Testa rezultāti: MEDRULL MY LITTLE NOSE – aromātiskais plāksteris pret iesnām

Testa rezultāti: MEDRULL MY LITTLE NOSE – aromātiskais plāksteris pret iesnām

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA FORANS piedāvāja testēt MY LITTLE NOSE – aromātisko plāksteri pret iesnām.

Iveta, 32 gadi

Vēlējos izmēģināt My Little Nose aromātisko plāksteri pret iesnām, jo rudens un ziemas periodā mani bērni regulāri slimo – iesnas ir biežs viesis mūsu mājās. Esam atraduši vairākus vērtīgus medikamentus, kas ļauj sekmīgi ārstēt saslimšanu, taču vislielākās rūpes sagādā tieši nakts stundas. Nevari paelpot, mazie slikti guļ, organisms neatpūšas, kā rezultātā slimība neatkāpjas. Vēlējos saprast, vai šie plāksteri varētu būt risinājums mūsu problēmai.

Plāksteri ļoti labi līp un labi turas pie drēbēm. Arī tad, ja bērns guļ nemierīgi, plāksteris no rīta joprojām ir tam paredzētajā vietā. Smarža nav pārāk asa un intensīva, taču pietiekami spēcīga, lai atvieglotu elpošanu un mazinātu deguna aizlikumu. Labs, vieglo lietojams produkts, kas palīdz mazajam pacientam naktī. Līdz ar labāku miegu, uzlabojās bērnu pašsajūta, un atveseļošanās process noritēja raitāk.

Viktorija, 28 gadi

Pieteicos aromātisko plāksteru izmēģinājumam, jo bieži slimoju ar iesnām, šķiet, tās jau kļuvušas kaut kādā ziņā hroniskas. Turklāt tagad vēl ir rudens, kad saaukstēšanās piemeklē visbiežāk. 

Arī šoruden saķēru smagas iesnas, tāpēc pielīmēju plāksteri gultas galvgalī pirms gulētiešanas. Par lietošanas veidu viennozīmīgi varu teikt - ļoti ērti. Tiesa, pirmajā dienā, kad plāksteri pamēģināju, sāka sāpēt galva, iespējams, ēterisko eļļu plākstera sastāvā dēļ. Taču nākamajā vakarā pirms gulētiešanas lietoju to atkārtoti, un viss bija kārtībā, galvassāpju vairs nebija. 

Plāksteris patiešām atviegloja elpošanu un varēju normāli pagulēt, turklāt pozitīvi tas, ka nebija jālieto parastie iesnu pilieni, kuru sastāvā ir daudz ķīmisku vielu. 

Smarža - patīkama, nomierinoša. Arī iepakojums šķiet vizuāli pievilcīgs, piesaista uzmanību.

Iesaku My Little Nose plāksteri visiem, kam nepatīk lietot stipros pilienus pret iesnām, kā arī tas, manuprāt, ir labākais un nekaitīgākais risinājums iesnu ārstēšanai bērniem.

Gita, 28 gadi

Pieteicos produkta testam My Little Nose aromātiskie plāksteri pret iesnām, jo ģimenē labprāt lietojam līdzīgus produktus reizēs, kad kādam gadās saslimt. Vēlējos izmēģināt ko jaunu, piesaistīja produkta sastāvs – dabīgās ēteriskās eļļas.

Plāksteris ir ļoti funkcionāls, katrs no tiem ir atsevišķā iepakojumā, tā padarot ērtāku lietošanu. Ļoti labi ir tas, ka smarža ir pietiekami spēcīga, un plāksteris nav jālīmē obligāti uz apģērba, to var līmēt arī, piemēram, uz gultas malas. Mums ļoti labi palīdzēja arī tad, ja bija tikai tuvumā, nevis pavisam zem deguna. Jāatzīmē, ka pirmajā brīdī aromāts var likties pat pārāk spēcīgs – dažādu ēterisko eļļu kokteilis rada diezgan stipru pirmo iespaidu. Taču tas ir arī efektīvs – jau pēc dažām minūtēm elpot kļūst vieglāk, iesnas samazinās. Domāju gan, ka pavisam maziem, trīs gadus veciem bērniņiem smarža varētu būt par stipru, bet vecākiem viss ir ļoti labi.

Elita, 34 gadi

Pieteicos testēt aromātiskos Medrull plāksterus pret iesnām, jo man ir divi bērni, kas regulāri slimo. 

Produkts ir labi un ērti lietojams, ļoti labi līmējas un pielīp. Vienā iepakojumā ir pieci plāksteri, ja katru nakti izmanto vienu, ar ko ļoti labi pietiek vienai slimošanas reizei – lielākoties parastas iesnas ilgāk neturpinās. Labi, ka padomāts par to, lai iepakojums būtu praktisks.

Smarža ir patīkama un pietiekami efektīva. Solītais rezultāts ir, un aizliktais deguns var elpot daudz vieglāk. 

Paldies par iespēju izmēģināt! Domājams, ka iegādāsimies arī turpmāk, lai papildinātu mājas aptieciņu.

Ingūna, 32 gadi

Oktobrī testējām My Little Nose aromātiskos plāksterus pret iesnām – kā reiz iesnas bija piemeklējušas visu mūsu ģimeni, līdz ar to varējām labi novērtēt plāksteru efektivitāti.

Iepakojums ir labs – pieci plāksteri, pietiek ilgākam laikam, turklāt smarža nepazūd pēc 8 stundām, kā minēts uz iepakojuma, bet ir gana iedarbīga arī ilgāku laiku. Smarža ir izteikta, var labi just piparmētras un citrusaugļus. Mazajai meitiņai gan tā likās par stipru, taču pārējiem ģimenē patika. Iedarbība ir laba, plāksteri pilda savu funkciju. Izteiktāk gan tas jūtams tieši pie aizmigšanas – ja naktī mostas, tad var prasīties atkal jaunu plāksteri, jo aromāts vairs tik labi neiztīra degunu. Tomēr kopumā produkts ir ļoti labs, noteikti iesaku arī citiem vecākiem!

Dace, 38 gadi

Pieteicos medicine.lv produktu testam My Little Nose plāksteri pret iesnām, jo vēlējos izmēģināt šī zīmola ražojumus – līdzīga veida plāksterus lietojam regulāri.

Patika tas, ka plāksteris ļoti labi pielīmējas un nelīp nost. Labi turas uz drēbēm, neatstājot neizmazgājamus traipus. Smarža ir spēcīga, varētu pat teikt nedaudz reibinoša. Man šķita par intensīvu, jo no rīta nedaudz sāpēja galva – grūti pateikt, vai no plākstera, vai iesnām.

Tomēr elpošanu plāksteris atvieglo, deguna aizlikums samazinās. Paldies!

Irina, 34 gadi

Ziemas periodā diemžēl iesnas ir biežs "viesis" mājās, tādēļ nolēmu pamēģināt My Little Nose plāksterus, pie pirmajiem simptomiem izmēģinot tos profilaktiski. Iepriekš esmu mēģinājusi cita ražotāja līdzīgus plāksterus, ja salīdzinām tos ar šo, tad šim ir spēcīgāka eikalipta un mentola smarža, iedarbība ir līdzīga. Abi plāksteri mazina aizlikumu un ļauj vieglāk elpot guļot, tāpat efekts un smarža jūtama, atrodoties blakus plākstera lietotājam. Jāsaka, ka šim plāksterim ir sliktāka saķere ar apģērbu, un tas neturas labi. Bet produkta lietojamība ir ērta un šķiet labs produkts tieši bērniem nakts laikā, papildus sniedzot profilaktisku efektu arī pārējiem mājiniekiem.

Zane, 27 gadi

Vēlējos izmēģināt Medrull plāksterus, jo rudens laikā man vienmēr ir aizlikts deguns, kas traucē naktsmieram. Esmu lietojusi dažādus sprejus un pilienus, ko izmantoju pirms gulētiešanas, tomēr nevienam no tiem nebija ilglaicīgs efekts - dažreiz nakts vidū pamodos un nācās tos lietot atkal. Plāksteri, savukārt, ir pavisam viegli lietojami. Pirms gulētiešanas plāksteri pielīmēju pie spilvendrānas. Tas netraucēja, jo ir mazs un to tikpat kā nevarēja just. Izmantoju to katru vakaru. Man ļoti patika plākstera smarža - tā ir dabīga, svaiga un arī palīdz aizmigt.

Piparmētru ēteriskā eļļa ļāva brīvi elpot, turklāt efekts bija noturīgs! Kā norādīts uz iepakojuma, efekts darbojas 8 stundas. Šķiet, ka tā arī ir patiesībā. Noteikti turpināšu to lietot un iegādāšos arī saviem ģimenes locekļiem!

Monta, 24 gadi

Vēlējos izmēģināt Medrulls plāksterus pret iesnām, lai mazinātu iesnu simptomus. Plāksteri ir ļoti viegli un ērti lietojami, nav nekādu sarežģījumu. Iepakojuma vizuālais noformējums ir neitrāls, viegli uztverams. Iepakojuma lielums ir parocīgs, jo nepieciešamības gadījumā tos ir ērti arī pārnēsāt. Lietoju iesnu gadījumā, pielīmējot pie gultas, pirms došanās gulēt. Smarža ir diezgan spēcīga, vairāk jūtams tieši piparmētru aromāts. Efekts ir ļoti ātri manāms - iesnu simptomi mazinās un ir iespējams brīvi elpot. Paldies!

Andra, 29 gadi

Produkts mani ieintriģēja, jo meitai un pārējiem ģimenes locekļiem bieži ir iesnas, likās interesanti izmēģināt šāda veida plāksterus. 

Neliela iepakojuma kastīte, vizuāli izskatās pēc parastas plāksteru kastītes. Pozitīvi, ka  katrs plāksteris  ir atsevišķā sudrabota iepakojumā, kas dod garantiju, ka bērns pats nevarēs viņus atvērt. Pēc iepakojuma noformējuma uzreiz var saprast, ka produkts domāts bērniem pret iesnām un elpceļu profilaksei. Plāksterus lietoju reizēs, kad bērnam bija iesnas un aizlikts deguns, uz nakti pielīmējot tos meitai pie drēbītēm. Plāksterim ir patīkama piparmētru smarža, nav uzkrītoša. Vienīgais, aromāts, manuprāt, ātri izgaro. Plāksteris ir ļoti izturīgs, sanāca pat izmazgāt drēbīti kopā ar plāksteri, tur, kur tika uzlīmēts, arī stāvēja pēc mazgāšanas. Tas liecina, ka mazam bērnam nebūs tik vienkārši viņu noraut, kas ir ļoti labi. Kopumā īpašu efektu nenovēroju, taču pamanīju, ka patīkams aromāts ir visā telpā, līdz ar to pieņemu, ka aizmigt tiešām varētu būt vieglāk.

Lilita, 48 gadi

Pieteicos testēt produktu My Little Nose plāksteri pret iesnām, jo rudens laikā šādi produkti ļoti noder.

Iepakojums ir ērti paņemams līdzi, kompakts. Pēc dizaina uzreiz ir skaidrs, kam produkts paredzēts. Plāksteri labi līp, nav risks, ka, naktī grozoties, tie varētu atlipt un līdz ar to nesniegt vēlamo efektu. Jūtama spēcīga piparmētru smarža. Gribētos, lai tā ir nedaudz noturīgāka. Kad pamodos naktī pēc pāris stundām, vairs neko nejutu, lai gan norādīts, ka darbība ir astoņas stundas. Taču sākotnēji palīdz labi. Aizmigt ir vieglāk, jo deguns ir vairāk vaļā, iesnas uz to brīdi vairs nav tik mokošas. Paldies par iespēju izmēģināt!

Izplatītājs: SIA ‘’FORANS’’ , Piepilsētas, Krustkalni , Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111

Produktu var iegādāties lielākajos aptieku tīklos, kā arī mazumtirdzniecības veikalos.

www.forans.lv 

www.medrull.com

https://www.facebook.com/MedrullLatvija/

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Otorinolaringoloģija":

Nedēļas tēma

Aptos Excellence Visage HA – revolūcija estētiskajā medicīnā

Aptos Excellence Visage HA – revolūcija estētiskajā medicīnā

Februāra sākumā Parīzē notika IMCAS vispasaules kongress pretnovecošanās medicīnas jomā, pulcinot vadošos speciālistus no vairākām valstīm. Šī pasākuma ietvaros uzņēmums Aptos prezentēja jaunāko metodi estētiskajā korekcijā, kuru paši izstrādātāji dēvē par revolucionāru.

Aktuālie piedāvājumi

Kā Tev var palīdzēt embriju ģenētiskā pārbaude IVF cikla ietvaros

Kā Tev var palīdzēt embriju ģenētiskā pārbaude IVF cikla ietvaros

Daudz tiek runāts par to – vai ir nepieciešams veikt PGT-A vai nav? Bet galvenais jautājums ir: vai šī metode tiešām palīdz un kam?
Klīnikā "iVF Riga" pēc pieredzes var redzēt, ka tas uzlabo IVF veiksmes procentu. 

Vienmēr ar individuālu un laikā nenormētu pieeju katram klientam

Vienmēr ar individuālu un laikā nenormētu pieeju katram klientam

"Vecpilsētas medicīnas centra" speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi zobārstniecības pakalpojumu jomā sniedz augstākās kvalitātes zobu ārstēšanas, zobu protezēšanas un zobu ķirurģijas, kā arī zobu higiēnas pakalpojumus. 

Video

Kā vienkārši un ātri pagatavot veselīgas brokastis? (VIDEO)

Kā vienkārši un ātri pagatavot veselīgas brokastis? (VIDEO)

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) docētāja un uztura speciāliste Ilze Lutere rāda un stāsta, kā ātri un vienkārši pagatavot auzu miltu biezās pankūkas ar tunča, krēmsiera un dārzeņu pildījumu: "Uzskatu, ka šādās brokastīs, kurās ir sakombinēti graudaugi un piena produkti, var uzņemt pilnvērtīgu olbaltumu, un tie lieliski viens otru papildina.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Aller-Go-Nasal Spray" – sezonas jaunums pret alerģiskām iesnām

Testa rezultāti: "Aller-Go-Nasal Spray" – sezonas jaunums pret alerģiskām iesnām

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silvanols" piedāvāja testēt "Aller-Go-Nasal Spray" – inovatīvu un dabīgu līdzekli pret alerģiskām iesnām.

Testa rezultāti: "Dzintars" FUTURE FORMULA SOS HealthyDent 5R produkti zobu un mutes dobuma kopšanai

Testa rezultāti: "Dzintars" FUTURE FORMULA SOS HealthyDent 5R produkti zobu un mutes dobuma kopšanai

Martā medicine.lv sadarbībā ar AS "Dzintars" piedāvāja testēt "Dzintars" FUTURE FORMULA SOS HealthyDent 5R zobu pastu un eliksīru mutes dobuma kopšanai.

Testa rezultāti: "Forsen Fast Melatonin N30" mutē šķīstošas tabletes ar citrusu garšu ātrākai iemigšanai un veselīgam miegam

Testa rezultāti: "Forsen Fast Melatonin N30" mutē šķīstošas tabletes ar citrusu garšu ātrākai iemigšanai un veselīgam miegam

Martā medicine.lv sadarbībā ar vitamini.lv piedāvāja testēt "Forsen Fast Melatonin N30", mutē šķīstošas tabletes ar citrusu garšu ātrākai iemigšanai un veselīgam miegam.

Uzņēmējs runā

Aptos Excellence Visage HA – revolūcija estētiskajā medicīnā

pexels_women

Februāra sākumā Parīzē notika IMCAS vispasaules kongress pretnovecošanās medicīnas jomā, pulcinot vadošos speciālistus no vairākām valstīm. Šī pasākuma ietvaros uzņēmums Aptos prezentēja jaunāko metodi estētiskajā korekcijā, kuru paši izstrādātāji dēvē par revolucionāru.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

 1. 25727676
 2. info@lorklinika.lv

Darba laiks

 • P.900-1800
 • O.900-1800
 • T.900-1800
 • C.900-1800
 • P.900-1800
 • S.1000-1500
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40103816030
 2. LV40103816030
 3. "SEB banka"
 4. LV08UNLA0050022248918
 5. Rīga, Vienības gatve 51-5, LV-1004
 6. 2018

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024
  25727676

Apraksts

LOR Klīnika ir mūsdienīga ārstniecības iestāde, kuras galvenā kompetence ir ausu, kakla un deguna slimību diagnostika un ārstēšana. Pakalpojumus piedāvājam gan bērniem, gan pieaugušajiem. Sertificēto ārstu un māsu darba pieredze, kas gūta strādājot universitātes slimnīcās, apvienota ar jaunākajām diagnostikas metodēm un mūsdienīgu aprūpi. Tas garantē kvalificētu un profesionālu ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku un ārstēšanu. LOR Klīnikā veicam dažādas sarežģītības diagnostikas pakalpojumus, izmantojot modernas izmeklēšanas metodes un visjaunākās paaudzes aparatūru, tādējādi nodrošinot precīzu diagnostiku, efektīvu ārstēšanu un rūpīgu pieeju katra pacienta veselībai. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Mēs piedāvājam:
Diagnostiskus izmeklējumus. Audiometrija, deguna dobuma un aizdegunes
endoskopija, rinomanometrija un timpanometrija, ir tikai daļa no
izmeklējumiem, kurus veicam, lai iespējami īsā laikā diagnosticētu
LOR saslimšanas. LOR konsultācijas un operācijas. Pacientiem nodrošinām
pilnu ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku un ārstniecisko
pasākumu spektru. Pie mums strādā labākie ārsti un māsas, savas
nozares autoritātes.
Speciālistu konsultācijas.
LOR slimības nereti saistītas arī ar citām saslimšanām, tāpēc
klīnikā strādā pediatrs, alergologs, gastroenterologs, neirologs,
audiologopēds u.c. Dzirdes akustiķa konsultācijas. Dzirdes aparāts
tiks pielāgots un noregulēts tieši jūsu vajadzībām. Speciālists
atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamos padomus,
lai uzlabotu jūsu komfortu un runas uztveres spēju. LOR Klīnika,
LORS, LOR, ausu ārsts, kakla ārsts, deguna ārsts, dzirdes problēmas,
līdzsvara traucējumi, otorinolaringologs, Otorinolaringologu konsultācijas,
adenoīdi, adenoīdu operācija, jāizrauj mandeles, sāpes kaklā,
izmeklējumi, manipulācijas, lāzeroperācijas, pediatrs, neirologs,
alergologs. Audiometrija, Rinomanometrija, Timpanometrija, Fibrolaringoskopija,
LOR endoskopija, logopēds, audiologopēds, logopēda konsultācijas,
logopēda terapijas nodarbības, Otoneiroloģija, galvas impulsa tests,
dzirdes aparāti, dzirdes akustiķis, LOR Pārdaugavā, LOR Rīgā,
LOR Torņakalnā, Torņakalns, LORS Vienības gatvē, Dr. Romēna Namniece,
Dr. Jānis Sokolovs, Dr. Askolds Akers, Dr. Ilze Sokolova, Dr. Romāns Dzalbs,
Dr. Elza Rāte, Dr. Atis Legzdiņš, Dr. Gints Tomiņš, Dr. Andrejs Lifšics,
Dr. Kristaps Dambergs, Dr. Guntis Rozentāls. Otolaringologs Ilze Dobele,
prof. Ligija Ķīse. Pediatrs un infektologs Gunta Laizāne. Dr. Broka,
Kristīne Broka. Sāp auss, sāp kakls, LOR Klīnika, LORS, LOR,
ausu ārsts, kakla ārsts, deguna ārsts, deguna skalošana, dzirdes problēmas,
līdzsvara traucējumi, reiboņi, otorinolaringologs, konsultācijas,
adenoīdi, adenoīdu operācija, jāizrauj mandeles, sāpes kaklā,
izmeklējumi, manipulācijas, operācijas ar lāzeri, pediatrs, dzirdes aparāti,
Phonak, Unitron, Oticon, dzirdes centrs, neirologs, alergologs. Audiometrija,
Rinomanometrija, Timpanometrija, pediatrs, gastroenterologs, Fibrolaringoskopija,
endoskopija, logopēds, audiologopēds, Headline, omeprozols, iesnas,
surdocentrs. Eva Grūdupa, Marks Ronis, Renārs Deksnis, Līga Savicka,
Veneranda Duļbinska.
Vairāk

Foto 9

Mājas lapa internetā