medicine.lv skaitļos

Lietotāji online274
Aktīvie uzņēmumi12206
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Lūpu permanentā grima procedūras apskats : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Lūpu permanentā grima procedūras apskats

Jebkura sieviete vienmēr vēlas izskatīties ļoti labi, kopti un atsvaidzinoši. Šajā situācijā vienmēr palīdz pareizs grims, kas spēj izcelt visas nepieciešamās detaļas. Vislielāko uzmanību vienmēr piesaista lūpas, bet pat vismazākie trūkumi var manāmi izbojāt to izskatu. Lai atbrīvotos no ikdienas lūpu krāsas uzklāšanas procedūras, palīdzēs permanentais grims lūpām, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku popularitāti.

Kādu efektu var sasniegt ar permanento grimu

Permanentais lūpu grims garantē satriecošu efektu! Ja, piemēram, ieguldot daudz laika un pūļu, uzacu formu var koriģēt paša spēkiem, tad ar lūpām viss ir daudz sarežģītāk. Ar lūpu krāsu vai spīdumu ir grūti noslēpt pat nelielas kļūdas. Tāpēc piekrāsot nākas vairāk nekā vienu reizi dienā, un tas ar laiku paliek nogurdinoši.

Neskatoties uz to, ka lielākā daļa kosmētikas ražotāju apgalvo, ka viņu produkti ir ļoti noturīgi, patiesībā rezultāts diemžēl ir pretējs. Svarīgi ir piebilst, ka īpaši izturīgu lūpu krāsu izmantošana ikdienā liek izmantot spēcīgus kosmētikas noņemšanas līdzekļus. Tas savukārt kaitē maigai un jutīgai ādai. Taču tā nebūt nav vissvarīgākā problēma. Daudz svarīgāk ir tas, kādu diskomfortu jūt sieviete, kura ir neapmierināta ar savu izskatu. Šī sajūta pastāvīgi vajā, it īpaši, apmeklējot publiskas vietas, piemēram, restorānus, pludmali un dažādus citus publiskus pasākumus.

Lūpu permanentais grims nodrošina ātru un efektīvu risinājumu šai problēmai. Procedūra papildus paver jums vairākas perspektīvas:

 • palīdz piešķirt lūpām precīzu kontūru un apjomu;
 • atgriež veselīgu krāsu, kas tiek zaudēta ar vecumu;
 • neierobežo toņu izvēli krāsojumam un intensitātei;
 • slēpj redzamās nepilnības (rētas, asimetriju, blāvumu utt.).

Tā kā procedūras ietvaros ir paredzēta ievērojama krāsu toņu izvēle, tad ir iespējams iegūt gan dabisku, gan spilgtu rezultātu. Rezultātā jūs aizmirsīsiet par lūpu krāsu nākamos sešus mēnešus vai pat ilgāk.

Procedūras tehnikas

Šai procedūrai ir iespējamas vairākas metodes, ar kurām panāk dažādus rezultātus:

 • kontūru veidošana – palīdz padarīt lūpu kontūras precīzākas, bet ar nosacījumu, ka tām dabiski jau ir pareiza forma. Tiek izvēlēts tonis, kas atbilst dabiskajam. Ja ir nepieciešama globāla lūpu korekcija (piemēram, asimetrijas novēršana), tad parasti izmanto kontūras zīmēšanu ar ēnojumu;
 • akvareļtehnika – dabiskās lūpu krāsas kombinācija ar pigmentu. Šī tehnika dažkārt sniedz interesantus rezultātus. Šāda grima rezultātā lūpas izskatās maigas un dabiskas;
 • ēnošanas tehnika – tādā veidā iespējams izveidot gan neuzkrītošas ​​lūpu kontūras, gan arī izteiktākas. Ēnojums spēj maskēt izplūdušu vai zilganu lūpu apmali. Labākam koptēlam kontūra tiek piepildīta ar krāsu vai tiek radīts uzklātās lūpu krāsas efekts.

Uzmanību! Pirms plānotā salona apmeklējuma uz procedūru, lūdzu, izlasiet apstiprināto kontrindikāciju sarakstu!

Galvenā pozīcija sarakstā ir herpes klātbūtne vai uzņēmība pret šo slimību. Ja lūpas ir skāris šāds vīruss, procedūru var veikt ne agrāk kā 2 nedēļas pēc izārstēšanas. Herpes profilaksei ir jāiegādājas un jālieto atbilstošas ​​zāles, kuras vajadzētu nozīmēt ārstējošajam ārstam, jo kosmetologs nav pilnvarots veikt šādas darbības.

Procedūras gaita

Pats process neaizņem daudz laika un sastāv no vairākām darbībām.

 • Vizīte sākas ar meistara konsultāciju, pēc kuras nekavējoties sākas gatavošanās procedūrai.
 • Vizītē ir obligāti jāizrunā visi interesējošie jautājumi un vēlmes ar meistaru. Meistars savukārt ņems vērā jūsu vēlmes.
 • Nākamais solis ir skices zīmēšana, kuru meistars saskaņo ar jums, kā arī tiek izrunātas dažas nianses, piemēram, lūpu forma un krāsa, un vēlamā tehnika.
 • Tālāk tiek izvēlēts anestēzijas līdzeklis, ņemot vērā ķermeņa individuālās īpašības, un uzklāts uz lūpām.
 • Kontūra tiek iezīmēta un ar mašīnīti tā tiek apstrādāta, kā arī pie reizes tiek pārbaudīta dermas reakcija.
 • Tālāk meistars pielāgo kontūru, lai lūpu forma būtu ideāla.
 • Visbeidzot – apstrādājamajā zonā tiek uzklāts antiseptisks līdzeklis, lai neveidotos iekaisuma procesi. Pēc tam tiek uzlikts atjaunojošs līdzeklis ātrākai ādas sadzīšanai.

Parasti tieši pie pēdējā posma meistars detalizēti paskaidro par pareizu lūpu kopšanu, lai tās atgūtos pēc iespējas ātrāk. Tiek sniegtas rekomendācijas, lai uzturētu esošo efektu pēc iespējas ilgāk.

Biežāk uzdotie jautājumi

Lielākā daļa sieviešu, kuras piesakās, izjūt bailes un šaubas par šīs procedūras drošību. Lai kliedētu visas šaubas, ir apkopoti biežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem tika atbildēts maksimāli profesionāli.

Kā pareizi sagatavoties procedūrai?

Pirms procedūras jums ir jāizdara dažas lietas:

 • pirms vizītes pie permanentā grima meistara apmeklējiet savu ārstu, lai izslēgtu iespējamās kontrindikācijas. Uzziniet, vai jums ir jālieto pretvīrusu zāles;
 • noteikti noskaidrojiet gaidāmās procedūras cenu;
 • minimums 3 dienas pirms plānotās vizītes sāciet biežāk mitrināt lūpas (šim nolūkam izmanto higiēnisko lūpu krāsu, vazelīnu vai ko līdzīgu).

Cik ilgs ir atveseļošanās periods?

Lūpu sadzīšanai nepieciešamas apmēram piecas dienas. Pamazām pazūd krevele, kas izskatās pēc plēves. Kamēr krevele vēl ir uz lūpām, tām piemīt ļoti bagātīga krāsa. Pēc tās pazušanas lūpu krāsa kļūst gaišāka. Nākamais dermas atjaunošanās periods ilgst apmēram 30–60 dienas, bet tas ir atkarīgs no vecuma. Šis process ārēji nav redzams. Procedūras gala rezultātu var pilnībā saprast tikai atveseļošanās perioda beigās. Vienmēr ir iespēja veikt korekciju, tāpēc nevajag uztraukties, ja pēc pirmās reizes kaut kas līdz galam nepatīk.

Cik ilgi notiek procedūra?

Vidēji procedūra notiek ap 2–2,5 stundām kopā ar skices zīmēšanu, kas aizņem aptuveni 30 minūtes. Papildus var piebilst, ka nav ieteicams veikt procedūras ar ādu, kuras ilgst vairāk par divām stundām.

Vai pēc procedūras ir kādi ierobežojumi?

 • Jūs nevarat krāsot lūpas ar lūpu krāsu un izmantot citu dekoratīvo kosmētiku.
 • Pirmo nedēļu atsakieties apmeklēt saunu, vannu, peldbaseinu vai solāriju. Centieties ilgstoši neatrasties saulē.
 • Izvairieties no darbībām, kur var savainot lūpas.
 • Nekādā gadījumā nekasiet nost kreveli un neskrāpējiet lūpas pat tad, ja to ļoti vēlaties. Krevelei ir jānonāk nost pašai, un no tā ir atkarīgs viss gala rezultāts.

Kas būtu jādara vispirms: permanentais grims vai lūpu filleris?

Ja vēlaties vispusīgi pieiet lūpu transformācijai, tad permanentais meikaps būs pirmais. Tikai pēc tā jūs varat palielināt lūpas ar injekcijām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka lūpu permanento grimu var veikt ne ātrāk kā 2 nedēļas pēc filleru injekcijām.

Kas notiek ar lūpām, kad pigments izdalās pilnībā?

Ja neveicat korekciju, rezultāts būs redzams no 1 līdz 3 gadiem. Pēc šī laika perioda uz lūpām atgriežas dabiskais tonis bez jebkādām patoloģiskām izmaiņām. Tiesa, ja tika izmantots piesātinātāks pigments, tad lūpu āda ar laiku var kļūt bāla.

 

Kopsavilkums

Ja jums ir interese par permanento grimu un vēlaties padarīt savu izskatu izteiksmīgāku, tad “Skaistumkopšanas Studija – Melinda” ar prieku jums palīdzēs. Mēs veicam ne tikai permanento grimu, bet arī citas skaistumkopšanas procedūras, piemēram, skropstu laminēšanu un krāsošanu, uzacu krāsošanu un laminēšanu. Studijā ir draudzīgas cenas, izcila attieksme un zinošs meistars ar pieredzi.

Studijas Instagram – https://instagram.com/melinda_skaistuma_studija/

Studijas Mājaslapa – https://melinda.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".