medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12751
Nozares raksti1358
Ekspertu atbildes20995
Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Gunta, 38 gadi

Ziemai piestāv bišu produkti, īpaši medus. To atceros no bērnības, kad vecāki, ziemas un līdz ar to varbūtējas saaukstēšanās sezonai tuvojoties, vienmēr sagādāja medus krājumus. Arī tagad vakara tējai ģimenē bieži klāt liekam medus karotīti. Ir lasīts par apiterapiju, tomēr vairāk praktiski tā reducēta jau pieminētajā medus izmantošanā. Decembrī piedāvātais testa produkts – BEE BITE ziedputekšņu un bišu maizes pastilas – ieinteresēja ar iespēju paplašināt savu pieredzi bišu produktu pielietošanā.

Decembrī, saņemot abas kārbiņas – bišu maizes košļājamās pastilas un ziedputekšņu/ bišu maizes pastilas – jutos kā Ziemassvētku vecīša apdāvināta!
Īpaši „ziemīgs” ir Ziedputekšņu un bišu maizes pastilu kārbiņas noformējums. Uz iepakojuma ir arī daudz informācijas par šī uztura bagātinātāja vērtīgo sastāvu, lietošanu un uzglabāšanu. Produktam ir ilgs derīguma termiņš. Uz kārbiņas izceļas bišu šūnas simbols, kas ataino piedāvātās pastilas – arī tās ir bišu šūnas sešstūrainajā formā, katra iesaiņota atsevišķā, hermētiskā iepakojumā. Atšķiras tikai iepakojuma bišu šūnu ornamentā izmantotās krāsas – ziedputekšņu un bišu maizes pastilām tā ir balta, bet bišu maizes košļājamo pastilu asortiem – oranža (smiltsērkšķu ogu piedeva), violeta (upenes) un zaļa (ābols ar kanēli).

Vispirms nogaršoju bišu maizes pastilas, jo biju lasījusi, ka bišu maize neizsauc alerģijas. Pastilas ir vidēji brūnā krāsā, stingras, atgādina bērnības īrisus, kas gan nav staipīgi, bet nokožami vai laužami pa gabaliņiem. Garša uzreiz nav izteikta, bet, pastilai sasilstot, atraisās, ir rūgtena, ar mazu saldumiņu, līdz kļūst intensīva un samērā ilgi sajūtama. Piedevu garša nav īpaši izteikta, tomēr garšas atšķirības nevar noliegt. Pastilas rekomendēts lietot no viena līdz trīs gabaliņiem dienā starp ēdienreizēm. Tā arī rīkojos, tikai dažkārt pamīšus nogaršoju arī pastilas no otrās paciņas – ar pievienotiem ziedputekšņiem. Šīs ir nedaudz gaišākas, jo ziedputekšņi ir dzeltenīgi, arī nedaudz saldākas, šķiet, ka medainākas. Man šīs garšo labāk, jo bišu maizei tomēr ir samērā specifiska garša, pie kuras jāpierod labu mērķu (imunitāte un veselība) vārdā! :)

Uz produkta kastītes rakstīts, ka pastilas var lietot no viena gada vecuma. Tāpēc nolēmām to iedot nogaršot arī mūsu ģimenes divgadniekam, kuram saldumi tiek doti ļoti minimāli, bet interese par jaunām garšām ir. Šoreiz vēlme neradās, jānogaida!

BEE BITE pastilas ir interesants, inovatīvs produkts. Drošības sajūtu rada arī ražotāja mājas lapā atrodamā informācija, ka aiz šiem produktiem ir gandrīz četrus gadu desmitus ilga bitenieku pieredze, viena no labākajām Latvijā. Tāpēc arī Latvijas karodziņam uz produkta iepakojuma ir īpašs svars! To var sūtīt vai vest kā ciemakukuli no Latvijas! Izrādās, tā ir arī Latvijas eksportprece!

Pamanīju, ka uzņēmums sācis ražot vēl vienu pastilu veidu – propoliss ar medu. Ir radusies interese!

Paldies par iespēju testēt!

Inta, 48 gadi

Ikviens zina par medus labajām īpašībām, kā arī to, ka medus ir spēcīgākais alergēns. Bet starp biškopības produktiem ir tādi, kas mazākā mērā tiek uzskatīti par alergēniem, piemēram, bišu maize. To uzskata kā daudzu vitamīnu avotu, un tas ir hipoalerģisks produkts. Zinot bišu maizes labās īpašības un ieraugot www.medicine.lv piedāvājumu, sapratu, ka man ir radusies iespēja izmēģināt BEE BITE ziedputekšņu un bišu maizes pastilas. 

BEE BITE bišu maizes pastilu iepakojums ir skaisti noformēts un to var pasniegt arī kā lielisku dāvanu. Kārbiņā katra pastila ir iesaiņota atsevišķi, kā konfektīte, un tas ir ērti lietošanā – iemet somā un dodies ikdienas gaitās. Atverot šo čaukstošo iepakojumu, ieraudzīju pastilu bišu šūnas formā. Lieliska ideja tādā veidā pasniegt šo produktu. Smarža – patīkama, aromāts – salds, garša – specifiska, skābena, bet garda. Lēnām pastilu ēdot, nekošļājot, var sajust, cik noprotu pēc tur esošajām sastāvdaļām, upeņu sēkliņas. Katras dienas rīta pusē pēc brokastīm tika lietots pa divām līdz trim pastilām. Alerģiska reakcija to lietošanas laikā netika novērota. Lietojot bišu maizes pastilas, palielinājās aktivitāte un uzlabojās pašsajūta. 

Liels paldies par iespēju testēt BEE BITE ziedputekšņu un bišu maizes pastilas!

Ieva, 27 gadi

Decembra mēnesī, kad ir viens no saspringtākajiem periodiem gan darbā gan gatavojoties svētkiem un parasti pietrūkst spēka, kā arī ir svarīgi parūpēties par imunitāti, mani uzrunāja piedāvājums izmēģināt "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei. Mājās man vienmēr ir medus un esmu lietojusi arī ziedputekšņus, bet bišu maizi gan vēl nebiju izmēģinājusi. Izrādās, ka bišu maizes sastāvā ir tik daudz bioloģiski aktīvo vielu un vitamīnu un citu dabīgo sastāvdaļu! Bišu maize ir viens no vērtīgākajiem dabas radītajiem produktiem. Vēl pirms pāris gadiem es lietoju sintētiskos multivitamīnus. Tagad esmu sapratusi, ka vēlos lietot pēc iespējas dabīgākus vitamīnus, un bišu maize ir ideāls dabīgais multivitamīns.

Mani sajūsmināja ideja, ka vajadzīgā bišu maizes deva ir vienā pastilā un bišu maizei ir pievienotas mūsu upenes, smiltsērkšķi un ābols ar kanēli, kā arī ziedputekšņi.

Lielais iepakojums ir gaumīgs un pādomāts, ar bitīti un šūniņām, kā arī attēlo sastāvā esošās ogas un ābolus. Ļoti laba ideja, ka katra pastila ir savā iepakojumā, un bišu maizes asortiem katram iepakojumam ir atbilstošas krāsas šuniņa. Katra pastila ir glītas šūniņas formā.

Lietošana ir ļoti ērta un pastilu var paņemt līdzi ārpus mājas kā konfektīti. Piemēram, ziedputekšņus beramā veidā nav tik ērti lietot ārus mājas. Bišu maizes smarža ir brīnišķīga, kā jau bišu produktiem, un papildus jūtams patīkamais aromāts no upenēm, smiltsērkšķiem, ābola ar kanēli un ziedputekšņiem, kas piedod savu smaržas un garšas notiņu. Man garšoja visas bišu maizes pastilas ASORTI, ar upenēm, smiltsērkšķiem bija patīkams skābumiņš, varēja sajust arī ābolu ar kanēli. Otrs iepakojums bija ziedputekšņu un bišu maizes pastilas, kurām garša bija piesātinātāka. Sajutu patīkamo ziedputekšņu garšu un šīs pastilas man garšoja vislabāk.

Pastilas lietoju dienas pirmajā pusē, no paša rīta tukšā dūša lietoju  ziedputekšņu un bišu maizes pastilu, bet nedaudz vēlāk, starp ēdienreizēm, lietoju kādu no asorti pastilām, kuru parasti sanāca lietot ārpus mājas. Pastilu ir ērti sakošļāt un pēc tam tā izkūst mutē un uz beigām garša kļūst vēl piesātinātāka. Lietoju abus iepakojumus mēnesi. Viens no mērķiem bija uzlabot imunitāti, un tas ir izdevies, jo šajā saspringtajā ziemas mēnesī biju vesela un nekādas saaukstēšanās nepieķērās. Ieguvums bija arī tas, ka nejutu nogurumu un nespēku, kas pirms tam  bija novērojams, un mēneša sākumā bija bažas, kā izturēt šo saspringto un stresaino laiku. Lietojot bišu maizes pastilas, jutos ļoti labi, biju mundra un enerģiska. Uzlabojās arī gremošanas darbība, atjaunojās kunģa un zarnu mikroflora, jo pirms tam biju lietojusi antibiotikas.

Noteikti turpināšu lietot šo vērtīgo un 100% dabīgo uztura bagātinātāju ziemas mēnešos. Iesaku pamēģināt bišu maizes pastilas, tās ir garšīgas un, manuprāt, labākais dabīgais multivitamīns.

Paldies "Bee Bite" par šo inovatīvo, brīnišķigo Latvijā radīto produktu!

Laine, 30 gadi

Vēlējos izmēģināt „Bee Bite” zīmola bišu maizes pastilas, jo daudz biju dzirdējusi par bišu maizes pozitīvo iedarbību uz veselību, taču vēl nekad nebiju to pagaršojusi pati. Turklāt ziemas sezonā, kad diennakts tumšais laiks ir tik garš, bet diena – tik īsa, pastāvīgi jūtos nogurusi, biežāk esmu nomākta, trūkst enerģijas un dzīvesprieka. Lai gan lietoju D vitamīnu, vēlējos pamēģināt ko papildus, tādējādi uzlabojot savu pašsajūtu.

Produkta iepakojums ir ļoti gaumīgs un dzīvespriecīgs, patika, ka skaidri norādīts gan produkta sastāvs, gan tā vērtīgās īpašības. Pastilas ir nelielas, katra atsevišķi iepakota, līdz ar to tās ērti var paņemt līdzi, arī dodoties ārpus mājām. Man jāatzīst, ka pirmās dienas bija grūti pierast pie bišu maizes specifiskās garšas. Lai gan par to jau biju lasījusi iepriekš, tā nāca kā pārsteigums un pirmajās lietošanas reizēs gāja grūti. Tomēr jau pirmajā dienā jutu pozitīvas pārmaiņas pašsajūtā, tāpēc saņēmos, lai lietošanu turpinātu, man palīdzēja vienlaikus ar pastilu apēst karoti medus. Pēc pāris dienām ar garšu jau biju apradusi, un tas vairs nebija nepieciešams.

Efekts ir tiešām lielisks – jau pirmajā dienā jutu tonizējošu iedarbību, līdzīgi kā pēc kafijas. Jutos mundrāka, enerģiskāka, bija uzlabojušās kopējās organisma sajūtas. Varu teikt, ka šobrīd tiešām jūtos ievērojami labāk – uz šo produktu liktās cerības piepildījušās par visiem simts procentiem. Iesaku arī citiem pārvarēt pirmās emocijas un turpināt bišu maizes lietošanu – nenožēlosiet! Milzu paldies par iespēju pamēģināt, šis produkts priekš manis ir fantastisks atklājums!

Laura, 41 gads

Bišu maizi man ieteica lietot jau bērnībā, kad mamma to deva ar karoti no burciņas. Patīkams pārsteigums bija, ka portālā ieraudzīju, ka šī bišu maize tagad ir pieejama daudz modernākā formā! Pastilas izskatās un ir iesaiņotas kā konfektes. Atsaucos aicinājumam   testēt ''Bee Bite'' bišu maizes pastilas un pastilas „Asorti”. Labprāt pieteicos uz bišu maizes pastilu testēšanu, jo bišu maizi ik pa laikam lietoju tā milzīgās uzturvērtības dēļ. Tas ir nepieciešams gan fiziskajam ķermenim, gan palīdz mentālai veselībai.

Par garšu īsti nevaru apgalvot, ka tā būtu mainījusies. Specifiskā garša ir palikusi, bet pasniegšanas veids gan ir ļoti pozitīvi mainījies un vedina tās lietot atkārtoti. Ļoti ērta lietošana – ņemu vajadzīgo daudzumu arī līdzi uz darbu, un efekts ir jūtams – kā aprakstā minēts, domāšanas spējas tik tiešām uzlabojas, kas darbā ir ļoti svarīgi un palīdz būt produktīvākai. Arī omega 3, olbaltumvielas, šķiedrvielas, kalcijs un mangāns pastilu sastāvā liek par sevi manīt, jo vispārigā pašsajūta ir labāka, to pat ir grūti aprakstīt – kas tieši kļuvis labāk, šķiet, jūtos mundrāka, spējīga vairāk paveikt dienas laikā. Biju arī decembrī apaukstējusies, bet šoreiz saaukstēšanās pagāja kaut kā vieglāk nekā parasti, ātrāk izveseļojos, arī saslimšanas laikā pašsajūta nebija tik smaga kā parasti. Vienmēr saaukstēšanās norit ar ilgstošām iesnām un gandrīz visām kakla sāpju un iekaisuma stadijām, bet šoreiz bija tikai pāris dienas sūrstoša sajuta kaklā un neliels klepus dažas dienas. Varbūt sagadīšanās, bet manuprāt bišu maizes pastilas tomēr ir atstājušas kādu labu iespaidu uz imunitāti, tāpēc arī izdevās ātrāk izveseļoties.

Notiekti iesaku bišu maizes pastilas lietot cilvēkiem, kuri rūpējas par savu veselību ar dabīgiem, Latvijā iegūtiem produktiem, kuri ir ļoti vajadzīgi un veselīgi!

Alise, 26 gadi

Medicine.lv portālā pamanīju, ka var testēt produktu ''Bee Bite'' Bišu maizes pastilas Asorti, ar upenēm, smilšērkšķiem, āboliem\kanēli. Nekad iepriekš šo produktu neesmu lietojusi. Esmu gana daudz dzirdējusi, cik tas veselīgs un noderīgs. Tad nu nolēmu notestēt.

Skaistā kartona kastītē ir iepakojumi kā konfektēm. Katra citādākā krāsā un ar citu piegaršu. Pamatgarša visām ir vienāda, kā koncentrēts smilšains medus ar dūmakainu piegaršu. Konfekte daudzstūraina, bieza un pacieta. Kad sāk košļāt, tad atveras medus, propolisa, maizes garšu buķete. Pievērsu uzmanību ārkārtīgi vērtīgam sastāvam, kas ir dabīgas izcelsmes, un tam, cik ļoti daudz sastāvā esošo vielu palīdz un uzlabo veselību.

Nedēļu lietojot pastilas, manāmi uzlabojās uztveres un darba spējas. Es daudz ātrāk reaģēju un labāk uztveru apkārt notiekošās lietas. Pamanīju, ka varu daudz mierīgāk vakaros aizmigt. Uzsvēršu, ka aktīvo vielu dēļ šīs pastilas jālieto rīta pusē, citādi būs kā man – apēdu trīs vakarpusē un kādu laiku nevarēju aizmigt.

Iesaku šīs pastilas dabīgu uzturā lietojamu līdzekļu cienītājiem un veselīga dzīves veida piekritējiem!

Baiba, 31 gads

Neesmu liela medus cienītāja – lietoju to tikai saaukstēšanās gadījumos, taču zinu, ka tas ir ļoti vērtīgs. Arī par bišu maizi esmu vairākkārt no paziņām dzirdējusi, ka tas ir lielisks profilaktisks līdzeklis, bet tā arī nebiju saņēmusies iegādāties un pamēģināt. Tāpēc, ieraugot iespēju medicine.lv pamēģināt bišu maizes pastilas, nodomāju, ka nevajadzēto to palaist garām, turklāt, palasot sīkāk par šo produktu īpašībām, pārsteidza, cik daudz laba organismam tie sniedz.

Iepakojuma vizuālais noformējumsa ir labi pārdomāts un lieliski ataino produkta būtību. Pastilas ir katra iepakota atsevišķā iepakojumā, kas ir ļoti ērti, jo, dodoties ārpus mājas, var paņemt līdzi tikai nepieciešamo pastilu daudzumu – sanāk kā atbalsts organismam, lai kur tu atrastos.

Jāsaka, ka garša ir ļoti specifiska, un domāju, ka ne katram tā patiks, taču uzskatu, ka pie tās var pierast, īpaši zinot, cik daudz vērtīga ir šajā produktā. Arī es sākumā apēdu pa vienai pastilai dienā, bet tad apradu ar garšu un tai lielu nozīmi vairs nepiešķīru – košļāju pastilas veselības uzlabošanas mērķim. Man vairāk patika ASORTI ar smiltsērkšķu, upeņu, ābolu/kanēļa garšu. Bija nedaudz jūtama katras sastāvdaļas garša.

Pirmajā nedēļā, kā jau minēju, vajadzēja pierast pie šī produkta, un lietoju to vienu reizi dienā no rītiem pēc brokastīm, savukārt pēc tam jau sāku košļāt pa divām trim pastilām dienā. Biju pārsteigta, ka jau pirmās nedēļas beigās atskārtu, ka pašsajūta nedēļas griezumā ir kļuvusi kopumā labāka, bija vairāk enerģijas strādāt un kustēties, un darīt citas lietas. Šķita, ka arī domāšanas spējas ir uzlabojušās – tā kā man ir radošs darbs, tad šāds efekts ļoti ļoti iepriecināja! Tāpat pamanīju, ka vairs ne tik bieži nomoka vēdera problēmas – pirms pastilu lietošanas man nedēļā vismaz divas trīs reizes uzpūtās vēders, taču tagad viena reize ir maksimums. Šī pozitīvā iedarbība bija labs stimuls turpināt lietot pastilas, kā ieteikts lietošanas norādījumos –  ne retāk. Mans secinājums ir tāds, ka šo produktu vajadzētu lietot ikvienam, neskatoties uz to, ka garša varētu nepatikt – tas ir tā vērts! Tagad uz bišu maizes produktiem skatos ar citu – labāku – skatienu, jo esmu izjutusi to lielisko efektu veselībai un pašsajūtai!

Paldies, ka iepazīstinātājāt ar šo produktu!

Justīne, 52 gadi

Nu jau gadiem ilgi uztura pilnveidošanai un veselības uzlabošanai lietoju tikai dabīgus vitamīnus, uztura bagātinātājus; arī ārstējoties no saaukstēšanās zāles nepērku, bet iztieku ar dabīgiem produktiem, tāpēc mani interesē visi dabīgie veselībai domātie produkti. Tā kā iepriekš biju jau mēģinājusi ēst bišu maizi, tad, protams, uzrunāja arī jaunās „Bee Bite” bišu maizes pastilas.

Šis produkts noteikti paliks kā viens no maniem iecienītākajiem dabīgajiem produktiem – tiem, kas ēduši bišu maizi, noteikti iesaku, jo „Bee Bite” risinājums – bišu maize pastilu veidā – ir kietni ērtāks un patīkamāks, īpaši ASORTI.

Lietojot pastilas aptuveni nedēļu, pusotru, pamanīju, ka esmu kļuvusi enerģiskāka. Parasti ziemas tumšajā laikā esmu tāda pasīvāka, kopējais noskaņojums ir negatīvāks – ļoti ietekmējos no tumsas un aukstuma. Taču pastilu vērtīgais sastāvs it kā atsvaidzināja mani iekšēji un uzmundrināja. Pamazām sāku gribēt pa dienu izdarīt vairāk, biežāk iziet ārā pastaigāties, neskatoties uz salu un sniegu, kas man nepatīk, vienkārši – bija vēlēšanās un spēks vairāk kustēties. Secināju, ka pirms tam, iespējams, manam organismam kaut kas ir pietrūcis, un tāpēc jutos tā – ne visai labi emocionāli un fiziski. Tiesa, par produkta imunitāti uzlabojošo iedarbību gan ir grūti spriest, jo to var izvērtēt ilgākā termiņā, taču pastilu lietošanas laikā ne reizi neizjutu nekādus saaukstēšanās simptomus un kopumā jutos labāk. Abi iepakojumi nu jau ir izlietoti, jo padalījos ar pastilām arī ar vīru un meitu (abi neregulāri mēdza apēst, pārsvarā, kad es pateicu, bet tā arī izvēlējās ikdienā šo produktu nelietot J ), un esmu jau nopirkusi vēl vienu ASORTI iepakojumu, jo tas vairāk gāja pie sirds, un domāju, ka, visticamāk, arī turpināšu košļāt šīs pastilas, jo patīk, kā es jūtos.

Paldies!

Vairāk par bišu maizi  iespējams uzzināt www.beebite.eu

https://www.facebook.com/BeeBite.eu

https://www.instagram.com/beebite.eu/

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Veselīgs uzturs":

Uzņēmumi nozarē "Veselīgs uzturs"

Fitosan Plus, SIA

Fitosan Plus, SIA

Medicīnas centrs Jelgavā "Fitosan Plus" dibināts jau 1994.gadā. Laika gaitā esam izveidojuši dienas stacionāru un rehabilitācijas centru, kur fizioterapeiti, ergoterapeiti, uztura speciālists un masieri veic dažādas ārstnieciskās procedūras un profilakses pasākumus bērniem un pieaugušajiem. Labākie speciālisti Jelgavā piedāvā mākslas un mūzikas terapiju, lai mazinātu autisma radītos traucējumus, hiperaktivitāti, uzvedības traucējumus, veicinātu runas attīstību un atmiņas uzlabošanu. Piedāvājam arī audiologopēdu un mākslas terapeitu. Zīdaiņiem izveidotas terapijas zāles, kur kvalificēti fizioterapeiti veic zīdaiņu masāžu un bobata terapiju. Veselības centrs ērti pieejams pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem un invalīdiem. Sertificēti ārsti un speciālisti sniegs rehabilitācijas pakalpojumus visiem, kas vēlas uzlabot un saglabāt savu veselību. Ārstniecības iestādes kods 090065207.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Ir gaidīti ne tikai tie pacienti, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tie, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age".

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Testa rezultāti:

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Eliksīrs SIEVIETEI

Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Fielmann" optikas salons: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann" rūpējas par saviem klientiem ne tikai tad, kad vini pasūta brilles, bet turpina to darīt arī vēlāk. "Fielmann" nodrošina Bezmaksas servisu 3 gadus pēc briļļu pasūtīšanas. Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc tām jābūt labā stāvoklī ik dienu, neatkarīgi no tā, cik sen jūs tās lietojat.

"Epsorin" ātrai imūnsistēmas stiprināšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Iepazīstieties ar 100% dabīgu līdzekli ātrai imūnsistēmas stiprināšanai – "Epsorin". "Epsorin" ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai. 

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Darba laiks

 • P.800-2000
 • O.800-2000
 • T.800-2000
 • C.800-2000
 • P.800-2000
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 50003265661
 2. "SEB banka", Jelgavas filiāle
 3. LV35UNLA0008002467098
 4. 14.09.1995
 5. Jelgava, Pērnavas iela 4F, LV-3004
 6. 2020

Apraksts

Medicīnas centrs Jelgavā "Fitosan Plus" dibināts jau 1994.gadā. Laika gaitā esam izveidojuši dienas stacionāru un rehabilitācijas centru, kur fizioterapeiti, ergoterapeiti, uztura speciālists un masieri veic dažādas ārstnieciskās procedūras un profilakses pasākumus bērniem un pieaugušajiem. Labākie speciālisti Jelgavā piedāvā mākslas un mūzikas terapiju, lai mazinātu autisma radītos traucējumus, hiperaktivitāti, uzvedības traucējumus, veicinātu runas attīstību un atmiņas uzlabošanu. Piedāvājam arī audiologopēdu un mākslas terapeitu. Zīdaiņiem izveidotas terapijas zāles, kur kvalificēti fizioterapeiti veic zīdaiņu masāžu un bobata terapiju. Veselības centrs ērti pieejams pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem un invalīdiem. Sertificēti ārsti un speciālisti sniegs rehabilitācijas pakalpojumus visiem, kas vēlas uzlabot un saglabāt savu veselību. Ārstniecības iestādes kods 090065207. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Rehabilitācijas klīnika.
Rehabilitācija, rehabilitācija Jelgavā, rehabilitologs, rehabilitācijas pakalpojumi,
rehabilitācija bērniem, fizioterapija, fizioterapeits, fizioterapeits Jelgavā,
fizioterapeite, labs fizioterapeits, labs fizioterapeits Jelgavā,
bērnu fizioterapeits, ārstnieciskā vingrošana, ārstnieciskā vingrošana Jelgavā,
stājas korekcija, ārstnieciskā vingrošana mugurai, vingrojumi mugurai,
muguras vingrinājumi, muguras sāpes, vingrojumi pret muguras sāpēm,
vingrojumi muguras sāpēm, pēcoperāciju vingrojumi, fizikālā terapija,
gaismas terapija, elektroforēze, dobumu elektroforēze, ultraskaņas terapija,
fizikālās terapijas procedūras, magnetoterapija, elektroterapija,
magnetolāzera terapija, sinusoidāli modulētās strāvas, fonoforēze,
inhalācijas, klepus ārstēšana, pret klepu, inhalācijas pret klepu,
induktotermija, īsviļņu terapija, darsonvalizācija, DENS, Parafīna aplikācijas,
ozekerīta aplikācijas, parafīns, parafīna terapija, ergoterapija,
ergoterapija Jelgavā, ergoterapeits, masāža Jelgavā, masāžas Jelgavā,
masāža Jelgava, masāža, masāžas, klasiskā masāža, galvas masāža,
muguras masāža, relaksējoša masāža, pēdu masāža, podometrija,
podoloģija, podologs, masāža zīdaiņiem, zīdainim, zīdaiņu masāža,
zīdaiņa masāža, masāža bērniem, ārstnieciskā masāža, ārstnieciskā
muguras masāža, ārstnieciskās masāžas, bobata zīdaiņiem,
bobata terapijas, bobat terapija, bobata, bobata vingrošana zīdaiņiem,
bobata terapija, bobata terapija Jelgavā, bobata vingrošana, nodarbības
bērniem no 1 gada vecuma, bobata metode, mugurkaula deformācijas profilakse,
veselīgs uzturs, uztura speciālists, uztura speciālisti, uztura
speciālista konsultācija, dietologs, dietologs Jelgavā, diēta,
diētas, uzturs, pareizs uzturs, sabalansēts uzturs, dietologa konsultācija,
veselīgs uzturs bērniem, bērniem, audiologopēds, audiologopēds Jelgavā,
audiologopēdija, mākslas terapeits, mākslas terapija, mūzikas terapeits,
mūzikas terapija, mūzikas terapija bērniem, mākslu terapija,
autisms terapija, runas attīstība, dūņas, dūņu aplikācijas,
ultravioletā apstarošana, injekcijas, injekcija, Jelgava, Fitosan plus,
medicīnas centrs, medicīnas centrs Jelgavā, medicīnas pakalpojumi,
dienas stacionārs, dienas stacionārs Jelgavā, bērniem valsts apmaksātie pakalpojumi,
apmaksātie pakalpojumi pēc ģimenes ārsta nosūtījuma, valsts
apmaksātie pakalpojumi bērniem, audiologopēds, mākslas terapeits.

Vairāk

Foto 11

Fizioterapeits, bērnu fizioterapeits
Ārstnieciskā vingrošana, vingrošana Jelgavā
Bobata vingrošana zīdaiņiem, bobata terapija
Medicīnas centrs, rehabilitācijas pakalpojumi
Dienas stacionārs, dietologs, podologs
Pēcoperāciju vingrojumi, vingrojumi muguras sāpēm
Terapija bērniem, zīdaiņu vingrošana
Mūzikas terapija, mūzikas terapeits, mākslas terapija, audiologopēds
Bobata metode, veselīgs uzturs bērniem
Nodarbības bērniem no 1 gada vecuma
Masieris, masāža, ārstnieciskā masāža

Mājas lapa internetā