Testa rezultāti: Ekoell pieniņš acu kosmētikas noņemšanai

Testa rezultāti: Ekoell pieniņš acu kosmētikas noņemšanai

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Ekoell piedāvāja testēt pieniņu acu kosmētikas noņemšanai "Ābelīte".

Marika, 28 gadi

Vēlējos izmēģināt Ekoell pieniņu acu kosmētikas noņemšanai "Ābelīte", jo cenšos izmantot produktus ar dabīgas izcelsmes sastāvdaļām, turklāt Ekoell ir viens no maniem iecienītākajiem Latvijas zīmoliem – vēl ne reizi neesmu vīlusies šī zīmola produkcijā. Acu kosmētiku lietoju ikdienā, līdz ar to man ir svarīgi, lai dekoratīvo kosmētiku būtu iespējams noņemt saudzīgi, neradot ādai lieku kairinājumu.

Produkts ir pietiekami ērts lietošanai – man ļoti patika tā parocīgais iepakojums. Vasaras laikā man ir svarīgi, lai visus higiēnas un skaistumkopšanas piederumus būtu ērti paņemt līdzi, arī dodoties ārpus mājām un it īpaši atvaļinājumā. Vizuāli, iespējams, gribētos ko nedaudz izteiksmīgāku, taču kopumā iepakojums neitrāls un glīts.

Produktam ir ļoti patīkama smarža. Viegla, gaisīga, nudien piemērota vasaras sezonai. Produkts lieliski klājas, neatstāj nepatīkamu sajūtu pēc uzklāšanas. Tā kā iepriekš biju izmēģinājusi līdzīgus produktus, biju gaidījusi, ka kosmētikas noņemšana aizņems ilgāku laiku, taču man par lielu prieku šis līdzeklis ar savu funkciju tika galā lieliski! Kosmētika tika noņemta ātri un pavisam viegli, un sajūta pēc tam bija ļoti, ļoti laba. Esmu tiešām priecīga, ka atklāju šo produktu un noteikti lietošu to arī turpmāk!

Aiga, 53 gadi

Es vēlējos testēt šo krēmu , jo man ir ļoti jutīga āda, un kosmētikas noņemšana man sagādā lielas raizes. Izmēģināti visdažādākie līdzekļi, bet savs nav atrasts, jo pārsvarā kosmētikas noņemšana noslēdzas ar sāpošu ādu un niezi ap acīm. Domāju, ka šis varbūt varētu būt mans "īstais" produkts, jo sastāvā nav nekā tāda, no kā varētu rasties alerģijas.

Lietošana bija ērta, pieniņu viegli uzlikt uz salvetītes. Iepakojums ir parocīgs, jo pudelīti var ielikt somiņā un ir pārliecība, ka tā neiztecēs, iepakojuma tilpums, manuprāt, arī ir pietiekošs, priekš manis pietiks kādiem diviem mēnešiem.

Produkta smarža ir patīkama, tieši piemērota šim laikam, kad apkārt viss smaržo, sajūta tāda it kā vakarā atrastos zem plaukstošas ābeles! Arī produkta konsistence man patika – tā kā ļoti nepatīk eļļaini produkti, šis krēmveida līdzeklis man ir piemērots.

Savas funkcijas produkts veica labi, kosmētiku noņēma labi un pie reizes pabaroja ādu ap acīm, nekairināja un nekoda.

Noteikti šo varu saukt par savu kosmētikas noņēmēju, kā arī turpmāk lietošu šo krēmu! Tāpat sāku pastiprināti interesēties,  ko vēl piedāvā  šis zīmols, jo iepriekš nebiju dzirdējusi neko par šo līniju. Paldies par iespēju izmēģināt! Pateicoties šim piedāvājumam, beidzot esmu atradusi sev piemērotu kosmētikas noņēmēju!

Juta, 29 gadi

Vēlējos izmēģināt Ekoell pieniņu, jo meklēju pēc iespējas dabīgāku, bet vienlaikus efektīvu līdzekli kosmētikas noņemšanai. Līdz šim daudzi kosmētikas noņemšanas līdzekļi kairināja acis, grūti bija atrast sev piemērotu.

Vienīgais, kas nepatīk - nav dozatora, neērti izspiest uz vates tampona, bet citādāk pieniņš pilnībā atbilst manām prasībām, lietoju to katru vakaru kā kosmētikas noņemšanas līdzekli, bet no rītiem izmantoju to kā kopjošu krēmu ādai pirms kosmētikas uzklāšanas.

Ērts lietošanā mazā iepakojuma dēļ -  jebkur var paņemt līdzi, jo neaizņem daudz vietas somiņā. Ļoti viegli un tai pat laikā saudzīgi attīra ādu pat no ūdensnoturīgās kosmētikas, turklāt nemaz nekairina acis. Pēc lietošanas āda paliek maiga, patīkama pieskārienam un mitrināta. Ļoti patīk tā maigā smarža, nav jūtamas ķimikālijas un aromatizatori, salīdzinot ar citiem kosmētikas noņemšanas līdzekļiem. Maiga pieniņa konsistence, viegli uzklājas un uzsūcas ādā. Universāls, jo var lietot arī kā ikdienas ādas kopšanas līdzekli.

Ekoell pieniņu turpināšu lietot arī turpmāk un noteikti ieteikšu to arī savām draudzenēm.

Iveta, 25 gadi

Tā kā nereti lietoju dekoratīvo kosmētiku, esmu ieinteresēta maigos kosmētikas noņemšanas līdzekļos. Šī iemesla dēļ, ieraugot piedāvājumu testēt Ekoell pieniņu, uzreiz pieteicos.

Iepakojums likās ērts, ar skrūvējamu korķīti. Dodu priekšroku šādiem, jo mazāka iespējamība, ka, ņemot līdzi, izlīs. Tā kā tas bija mazs tilpums, ļoti ērti bija ņemams līdzi rokassomiņā. Vizuāli neitrāls, pēc etiķetes saprotams, ka tā ir dabīgā kosmētika.

Izmantoju līdzekli gan kā kosmētikas noņēmēju, gan kā vieglu, mitrinošu/atsvaidzinošu līdzekli (īpaši karstā laikā). Ļoti viegla, dabīga, patīkama smarža, balts pieniņš, konsistence pabieza, bet viegli klājās. Kā kosmētikas noņēmējs - noņem labi, pamatīgi. Kā atsvaidzinošs līdzeklis - ļoti patika, īpaši vieglā mitrināšana. Āda jūtas atsvaidzināta, mitrināta, bet bez smaguma sajūtas.

Noteikti rekomendēju kā atsvaidzinošu/mitrinošu līdzekli, īpaši vasaras laikā - tīrības un viegluma sajūta sejas ādai vienā mirklī!

Madara, 27 gadi

Vēlējos izmēģināt "Ekoell" pieniņu, jo esmu dzirdējusi labas atsauksmes par šīs firmas produktiem. Tā kā bieži lietoju kosmētiku, turklāt ūdensnoturīgu tušu, man ir nepieciešams maigs, tomēr efektīvs līdzeklis, ar kuru to notīrīt.

Pieniņš ir mazā pudelītē, kas nedaudz apgrūtina produkta lietošanu. Tomēr mazajam iepakojuma izmēram ir priekšrocības, jo varēju to ņemt līdzi, lai notīrītu kosmētiku arī ceļojumā vai paliekot pa nakti ciemos. Pieniņu lietoju reizi dienā, kad bija nepieciešams notīrīt kosmētiku. To var lietot arī kā ādas kopšanas līdzekli, tāpēc pirms gulētiešanas to plānā kārtiņā uzsmērēju uz ādas ap acīm arī dienās, kad kosmētiku nelietoju. Man ļoti patika šis pieniņš, jo atšķirībā no citiem līdzīgiem produktiem, tas neradīja lipīgu sajūtu. Tušu varēja ļoti viegli notīrīt, acis nebija jāberzē. Turklāt āda pēc tā lietošanas šķita arī mitrināta. Iepriecināja arī produkta smarža – parasti man nepatīk dažādu kosmētikas produktu smaržas, jo tās ir pārāk izteiktas, taču šim pieniņam tā ir maiga, pat neitrāla. Noteikti turpināšu to lietot, taču varbūt vēlētos, lai pieniņš būtu kādā parocīgākā iepakojumā.

Liene, 48 gadi

Pieteicos testēt Ekoell pieniņu acu kosmētikas noņemšanai, jo man patīk izmēģināt jaunas lietas, turklāt labprāt izvēlos Latvijā ražotus produktus.

Ļoti maigs, absolūti nekairinošs un visādi citādi lielisks līdzeklis! Jau izmēģinot produktu pašu primo reizi, sapratu, ka lietošu to arī turpmāk. Kosmētiku tas noņēma ātri un viegli, nebija sajūtas, ka seja nav pietiekami attīrīta, neatstāja ādu lipīgu. Iesākumā man bija nedaudz grūti pierast pie smaržas un pudelītes lietošanas, taču apradu ātri un visu atsvēra produkta lieliskās īpašības. Paldies! Esmu ļoti priecīga par šo iespēju!

Krista, 34 gadi

Vēlējos izmēģināt Ekoell pieniņu "Ābelīte", jo piesaista, tas, ka produkts ražots Latvijā. Turklāt kā reiz bija beidzies arī kosmētikas noņemšanas līdzeklis.

Iepakojums neliels, ērts paņemšanai līdz, vienīgi nepatīk, ka pudelītei nav kāds korķītis, kas kontrolē pieniņa plūsmu, (dozators vai korķītis ar sašaurinātu atveri). Iepakojums varētu būt mazliet modernāks, izvēloties kādu stilizētāku produkta attēlu un pudelītes formu.

Lietoju vienu reizi dienā, uz nakti, noņemot kosmētiku. Smarža priekš manis mazliet par spēcīgu, mulsināja arī produkta krāsa, bet pats pieniņš labi noņem kosmētiku, nesausina ādu un nav spirtots. Ja tiktu uzlabots produkta un iepakojuma lietojamības ērtums, noteikti lietotu arī turpmāk.

Monta, 49 gadi

Pieteicos pamēģināt Ekoell pieniņu acu kosmētikas noņemšanai, jo dodu priekšroku ekoloģiskai kosmētikai un vēlējos pamēģināt kaut ko jaunu.

Mazais iepakojums ir lielisks līdzi nēsāšanai vai ņemšanas līdz ceļojumos. Vienīgi ir nedaudz jāpiepūlas, lai līdzekli dabūtu ārā no pudelītes. Pudelīte ir jākrata vai jāsaspiež, kā rezultātā uz vates plāksnītes pieniņa var būt pa daudz un, tas var radīt smērēšanos. Tāpat domāju, ka varētu nedaudz spilgtāku, pamanāmāku iepakojumu, un vietā, kur ir rakstīts sastāvs, vajadzētu tekstu izcelt vairāk, lai ir skaidri salasāms līdzekļa saturs, jo ir cilvēki, kas ļoti pievērš uzmanību sastāvam. Taču galvenais, kā jau iepriekš minēju, mazais iepakojums ir ļoti ērts, un es dotu priekšroku tam, nevis 200ml pudelei, jo šāds iepakojums aizņem mazāk vietas un biežāk ir iespēja mainīt sejas kopšanas līdzekļus. Piemēram, ja vienas sērijas kosmētikai ir kosmētikas pieniņi ar dažādiem sastāviem, var iztestēt visus un saprast, kurš ir vairāk piemērots tieši tavai ādai.

Pirmo nedēļu lietoju katru vakaru, pēc tam izlēmu pataupīt īpašam gadījumam, lietošanai tieši ārpus mājas, jo plānojās brauciens ar nakšņošanu un īpaši daudz mantas nebija iespējas ņemt līdz.

Smarža nav uzkrītoša, ļoti patīkama, atgādina zaļus ābolus, vienīgi konsistence un krāsa man radīja nelielu izbrīnu, līdzeklis vairāk līdzinās krēmam nevis pieniņam, tāpēc arī īpaši ērti nebija to dabūt ārā no pudelītes. Klājas ļoti vienmērīgi, neradot eļļainu sajūtu uz sejas. Ļoti labi noņem skropstutušu, bez īpašas piepūles un beršanas. Pēc kosmētikas notīrīšanas uz sejas nepaliek velkoša vai eļļaina sajūta, jūtams neliels svaigums uz ādās, āda ir mīksta, un āda ap acu zonu nav apsārtusi vai lipīga.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šo produktu, jo acu kosmētikas tīrīšana ir vienmēr bijusi problēma priekš manis, bet šajā gadījumā biju ļoti apmierināta ar rezultātu, acis zona neapsārta, ja arī aci trāpīja līdzeklis, tas nerada niezi vai diskomforta sajūtu. Kā piemēru minēšu micerālos ūdeņus ar eļļiņu, pēc kuru lietošanas man acis vienmēr grauž.

Ja ražotājs piestrādātu nedaudz pie līdzekļa konsistences, padarot to šķidrāku, un iepakojums būtu nedaudz spilgtāks, domāju, ka produkts būtu Top5 pirktāko kosmētikas līdzekļu vidū!

Zanda, 46 gadi

Burvīgs un ērts Latvijas ražotāja līdzeklis kosmētikas noņemšanai. Ērts, neliels, viegli līdzi paņemams iepakojums. Patīkama konsistence. Ļoti labi noņem kosmētiku un der gan sejai, gan acīm. Iekļūstot actiņās, nekairina un pēc lietošanas ir patīkama un atsvaidzinoša sajūta sejai. Esmu ļoti apmierināta un gribu teikt lielu paldies par iespēju izmēģināt šo jauko un priekš manis jauno produktu!
 
Svetlana, 58 gadi

Pieteicos Ekoell pieniņa testēšanai, jo man ir ļoti jutīga un sausa āda, kas lobās, tāpēc meklēju kādu pēc iespējas saudzīgāku līdzekli kosmētikas noņemšanai un ādas kopšanai. Izlasot pieniņa sastāvu, radās cerība, ka varbūt šis līdzeklis manai ādai būs piemērots, turklāt Latvijā ražoti produkti manī ievieš lielāku uzticību.

Lietoju to katru vakaru mēneša garumā, dažreiz arī pa dienu. Esmu apmierināta ar rezultātu, jo pieniņš ne tikai ļoti labi noņem kosmētiku, bet arī lieliski mitrina un mīkstina ādu – tā vairs tik ļoti nelobās. Iepriekš nevarēju pat īsti tonālo krēmu uzklāt, jo ādas lobīšanās uzreiz kļuva pamanāmāka. Tagad Ekoell pieniņu lietoju arī kā bāzes krēmu zem tonālā un šādu problēmu vairs nav. Pieniņš ļoti viegli uzklājas un ātri uzsūcas ādā, tā nepaliek taukaina.

Īpaši patīk pieniņa maigā smarža, nav jūtami spēcīgie aromatizatori, ko jauc klāt teju visiem kopšanas līdzekļiem. Paldies medicine.lv par iespēju izmēģināt šo produktu.

Dabīgie ķermeņa kopšanas līdzekļi SIA Ekoell
Tālrunis: 67542454, 29422536
ekoell@latnet.lv
http://www.ekoell.lv.
 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Video

Eksperte: Uzturvielu trūkums organismā jeb malnutrīcija var apdraudēt dzīvību (VIDEO)

Eksperte: Uzturvielu trūkums organismā jeb malnutrīcija var apdraudēt dzīvību (VIDEO)

Pēdējā laikā ļoti aktuāla problēma visā pasaulē ir aptaukošanās, kas rada nelabvēlīgas sekas veselībai, taču gluži pretēja problēma, par kuru nepamatoti aizmirst, ir malnutrīcija, ko izraisa nepietiekams vai nepareizi izvēlēts uzturs vai slimība. Tas rada nozīmīgas ķermeņa masas un audu izmaiņas, līdz ar to nelabvēlīgi ietekmējot veselību un slimnieka atveseļošanos.

Produktu testi

Jaunais FarinGospray "apelsīnu" – dabīgs izsmidzināms līdzeklis iekaisuša kakla dziedēšanai

Jaunais FarinGospray "apelsīnu" – dabīgs izsmidzināms līdzeklis iekaisuša kakla dziedēšanai

Februārī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silvanols" piedāvā testēt 100% dabīgu "FarinGospray" līdzekli ar apelsīnu garšu iekaisuša kakla dziedēšanai. 

Testa rezultāti: Dabīga eļļa matu kopšanai no zīmola "Dr. Tereško tējas"

Testa rezultāti: Dabīga eļļa matu kopšanai no zīmola "Dr. Tereško tējas"

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar "Pļavas aptieku" un zīmolu "Dr. Tereško tējas" piedāvāja testēt dabīgu eļļu matu kopšanai.

Beauty Jar Very Berry SPA – mīkstinošs sejas un lūpu pīlings ar C vitamīnu

Beauty Jar Very Berry SPA – mīkstinošs sejas un lūpu pīlings ar C vitamīnu

Janvārī medicine.lv sadarbībā ar "Siberika Latvia" piedāvā testēt mīkstinošu sejas un lūpu pilīngu ar C vitamīnu "Beauty Jar Very Berry SPA".

Uzņēmējs runā

Autovadītāju medicīniskā komisija – bez tās tiesības nav derīgas

autovaditaju_mediciniska_komisija_presto_autoskola

Veselības stāvokļa atbilstība autovadīšanai ir iemesls, kāpēc pirms auto vadītāja apliecības iegūšanas (un atkārtoti arī pēc tās ik pēc 10 vai mazāk gadiem) obligāti jāiziet ārstu komisija, lai saņemtu apliecinājumu, ka vadītāja fiziskais stāvoklis pieļauj drošu auto vadīšanu. 

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Lokmanes Ilzes prakse kosmetoloģijā un onkoloģijā, "Reficio", SIA

Kontakti

  1. 29465955
  2. 64222530
  3. lokilze@tvnet.lv

Atslēgvārdi

Darba laiks pēc pieraksta. Ilze Lokmane. Reficio, ārsts onkologs,
kosmetologs, sejas kopšana, relaksējošā masāža, pēdas masāža,
kārpu saldēšana, pretgrumbu injekcijas, vaksācija, ādas veidojumu
diagnostika un likvidēšana. Dermatoskopija. Sejas ādas revitalizācija ar lāzeru,
mezoterapija ar aparātu turborolleru, (nesāpīga).
Vairāk