medicine.lv skaitļos

Lietotāji online32
Aktīvie uzņēmumi12615
Nozares raksti4797
Ekspertu atbildes20696
Testa rezultāti: D3 vitamīns – NEO just D3 1000 IU DROPS un NEO just D3 4000 IU SPRAY : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: D3 vitamīns – NEO just D3 1000 IU DROPS un NEO just D3 4000 IU SPRAY

1612714920_dsc_3488_15049426_600x400

Februārī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu NEO piedāvāja testēt D3 vitamīna produktus – kaulu veselībai, veseliem zobiem un imūnsistēmai.

Diāna, 28 gadi

Ņemot vērā, ka dzīvojam attiecīgajos platuma grādos, kur izjūtam saules deficītu gada griezumā, izlēmu papildus lietot D vitamīnu spreja formā, tāpēc pieteicos lieliskajai iespējai, ko piedāvāja medicine.lv un zīmols NEO.

Ļoti piesaistīja D vitamīna iepakojums – tā dizains ir lakonisks un patīkamās krāsās. D vitamīna deva ir pielāgota kā vienam, tā vairākiem pūtieniem. D vitamīns ir taukos šķīstošs, bija jūtama eļļas garša, savukārt smarža bija neitrāla un "neuzbāzīga".

D vitamīnu spreja formā lietoju katru dienu līdz pudelītes iztukšošanai un lietošanas laikā pamanīju, ka bija mazāka noguruma sajūta nekā pirms tā lietošanas, turklāt zināms, ka D vitamīns ir nepieciešams organisma normālai darbībai un imunitātes stiprināšanai, tāpēc tas ir ļoti vērtīgs produkts, ko lietot ikdienā. Turklāt NEO piedāvātais D vitamīns spreja formā ir ļoti ērti lietojams.

Paldies!

Vineta, 45 gadi

Pieteicos testēt NEO just D 3  4000 IU SPRAY, atrodot šo piedāvājumu medicine.lv. Ņemot vērā saules trūkumu šajā gada laikā un problēmas ar imunitāti, nolēmu nodot asins analīzes un pārbaudīt D vitamīna līmeni . Tā kā šīs analīzes nav valsts apmaksātas, pēdējos gados tās nebija veiktas. Analīžu rezultātos D vitamīna līmenis asinīs bija 20,7 ng/ml, kas nozīmē nepietiekamu D vitamīna līmeni. Pirms tam nebiju lietojusi D vitamīnu, jo nebiju pārliecināta, vai tas man ir vajadzīgs. Izvēlējos izmēģināt D vitamīnu spreja veidā un arī dēļ tā, ka deva ir pietiekami liela.

Iepakojums – gaumīgs, saulains, pudelīte – ļoti ērta lietošanā. Lietoju vienu pūtienu zem mēles no rīta pēc ēšanas.

Esmu lasījusi, ka, lietojot uztura bagātinātāju spreja veidā, tas efektīvāk caur mutes gļotādu uzsūcas asinīs. Spreja veidā D vitamīna uzņemšana ir ļoti ērta un vienkārša. Garša un smarža – neitrāla. Lietoju cītīgi veselu mēnesi šo uztura bagātinātāju, bet pudelītē vēl kādam laikam pietiks.

D vitamīna lietošanas rezultātā sajutu šādus uzlabojumus – pazuda muskuļu sāpes, kas pirms tam mani periodiski mocīja, uzlabojās imunitāte – šajā laika periodā nebija saaukstēšanās pazīmes. Nodevu arī asins analīzes, lai novērtētu, kā mainījies D vitamīna līmenis. Pēc mēneša D vitamīna līmenis asinīs ir 38,6 ng/ml, tātad – normalizējies.

Esmu apmierināta ar rezultātiem. Protams, turpināšu lietot NEO just D 3  4000 IU SPRAY,

lai uzlabotu D vitamīna līmeni asinīs un lai parūpētos arī par zobu un kaulu veselību. Esmu sapratusi, ka tomēr ir ļoti svarīgi pārbaudīt D vitamīna līmeni.

Paldies par šo vērtīgo uztura bagātinātāju!

Evija, 37 gadi

D vitamīnu man ieteica lietot ģimenes ārste. Uztaisīju asins analīzes un rezultātā – zems D vitamīns, tāpēc izvēlējos pamēģināt NEO just D3 4000 IU SPRAY, 20 ml.

Man ļoti patīk tā modernais iepakojums un tas, ka šo uztura bagātinātāju ražo tepat, Latvijā. Flakoniņš ir pietiekami mazs, lai es to varētu ņemt līdzi somiņā. Patīk arī tas, ka to pietiek vien vienu reizi dienā izsmidzināt mutē, zem mēles, bet ieteicams gan kādas 20 minūtes neko virsū nedzert un neēst, lai caur mutes gļotādu D vitamīns labāk uzsūcas organismā. D vitamīnam spreja formā ir ļoti viegla ananasu garša, ko praktiski es nejutu. Viegli nospiežot, tas izsmidzinās ļoti labi. 

Regulāri lietojot, pamanīju, ka mans noskaņojums un arī atmiņa ir uzlabojušies, tāpēc es noteikti iesaku lietot D3 izsmidzināmo vitamīnu, ko ražo pie mums!

Paldies!

Zane, 20 gadi

Man ir mazi bērni (4 un 7 gadi), un internetā bieži raksta, ka arī maziem bērniem ziemas un pavasara mēnešos ir nepieciešams D3 vitamīns. Tāpēc Medicine.lv portālā pieteicos izmēģināt jauno vitamīnu NEO just D3 1000 IU DROPS, 20ml saviem bērniem, un varēju saņemt to jau nākošā dienā.

Konsultējoties ar mūsu ģimenes dakteri, noskaidroju, ka ieteicamā deva ir tikai viens piliens. Viens piliens – un profilaktiskā deva maniem bērniem saņemta! Tam gandrīz nav jūtama garša un ir pavisam viegls ananasu piesitiens. Bērnus nebija grūti pierunāt katru rītu zem mēles to iepilināt.

Pirmais, ko pamanīju, ka pēc regulāras lietošanas mazajai meitiņai pazuda puņķi. Protams, varbūt tas gluži nebija dēļ D3 vitamīna pilieniem, bet kaut kāda ietekme acīmredzot tomēr bija, tāpēc iesaku profilaktiskos nolūkos šo līdzekli dot maziem bērniem D3 vitamīna uzņemšanai un imunitātes stiprināšanai.

Paldies par iespēju izmēģināt tik vērtīgu produktu veselībai!

Agnese, 41 gads

D3 vitamīnu lietojam ģimenē visi – gan bērns, gan pieaugušie. Mums, pieaugušajiem, ir hronisks šī vitamīna trūkums, tādēļ 12 gadīgajam dēlam to dodam tikai profilaksei pēc ārsta norādījuma tumšajos gadalaikos.

Medicine.lv portālā pamanīju, ka var notestēt Neo just D3 1000 IU drops pilienus. Biju pārsteigta par ļoti gaumīgo iepakojumu, bet vēl vairāk par to, ka to ražo tepat – pie mums, Latvijā, bet mēs pārsvarā vienmēr iegādājamies tikai Latvijā ražotus produktus. Tādēļ jo īpaši liels prieks bija par šo jauno un gaumīgi noformēto produktu.

Pilieniem ir ļoti viegla, prakstiski nemanāma ananasu garša un konsistence ir drīzāk ūdenņaina nevis eļļaina, jo pēc eļļas nemaz negaršo. Mūsu dēlam pēc ārsta ieteikuma pilinājām divus pilienus no rīta un jāpiebilst, ka šogad viņš ir kļuvis dzīvespriecīgāks un biežāk ir labs garastāvoklis. Noteikti ieesaku lietot D3 vitamīnu gan bērniem un pusaudžiem kā profilaktisku līdzekli, gan arīdzan pieaugušajiem – tas ir nepieciešams visiem!

Paldies!

Maira, 34 gadi

Tā kā regulāri lietoju zivs produktus, mans D3 vitamīnu līmenis parasti analīzēs ir ļoti labs. Bet ziemā un pavasarī parasti to noturēt normā ir pagrūti, kas saistīts ar gaismas un saules trūkumu. Ārsts ieteica profilaktiskos nolūkos lietot D3 vitamīnu ļoti mazā devā. Tāpēc nolēmu pamēģināt NEO just D3 1000 IU DROPS, 20ml un paskatīties, kā šī viena piliena deva atsaucas uz manu pašsajūtu un veselību.

Man ļoti iepatikās noformējums – tik moderns un glīts! Uztura bagātinātājam garša tikpat kā nav jūtama, mazliet ir  kaut kas no citrusaugļa, bet ļoti mazliet.

Pilināju vienu pilienu zem mēles no rīta, lai labi uzsūktos. Pēc trim nedēļām uztaisīju testu uz D vitamīnu. Tas bija perfekts! Turklāt esmu novērojusi, ka pie pietiekama D3 vitamīna līmeņa man ir labs garastāvoklis un labas darba spējas. Tas man ir ļoti svarīgi, jo darbs saistīts ar lielu uzmanību un koncentrēšanos uz cilvēkiem. Man šis preperāts ļoti palīdz uzturēt D3 vitamīnu vajadzīgajā līmenī un profilaktiskos nolūkos iesaku to lietot arī citiem!

Madara, 32 gadi

D vitamīnu lietot ieteica ģimenes ārsts, ņemot vērā, ka ziemas mēnešos ir ļoti grūti uzņemt D vitamīnu dabīgā veidā. Medicine.lv pieteicos izmēģināt NEO just D3 1000 IU DROPS.

Vispirms jau ļoti patīk gan D vitamīna iepakojuma, gan arī  pašas pudelītes dizains. Un pilieni ir ļoti vienkārši lietojami, bez īpašas piepūles. Tiem ir ērta pipetīte, ar kuru viegli var dozēt nepieciešamo pilienu daudzumu. Pašiem pilieniem nav nekāda izteikta piegarša, drīzāk tiem vispār nav garšas.

Šos pilienus lietoju tikai divas nedēļas, tāpēc pagaidām neesmu izjutusi lielas izmaiņas, šis ir uztura bagātinātājs, kas jālieto ilgstoši, lai būtu manāmi uzlabojumi.

Šos pilienus noteikti iesaku vecākiem, kuriem ir mazi bērni, jo, kā jau minēju, tiem nav izteikta garša, un bērns labprātīgi tos lietos. Turklāt arī to lietošana ir ļoti elementāra – no rīta viens vai divi pilieni un vari doties ikdienas gaitās. :)

Esmu ļoti apmierināta ar izvēlēto produktu un iesaku to visiem! Paldies medicine.lv un NEO!

Violeta, 31 gads

Cik sevi atceros, vienmēr asins analīzēs man bijis katastrofāli zems D vitamīna līmenis, ar ko arī ir izskaidrojams tas, ka ļoti bieži es jūtos nogurusi un pat nezinu, kā tas ir – būt enerģiskam. Nogurums, grutības no rītiem pamosties man jau ir kļuvis par normu. L D vitamīnu iepriekš lietoju neregulāri – palietoju vienu pudelīti (pilienus, ko izraksta ar recepti) un tad atkal mēnešiem ilgi to nelietoju. Zinot, ka mans D vitamīna līmenis ir nepietiekams, biju priecīga, ka medicine.lv parādījās iespēja bez maksas izmēģināt jaunus D3 vitamīna produktus. Bez šaubām – izvēlējos D3 vitamīnu spreja formā, jo tam ir 4000 IU (iepriekš biju lietojusi pilienus tikai ar 1000 IU).

Vēlos paslavēt NEO par lieliski izstrādāto uztura bagātinātāja dizainu, kas ļoti labi piestāv saules vitamīnam D3 – dizains ir ļoti košs un saulains, un aptiekā es noteikti tādam pievērstu lielāku uzmanību nekā citiem D3 vitamīna produktiem. Tas pilnīgi "aicina" beidzot sākt lietot D vitamīnu un parūpēties par savu veselību!

D3 vitamīna spreja formā lietošana ir ļoti ērta un vienkārša, man šāda forma patīk krietni labāk nekā pilieni – vienkārši iesmidzini mutē un viss! Izsmidzinātājs arī darbojās ļoti labi un nekādu problēmu ar lietošanu ikdienā nebija. Garša arī neitrāla, kas ir pozitīvi, jo man nepatika iepriekš lietoto pilienu eļļainā garša, parasti pat dzēru ūdeni virsū, lai mutē nejustu eļļas piegaršu. Ar NEO D3 spreju tā nebija.

D3 vitamīna spreju lietoju katru dienu no rītiem. Jau tas, ka to lietoju, kā arī tas, ka vienā izsmidzināšanas reizē var saņemt tik lielu devu, kas manam organismam bija tik nepieciešams visu šo laiku, raisīja pozitīvāku noskaņojumu, jo zinu, ka daru labu savam organismam un veselībai. Apdomājot par rezultātu pēc pudelītes izlietošanas, sapratu, ka sāku justies no rītiem mundrāk, pamošanās laiks ir saīsinājies un enerģijas ir kļuvis vairāk. Nogurums vairs nav tik izteikts. Iespējams, tieši šāda D3 vitamīna deva man visulaiku ir bijusi nepieciešama (nevis 1000 IU). Noteikti iesaku D3 vitamīnu spreja formā visiem, kam ir ļoti liels D3 vitamīna trūkums, savukārt profilaksei labi derēs arī pilieni.

Liels paldies!

Anna, 23 gadi

Janvāra beigās biju veikusi asinsalanalīzes, jo sūdzējos  par biežu saaukstēšanos, enerģijas trūkumu. Arī zobu veselība bija ļoti slikta, neskatoties uz higiēnas pasākumiem, tāpēc zobārsts ieteica lietot D3 vitamīnu zobu veselības stiprināšanai. Ieraudzīju medicine.lv, ka var pieteikties jaunā NEO D3 vitamīna testēšanai, un uzreiz pieteicos, vēlējos izmēģināt tieši spreju, jo sapratu, ka man, lai normalizētu D vitamīna līmeni, nepieciešama lielāka deva. Tas ir ļoti labi, ka tika piedāvāta iespēja izvēlēties vienu no diviem veidiem, jo katram vajadzības var būt atšķirīgas. Pilieni labāk piemēroti profilaksei, bet sprejs – ja ir ļoti zems D3 vitamīna līmenis.

Produkta dizains bija pirmais, kas piesaistīja manu uzmanību – man vienmēr patīk, ja produkti, ko lietoju, ir skaisti noformēti, tas sniedz estētisko baudu. J Dizains ir piemeklēts ļoti veiksmīgi – tāds saulains un pozitīvs! Pati spreja pudelīte ir ļoti kompakta un vienkārši lietojama, ņemot līdzi izbraucienos, praktiski neaizņēma vietu somiņā.

Lietoju D3 spreju saskaņā ar instrukciju, vienu reizi dienā, turklāt biju dzirdējusi, ka D3 vitamīnu vēlams uzņemt katru dienu aptuveni vienā un tajā pašā laikā, pie kā arī centos pieturēties. Garšu nekādu nejutu, kas vērtējams pozitīvi. Arī smaržas nav, līdz ar to uzskatu, ka daudziem jutīgākiem cilvēkiem šādas īpašības varētu patikt.

Par efektu gan neko daudz nevaru pateikt, jo vitamīni parasti jālieto ļoti ilgstoši, lai tie dotu kādu jūtamu rezultātu, bet zinu, ka D3 vitamīns ir nepieciešams un dara savus labos darbus organismā. Vienīgi, šķiet, ka ikdienā pēc kādām trim lietošanas nedēļām jutos enerģiskāka, pozitīvāk noskaņota, iespējams, pateicoties D3 vitamīnam, kas organismam trūka ilgu laiku.

Paldies par šādu iespēju!

Marika, 44 gadi

D3 vitamīnu lietoju regulāri, ilgus gadus, tāpēc analīzēs tā līmenis vienmēr ir normāls. Vēlējos izmēģināt NEO D3 pilienus profilaksei vairāk, jo manis lietotais D3 vitamīns jau gāja uz beigām, turklāt NEO zīmola D3 vitamīns ieintriģēja un raisīja interesi ar savu skaisto un košo iepakojumu.

Pilieni bija ļoti vienkārši lietojami, neradīja nekādas grūtības. Iespējams, spreja formā lietošana būtu ērtāka un ātrāka, taču domāju, ka tam nav lielas nozīmes. D3 vitamīna pilienos garša tikpat kā nebija jūtama, salīdzinot ar tiem pilieniem, ko biju lietojusi iepriekš. Man ļoti nepatīk eļļas garša, tāpēc pozitīvi, ka NEO D3 pilieniem tāda nebija. Profilaktiski lietoju pa diviem pilieniem dienā. Tā kā lietoju to tikai profilaksei un man ar D vitamīna līmeni problēmu nav, protams, nav iespējams aprakstīt kādas izmaiņas pašsajūtā, bet noteikti vēlos paslavēt produkta dizainu un vispār konceptu, jo tas ir ļoti uzrunājošs un, var teikt, motivējošs, lai sāktu rūpēties par savu veselību. Tāpat iesaku NEO D3 vitamīnu spreja vai eļļas formā tiem, kam nepatīk, ja uztura bagātinātājiem ir kāda garša vai smarža. Turklāt šie produkti ir elementāri lietojami.

Paldies par iespēju iepazīties ar jaunu D3 vitamīna produktu!

Ražotājs: AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika", Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija. D3 vitamīna izcelsmes valsts ir Šveice.

Produktus iegādāties iespējams "Mēness aptieka", "Apotheka" un "Mana aptieka" aptiekās.

Vairāk informācijas par zīmola produktiem:

https://www.facebook.com/neolatvija

https://www.instagram.com/neo_latvija/

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Asarošana. Vai tā ir ārstējama?

Asarošana. Vai tā ir ārstējama?

Viena no sūdzībām, ar ko pacienti vēršas pie oftalmologa, ir asarošana. Par diagnozi, simptomiem un ārstēšanas paņēmieniem stāsta otorinolaringoloģe Jekaterina Kondratiško.

Aktuālie piedāvājumi

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Mūsdienās ir veikti pētījumi un eksperimenti, kuri apliecina, ka medicīnisko dēļu terapija palīdz uzlabot vispārējo veselību un ādas stāvokli. 

Veselība pandēmijas laikā

Veselība pandēmijas laikā

Uzņēmums "MedProf" nepārtraukti attīstās un seko līdzi valstī noteiktajiem ierobežojumiem, lai turpinātu sniegt pakalpojumus drošā veidā. Šajā rakstā lasiet par būtiskākajiem izaicinājumiem, ar kuriem uzņēmums ir saskāries pēdējā gada laikā, un kā tas ir pielāgojies, lai būtu draudzīgs klientiem un konkurētspējīgs. 

Video

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)<b></b>

Dr. med. Viktorija Ķēniņa, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Reto slimību koordinācijas centra atbalsta vienības vadītāja aicina ikvienu reto slimību pacientu: "Tavs dzīvesstāsts, kā tu pārvari grūtības, pieredze, sadzīvojot ar reto slimību, kādu citu pacientu var iedvesmot. Ja jūti, ka nevēlies palikt viens un gribi satikt citus, kuriem ir līdzīgi dzīves izaicinājumi, tad pievienojies kādai biedrībai..."

Produktu testi

Testa rezultāti: H Drop Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Testa rezultāti: H Drop Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Martā medicine.lv sadarbībā ar "H Drop Latvia" piedāvāja testēt kaņepju eļļu miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram.

Hair-Vit® uztura bagātinātājs stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem

Hair-Vit® uztura bagātinātājs stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt uztura bagātinātāju veselīgiem matiem.

Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Martā medicine.lv sadarbībā ar "H Drop Latvia" piedāvā testēt kaņepju eļļu miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram.

Uzņēmējs runā

Dabiskā skaistuma uzplaukums

pexels_dew

Mūsdienās ir veikti pētījumi un eksperimenti, kuri apliecina, ka medicīnisko dēļu terapija palīdz uzlabot vispārējo veselību un ādas stāvokli.