medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12211
Nozares raksti1448
Ekspertu atbildes21477
Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē

Cilvēka laime ir vērtība, kas liek mums no rīta pamosties ar smaidu ne tikai sejā, bet arī sirdī. Laime par stāvokli, kā mēs pašas jūtamies, kā jūtas mūsu tuvie un mīļie. Atbildība par to, cik tas labi dzīvē izpildās, ir tikai un vienīgi mūsu pašu rokās.

Signālu, ko mums dod ķermenis, pareiza un savlaicīga uztveršana var palīdzēt novērst nākotnes sekas uz veselības kvalitāti. EVOLU elektronikas ražotājs ir centies aptvert tādas medicīnisko ierīču grupas, kas var palīdzēt izpildīt šo svarīgo uzdevumu ģimenē.

EVOLU preču grupā ietilpst:

  • dažādi termometri, kuri pēc lietojuma noderēs ikvienai situācijai. Noteikt ķermeņa temperatūru bez kontakta pie ķermeņa, apkārtējās vides temperatūru, digitālie termometri, kas veic ātri savu uzdevumu, mērot temperatūru padusē, kā arī termometrs bez dzīvsudraba, kuru ir svarīgi nokratīt uzreiz pēc lietošanas;
  • uzzināt savu skābekļa saturu asinīs palīdzēs kompaktais un ērti lietojamais Evolu pirksta pulsa oksimetrs. Tas aizņem maz vietas, un to ir ērti paņemt līdzi pat ceļojumā;
  • ģimenē īpaši aktuāla tēma, sākot no rudens līdz pat pavasarim, ir saistīta ar dažādām elpceļu slimībām, ko palīdzēs atrisināt plašais EVOLU nebulaizeru (inhalatoru) sortiments, kurā ietilpts plaša lietojuma inhalatori pēc savas uzbūves, izmēra un izpildījuma;
  • Evolu medicīnas preču sadaļu noslēdz asinsspiediena mērītāji INTELLIGENT, kas ir ērti to lietojumā, kā arī moderni tā izpildījumā un veiks ātru un precīzu asinsspiediena noteikšanu.

Visi EVOLU produkti sākotnēji ir aprīkoti ar visiem nepieciešamajiem aksesuāriem, lai tos pēc iegādes varētu uzreiz lietot.

EVOLU vēlas atgādināt un uzsvērt, ka primāri par savas veselības kontroli izjustās rūpes un bažas ir jākonsultē ar speciālistu. Atbildība par savu ikdienu, cik tā ir aktīva un piepildīta, ir mūsu rokās.

 

Par godu e-veikala EVOLU.LV atklāšanai izsludinām unikālu 30% atlaidi visam veikala sortimentam*.

Atlaide tiks aktivizēta, pasūtījuma noformēšanas laikā ievadot promo kodu.

Ienāciet šeit: www.evolu.lv, izvēlieties preces, ievadiet promo kodu un saņemiet atlaidi!

Promo kods: medicine.lv

Koda derīguma termiņš: 03.10.2022.16.11.2022.

*Atlaide neattiecas uz rezerves daļām.

 

Vairāk par EVOLU produktiem var iepazīties:

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Mūsdienās visus akūtus deguna blakusdobuma iekaisumus apzīmē ar terminu "akūts rinosinusīts", ko tautā vairāk atpazīst kā haimorītu, taču "haimorīts" apzīmē tikai augšžokļa dobuma iekaisumu. Par haimorīta simptomiem un ārstēšanu stāsta LOR Klīnikas otolaringologs Kristaps Dambergs.

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Oktobrī/ novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Honestum" piedāvāja testēt GLYCOMUNE IMMUNO – uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai. 

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".