Testa rezultāti: Aerosols kājām Fungispray

17.07.2017
Testa rezultāti: Aerosols kājām Fungispray

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvāja testēt aerosolu kājām Fungispray.

Olita, 26 gadi
Pieteicos testēt SILVANOLS aerosolu kājām Fungispray, jo vasaras sezonā šāds produkts nenoliedzami ir aktuāls. Manā darbavietā slēgti apavi ir obligāts nosacījums pat vasaras karstākajās dienās, kā rezultātā nereti rodas problēmas ar higiēnu un nepatīkamu aromātu. Ļoti ērti ir tas, ka aerosola iepakojums ir neliels – kā radīts tam, lai pudelīti ievietotu rokassomā un nēsātu līdzi ikdienā. Lietošana ir vienkārša un, pateicoties dozatoram, to iespējams paveikt praktiski jebkur, tostarp, piemēram, darba labierīcībās. Aerosolam ir ļoti izteikts aromāts, kur, manuprāt, dominē piparmētra. Smarža ir dabīga un noteikti nav ķīmiska vai nepatīkama.

Efekts ir lielisks! Pat visu dienu pavadot slēgtos apavos, vakarā nav jūtams nepatīkams aromāts. Lietoju aerosolu arī uz apaviem, un tas noņēma arī nepatīkamo smaku, kas jau bija iesūkusies kurpēs. Labs produkts, ko noteikti iesaku citiem un turpināšu lietot arī pati.

Karina, 48 gadi
Karstajā vasarā ļoti gribas izvairīties no nepatīkama pēdu un apavu aromāta, kas radītu diskomfortu ne vien pašai, bet arī apkārtējiem. Jau biju mēģinājusi vairākus kājām paredzētos dezodorantus, taču vienmēr biju vīlusies. Efekts bija īslaicīgs, un jau pēc pāris stundām dezodoranta smarža vairs nebija jūtama. Lai izmēģinātu kaut ko jaunu, pieteicos izmēģināt Silvanola aerosolu Fungispray.

Lai gan aerosola pudelīte ir tikai 20 mililitri, ar to pietiek gana ilgam laikam, turklāt nelielais iepakojums padara to ērtu līdzņemšanai ikdienā un tālākos ceļojumos. Smarža ir intensīva. Iesākumā man tā šķita pārmērīga, taču drīzumā pieradu. Toties man par lielu prieku – aromāts ir ļoti noturīgs! Iepūšot aerosolu apavos, smarža jūtama vēl vairākas dienas!

Kopumā esmu ļoti apmierināta – šis aerosols ir lielisks atklājums, un es noteikti to turpināšu lietot visu vasaru.

Māra, 61 gads
Pieteicos portāla medicine.lv produkta testam Fungispray, jo vēlējos izmēģināt aerosolu kājām. Iepriekš šādu higiēnas līdzekli nekad nebiju lietojusi.

Jauks, neliels iepakojums, neuzkrītošs, taču glīts dizains. Ļoti patika, ka pudelītei ir pūšamais dozators, kas ļauj to lietot, nesasmērējot rokas, un padara lietošanu ātru un ērtu. Izteikta smarža, nedaudz pēc zālēm, taču savu funkciju pilda ļoti labi – pilnībā novērš nepatīkamo aromātu.

Varu teikt, ka esmu patīkami pārsteigta, un mana pirmā pieredze ar šāda tipa produktiem ir izdevusies.

Lāsma, 25 gadi
Pieteicos Fungispray kāju aerosola testam, jo vasarā šāds līdzeklis ir ļoti noderīgs, turklāt Silvanols ir pārbaudīts zīmols, kam uzticos.

Produkts ir viegli lietojams, ērts, pudelīte ir kompakta. Aerosolam ir spēcīga, nedaudz specifiska smarža, kas jūtama vēl ilgi pēc līdzekļa lietošanas. Īpaši uzsakāms tas, ka pilda savas funkcijas arī sportošanas laikā un lieliski palīdz nomākt nepatīkamo smaku arī sporta apavos.

Paldies par iespēju izmēģināt!

Anda, 27 gadi
Pieteicos testēt Fungispray aerosolu kājām, jo mani ieinteresēja produkta dabīgais sastāvs, kā arī tas, ka tas kalpo ne vien kā dezodorants, bet arī kā profilaktisks līdzeklis pret sēnīšu saslimšanām. Uzskatu, ka siltā laikā šī problēma īpaši saasinās, tāpēc nepieciešams veikt papildu piesardzības pasākumus.

Aerosols ir ērtā iepakojumā, tam ir patīkama, izteikta piparmētru smarža. Lietošana ir viegla un ērta. Lietoju produktu tieši tā, kā norādīts instrukcijā, un viss bija kārtībā. Dienas beigās nebija nekāda nepatīkama aromāta. Produkts atbilst ražotāja aprakstam.

Iveta, 39 gadi
Pieteicos testēt Fungispray aerosolu kājām, jo diemžēl ciešu no nagu sēnītes.
 
Tā sanāca, ka, jaunajai pudelītei parādoties vannas istabā, stafeti pārņēma mans 11 gadus vecis dēls, kurš sīki bija izpētījis produkta anotāciju un vēlējās to izmēģināt. Iesākumā viņš pūta aerosolu tikai apavos, lai novērstu nepatīkamo aromātu, kas rodas dienas laikā un īpaši izteikts jauniešiem šajā vecumā. Vēlāk viņš sāka aerosolu pūst arī uz kāju pirkstiem vakaros pēc dušas. Kopējie secinājumi ir tādi, ka aerosols patiesi ir ļoti labs. Ja apavi regulāri tiek mazgāti un papildus tam smidzināti ar šo līdzekli, rezultāts ir sasniegts.
 
Fungispray aerosols kājām nu kļuvis par regulāru mūsu vannas istabas iemītnieku. Paldies!

Inese, 23 gadi
Vēlējos izmēģināt aerosolu kājām Fungispray, jo vasaras periodā ir pastiprināta kāju svīšana, un, nēsājot vaļējus apavus ir svarīgi, lai nerastos nepatīkams aromāts.
 
Sprejs bija ērti lietojams, jo tas ir izsmidzināms, mazā pudelītē, līdz ar to arī ērti paņemams līdzi, kaut kur dodoties. Aerosols smaržo pēc eikalipta, manai gaumei aromāts bija nedaudz par smagnēju, uzmācīgu, gribētos, lai smarža būtu neitrālāka. Lietoju produktu reizi dienā no rītiem pēc tam, kad kājas nomazgātas, pūšot uz pēdām un starp pēdu pirkstiem. Apavos nepūtu, jo, iepūšot apavos, aerosols kādu laiku nenožūst.
 
Produkta efekts bija ļoti labs – svīšana jūtami samazinājās, eikalipta aromāts nomāc sviedru aromātu, un pēdas ilgāk jutās svaigas, jūtams arī mazliet atvēsinošs efekts. Domāju, ka līdzeklis ir ļoti piemērots arī pēdu slimību profilaksei, jo sprejam piemīt ārstnieciskas īpašības.
 
Una, 52 gadi
Pēdu aerosols ir noderīgs gan vasarā, gan ziemā – ne tikai nomāc nepatīkamos aromātus, bet arī pasargā no saslimšanām. Tā kā šāda veida produktus lietoju regulāri, pieteicos medicine.lv izsludinātajam testam, SILVANOLS produktam Fungispray.
 
Aerosolu, kā ierasts, lietoju divas reizes dienā – no rīta, pirms došanās uz darbu, un vakaros, pēc dušas. To izmantoju arī, lai atsvaidzinātu apavus, īpaši slēgta tipa kurpes. Aeosolam ir neliels, ērts iepakojums, ļoti izteiksmīga smarža – eikalipts, piparmētras un apjausma par dažām citām dabīgām notīm. Sprejs viegli atvēsina, sajūtas patīkamas. Efekts labs. Ļoti noturīgs aerosols, kas nodrošina nevainojamu aizsardzību.
 
Sandra, 54 gadi
Veselības portālu medicine.lv lasu regulāri, tāpēc vienmēr ievēroju jaunos produktu testus un ar interesi pētu citu lasītāju atsauksmes. Šoreiz nolēmu testam pieteikties – Silvanola aerosols pēdām vasarā ir ļoti noderīga lieta.
 
Man patika tas, ka aerosols ir nelielā pudelītē, ko var ērti paņemt visur līdzi. Lielāks tilpums būtu lietojams tikai mājās, bet šis ir līdzeklis, kas nepieciešams ikdienā. Sprejam ir stipra, taču patīkama smarža, kas jau pirmajās sekundēs nomāc visus nepatīkamos aromātus. Lietoju gan apavos, gan uz pēdām, no rīta un vakarā. Rezultāts bija iepriecinošs. Apaviem palīdzēja lieliski un novērsa pēdu svīšanu dienas periodā. Ļoti jauks un efektīvs produkts, kas labi noderēs visos gadalaikos.
 
Marta, 23 gadi
Vēlējos izmēģināt aerosolu kājām Fungispray, jo vasaras periodā man ir problēmas ar nepatīkamu pēdu aromātu. Aerosols ir ļoti ērts lietošanai, jo to var ielikt somiņā. Arī smarža ir ļoti patīkama – smaržo pēc pļavas zālēm, ļoti dabīgi. Spreju lietoju katru dienu un varu teikt, ka tas patiešām palīdz novērst nepatīkamo aromātu visas dienas garumā. Lai gan instrukcijā teikts, ka to nepieciešams lietot divas reizes dienā, pietiek jau ar vienu izsmidzināšanas reizi, iepūšot to gan apavos, gan uz kājām, lai vēlamais efekts tiktu nodrošināts.
 
Marika, 28 gadi
Esmu mēģinājusi daudz un dažādus sprejus pēdu higiēnai, taču neviens no tiem nav devis vēlamo rezultātu. Kad portālā medicine.lv ieraudzīju piedāvājumu testēt Fungispray, pieteicos galvenokārt tāpēc, ka jau sen esmu pazīstama ar Silvanola produkciju un tā man vienmēr šķitusi ļoti kvalitatīva.
 
Sprejs ir ļoti labs, un manas cerības tas nepievīla. Produktu lietoju no rīta un vakaros, vakaros pēc dušas sajūta ir īpaši jauka – aerosols gan atsvaidzina, gan atvēsina. Arī pēc garas dienas, kas pavadīta, nepārvelkot apavus, nav nekāda nepatīkama aromāta. Iesaku izmēģināt arī citiem!
 
Ance, 33 gadi

Pieteicos medicine.lv un Silvanola testam galvenokārt sava vīra dēļ. Lai gan viņš stingri ievēro higiēnu, nepatīkams kāju aromāts ir liela problēma, kas īpaši saasinās karstajās vasaras dienās. Tā kā viņš pats šādu produktu nekad neiegādātos, nolēmu, ka, ja reiz tāds būs mājās, tad noteikti lietos.

Tiešām efektīvs līdzeklis! Vīrs lietoja gan rītos, gan vakaros. Spreja smarža ļoti, ļoti stipra – vēl ilgu laiku pēc lietošanas aromāts bija jūtams visā telpā. Aerosols iznīcina visus nepatīkamos aromātus, turklāt lieliski darbojas arī profilaksei – pēdu svīšana bija samazinājusies, bet dienas beigās nekāda smaka vairs nebija jūtama. Pēc tam, kad līdzeklis beidzās, iegādājāmies jaunu iepakojumu, un domāju, ka turpināsim lietot visu vasaru.
 
Krista, 36 gadi
Ļoti vēlējos izmēģināt Fungispray kāju aerosolu, jo vasarā pēdu svīšana kļūst izteiktāka, bet, valkājot vasaras apavus, novērst jebkādas nepatīkamas smakas ir ļoti svarīgi.
 
Viens no lielākajiem līdzekļa plusiem ir tā nelielais iepakojums, kas vienlaikus nav uzkrītošs – nezinātājs no malas nemaz nepateiktu, kas tieši tas ir. Tā kā aerosolu nēsāju somā, man negribējās, ka apkārtējie, netīši ieraugot manas somas saturu, nekavējoties ieraudzītu pēdu dezodorantu. Līdzeklim ir specifiska, dabīga smarža, kas nedaudz atgādina medikamentus, taču kopumā ir jauka. Aromāts ir ļoti stiprs, taču tādējādi tas veic savu uzdevumu – pietiek ar pāris pūtieniem apavos, lai visas sliktās smaržas tiktu neitralizētas. Man ļoti patika. Sniedza arī drošības sajūtu pret dažādām kāju saslimšanām, ko varētu provocēt pastiprināta svīšana.
 
Ilze, 27 gadi 
Šobrīd gaidu bērniņu, tāpēc pret dažādiem aromātiem esmu īpaši jutīga, turklāt, ņemot vērā, ka rit pēdējie grūtniecības mēneši, arī mani pašu nomāc pastiprināta svīšana. Vēlējos izmēģināt Fungispray aerosolu gan tādēļ, lai cīnītos ar šo problēmu, gan tādēļ, ka spreja sastāvā ir tikai dabīgas vielas, kas man šajā periodā ir īpaši svarīgi.
 
Līdzekli lietojām abi ar vīru un varu teikt tikai to labāko. Ļoti efektīvs produkts, kas nodrošina aizsardzību un patīkami atvēsina karstākajā laikā.
 
Baiba, 30 gadi 
Pēdu aerosolu Fungispray gribēju testēt, lai novērstu nepatīkamo kāju un apavu aromātu. Testam saņēmu vienu iepakojumu, ko lietoju aptuveni mēnesi. Ērts un viegli lietojams iepakojums, lietošana ātra un sterila. Smarža – samērā spēcīga, smaržoja pēc eikalipta, piparmētras. Sajūtas pēc lietošanas patīkamas – aerosols viegli atvēsina, smarža vienlaikus uzmundrina un relaksē. Efekts labs – lietoju vienu reizi dienā, bet efekts saglabājās līdz pat vakaram, vairs nebija nepatīkama aromāta ne pašām pēdām, ne apaviem.
 
Lelde, 38 gadi 
Jūnijā man bija iespēja testēt Silvanola aerosolu kājām Fungispry. Līdzeklis ir labs un efektīvs, svīšana samazinās, sviedriem vairs nav raksturīgās nepatīkamās smakas. Labam rezultātam nav vajadzīgs liels aerosola daudzums, pietiek ar pāris pūtieniem. Manai gaumei aerosola smarža bija par uzmācīgu, taču pieņemu, ka tieši tāpēc tas ir tik efektīvs. Aerosola piparmētru smarža nenoliedzami ir labāka par sviedriem raksturīgo aromātu. Kopumā varu likt šim produktam plusu.
 
Signe, 26 gadi 
Pieteicos testēt Fungispray aerosolu, lai mazinātu pēdu svīšanu, kā arī izvairītos no saslimšanām. Vasarā, kad daudzviet staigāju basām kājām, man ir svarīgi dezinficēt pēdiņas.
 
Aerosols ir neliels un ļoti ērti ņemams līdzi visur, kur devos. Lietošana ir viegla, instrukcija ļoti detalizēta, un viss skaidri saprotams. Lielākoties lietoju aerosolu vienu reizi dienā, no rīta, un ar to pilnīgi pietika. Reizēs, kad devos uz baseinu vai atpūtos pie dabas, aerosolu lietoju gan pirms, gan pēc pasākuma. Visu lietošanas periodu viss bija labi un nekādas blaknes netika novērotas. Līdzeklis labi pilda savas funkcijas un atbilst aprakstam.
 
Kate, 24 gadi
Pieteicos medicine.lv un Silvanola testam, jo man patīk izmēģināt ko jaunu un labprāt dalos iespaidos arī ar citiem.
 
Jūnijā manā lietošanā nonāca Silvanola aerosols kājām Fungispray. Pirmais, ko novērtēju, bija tā kompaktais iepakojums – šādu lietu ir labi vienmēr turēt pa rokai, un nelielo pudelīti var droši pārnēsāt somiņā. Tā kā tilpums ir tikai 20 mililitri, to var pārvadāt rokas bagāžā, lidojot ar lidmašīnu. Pats sprejs smaržo ļoti intensīvi un stipri – uzreiz nomāc jebkādu aromātu, kas ir bijis iepriekš. Pūšot uz kailas miesas, ļoti patīkama, atvēsinoša sajūta. Apavos ilgi žūst, taču rezultāts ir labs – visas smakas pazūd. Ļoti labs dezodorants, varu noteikti ieteikt tiem, kas vēl nav pamēģinājuši!
 
Rudīte, 32 gadi 
Pagājušajā mēnesī saņēmu testēšanai zīmola Silvanols produktu aerosols kājām Fungispray. Lietoju aerosolu divas reizes dienā, kā bija norādīts produkta instrukcijā. Stipra smarža, aromāts neitrāls, un to droši var lietot arī vīrieši. Nedaudz traucēja tas, ka produkts ilgi žūst, taču tam iespējams pielāgoties, pareizi plānojot savu ikdienu. Tieši kā sviedru neitralizētājs dezodorants kalpoja ļoti labi. Svīšana ir mazāka, nav nepatīkama aromāta. Par profilakses efektivitāti nemāku teikt, taču ne ar kādām problēmām lietošanas laikā nesaskāros.
 
Lita, 28 gadi 
Silvanola produktu Fungispray izmēģināju mēneša garumā. Lūk, mana atsauksme.
 
Fungispray aerosols ļoti labi novērš nepatīkamu kāju aromātu. Labi noder gan apaviem, gan pēdām. Svaiga un laba smarža, pēc lietošanas sajūtas ir neitrālas. Viens iepakojums noder aptuveni mēnesim, lietojot vienu divas reizes dienā. Pēc lietošanas novērots tas, ka ne vien pazūd aromāts, bet arī samazinās svīšana. Noder ne tikai vasarā, bet noteikti arī ziemā.
 
Mārīte, 26 gadi 
Fungispray aerosols kājām ir efektīvs līdzeklis pret pēdu svīšanu un nepatīkamo smaržu. Preparāts labi pilda savu uzdevumu, atbilst aprakstam. Smarža ļoti stipra un iedarbīga, lietošana viegla un ērta. Parocīgs aerosols ikdienas lietošanai. Vērts uzsvērt to, ka līdzeklis ir pilnīgi dabīgs, līdz ar to draudzīgs veselībai!
 
Silvija, 55 gadi 

Jūnijā man bija iespēja testēt Silvanola aerosolu pēdām Fungispray un varu teikt tikai to labāko. Ļoti efektīvs produkts, laba iedarbība jau ar pirmo reizi. Uzreiz pēc iepūšanas pazūd visi nepatīkamie aromāti, aerosols pārmāc smakas, un telpu piepilda patīkams, svaigs aromāts. Pēc smaržas jūtams, ka produkts ir dabīgs un ekoloģisks. Nelielo aerosola pudelīti var ērti nēsāt līdzi un droši likt somā. Dozators nodrošina atbilstošu daudzumu katrā lietošanas reizē. Esmu priecīga par šo iespēju un saku lielu paldies! Noteikti izmantošu šo produktu arī turpmāk un ieteikšu citiem.
 
Viktorija, 64 gadi 
Pieteikties Fungispray produkta testam man ieteica draudzene, kas produktu jau bija tikko saņēmusi un atzinusi par labu esam. Man prieks, ka paguvu laikā, jo aerosols patiešām ir labs un noderīgs. Ļoti labi neitralizē nepatīkamo smaku, nerada traipus apavos un labi smaržo, turklāt smarža ir ļoti stipra. Pamanīju, ka reizēs, kad biju lietojusi šo aerosolu no rīta, pa dienu svīšana bija ievērojami mazāka nekā citreiz. Produkts ir efektīvs, nav dārgs un patiešām ir ļoti labs.
 
Antra, 53 gadi 
Pieteicos testam, jo ikdienā svīšana ir nopietna problēma, kas man nereti rada satraukumus. Fungispray ir ļoti efektīvs, biju pat pārsteigta par to, cik ļoti! Nevainojami novērsa jebkādu smaržu, arī dienas beigās bija jūtams tikai aerosola aromāts. Samazināja svīšanu kā tādu, tādējādi nodrošinot komfortu un labu emocionālo pašsajūtu. Nav nekādu negatīvu lietu, ko varētu uzsvērt, ļoti labs produkts savā kategorijā.
 
Laila, 42 gadi 
Fungispray ir viens no produktiem, ko atzīmēju kā savu šīs nedēļas atklājumu! Ļoti efektīvs līdzeklis, kas labi palīdz novērst sviedru aromātu un samazināt svīšanu. Tāpat tas ir līdzeklis pēdu slimību profilaksei, kas arī ir ļoti svarīgi, īpaši karstā laikā. Galvenie plusi noteikti ir līdzekļa stiprā smarža un ērtais iepakojums. Lai gan žēl, ka līdzekļa nepietika ilgākam laikam, nelielā pudelīte bija ērti vedama līdzi ceļojumos un nēsājama somiņā ikdienā.

 
Ražotājs: SIA "SILVANOLS", Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija, Medicīnas ierīce.
Produktus var iegādāties visos aptieku tīklos. Vidējā cena ir 6.00 EUR
http://www.silvanols.com

 

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Dermatoloģija, veneroloģija / ādas veselība":

Nedēļas tēma

Skleroterapija – pamats veselām un skaistām kājām

Skleroterapija – pamats veselām un skaistām kājām

Dr. Mauriņa klīnikā gadā tiek veiktas 3000 vēnu operāciju un skleroterapijas procedūru. Skleroterapija ir efektīva varikozu vēnu ārstēšanas metode, kas spēj uzlabot pacienta pašsajūtu un dzīves kvalitāti kopumā.

Aktuālie piedāvājumi

"Levenhuk Baltic" palielināmie stikli un digitālās lupas profesionālai un mājas lietošanai

"Levenhuk Baltic" palielināmie stikli un digitālās lupas profesionālai un mājas lietošanai

Plašajā optisko instrumentu klāstā palielināmie stikli un lupas ieņem īpašu vietu. Tās ir domātas ne tikai cilvēkiem ar redzes traucējumiem, bet arī ir neaizstājams darba instruments daudzās profesionālajās jomās. Ar tā palīdzību darbu iespējams paveikt ar vislielāko precizitāti un iegūt maksimāli augstus rezultātus.

Zobārstniecībā izmantojamo materiālu bioloģiskā saderība, to kaitīgā ietekme uz cilvēka organismu

Zobārstniecībā izmantojamo materiālu bioloģiskā saderība, to kaitīgā ietekme uz cilvēka organismu

Latvijā pieejamie zobārstniecības materiāli, kurus izmanto zobu plombēšanā, zobu sakņu kanālu ārstēšanā un protezēšanā, lai arī ir inovatīvi, bet tomēr satur tādas ķīmiskas vielas, kas nav bioloģiski saderīgas cilvēka organismam un ilgtermiņā rada dažādus veselības traucējumus.

Video

Veselīgs uzturs menopauzes laikā: Skaidro eksperte

Veselīgs uzturs menopauzes laikā: Skaidro eksperte

Sievietes veselību menopauzē ietekmē ne tikai izmaiņas hormonālajā sistēmā, bet arī dzīvesveids un uzturs. Dietoloģe aicina sievietes mainīt sliktos paradumus un stāsta par ieteicamo uzturu menopauzes laikā, lai saglabātu dzīves kvalitāti un izvairītos no saslimšanas ar sirds asinsvadu slimībām, osteoporozes un aptaukošanās.

Produktu testi

Testa rezultāti: Gold-Vit D3 Junior mutē šķīstoši pulveri

Testa rezultāti: Gold-Vit D3 Junior mutē šķīstoši pulveri

Martā medicine.lv sadarbībā ar vitamini.lv piedāvā testēt jaunākās paaudzes D vitamīnu bērniem un pusaudžiem - Gold-Vit D3 Junior.

Dzintars FUTURE FORMULA SOS kāju balzams un balzāms kāju pēdām

Dzintars FUTURE FORMULA SOS kāju balzams un balzāms kāju pēdām

Maijā medicine.lv sadarbībā ar AS "Dzintars" piedāvā testēt divu produktu komplektu - FUTURE FORMULA SOS kāju balzamu un mīkstinošu balzāmu kāju pēdām.

Ekoell pieniņš acu kosmētikas noņemšanai "Ābelīte"

Ekoell pieniņš acu kosmētikas noņemšanai "Ābelīte"

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Ekoell piedāvā testēt pieniņu acu kosmētikas noņemšanai "Ābelīte".

Uzņēmējs runā

Zobu tehniskā laboratorija. SIA "Dentālā studija"

zobu_implanti_10

Zobu implanti ir skrūves no titāna sakausējuma, ko izmanto zaudētā zoba saknes aizvietošanai, ieskrūvējot to žokļa kaulā. Titāns tiek izmantots tāpēc, ka tas ir vienīgais biosaderīgais materiāls – organisma atgrūšanas gadījumi ir ļoti reti – kurš turklāt ir arī ļoti izturīgs.