka iespējams  testēt NEO Just B COMPLEX SPRAY nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai, tāpēc nekavējoties pieteicos.

Patīkami pārsteidza B vitamīna forma – mazā, ērti lietojamā pudelītē. Tā pirms lietošanas jāskrata un piecas reizes jāiepūš zem mēles, jo tā uztura bagātinātājs labāk uzsūcoties. Garša atgādināja bērnību, jo tad tika lietots līdzīgas garšas C vitamīns un NEO B vitamīnam garša ir ļoti līdzīga.

Nedēļu lietojot, pamanīju, ka dažādi ikdienas sīkumi mani tik ļoti vairs neuzvelk, bērniem atbildu jau daudz mierīgāk un smaidot palīdzu mazajos kopdarbiņos.

Ir jūtami uzlabojusies kopējā imunitāte. Sākoties mānīgajam pavasarim, nebija nedz klepus, nedz iesnas.

Ar pārliecību ikvienam rekomendēju NEO Just B COMPLEX SPRAY lietošanai ikdienā  nervu sistēmas veselībai, noguruma mazināšanai un ādas stāvokļa uzlabošanai.

Paldies!     

Santa, 24 gadi

Izvēlējos šo produktu  testēt, jo tas ir Latvijā ražots produkts un šobrīd šķiet, ka ir lielāka uzticamība tieši Latvijā ražotajiem produktiem. Tāpat arī izvēlējos to dēļ sastāva, ko veido B vitamīnu komplekss, jo izjūtu tieši šo vitamīnu trūkumu organismā. 

Iepakojuma noformējums ir ļoti skaistās krāsās, ļoti mūsdienīgs un vizuāli pievilcīgs. Burtu tonis ļoti labi izceļas uz skaistā zaļganīgā fona, tā kā man ir ļoti liels prieks, ka Latvijas ražotāji var izveidot tik skaistu noformējumu.

NEO B vitamīna lietošanas forma ir varbūt mazliet neierasta, bet kopumā tas ir lietošanai ļoti ērts. Varbūt man personīgi labāk gribētos baudīt šo produktu kapsulās, jo spreja forma mazliet kairina kaklu, bet kopumā arī tā ir labi.

B vitamīnam smaržu nejutu, savukārt pēc garšas asociējas ar vitamīnu garšu, ko baudīju bērnībā. Garša ir ļoti patīkama, saldena.

Lietoju šo preparātu vienu reizi dienā, kā norādīts uz iepakojuma, iesmidzinot mutē piecas reizes. Patika tas, ka nav jālieto biežāk nekā vienu reizi dienā.

Pēc vairākkārtējas lietošanas man samazinājās nogurums un šķita, ka uzlabojas arī sejas ādas stāvoklis, tāpēc man šis uztura bagātinātājs ļoti patīk!  Domāju to turpināt lietot, jo šobrīd rezultāts ļoti apmierina un preparāts atbilst gaidītajam efektam.

Paldies!

Mairita, 33 gadi

Iespēja izmēģināt NEO B vitamīnu radās tieši tad, kad pastiprināti sāku izjust pavasarī raksturīgo vitamīnu deficītu. Pēdējā laikā cenšos vairāk atturēties no dzīvnieku valsts produktiem, kas ir viens no galvenajiem B vitamīna avotiem, tāpēc šī bija lieliska iespēja uzpildīt savas rezerves.

Produkts ir ļoti ērts, nelielā iepakojumā. Lai gan sākotnēji iepriekšējā sakratīšana likās traucējoša, pēc dažām dienām jau tas kļuva par rituālu. Tā kā produkts ir izsmidzināms, garša ir ļoti koncentrēta – man tā sākumā likās specifiska un pirmo nedēļu bija jāpierod, tāpēc iesaku produktu lietot pirms ēšanas, ja nu kādam neiet pie sirds šī garša, vai arī uzdzert pa virsu ūdeni.

NEO B vitamīnu šobrīd lietoju jau mēnesi, pa pieciem pūtieniem vienu reizi dienā. Jau pēc divām nedēļām pamanīju, ka ir samazinājies nogurums un ir šķietami vairāk spēka un enerģijas, nostabilizējusies arī gremošanas sistēmas darbība – samazinājusies apetīte un pazudis nogurums pēc lielākām ēdienreizēm.

Paldies par iespēju izmēģināt!

Luīze, 41 gads

Pateicos medicine.lv  par iespēju izmēģināt NEO B vitamīnu kompleksu spreja veidā. Ar prieku dalīšos savā pieredzē, to lietojot.

Līdz šim ikdienā lietoju B vitamīnu kompleksu tablešu veidā, tāpēc biju ieinteresēta to izmēģināt spreja formā, lai salīdzinātu to iedarbību un lietošanas parocīgumu. Nelielās pudelītes saturs, to lietojot diviem cilvēkiem vienu reizi dienā (katram izsmidzinot piecas reizes) nedēļas garumā, nav ievērojami samazinājies, tāpēc šķiet, ka kādam laikam vēl pietiks. Pats iepakojums ir priecīgos toņos, kas labi saskan ar vienu no galvenajiem iemesliem, kura dēļ izvēlos papildus uzturam lietot B vitamīnu. Proti, tas ir laba noskaņojuma efekts,  kuru sniedz B vitamīns, kas nemanāmi, taču iedarbīgi palīdz uzturēt dzīvesprieku. Šo efektu novēroju arī no NEO spreja lietošanas. Sprejs bija ērti un viegli lietojams, tāpēc tas noteikti patiks tiem, kuriem ir grūtības ar tablešu norīšanu vai bērniem, jo kopumā process šķiet aizraujošāks par tablešu lietošanu.

Garša ir specifiska (atgādina "Undivit", ja nu kāds atceras), taču man patika. Smidzinot spreju mutē, dažreiz kāds piliens paliek uz pirksta, bet tas ļoti netraucēja. Jāņem vērā, ka šķidrums ir spilgti dzeltenā krāsā, tāpēc nedaudz jāuzmanās, lai nenosmērētu drēbes.

Kopumā NEO B vitamīnu kompleksa lietošanas pieredzi vērtēju kā pozitīvu un apsveru iespēju arī turpmāk B vitamīnu uzņemt šādā formā. Priecē, ka produkts ir ražots Latvijā un tādējādi varēs atbalstīt arī vietējo ražotāju.

Paldies!

Maija, 45 gadi

Regulāri apmeklēju medicine.lv portālu un, pamanot, ka ir iespēja izmēģināt veselībai vērtīgu produktu, pieteicos testēt NEO Just B Complex Spray.

Priekš manis ir jaunums, ka lietot B vitamīnu var spreja veidā, jo pirms tam esmu lietojusi vitamīnus tikai tablešu veidā. Tā kā šajā saspringtajā laikā novēroju nogurumu, nespēku un aizkaitinātību, kā arī vēlējos parūpēties par imunitāti, nolēmu ka izmēģināt NEO B vitamīna kompleksu  spreja veidā man nāks par labu, turklāt šogad vēl nebiju lietojusi B vitamīnu, līdz ar to domāju, ka manam organismam tā trūkst.

Iepazīstoties ar uztura bagātinātāja aprakstu, labāk sapratu, cik svarīgs veselībai ir B vitamīns. Produkta vizuālais noformējums man šķiet gaumīgs un orģināls. Lietošana ir ļoti ērta – vienkārši piecas reizes jāizsmidzina mutes dobumā. Tas ir tik ātri un vienkārši un nav nepieciešamības pēc tam uzdzert glāzi ūdens, kā tas ir ar tabletēm un kapsulām. Esmu arī lasījusi, ka šķidrā veidā vitamīni uzsūcas organismā efektīvāk.

NEO B vitamīnu lietoju katru rītu, sakratot pudelīti un 5 reizes iesmidzinot mutē. Garša bija patīkama, sajutu nedaudz C vitamīna, citrusaugļu piegaršu.

Pirmos pašsajūtas uzlabojumus sajutu jau pēc kādas nedēļas. Pēc  darba dienas un visiem mājas darbiem nebija vairs tik liels nogurums kā agrāk, vēl pat bija spēks doties pastaigā kopā ar ģimeni. Laika gaitā ikdienā sajutu arī vairāk enerģijas un dzīvesprieka.Un pats galvenais – samazinājās nervozitāte un aizkaitinātība.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem, jo pašsajūta ir uzlabojusies vien viena mēneša laikā, tāpēc arī turpmāk turpināšu lietot NEO Just B Complex Spray.

Paldies NEO par šo inovatīvo un vērtīgo produktu!

Laine, 48 gadi

Pavasarī, sākoties nespēkam un nogurumam, parasti izmēģinu jaunus uztura bagātinātājus enerģijai un vitalitātei. Turklāt arī mans darbs ikdienā rada stresu un paaugstinātu spriedzi. Tādēļ pieteicos izmēģināt produktu NEO Just B Complex Spray, lai uzlabotu savu pašsajūtu un veselību, saņemot organismam nepieciešamos vitamīnus.

NEO B vitamīnam ir ērts iepakojums, maza pudelīte, ko nepieciešamības gadījumā var paņemt līdzi. Ērti, ka tas ir vienkārši iesmidzināma mutes dobumā. Smidzinātājs gan bija ļoti stiprs priekš manis un pirmajā reizē pat sanāca sasmērēt manu džemperi. Bet ar nākošo reizi jau ar to rēķinājos, biju uzmanīgāka, to lietojot.

B vitamīna garša ir saldskāba un diezgan koncentrēta, spēcīga, tāpēc varbūt kādam tā varētu nepatikt, bet mani viss apmierināja. Jāatzīst, ka jau pēc nedēļu ilgas lietošanas man manāmi uzlabojās koncentrēšanās spējas un mazinājās strauji mainīgais garastāvoklis, tāpēc es iesaku šo preperātu lietot ikdienā ikvienam, kas vēlas mazināt stresu un uzlabot darbaspējas.

Paldies!

Krista, 32 gadi

Produktu vēlējos izmēģināt, jo ģimenē ir iemīļots SunD3 un šī produkta lietošanas veids ir līdzīgs, proti, ērti lietojams, jo ir vienkārši jāizsmidzina mutē.

Jāatzīst, ka par paša produkta garšu neesmu sajūsmā, man likās diezgan rūgta pēcgarša. Tieši garšas dēļ lietošana sagādāja nelielu diskomfortu, taču lietoju to, kā norādīts, vienu reizi dienā.

Uz kastītes iepakojuma vēlētos, lai ir konkrētāk uzrakstīts ieteicamais lietošanas daudzums, jo, piemēram, es izlasot uzreiz sapratu, taču ģimenes loceklis interpretēja citādāk. Domāju, ka būtu jauki, ja iekšpusē būtu arī lietošanas instrukcija papīra formātā, jo ir patīkami izlasīt plašāk par produktu, kuru lieto. 

Izteiktus efektus no šī produkta pagaidām vēl nenovēroju, taču pamanīju, ka ir kļuvis labāks miegs, bet tas, iespējams, varētu būt izskaidrojams arī ar lielo noslodzi un nogurumu. 

Bet kopumā man ļoti patīk produkta ideja, novēlu veiksmi turpmākā ražošanas procesā un realizācijā! 

Paldies! 

Marija, 30 gadi

Pieteicos testēt NEO Just B COMPLEX SPRAY nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai, jo līdz ar pavasara iestāšanos jutos sagurusi un nomākta, pastiprināti nāca miegs, biju nervoza, trūka enerģijas.

Uztura bagātinātājam ir gaumīgs, piesaistošs iepakojuma dizains, tas ir viegli un ērti lietojams, pudelīte ir kompakta. Lietoju to mēneša garumā, vienu reizi dienā, pēc brokastīm. Jāatzīmē, ka aerosols pietiek ilgākam laikam – aptuveni pusotram mēnesim. Garša ir ļoti interesanta – specifiska, bet patīkama, atgādināja bērnībā lietotos vitamīnus.

Lietojot uztura bagātinātāju, esmu pamanījusi, ka no rītiem un pēc darba man ir vairāk enerģijas, uzlabojies miegs, un varu teikt, ka kopumā mana pašsajūta ir uzlabojusies.

Paldies par šo iespēju!

Natālija, 31 gads

Ļoti bieži piesakos medicine.lv piedāvātajiem produktu testiem, jo tādējādi ir iespēja uzzināt par jauniem veselībai vērtīgiem produktiem, kā arī palutināt savu organismu ar tam nepieciešamajiem vitamīniem un mikroelementiem. Iepriekš biju lietojusi arī D vitamīnu spreja formā no NEO, kas man ļoti patika gan garšas, gan lietošanas ērtuma ziņā, un NEO B vitamīns ir tieši tik pat ērts.

Lai gan garša NEO B vitamīnam ir nedaudz specifiska, taču man tā kopumā patika, atgādināja sīrupu, ko lieto klepus gadījumā, tāda saldena. Paldies ražotājiem, ka viņi ir parūpējušies par to, lai līdzeklis būtu ērti lietojams – vienkārši jāizsmidzina mutē, neuzdzerot ūdeni, un var doties tālāk savās ikdienas gaitās. B vitamīnu parasti lietoju no rītiem pēc brokastīm. Tā kā papildus lietoju citu uztura bagātinātāju, kura sastāvā arī ir B vitamīns, samazināju NEO B vitamīna lietošanas daudzumu – izsmidzināju 3 reizes.

Pirms sāku lietot NEO B vitamīnu, man bija straujas garastāvokļa svārstības, mēdzu uzsprāgt pat dēļ sīkumiem, kas nokaitināja. Šāda reakcija nav īsti adekvāta, tāpēc sapratu, ka man ir nepieciešami papildspēki nervu sistēmas stabilizēšanai un stresa mazināšanai. Tāpat arī man bija grūtības koncentrēties darbam un novēroju arī atmiņas pasliktināšanos, kas, iespējams, varēja rasties dēļ pārslodzes darbā, noguruma un miega traucējumiem. Palietojot NEO B vitamīnu vienu mēnesi, jūtu uzlabojumus – neesmu vairs tik nervoza, lietas uztveru adekvātāk un, saskaroties ar kādiem sarežgījumiem, nekrītu uzreiz panikā. Šķiet, nervu sistēma kļuvusi līdzsvarotāka. Pamanīju, ka arī no rītiem esmu sākusi justies labāk, nav tas lielais nogurums, it kā pēc negulētas nakts, kā arī ir pozitīvāks noskaņojums, vairāk enerģijas darīt darbus. Līdz ar to secinu, ka NEO B vitamīns ir devis man labumu, un manam organismam patiešām tā ir pietrūcis. Esmu ļoti apmierināta ar NEO B vitamīna lietošanas pieredzi, un obligāti turpināšu to lietot arī turpmāk, jo redzu, kā tas nāk man par labu.

Paldies, medicine.lv un NEO!

Agnese, 35 gadi

Pieteicos testēt NEO B vitamīnu kompleksu, jo gan es, gan mans vīrs jau kādu laiku izjutām pastiprinātu nervu spriedzi, kas arī atsaucās, protams, uz mūsu attiecībām, jo biežāk sanāca strīdēties. Abi bijām kļuvuši viegli aizkaitināmi, kā arī no rītiem jutāmies drūmi, neskatoties uz saulaino pavasari. Tāpat vīru bieži nomocīja arī bezmiegs, kā arī nogurums, kas ir loģiskas sekas negulētām naktīm. Tāpēc pakonsultējos ar savu ģimenes ārstu, kā arī veicām abi asins analīzes, kurās apstiprinājās, ka mūsu organismā trūkst dažādi vitamīni, tai skaitā B vitamīns. Ieraugot, ka medicine.lv piedāvā bez maksas pamēģināt B vitamīnu, ar steigu pieteicos, turklāt ieinteresēja, ka tas ir spreja formā – iepriekš vitamīnus biju lietojusi tikai kapsulās.

Lietojām ar vīru B vitamīnu katru rītu pēc brokastīm, iesmidzinot mutē piecas reizes, kā norādīts instrukcijā. Vīram garša īpaši nepatika, taču tas netraucēja turpināt lietot šo uztura bagātinātāju. Savukārt man kā saldummīlei garša patika (tā ir ļoti saldena). Dažas dienas vēlāk iegādājos mums ar vīru arī D vitamīnu no NEO, kas arī ir spreja formā, jo ļoti patika tas, cik ērti un ātri šādas formas vitamīni ir lietojami. Prieks, ka ir ražotāji, kas rūpīgi piedomā pie tā, lai produkts būtu maksimāli ērti un vienkārši lietojams!

Pēc mēneša, aprunājoties ar vīru, varam secināt, ka kopumā mēs esam sākuši justies labāk, mierīgāk, no rītiem ir vairāk enerģijas, kā arī vīrs sāka labāk gulēt, kas nozīmē, ka viss negatīvais, ko pirms tam izjutām, tiešām bija vitamīnu trūkuma dēļ. Ja iepriekš to nebiju sapratusi, tad tagad saprotu  – vitamīniem tiešām ir milzīga loma mūsu organismā, lai justos labi un uzlabotu savu veselību! Pamanīju arī papildu ieguvumu no NEO B vitamīna lietošanas – nedaudz samazinājās piņņu daudzums, liekas, ka āda kļuvusi nedaudz gludāka un veselīgāka. Tāpēc esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un noteikti turpināšu lietot gan NEO B vitamīnu, gan D vitamīnu, gan arī parūpēšos par to, lai abi ar vīru uzņemam citus mums trūkstošos vitamīnus!

Milzīgs paldies!

Ražotājs: AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika", Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija

Produktus iegādāties iespējams "Mēness aptieka", "Apotheka" un "Mana aptieka" aptiekās.

Vairāk informācijas par zīmola produktiem:

https://www.facebook.com/neolatvija
https://www.instagram.com/neo_latvija/

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Izdegšanas sindroms – 21. gadsimta izplatītākā slimība

Labklājības skola piedāvā licencētas pieaugušo izglītības programmas, kas ir speciāli izstrādātas kā efektīvs instruments sevis sakārtošanai. Programmas “Stresa noturības veicināšana kā izdegšanas sindroma profilakse” un gan individuālas, gan grupu konsultācijas “Randiņš ar sevi”, kur tiek izmantoti neirografikas algoritmi, ir lieliska iespēja, kā ieklausīties sevī un atrast jaunus enerģijas avotus. 

Aktuālie piedāvājumi

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Sekss pēc 60…

Sekss pēc 60…

Seksuālā veselība ir neatņemama vispārējās veselības sastāvdaļa, kas ietekmē vīriešu un sieviešu labklājību un vispārējo dzīves kvalitāti. Par to laikus jāpadomā, vēršoties pie speciālista, jo jaunie medicīnas sasniegumi ļauj vīriešiem nodrošināt ilgstošu dzimumaktivitāti un līdz ar to augstu dzīves kvalitāti.

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai

Testa rezultāti: HealthAid MagCitra® – nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid  MagCitra®" – uztura bagātinātāju nervu sistēmas, muskuļu, kaulu un zobu veselībai.

Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns Select" RELAXOL spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Testa rezultāti: NATEO D Gummy D vitamīns – garšīgi želejvitamīni bērniem

Augustā un septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt dabīgos un garšīgos "NATEO D Gummy" želejvitamīnus bērniem un pieaugušajiem.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Elgydium" zobu un mutes dobuma higiēnai: Izstāsti Latvijai - Veselības receptes

Mutes dobuma veselība būtiski ietekmē cilvēka vispārējo veselības stāvokli un dzīves kvalitāti. Lai uzturētu veselīgu mutes dobumu, dosim priekšroku mutes dobuma kopšanas līdzekļiem, kam piemīt arī ārstnieciska iedarbība un kas nopērkami aptiekās.

Sirds pilieni "Valentis": "Izstāsti Latvijai - Veselības receptes"

Sirds pilieni

Sirds pilieni "Valentis" palīdz uzlabot sirds darbību un asinsriti, īpaši nervu spriedzes gadījumā. Vilkābele, mātere un baldriāns efektīvi un dziļi atklāj savas ārstnieciskās īpašības, ja tās apvieno tinktūrā uz etanola bāzes. 

Uzņēmējs runā