medicine.lv skaitļos

Lietotāji online130
Aktīvie uzņēmumi12800
Nozares raksti1624
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Veselības veikals" piedāvāja testēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE – ar smiltsērkšķiem vai ar medu.

Svetlana, 55 gadi

Portālā medicine.lv mani uzrunāja piedāvājums notestēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE. Priekš manis tas bija jaunums un, iepazīstoties ar produkta aprakstu un video, sapratu, ka šīs augu izcelsmes dzīvās baktērijas ir  ļoti vērtīgs un noderīgs produkts veselības uzlabošanai. Testēšanai izvēlējos ZOE fermentēto probiotisko dzērienu ar smiltsērkšķiem, jo man garšo smiltsērkšķu sula.

Vēlējos uzlabot gremošanas sistēmas darbību. Man mēdz būt aizcietējumi, uzpūšas vēders. Jāatzīst, ka ir arī liekais svars. Tāpēc vēlējos attīrīt organismu. Un, protams, noderētu arī uzlabot imunitāti.

ZOE fermentētais dzēriens ir 0,75 l caurspīdīgā plastmasas pudelē, tātad pietiek ilgākam laikam. Vizuāli ZOE dzēriens atgādina kefīru ar smiltsērkšķiem. Dizains vienkāršs, redzams, ka ar smiltsērkšķu piedevu. Produkts ir lietuviešu ražojums, bet apraksts ir arī latviešu valodā. Pirms tam uzmanīgi iepazinos ar lietošanas ieteikumiem.

Kā norādīts, pirmās divas nedēļas lietoju tējkaroti ZOE probiotiskā dzēriena kopā ar ūdeni, izdzerot pusi pirms ēšanas un otru pēc ēšanas katrā ēdienreizē. Pirmais iespaids, kad atvēru pudeli, bija pārsteidzošs, jo smarža bija spēcīga - kā labi ieskābētai bērzu sulai - un varēja arī sajust smiltsērkšķu aromātu. Man patika un ar katru reizi iepatikās arvien vairāk. Garša kopā ar ūdeni bija maigāka, ne tik izteikta, kā bērza sulai. Garšīgs, atspirdzinošs dzēriens! Lietošana ērta un vienkārša, jo pašlaik strādāju no mājām un varu dzert ZOE katrā ēdienreizē.

Sākot lietot probiotisko dzērienu, un sajutu, kā organisms sāk attīrīties. Sākumā gan vēders tā paburkšķēja, jo pieņemu, ka sārņi bija daudz uzkrājušies. Rezultātā normalizējās vēdera izeja, atbrīvojos no aizcietējuma. Un tad arī pašsajūta uzlabojās, kļuvu enerģiskāka. Pēc divām nedēļām sāku izmēģināt ZOE dzērienu, pa tējkarotei pievienojot  ēdienam - vispirms putrai, tad salātiem, mērcēm, zupai, kā ieteikts, nedaudz atdzesējot. Jāatzīst, ka sanāca garšīgi. Lietojot ZOE kopā ar ēdienu, sanāk, ka tas tiek fermentēts, tātad - kļūst veselīgāks. Arī šādā veidā lietošana ir vienkārša.

ZOE lietoju gndrīz divus mēnešus. Un kopā ar gremošanas darbības uzlabošanos esmu zaudējusi arī pāris kilogramus. Protams, ir uzlabojusies pašsajūta, vairs nav noguruma un esmu kļuvusi aktīvāka un dzīvespriecīgāka.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un noteikti turpināšu lietot fermentēto probiotisko dzēriens ZOE.

Paldies SIA "Veselības veikals" par iespēju iepazīties un izmēģināt šo vērtīgo, veselīgo piedevu ēdienam!

Kristīne, 39 gadi

Meklējot informāciju par veselības uzlabošanu, portālā medicine.lv iepazinos ar "Veselības veikals" piedāvājumu notestēt fermentēto probiotisko dzēriens ZOE. Labprāt izmēģinu kaut ko jaunu, tāpēc priecājos, ka izdevās pieteikties notestēt ZOE ekoloģisko un raudzēto dzērienu koncentrātu ar medu. Esmu daudz lasījusi par fermentēto produktu labvēlīgo ietekmi imunitātes un vispārīgās veselības uzlabošanā.

Pēc vīrusa pārslimošanas man ir zema imunitāte, kā arī nespēks un nogurums. Diskomfortu rada arī germošanas traucējumi - uzpūties, burkšķošs vēders, dažreiz arī aizcietējumi. Sākot lietot ZOE probiotisko dzērienu, biju nedaudz saaukstējusies.

ZOE raudzēts dzērienu koncentrāts ar medu ir palielā caurspīdīgā plastmasas pudelē, izskatās kā ābolu sula. Dizains ir gaumīgs, mani uzrunā, ka logotipā ir dzīvības zieds. Izvēlējos ZOE ar medu, jo tas varētu saldināt dzērienu, un arī dēļ tā, ka medus ir ļoti veselīgs. Smarža bija patīkama - kā skābētai bērza sulai - un varēja sajust patīkamo, saldeno medus aromātu. Pagaršoju neatšķaidītu ZOE - diezgan spēcīgs un skābeni salds. Atšķaidīju vienu tējkaroti ZOE koncentrāta ar ūdeni un sanāca nedaudz skābens dzēriens - man iegaršojās.

Sākumā lietoju ZOE probiotisko dzērienu atšķaidītu ar ūdeni pirms un pēc ēšanas. Un pēc pāris dienām jau biju vesela, jo saaukstēšanās simptomi bija pazuduši. Sanāca paskalot kņudošo kaklu un no rīta iekaisums bija mazinājies.

ZOE lietošana brokastīs un vakariņās nesagādāja grūtības, taču, pusdienojot ārpus mājas, nebija ērti ņemt līdzi dzērienu.

Jāatzīst, ka pirmajā nedēļā ļoti sajutu organisma attīrīšanās procesu. Bet tas nekas, jo saprotu, ka tas viss ir vajadzīgs. Tagad esmu apmierināta, jo man ir normāla vēdera izeja un vairs nemoka gāzes un uzpūties vēders.

Pēc kāda laika sāku pievienot ZOE dzēriena koncentrātu ēdienam. Tā kā esmu veģitāriete, tad izmēģināju pievienot ZOE dažadiemaugu izcelsmes ēdieniem un, manuprāt, tas uzlaboja garšu; ticu, ka ēdiens kļūst veselīgāks.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem, jo pašsajūta ir uzlabojusies un esmu atguvusi spēku un enerģiju. Noteikti turpināšu lietot ZOE fermentēto probiotisko dzērienu, lai turpinātu uzlabot imunitāti.

Sirsnīgs paldies!

Inta, 49 gadi

ZOE produktu esmu jau iepriekš iepazinusi, jo labu laiku atpakaļ uzturā biju lietojusi gan auzu, gan griķu dzēriena koncentrātu, un, ieraugot www.medicine.lv  piedāvājumu testēt fermentēto probiotisko dzērienu ZOE ar smiltsērkšķiem, biju priecīga piedalīties šajā testā, jo zinu tā vērtīgo ietekmi uz organismu.

Produkts iepakots tāda tilpuma pudelē, kas ir pietiekošs, lai to varētu lietot ilgu laiku. ZOE produktu lietoju vienu tējkaroti, pievienojot ūdens krūzei, pirms katras ēdienreizes. Tā kā man patīk skābprodukti, tad šī produkta smarža un garša man bija tīkama, protams, kā bonuss ir arī tam pievienotā smiltsērkšķu sula.

Lietošanas laikā uzlabojās gremošana, nenotika vairs vēdera uzpūšanās, kas bija novērojama iepriekš, kad nelietoju ZOE produktu. Tika stiprināta veselība, jo šajā laikā, kad lietoju ZOE produktu, darbā daudzi kolēģi slimoja, bet mani tas neskāra. Produkts ar savām lieliskajām īpašībām ir ievērības cienīgs, tāpēc iesaku ik vienam to izmēģināt uz sevis.

Paldies!

Gunta, 46 gadi

Par fermentētu produktu labo ietekmi uz veselību ir lasīts un dzirdēts, tāpēc atsaucos medicine.lv piedāvājumam testēt Lietuvā ražoto ZOE zīmola  fermentēto dzēriena koncentrātu. Izvēlējos produktu ar medus garšu, jo lasīju ieteikumu, ka ar to būtu sākt labāk garšas īpašību dēļ. Medus garša man patīk, tāpēc tā arī darīju.

ZOE medus fermentētais dzēriena koncentrāts ir pildīts 0,75 l caurspīdīgā, interesantas formas plastmasas pudelē. Maisiņš, saņemot produktu, bija diezgan pasmags! :) Vizuāli koncentrāts atgādināja iedzeltenu, gana dzidru, bet ne caurspīdīgu sulu vai medus ūdeni. Sastāvdaļu uzskaitījumā uz pudeles minēts, ka tas satur 10 procentus medus, tātad krāsu acīmredzot veido bišu produkts. Tā kā produkta derīguma termiņš uz uzlīmes bija 18.11 2022. un uzglabāšanas ieteikums ir +2-+18 grādi, to uzreiz ieliku ledusskapī.

Kaut arī produkts ražots Lietuvā, patīkami, ka visa informācija uz pudeles ir latviešu valodā,  labi strukturēta, uzskatāma un saprotama. Arī produkta iepakojuma dizains ir lakonisks, bet ieinteresējošs. Atverot pudeli, kura noslēgta ar drošu korķi, sajūtama raudzēta produkta smarža ar raksturīgu sīvumu. Medus smaržu tajā grūtāk atpazīt. Koncentrāts ir šķidrs, ar intensīvu smaržu. Tā kā līdzīgus produktus nebiju lietojusi, nolēmu, ka izvēlēšos maigāko iepazīšanas variantu, vienu tējkaroti koncentrāta pievienojot glāzei vēsa ūdens. Sākumā pamēģināju dažus malkus pirms pusdienām. Lietošanas pamācībā rakstīts, ka to var lietot pirms un pēc ēšanas. Atlikušo daļu izdzēru pēc maltītes. Tā kā šajā variantā koncentrācija ir vāja, garša ir samērā neitrāla. Tā mēģināju vairākas dienas, bet tomēr ar piespiešanos. Diemžēl šī smarža un garša man neiepatikās, pat radīja pretestību. Tā kā man ir arī dažas veselības problēmas, bez ārsta ziņas nolēmu testu neturpināt.

Ražotāja mājas lapā atradu informāciju, ka pēc atvēršanas produktu jāizlieto 45 dienu laikā. Tā kā to uzglabāju ledusskapī, iespējams, to vēl pamēģināšu izmantot kādā citā no ieteiktajiem veidiem, jo pienskābās un bifido baktērijas uzturā tomēr ir ļoti nepieciešamas. Bez tam ražotāja mājaslapā ievēroju, ka šim produktam pieejami vēl citi garšu veidi ar citu sastāvu. Varbūt man vēl jāatrod savs piemērotākais produkts, bet paldies par sniegto iespēju!

Inga, 22 gadi

Rūpīgi sekoju līdz savai veselībai un pašsajūtai. Ikdienā esmu ļoti aktīva, daudz sportoju, staigāju, darbs saistīts ar aktīvu kustēšanos. Nedēļā vismaz trīs reizes sanāk ne visai veselīgi paēst. Pārsvarā fast food vai sviestmaizes. Šādas maltītes atstāj iespaidu uz kuņģa darbību un vēdera izeju. Skaidrs, ka, lai arī ne katru dienu, bet šad tad, neveselīgi ēdot, jādomā par papildu atbalstu vēderam. Bieži šo "caurumu" aizlāpu ar jogurtiem, kuri ir bagāti ar dažādām labvēlīgām baktērijām, citreiz tie ir aptiekā ieteikti pilieni. Arī tie ir pietiekami efektīvi.

Internetā pamanīju medicine.lv Fermentēto probiotisko dzērienu ZOE. Biju par tiem dzirdējusi, lasījusi labas atsauksmes, ka palīdzot sakārtot vēdera un kuņģa veselību. Tāpēc pieteicos probiotiskā fermentētā dzēriena ZOE testēšanai.

Veselu mēnesi es katru dienu vieu vai divas reizes to dzēru pa tējkarotei. Pārsvarā jaucu ar ūdeni un vienkārši pirms ēšanas izdzēru. Notestēju dzērienu ar smilšērkšķu garšu. Pudele liela, gandrīz litrs, gaiši dzeltenā krāsā. Katru reizi pirms lietošanas to kārtīgi sakratīju, jo ir daudz nogulsnes. Sajaucot ar ūdeni, liekas, ka dzer ko līdzīgu saraudzētai bērzu sulai. Garšīga! Man vispār garšo skābenas garšas, līdz ar to dzērienu iedzert bija vienkārši.

Pirmās dienas bieži kurkstēja vēders, bij skaidrs, ka tur notiek kaut kādi ''pārkārtošanas darbi''. Manāmi uzlabojās vēdera izeja. Es pēc pāris nedēļām tik ļoti pieradu pie tā dzeršanas, ka sāku jau meklēt, kur to nopirkšu. Jo skaidrs, ka šis fermentētais probiotiskais dzēries ZOE man ļoti palīdz. Paldies!

Aija, 34 gadi

Par labām baktērijām stāstu pilns internets, un skaidrs, ka tos ir svarīgi mūsdienās uzņemt. Tas, ko mēs ikdienā ēdam un dzeram, dara tieši to, kā rezultātā mēs ejam pie ārstiem ar sūdzībām. Es ēdu diezgan regulāri un pareizi, bet ikdienas stress reizēm uzdzen kuņģī augstu skābes līmeni un tad ir slikti. Tad dedzina kuņģi, uzpūšas vēders. Ja pa vidu vēl apēdu kādus saldumus, tad ir vēl sliktāk. Ik pa laikam nopērku dzeramos jogurtus ar labajām baktērijām vai pilienus, bet neregulāri. Portālā medicine.lv pamanīju, ka var testēt Fermentētu probiotisko dzērienu ZOE, un, lai uzlabotu kuņģa darbību, pieteicos tā izmēģināšanai; izvēlējos ar medu.

ZOE sastāvā ir daudz dzīvo baktēriju un produkts ražots ar īpašu  EM ™metodi. Sastāvā ir efektīvi mikroorganismi, bioloģiski aktīvās pienskābes un bifodobaktēriju kultūras. Pudelē ir dzeltenīgs dzēriens, kurš pirms lietošanas jāsakrata. Smarža -  skābena un pēc medus. Es to lietoju pa vienai tējkarotei trīs reizes dienā, sajaucot ar glāzi ūdens. Pudeli glabāju ledusskapī, lai nesabojājas. Garša, sajaucot ar ūdeni, tāda saldskāba, izteiktāka ir medus garša.

Lietojot ZOE dzērienu, pašsajūta vēderā tagad ir diezgan laba, manāmi uzlabojusies vēdera izeja, tā kļuva daudz regulārāka un vieglāka. Notiekti iesaku lietot šo fermentēto probiotisko dzērienu ZOE ar bioloģiski aktīvām pienskābes un bifidobaktēriju kultūrām!

Sandra, 51 gads

Liels paldies ražotājiem par tik lieliskiem un veselīgiem produktiem! Jau iepriekš biju lietojusi ZOE produktus - rīsu un auzu ZOE - un šie produkti ļoti patika, tāpēc vēlējos izmantot iespēju un izmēģināt arī šo ZOE dzērienu, kura sastāvā ir medus.

Patīk, ka produkts ir dabisks, kas man ir ļoti būtiski. Jāsaka, ka arī iepakojuma izskats un veids ļoti uzrunā, manuprāt, ražotājs ir ļoti piedomājis pie iepakojuma. Uz šīs pudeles, par cik tā sastāvā ir medus, ir uzzīmēta bite, kas, manuprāt, lieliski uzrunā ne tikai pieaugušos, bet arī bērnus. Arī lietošanā dzēriens ir ļoti ērts - ir vienkārši atskrūvēt pudeli un lietot, nav nekas jāsarežģī, kā arī uzglabāšanā ļoti ērti ievietot plauktā vai skapī, varu būt droša, ka nekas neizlīs un nenotecēs.

Uzsākot lietot produktu, nekādu pārsteigumu nebija, jo garša ir ļoti līdzīga iepriekšminētajiem produktiem, varbūt produkta krāsa atšķiras, bet pa lielam ļoti līdzīgi. Tā kā man ļoti garšo ieskābušas bērzu sulas, un šī produkta garša man atgādina tieši tādu, līdz ar to manai gaumei šis ir ļoti atbilstošs produkts.

Lietojot pielēju klāt tējkaroti dzēriena vai drusku vairāk klāt ūdenim glāzē un dzēru, kā norādīts uz iepakojuma, pārsvarā pirms ēšanas. Novēroju svara regulāciju ar šī produkta palīdzību, kā arī zarnu trakta darbības uzlabošanos. Ļoti novērtēju šo produktu tādā ziņā, ka ir acīmredzami rezultāti un uzlabojumi pašsajūtā, tāpēc esmu ļoti pateicīga ražotājam par šiem produktiem, īpaši šajā vīrusu laikā.

Novēlu veiksmi ražotājam, daudz apmierinātu klientu un daudz jaunu ideju jauniem un vērtīgiem produktiem, kurus gaidīsim parādamies tirgū.

Velta, 54 gadi

Es pieteicos testēt ZOE dzērienu ar medu. Biju iepriekš mēģinājusi ZOE auzu dzēriena koncentrātu, taču tas man īsti negāja pie sirds ne specifiskā aromāta, ne garšas dēļ. Tāpēc ieinteresēja iespēja izmēģinnāt dzērienu ar medu, jo rakstīts, ka tas būs piemērotāks tiem, kam nepatīk ZOE dabiskā garša. Galvenais iemesls, kāpēc pieteicos, ir kuņģa problēmas -  pastāvīga vēdera pūšanās, diezgan bieži aizcietējumi. Protams, arī kopumā vēlos uzlabot veselību. Auzu dzēriena koncentrātu biju lietojusi labu laiku atpakaļ un tikai vienu pudeli, toreiz tas man palīdzēja, bet tad es to pārtraucu lietot un ar laiku kuņģa problēmas atgriezās.

ZOE ar medu tik tiešām izrādījās man piemērots -  gan garša, gan smarža ir krietni pieņemamāka nekā iepriekš mēģinātājam, bija vieglālk to lietot uzturā, jaucot klāt ēdienam, kā arī dzerot atšķaidītu ar ūdeni.

Kā jau teicu, arī iepriekš ZOE auzu dzēriens man bija palīdzējis ar kuņģa problēmām. ZOE ar medu arī atviegloja manas mocības un aptuveni pēc nedēļu ilgas regulāras lietošanas - gan vienkārši izdzerot atšķaidītu glāzē ūdens, gan jaucot klāt pie putrām, jogurtiem un citiem ieteiktajiem produktiem - kuņģa darbība uzlabojās; vēdera pūšanās kļuva arvien retāka, arī vēdera izeja normalizējās. Dēļ tā arī pašsajūta un noskaņojums ikdienā, protams, bija labāks. Domāju, ka ir jāturpina lietot ZOE regulāri, bez pārtraukumiem, jo vēlos aizmirst par kuņģa problēmām un parūipēties par savu veselību. Tā kā man patika ZOE ar medu, tad turpināšu to lietot.

Paldies ražotājam, ka radāt jaunas garšas, rūpējoties par tiem, kam nepatīk klasiskā ZOE koncentrāta garša! Un paldies par iespēju izmēģināt!

Rasa, 28 gadi

Jau sen vēlējos izmēģināt ZOE probiotisko dzērienu, jo gan lasīju, gan video uzzināju, ka šis produkts apveltīts ar virkni labu īpašību, turklāt to iespējams lietot dažādos veidos, gan iekšķīgi, gan ārīgi. Tomēr diemžēl nav sanācis pašai to iegādāties. Te nu beidzot radās iespēja to pamēģināt un saprast, vai lietot to arī turpmāk. Pieteicos ZOE ar smiltsērkšķu garšu, jo patīk skābenas garšas.

Bija nepieciešams laiciņš, lai pierastu pie produkta specifiskās smaržas un garšas, taču nedēļas laikā jau bez problēmām šo dzērienu lietoju. Pat iepatikās tā garša, atšķaidot ar ūdeni nedaudz vairāk nekā vienu ēdamkaroti. Tāds skābens, atspirdzinošs dzēriens sanāca. Pie ēdiena gan neesmu mēģinājusi to jaukt klāt. Lietoju pirms un pēc katras ēdienreizes, atšķaidot koncentrātu ar glāzi ūdens.

Efekts, ko ievēroju jau pirmajā dienā - sāka burkšķēt vēders. Tāda sajūta, ka vēderā būtu aktivizējušies kādi procesi. Tas iepriecināja - ka uzreiz ir reakcija. Nākamajā dienā jau burkšķēšanas vairs nebija. Pēc aptuveni nedēļas vai pusotras sapratu, ka ir normalizējusies kuņģa darbība. Man iepriekš diezgan bieži mēdza uzpūsties vēders, pārsvarā stresa brīžos vai pēc ilgākām pastaigām, nesaistīti ar uzturu (ēdu veselīgi, neko kuņģi karinošu nelietoju). Taču palietojot ZOE dzērienu regulāri, pūšanās kaut kā pamazām atkāpās un jkau vairākas reizes pēc garām pastaigām un stresa situācijās esmu atskārtusi, ka pūšanās nav. Arī kopumā dienas laikā jau kādu labu laiku es jūtos enerģiskāk nekā iepriekš, kad nelietoju ZOE. Šķiet, ka šis ir tiešām efektīvs produkts veselībai, tāpēc jau esmu pasūtījusi vēl vienu, bet ar medus garšu. Vēlos lietot to ilgtermiņā un saprast, kādus vēl ieguvumus manai veselībai tas var sniegt. 

Paldies!

Lidija, 41 gads

Pieteicos ZOE testēšanai draudzenes mudināta. Viņa jau vairākus mēnešus to lieto un saka, ka jūtoties lieliski, kā arī esot uzlabojusies imunitāte. Izvēlējos smiltsērkšķu ZOE probiotisko dzērienu, jo garšo smiltsērkšķu produkti.

Produkta dizains ir labi pārdomāts, rada iespaidu kā par dabisku produktu, pirmajā mirklī atgādina dabīgu sulu.

ZOE sākumā lietoju tikai atšķaidot ar ūdeni, kādas divas nedēļas. Tiesa gan, smarža ir tāda specifiska, bet var pierast. Garša bija skābena, kā man patīk. Pirms lietošanas pudele ir jāsakrata, jo, ilgāk pastāvot, visi biezumi un vērtīgais sastāvs nogulsnējas pudeles lejā. Pēc divām nedēļām pamēģināju piejaukt ZOE klāt auzu pārslu putrai brokastīs. Jāsaka, ka nekādas lielās garšas izmaiņas nebija, arī smarža nemainījās, kas ir labi, jo nevēlējos mainīt ierastās rīta putras garšu. Tā arī turpināju lietot brokastīs, kā arī dzerot ar ūdeni pirms un pēc ēdienreizēm. Ne vienmer gan sanāca atcerēties, bet centos lietot regulāri. 

Visjūtamākās izmaiņas bija kuņģa darbībā, pirmajā laikā vēdera izeja bija regulārāka, bet tad jau atgriezās ierastajā sliedēs viss. Varēja just, ka produkts tīra organismu. Arī kopumā es sajutos tāda vieglāka, enerģiskāka. Starp citu, mēneša laikā kaut kur pazuda divi kilogrami. Tas ļoti iepriecināja, jo jāatzīst, ka ir neliels liekais svars. Šis svara zudums mani motivēja vairāk kustēties un turpināt mazināt svaru, līdz sasniegšu normālu. 

Ar ZOE dzērienu man pietika mēnesim. Tā kā sāku just pozitīvas pārmaiņas sevī, savā pašsajūtā, iegādājos vēl vienu pudeli - auzu ZOE. Palasīju un paskatījos papildu informāciju par šo dabīgo produktu, un ir lielas cerības, ka tas palīdzēs uzlabot vispārīgo veselības stāvokli.

Paldies!


Šos un citus ZOE produktus var iegādāties veikalā Rīgā, Katoļu ielā 19 – 21.

SIA "Veselības veikals"
Adrese: Katoļu iela 19, Rīga, LV-1003
Tālrunis: +371 66778877
Mājaslapa: www.zoeprodukti.lv
E-pasts: info@akvavita.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Arvien vairāk siltais laiks par sevi liek manīt, kas liek domāt par to, ka drīz jau varēsim sauļoties. Lai kā mums patiktu šis process, pārmērīga saules iedarbība ir būtisks faktors, kas izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos jeb fotonovecošanos. Kā pasargāt sejas ādu no saules, zilās gaismas un apkārtējās vides piesārņojuma?

Aktuālie piedāvājumi

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvāja izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Žoržs Žabūrs ir asinsvadu ķirurgs, asinsvadu ultrasonogrāfijas speciālists un flebologs. Pirmais Baltijā veicis vēnu operāciju, pielietojot hipnozi. Žoržs Žabūrs ir arī Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs, Latvijas Flebologu biedrības biedrs, Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs.