medicine.lv skaitļos

Lietotāji online225
Aktīvie uzņēmumi12539
Nozares raksti4564
Ekspertu atbildes20541
Testa rezultāti: MEDRULL MY LITTLE NOSE – aromātiskais plāksteris pret iesnām : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: MEDRULL MY LITTLE NOSE – aromātiskais plāksteris pret iesnām

Testa rezultāti: MEDRULL MY LITTLE NOSE – aromātiskais plāksteris pret iesnām

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA FORANS piedāvāja testēt MY LITTLE NOSE – aromātisko plāksteri pret iesnām.

Iveta, 32 gadi

Vēlējos izmēģināt My Little Nose aromātisko plāksteri pret iesnām, jo rudens un ziemas periodā mani bērni regulāri slimo – iesnas ir biežs viesis mūsu mājās. Esam atraduši vairākus vērtīgus medikamentus, kas ļauj sekmīgi ārstēt saslimšanu, taču vislielākās rūpes sagādā tieši nakts stundas. Nevari paelpot, mazie slikti guļ, organisms neatpūšas, kā rezultātā slimība neatkāpjas. Vēlējos saprast, vai šie plāksteri varētu būt risinājums mūsu problēmai.

Plāksteri ļoti labi līp un labi turas pie drēbēm. Arī tad, ja bērns guļ nemierīgi, plāksteris no rīta joprojām ir tam paredzētajā vietā. Smarža nav pārāk asa un intensīva, taču pietiekami spēcīga, lai atvieglotu elpošanu un mazinātu deguna aizlikumu. Labs, vieglo lietojams produkts, kas palīdz mazajam pacientam naktī. Līdz ar labāku miegu, uzlabojās bērnu pašsajūta, un atveseļošanās process noritēja raitāk.

Viktorija, 28 gadi

Pieteicos aromātisko plāksteru izmēģinājumam, jo bieži slimoju ar iesnām, šķiet, tās jau kļuvušas kaut kādā ziņā hroniskas. Turklāt tagad vēl ir rudens, kad saaukstēšanās piemeklē visbiežāk. 

Arī šoruden saķēru smagas iesnas, tāpēc pielīmēju plāksteri gultas galvgalī pirms gulētiešanas. Par lietošanas veidu viennozīmīgi varu teikt - ļoti ērti. Tiesa, pirmajā dienā, kad plāksteri pamēģināju, sāka sāpēt galva, iespējams, ēterisko eļļu plākstera sastāvā dēļ. Taču nākamajā vakarā pirms gulētiešanas lietoju to atkārtoti, un viss bija kārtībā, galvassāpju vairs nebija. 

Plāksteris patiešām atviegloja elpošanu un varēju normāli pagulēt, turklāt pozitīvi tas, ka nebija jālieto parastie iesnu pilieni, kuru sastāvā ir daudz ķīmisku vielu. 

Smarža - patīkama, nomierinoša. Arī iepakojums šķiet vizuāli pievilcīgs, piesaista uzmanību.

Iesaku My Little Nose plāksteri visiem, kam nepatīk lietot stipros pilienus pret iesnām, kā arī tas, manuprāt, ir labākais un nekaitīgākais risinājums iesnu ārstēšanai bērniem.

Gita, 28 gadi

Pieteicos produkta testam My Little Nose aromātiskie plāksteri pret iesnām, jo ģimenē labprāt lietojam līdzīgus produktus reizēs, kad kādam gadās saslimt. Vēlējos izmēģināt ko jaunu, piesaistīja produkta sastāvs – dabīgās ēteriskās eļļas.

Plāksteris ir ļoti funkcionāls, katrs no tiem ir atsevišķā iepakojumā, tā padarot ērtāku lietošanu. Ļoti labi ir tas, ka smarža ir pietiekami spēcīga, un plāksteris nav jālīmē obligāti uz apģērba, to var līmēt arī, piemēram, uz gultas malas. Mums ļoti labi palīdzēja arī tad, ja bija tikai tuvumā, nevis pavisam zem deguna. Jāatzīmē, ka pirmajā brīdī aromāts var likties pat pārāk spēcīgs – dažādu ēterisko eļļu kokteilis rada diezgan stipru pirmo iespaidu. Taču tas ir arī efektīvs – jau pēc dažām minūtēm elpot kļūst vieglāk, iesnas samazinās. Domāju gan, ka pavisam maziem, trīs gadus veciem bērniņiem smarža varētu būt par stipru, bet vecākiem viss ir ļoti labi.

Elita, 34 gadi

Pieteicos testēt aromātiskos Medrull plāksterus pret iesnām, jo man ir divi bērni, kas regulāri slimo. 

Produkts ir labi un ērti lietojams, ļoti labi līmējas un pielīp. Vienā iepakojumā ir pieci plāksteri, ja katru nakti izmanto vienu, ar ko ļoti labi pietiek vienai slimošanas reizei – lielākoties parastas iesnas ilgāk neturpinās. Labi, ka padomāts par to, lai iepakojums būtu praktisks.

Smarža ir patīkama un pietiekami efektīva. Solītais rezultāts ir, un aizliktais deguns var elpot daudz vieglāk. 

Paldies par iespēju izmēģināt! Domājams, ka iegādāsimies arī turpmāk, lai papildinātu mājas aptieciņu.

Ingūna, 32 gadi

Oktobrī testējām My Little Nose aromātiskos plāksterus pret iesnām – kā reiz iesnas bija piemeklējušas visu mūsu ģimeni, līdz ar to varējām labi novērtēt plāksteru efektivitāti.

Iepakojums ir labs – pieci plāksteri, pietiek ilgākam laikam, turklāt smarža nepazūd pēc 8 stundām, kā minēts uz iepakojuma, bet ir gana iedarbīga arī ilgāku laiku. Smarža ir izteikta, var labi just piparmētras un citrusaugļus. Mazajai meitiņai gan tā likās par stipru, taču pārējiem ģimenē patika. Iedarbība ir laba, plāksteri pilda savu funkciju. Izteiktāk gan tas jūtams tieši pie aizmigšanas – ja naktī mostas, tad var prasīties atkal jaunu plāksteri, jo aromāts vairs tik labi neiztīra degunu. Tomēr kopumā produkts ir ļoti labs, noteikti iesaku arī citiem vecākiem!

Dace, 38 gadi

Pieteicos medicine.lv produktu testam My Little Nose plāksteri pret iesnām, jo vēlējos izmēģināt šī zīmola ražojumus – līdzīga veida plāksterus lietojam regulāri.

Patika tas, ka plāksteris ļoti labi pielīmējas un nelīp nost. Labi turas uz drēbēm, neatstājot neizmazgājamus traipus. Smarža ir spēcīga, varētu pat teikt nedaudz reibinoša. Man šķita par intensīvu, jo no rīta nedaudz sāpēja galva – grūti pateikt, vai no plākstera, vai iesnām.

Tomēr elpošanu plāksteris atvieglo, deguna aizlikums samazinās. Paldies!

Irina, 34 gadi

Ziemas periodā diemžēl iesnas ir biežs "viesis" mājās, tādēļ nolēmu pamēģināt My Little Nose plāksterus, pie pirmajiem simptomiem izmēģinot tos profilaktiski. Iepriekš esmu mēģinājusi cita ražotāja līdzīgus plāksterus, ja salīdzinām tos ar šo, tad šim ir spēcīgāka eikalipta un mentola smarža, iedarbība ir līdzīga. Abi plāksteri mazina aizlikumu un ļauj vieglāk elpot guļot, tāpat efekts un smarža jūtama, atrodoties blakus plākstera lietotājam. Jāsaka, ka šim plāksterim ir sliktāka saķere ar apģērbu, un tas neturas labi. Bet produkta lietojamība ir ērta un šķiet labs produkts tieši bērniem nakts laikā, papildus sniedzot profilaktisku efektu arī pārējiem mājiniekiem.

Zane, 27 gadi

Vēlējos izmēģināt Medrull plāksterus, jo rudens laikā man vienmēr ir aizlikts deguns, kas traucē naktsmieram. Esmu lietojusi dažādus sprejus un pilienus, ko izmantoju pirms gulētiešanas, tomēr nevienam no tiem nebija ilglaicīgs efekts - dažreiz nakts vidū pamodos un nācās tos lietot atkal. Plāksteri, savukārt, ir pavisam viegli lietojami. Pirms gulētiešanas plāksteri pielīmēju pie spilvendrānas. Tas netraucēja, jo ir mazs un to tikpat kā nevarēja just. Izmantoju to katru vakaru. Man ļoti patika plākstera smarža - tā ir dabīga, svaiga un arī palīdz aizmigt.

Piparmētru ēteriskā eļļa ļāva brīvi elpot, turklāt efekts bija noturīgs! Kā norādīts uz iepakojuma, efekts darbojas 8 stundas. Šķiet, ka tā arī ir patiesībā. Noteikti turpināšu to lietot un iegādāšos arī saviem ģimenes locekļiem!

Monta, 24 gadi

Vēlējos izmēģināt Medrulls plāksterus pret iesnām, lai mazinātu iesnu simptomus. Plāksteri ir ļoti viegli un ērti lietojami, nav nekādu sarežģījumu. Iepakojuma vizuālais noformējums ir neitrāls, viegli uztverams. Iepakojuma lielums ir parocīgs, jo nepieciešamības gadījumā tos ir ērti arī pārnēsāt. Lietoju iesnu gadījumā, pielīmējot pie gultas, pirms došanās gulēt. Smarža ir diezgan spēcīga, vairāk jūtams tieši piparmētru aromāts. Efekts ir ļoti ātri manāms - iesnu simptomi mazinās un ir iespējams brīvi elpot. Paldies!

Andra, 29 gadi

Produkts mani ieintriģēja, jo meitai un pārējiem ģimenes locekļiem bieži ir iesnas, likās interesanti izmēģināt šāda veida plāksterus. 

Neliela iepakojuma kastīte, vizuāli izskatās pēc parastas plāksteru kastītes. Pozitīvi, ka  katrs plāksteris  ir atsevišķā sudrabota iepakojumā, kas dod garantiju, ka bērns pats nevarēs viņus atvērt. Pēc iepakojuma noformējuma uzreiz var saprast, ka produkts domāts bērniem pret iesnām un elpceļu profilaksei. Plāksterus lietoju reizēs, kad bērnam bija iesnas un aizlikts deguns, uz nakti pielīmējot tos meitai pie drēbītēm. Plāksterim ir patīkama piparmētru smarža, nav uzkrītoša. Vienīgais, aromāts, manuprāt, ātri izgaro. Plāksteris ir ļoti izturīgs, sanāca pat izmazgāt drēbīti kopā ar plāksteri, tur, kur tika uzlīmēts, arī stāvēja pēc mazgāšanas. Tas liecina, ka mazam bērnam nebūs tik vienkārši viņu noraut, kas ir ļoti labi. Kopumā īpašu efektu nenovēroju, taču pamanīju, ka patīkams aromāts ir visā telpā, līdz ar to pieņemu, ka aizmigt tiešām varētu būt vieglāk.

Lilita, 48 gadi

Pieteicos testēt produktu My Little Nose plāksteri pret iesnām, jo rudens laikā šādi produkti ļoti noder.

Iepakojums ir ērti paņemams līdzi, kompakts. Pēc dizaina uzreiz ir skaidrs, kam produkts paredzēts. Plāksteri labi līp, nav risks, ka, naktī grozoties, tie varētu atlipt un līdz ar to nesniegt vēlamo efektu. Jūtama spēcīga piparmētru smarža. Gribētos, lai tā ir nedaudz noturīgāka. Kad pamodos naktī pēc pāris stundām, vairs neko nejutu, lai gan norādīts, ka darbība ir astoņas stundas. Taču sākotnēji palīdz labi. Aizmigt ir vieglāk, jo deguns ir vairāk vaļā, iesnas uz to brīdi vairs nav tik mokošas. Paldies par iespēju izmēģināt!

Izplatītājs: SIA ‘’FORANS’’ , Piepilsētas, Krustkalni , Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111

Produktu var iegādāties lielākajos aptieku tīklos, kā arī mazumtirdzniecības veikalos.

www.forans.lv 

www.medrull.com

https://www.facebook.com/MedrullLatvija/

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Otorinolaringoloģija":

Uzņēmumi nozarē "Otorinolaringoloģija"

"Dzirdes sistēmas", SIA

"Dzirdes sistēmas", SIA

Mūsu dzirdes centrs jau 10 gadus strādā šajā medicīnas jomā. Darbinieki - sertificēti dzirdes speciālisti un audiologopēdi ar vairāk kā 25 gadu pieredzi un medicīnisko izglītību piedāvā: Dzirdes pārbaudi ar izsmeļošu dzirdes stāvokļa analīzi. Dzirdes aparātu izvēli pēc jūsu vēlmēm un dzirdes traucējumu īpatnībām. Dzirdes aparātu izmēģināšanu līdz 6 nedēļām, lai izdarītu pareizo izvēli. Dzirdes aparātu piederumus un servisu. Pirms iegādājaties dzirdes aparātus – veltiet laiku un atnāciet ciemos uz mūsu Dzirdes Centru, lai mēs varētu piedāvāt Jums labāko. Jūsu labsajūta būs atkarīga no dzirdes speciālista prasmēm – tāpēc izmēģiniet, salīdziniet, pirms izdariet galīgo lēmumu. Mūsu komanda ir vienota, lai palīdzētu cilvēkiem, jo mūsu darba augļu redzējums ir šie atslēgas vārdi - *dzirdēt – saprast – komunicēt*.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Vairāk informācijas par bipolāro gaisa jonizāciju un ozonu var iegūt interneta tīmekļvietnē www.ozonalietas.lv. Lasi, uzzini un domā līdzi!

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika piedāvā konsultācijas gan pie dermatologa, gan infektologa un citiem speciālistiem, kas kopīgiem spēkiem izpēta organismu no visdažādākajiem aspektiem. Tas tad arī puzles gabaliņus nostāda savās vietās, ļaujot ieraudzīt kopainu. 

Video

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

Ik gadu 10. oktobrī tiek atzīmēta Pasaules psihiskās veselības diena, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dažādām ar psihisko veselību saistībām tēmām. Nomāktība, trauksme un panikas lēkmes ir vieni no biežāk piedzīvotajiem psihiskās veselības sarežģījumiem, kas var būtiski pasliktināt dzīves kvalitāti un savstarpējās attiecības, kā arī negatīvi ietekmēt spēju strādāt un mācīties.

Produktu testi

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA CBD MED piedāvā testēt pilna spektra CBD eļļas pilienus mieram, relaksācijai un sāpju remdēšanai.

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr.Pakalns SELECT piedāvā testēt produktu imunitātei un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Lotos Pharma" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju "Sedanorm" – normālas nervu sistēmas un smadzeņu darbības uzturēšanai.

Uzņēmējs runā

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

 1. 20306077
 2. 25810010
 3. konsultacija@dzirde.lv

Darba laiks

 • P.900-1800
 • O.900-1800
 • T.900-1800
 • C.900-1800
 • P.900-1800
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 54103049511
 2. LV54103049511
 3. 15.01.2008
 4. Valmiera, Jāņa Daliņa iela 21, LV-4201
 5. 2019

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Stacijas 11, Valmiera, LV-4201
  25810010

Apraksts

Mūsu dzirdes centrs jau 10 gadus strādā šajā medicīnas jomā. Darbinieki - sertificēti dzirdes speciālisti un audiologopēdi ar vairāk kā 25 gadu pieredzi un medicīnisko izglītību piedāvā: Dzirdes pārbaudi ar izsmeļošu dzirdes stāvokļa analīzi. Dzirdes aparātu izvēli pēc jūsu vēlmēm un dzirdes traucējumu īpatnībām. Dzirdes aparātu izmēģināšanu līdz 6 nedēļām, lai izdarītu pareizo izvēli. Dzirdes aparātu piederumus un servisu. Pirms iegādājaties dzirdes aparātus – veltiet laiku un atnāciet ciemos uz mūsu Dzirdes Centru, lai mēs varētu piedāvāt Jums labāko. Jūsu labsajūta būs atkarīga no dzirdes speciālista prasmēm – tāpēc izmēģiniet, salīdziniet, pirms izdariet galīgo lēmumu. Mūsu komanda ir vienota, lai palīdzētu cilvēkiem, jo mūsu darba augļu redzējums ir šie atslēgas vārdi - *dzirdēt – saprast – komunicēt*. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Dzirdes diagnostika, Dzirdes rehabilitācija, Dzirdes aparāti
Medicīnas centrs, Medicīnas iestāde, Dzirdes aparāti, Dzirdes aparātu tirdzniecība,
piederumi, serviss, Sertificēts dzirdes speciālists, dzirdes pārbaude,
Dzirdes speciālista konsultācijas, Individuālo auss ieliktņu izgatavošana,
Dzirdes centrs, dzirde, veselība, Kvalitatīvi dzirdes aparāti,
Digitāli dzirdes aparāti.
Vairāk

Foto 3

"Dzirdes sistēmas", SIA
"Dzirdes sistēmas", SIA
"Dzirdes sistēmas", SIA

Mājas lapa internetā