medicine.lv skaitļos

Lietotāji online214
Aktīvie uzņēmumi12759
Nozares raksti1354
Ekspertu atbildes20962
Testa rezultāti: NEO β-IMMUNE – imunitātei, vitalitātei un pret nogurumu : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: NEO β-IMMUNE – imunitātei, vitalitātei un pret nogurumu

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar NEO zīmolu piedāvāja testēt NEO līnijas produktu β-IMMUNE (120ml) imunitātei, vitalitātei un pret nogurumu.

Iveta, 44 gadi

„Neo Immune” vēlējos izmēģināt, jo tiešām bija apnikusi ieilgusī slimošana. Kopš augusta ar dabīgiem līdzekļiem centos tikt vaļā no iesnām, kas ik pa laikam atgriezās.

Par produkta vizuālo noformējumu ražotaja dizainers tiešām ir padomājis. Mulsinošs ir logo NEO, tur fantāzija aizved jau pie cita produkta. Bet, iespējams, tas ir ieguvums abām pusēm.

Pudelītes tilpums ir pietiekams vienam cilvekam. Ja lieto ģimene, noderētu lielāks tilpums, lai nav jāpērk vairāki iepakojumi. Patīkami, ka ražotājs nav pievienojis papildus plastmasas mērkaroti, tādā veidā nevairojot plastmasas atkritumus. Katram mājās atradīsies ēdamkarote devu nomērīšanai.

Pirmo reizi nogaršojot sīrupu, šķita, ka tā ir kāda eksotiska augļa sula. Man mazliet atgādināja marakujas augli. Nav stipri salds, kas liek domāt, ka ir mazāk pievienots cukurs. Turpinu to vēl lietot, kā rekomendēts instrukcijā, pudelītes saturs tuvojas beigām.

Kādas ir sajūtas - iesnas ir prom, pašsajūta uzlabojas. Ceru turpmāk iztikt bez iesnam. :)

Paldies!

Gunta, 37 gadi

Oktobris, un īpaši šogad, ir īstais laiks, kad nepieciešams stiprināt savu imunitāti. Tāpēc pieteicos šī produkta testam.

Biju domājusi, ka tā būs eļļa, bet izrādījās, ka tas ir garšīgs sīrups 120 ml elegantā violetā kārbiņā, uz kuras rakstīti trīs atslēgas vārdi - Imunitātei, Vitalitātei, Pret nogurumu! Sīrups pildīts tumšā pudelītē ar viegli atskrūvējamu, labi noslēdzošu vāciņu. Produktu pēc atvēršanas nolēmu uzglabāt ledusskapī.

Pirmais iespaids ir smarža - viegla, svaiga, pat noslēpumaina. Sīrupa sastāvs ir interesants, kurā galvenā loma ir C vitamīnam un cinkam, kas veicinot normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, bet garša un smarža, acīmredzot, ir meža zemeņu aromatizētāja ziņā. Arī garša neliek vilties - tā ir patīkama, pat nedaudz atspirdzinoša. Sīrupa konsistence ir viegla, tas nav pat lipīgs.

Sīrupu lietoju regulāri rītos, pēc brokastīm. Tā kā pieaugušam cilvēkam dienas deva ir viena ēdamkarote, to arī ievēroju, bet sajūtu ziņā ir tā, ka gribētos pat vairāk!:)

Sīrupam nav nekādas pēcgaršas, tas man neradīja arī nekādas citas nepatīkamas vai alerģiskas reakcijas.

Lietotāju diapazons, sākot no 3 gadu vecuma, liek domāt, ka tas ir drošs produkts. Gribētos saņemt informāciju, cik ilgi un cik bieži šo sīrupu vajadzētu lietot.

Tests vēl turpinās, jo vēl neesmu visus 120 ml paspējusi izlietot. Īpašas atšķirības savā pašsajūtā vēl neatklāju, bet priecājos un ceru, ka šis Latvijā, Rīgas Farmaceitiskajā fabrikā, radītais produkts ir iepazīts!

Paldies!

Laine, 38 gadi

Vēlējos pamēģināt NEO līnijas produktu β-IMMUNE imunitātei, vitalitātei un pret nogurumu, jo rudens un ziemas sezonā mēģinu darīt visu iespējamo, lai stiprinātu imunitāti. Ļoti gribētos izvairīties gan no sezonas saslimšanām, gan Covid, un uzskatu, ka laba imunitāte šim nolūkam ir ļoti svarīga. Tāpat biju pamanījusi, ka pēdējā laikā jūtos neierasti nogurusi un miegaina.

Iepakojuma vizuālais noformējums ir ļoti piesaistošs - izveidota lieliska krāsu kombinācija, dizains ir moderns un vizuāli pievilcīgs. Lietoju produktu, kā paredzēts instrukcijā, - 1 ēdamkaroti dienā. Tiesa, es laikam dotu priekšroku produktam kapsulu veidā. Tā kā esmu aizmāršīga, uztura bagātinātājus nereti lietoju arī pa ceļam vai darbā, taču šo paņemt līdzi un lietot kustībā ir daudz sarežģītāk.

Garša ir interesanta - patīkama un salda.

Pēc regulāras lietošanas varu teikt, ka kopumā jūtos labāk. Šķiet, ka tagad ir vairāk enerģijas, ātrāk pamostos. Lai gan imunitāti izmērīt ir grūti, šobrīd neslimoju, un tas priecē. Paldies medicine.lv un Rīgas farmaceitiskajai fabrikai par šo iespēju!

Sanita, 25 gadi

Parasti rudens sezonā man ir novērojama saaukstēšanās, un ģimenes ārste man ieteica lietot uztura bagātinātājus, kas uzlabo imunitāti. Tāpēc ļoti noderēja piedāvājums portālā www.medicine.lv izmēģināt  uztura bagātinātāju NEO B - IMMUNE, kas ir imunitātei, vitalitātei un pret nogurumu.

Saņēmu uztura bagātinātāju, bet pirmās dienas nesanāca to lietot. Pa to laiku paspēju apaukstēties, iesnas bija klāt un arī nogurums. Tad uzreiz sāku lietot NEO B - IMMUNE.

Izlasīju aprakstu un sastāvu, kur pazīstams ir C vitamīns un cinks. Atradu arī papildu informāciju Google par Beta glikāniem, kas ir dabīga viela, ko iegūst no austersēnēm un kas tiek izmantota organisma dabīgo aizsargspēju uzlabošanai.

NEO B - IMMUNE iepakojums ir stilīgs un atšķiras no citiem produktiem, violeto krāsu var labi pamanīt plauktos.

Lietošana ir ērta - pirms tam sakratot, lietoju vienu ēdamkaroti sīrupa dienā, parasti no rīta.

Uztura bagātinātāja smarža ir patīkama, atgādina par vasaru, jo smaržo pēc zemenēm. Garša salda kā ogu suliņai, var sajust arī nedaudz skābumiņu - man garšo šis veselības sīrupiņš.

Ātrāk kā parasti man pie saaukstēšanās uzlabojās pašsajūta. Sanāca atpūsties, un iesnas pārgāja, arī nogurums pazuda, parādījās vairāk enerģijas. Arī izveseļojoties, vēl turpināju lietot NEO B - IMMUNE uztura bagātinātāju, lai nostiprinātu imunitāti.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un priecājos, ka esmu atklājusi  NEO B - IMMUNE uztura bagātinātāju, turpināšu to lietot arī turpmāk rudens un ziemas sezonā.

Paldies par garšīgo un vērtīgo NEO B - IMMUNE sīrupiņu!

Marta, 32 gadi

Vēlos padalīties savā pieredzē, lietojot - NEO β-IMMUNE. Ņemot vērā, ka ārā jau ir riktīgs rudens, izlēmu izmēģināt kaut ko jaunu, lai ir spēki un mundrums šajā drūmajā laikā. :) Kad devos uz vietējo aptieku, pajautāju pie reizes par NEO β-IMMUNE - farmaceite ļoti rekomendēja pamēģināt šo „mantu”, sakot, ka esot ļoti laba.

Pats preces iepakojums uzrunā uzreiz, spilgts ar skaistiem burtiem, ļoti izceļas uz pārējo uztura bagātinātāju fona. Būtu grūti tādu nepamanīt aptiekas plauktos, uzreiz „lec” acīs, kas, es uzskatu, no ražotāju puses bija veiksmīgs mārketinga gājiens.

Man ļoti patika, ka nav īpaši jāiespringst ar lietošanu – no rīta viena ēdamkarote un viss, esi nodrošināts ar mundrumu uz visu dienu. :) Garša arī laba, tāds kā citroniņš, patika, ka nav eļļaina piegarša.

Produktu lietoju veselu mēnesi un tagad plānoju dodies uz aptieku pakaļ jaunam iepakojumam – šis produkts tagad ir mans nr.1 produkts pret rudens nogurumu!

Atsauksmes par šo produktu ir lieliskas, iesaku visiem – pēc 2 nedēļu lietošanas uzreiz jūtams pamatīgs spēku pieplūdums, vieglāk piecelties no rītiem un nav tas ierastais rudens depresīvais noskaņojums. Ir aizdomas, ka šogad pat izlaidīšu savu ierasto slimošanas sezonu, jo esmu sevi nodrošinājusi ar labu devu C vitamīna uz šo ziemu. :)

Paldies!

Rihards, 30 gadi

Vēlējos izmēģināt šo uztura bagātinātāju, jo novēroju, ka uz rudeni bieži pasliktinās imūnsistēma, "līp klāt" visādi vīrusi, tāpēc nepieciešams meklēt papildu vitamīnu devu.

Pirmais, kas ļoti "iekrita acīs", bija ļoti pievilcīgais iepakojums – manā mīļākajā krāsā.

Lietojašana bija ērta, garša un smarža – ļoti patīkama; nebija tā, ka ar varu būtu sev "jāspiež iekšā", kā tas ir ar citiem uztura bagātinātājiem.

Lietoju uztura bagātinātāju katru rītu. Pagaidām vēl pāragri izdarīt secinājumus, jo neesmu vēl izlietojis šo uztura bagātinātāju līdz beigām, bet šķiet, ka tas darbojas, jo jūtu, ka ir kļuvis vairāk enerģijas nekā iepriekš.

Paldies!

Elvīra, 40 gadi

Par cik udenī man vienmēr iestājas tāds pagurums un enerģijas paliek ļoti maz, es sāku meklēt līdzekļus, kuri palīdz veicināt normālu imūnsistēmas darbību. Medicine portāls piedāvāja “NEO β immune” līdzekli testēšanai un vērtēšanai, kurš veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz šūnām pret oksidatīvo stresu.

Ļoti skaists un gaumīgs iepakojums, šķidrums tumšā stikla pudelītē.

Vairākas reizes sakratīju, kā ieteikts instrukcijā, un lietoju vienu ēdamkaroti vienu reizi dienā. Gaidīju, kad būs ļoti skābs vai negaršīgs, jo tomēr satur lielu devu C vitamīna. Tomēr man par pārsteigumu preparāts ir garšīgs, tumši brūns, ar saldskābu garšu.

Lietojot regulāri - divas nedēļas, pazuda izteiktais nogurums, biežāk gribējās pašai no sevis paveikt vairāk, manāmi uzlabojās pašsajūta un garastāvoklis.

Es noteikti rekomendēju šo līdzekli rudenīgajā laikā kā efektīgu pretnoguruma un nespēka periodos!

Kristīne, 31 gads

Pieteicos NEO β-IMMUNE izmēģināšanai, jo C vitamīns, kas ir viena no galvenajā šī uztura bagātinātāja sastāvdaļām, bija vienīgais, kas vēl trūka manā rudens/ziemas vitamīnu arsenālā.  Turklāt rudens ar savu tumšo dienas lielāko daļu, īpaši no rītiem, kad nepieciešams piecelties uz darbu, vienmēr nāk ar pastiprinātu nogurumu un enerģijas trūkumu, grūtībām normāli pamosties un justies labi.

NEO produkti vienmēr izceļas ar lielisku dizainu – man patīk, ka tiek izmantotas košas krāsas, kuras var pamanīt, tas arī pašu lietošanu, kad produkts nonāk rokās, padara patīkamāku. 

Pārsteidza, ka sīrupam nav klāt mērkarotes – biju pieradusi, ka uztura bagātinātājiem šķidrā veidā, dažādiem sīrupiem parasti tā ir pievienota. Taču problēmu tajā nesaskatīju, jo sapratu, koršķīša tilpums atbilst ēdamkarotei, tādēļ ērtības labad sīrupu lēju korķītī un lietoju to tādā veidā.

Atverot pudelīti, jau uzreiz patika saldenā un atspirdzinošā smarža. Garša patika vēl vairāk – atgādina augļu un ogu sajaukumu, vairāk likās, ka līdzinās zemeņu garšai.

Sīrupu devu dzert arī savam vīram, jo pats viņš nekad nekādu uztura bagātinātājus nelieto, bet, tā kā viņš bija nesen vakcinējies pret Covid-10 un, kā zināms, kādu laiku tad imunitāte ir novājināta, kamēr tā veidojas, tad vēlējos, lai viņš palieto ko imunitāti stiprinošu. Arī vīram garšoja šis sīrups, dzēra labprāt.  Pudelīti, tā kā lietojām abi, jau esam izlietojuši, jāatzīst, ka šis tilpums vairāk piemērots vienam cilvēkam, bet gribētos, lai tas pārdotos lielākos tilpumos, jo uztura bagātinātāji imunitātei tomēr rekomendējami visai ģimenei.

Tas, ko pamanīju lietošanas laikā – vairāk enerģijas un, kas lieliski – tieši no rītiem, pēc pamošanās, pagāja īsāks laiks, līdz jutos mundrāka. Grūti teikt par tā iedarbību uz veselību, jo neesmu saaukstējusies kādu pusotru gadu vai divus, par cik lietoju dažādus vitamīnus, taču esmu pārliecināta, ka NEO β-IMMUNE arī sniedza papildu labumu manai imunitātei, kā nekā C vitamīns vajadzīgs visiem. Ņemot vērā, ka tas neuzkrājas organismā, kā arī tādēļ, ka man patika garša, iegādājos vēl vienu iepakojumu un turpināšu pirkt to arī turpmāk, lai stiprinātu savu veselību ilgtermiņā!

Paldies!

Agate, 26 gadi

Vēlējos izmēģināt NEO β-IMMUNE, jo arī iepriekš biju lietojusi šī zīmola produktus veselības uzlabošanai un biju ļoti apmierināta, kā arī rudenī C vitamīns ir ļoti svarīgs imunitātes stiprināšanai!

Produkta dizains – kā allaž, ļoti pievilcīgs un gaumīgs! Bija patīkami to saņemt!

Garša un smarža – tikpat laba kā citiem NEO uztura bagātinātājiem, varbūt tikai varēja būt mazāk salda, bet tik un tā lietoju šo produktu ar baudu, sanāca kā tāds gardums, ar ko ik dienas sevi iepriecināt. :) Garšo pēc augļiem/ogām, nevaru īsti ne ar kādu konkrētu augli/ogu salīdzināt. Bērniem noteikti patiks!

Man rudens vienmēr sākas ar saaukstēšanos, kā pienāk septembris/oktobris – tā kā likums, klāt iesnas un klepus. Šoreiz gan uzreiz, tiklīdz paradījās mazākie simptomi, uzsāku ārstēšanos un papildus lietoju NEO uztura bagātinātāju. Jāsaka, ka tiku sveikā cauri ātrāk nekā parasti, arī slimošanas laikā enerģijas bija vairāk nekā parasti, kad gribējās tikai gulšņāt. Arī pēc atveseļošanās nopirku uzreiz vēl divus iepakojumus, lai šajā saaukstēšanās un vīrusu periodā stiprinātu sava organisma aizsargspējas.

Paldies!

Renāte, 36 gadi

Septembra beigās mana 5 gadus vecā meitiņa saķēra iesnas un krekšķi. Līdz ieraudzīju medicine.lv piedāvājumu, ārstējāmies ar bērniem paredzētiem sīrupiem, degunā pūšamajiem/ziežamiem. Tomēr sapratu, ka ir nepieciešami arī vitamīni, īpaši C vitamīns. Ieraugot medicine.lv piedāvājumu, uzreiz pieteicos un biju priecīga par šo iespēju.

Meitiņai ļoti garšoja šis sīrups, tāpēc viņa noskuma, kad teicu, ka tikai vienreiz dienā to atļauts dzert. Pati arī pagaršoju un sapratu, kāpēc viņa sabēdājās – tiešām garšīgs, kā radīts bērniem! Līdz ar to neradās nekādu grūtību bērnam šo uztura bagātinātāju iedot.

Meita kopumā slimoja kādas 6-7 dienas. Pirms sākām lietot NEO uztura bagātinātāju, viņa jutās sliktāk, bija vārgāka, vairāk gulēja, mazāk gribēja ēst, savukārt, palietojot NEO kādas 2 dienas, šķita, ka viņa atžirgst, palika rotaļīgāka, ēstgriba uzlabojās, klepus arī kļuva vieglāks, līdz ar to esmu ļoti apmierināta ar tā iedarbību, kas palīdzēja atvieglot manam bērnam slimības gaitu!

Mīļš paldies!

Ražotājs un izplatītājs: AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika”, Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija.

Produktu iespējams iegādātie“Mēness aptieka”, “Benu aptieka”, “Apotheka” un citos aptieku tīklos.

Vairāk informācijas par zīmola produktiem:

https://www.facebook.com/neolatvija
https://www.instagram.com/neo_latvija

Uztura bagātinātājs

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Ozons un ozonēšana

Ozons un ozonēšana

Ozons ir ļoti spēcīgs oksidants, tam ir stipri izteikta antibaktericīda iedarbība, tādēļ to plaši var izmantot dažādās jomās gaisa, virsmu un ūdens attīrīšanā. SIA “Ozone Tech” piedāvā dažādu ražotāju ozonatorus. 

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: Prettūskas gels kājām, rokām, ķermenim „Drainage Gel Body”

Testa rezultāti: Prettūskas gels kājām, rokām, ķermenim „Drainage Gel Body”

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „7 Day” piedāvāja testēt prettūskas gelu kājām, rokām un ķermenim (200 ml) – „Drainage Gel Body”.

"Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvā testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Testa rezultāti: "Silmachy Remedies" šampūnziepes – dabai draudzīgs šampūns matu, bārdas un ūsu kopšanai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silmachy Remedies" piedāvāja testēt šampūnziepes ar Indijas ērkšķogu (Amlas) ekstraktu matiem, bārdai un ūsām.

"Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvā testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic Cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic Face cream anti age".

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Lāzermedicīnas klīnikas" proktoloģijas nodaļa: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" komanda viesojās "Lāzermedicīnas klīnikā", lai aprunātos par delikātu tēmu - proktoloģija. Kas ir proktologs un kad pacientam ir jānāk uz vizīti?! Uz sarunu aicināts "Lāzermedicīnas klīnikas" proktoloģijas nodaļas vadītājs docents Aigars Martinsons.

"Fielmann" optika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann": laba redze - nevis greznība, bet nepieciešamība. Izvēloties ietvarus no bezmaksas ietvaru kolekcijas, maksāsiet tikai par lēcām un ietaupīto naudu varēsiet ieguldīt augstas kvalitātes briļļu lēcās. Pasūtot brilles, redzes pārbaude bez maksas.