medicine.lv skaitļos

Lietotāji online142
Aktīvie uzņēmumi12552
Nozares raksti1406
Ekspertu atbildes21477
Lūpu permanentā grima procedūras apskats : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Lūpu permanentā grima procedūras apskats

Jebkura sieviete vienmēr vēlas izskatīties ļoti labi, kopti un atsvaidzinoši. Šajā situācijā vienmēr palīdz pareizs grims, kas spēj izcelt visas nepieciešamās detaļas. Vislielāko uzmanību vienmēr piesaista lūpas, bet pat vismazākie trūkumi var manāmi izbojāt to izskatu. Lai atbrīvotos no ikdienas lūpu krāsas uzklāšanas procedūras, palīdzēs permanentais grims lūpām, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku popularitāti.

Kādu efektu var sasniegt ar permanento grimu

Permanentais lūpu grims garantē satriecošu efektu! Ja, piemēram, ieguldot daudz laika un pūļu, uzacu formu var koriģēt paša spēkiem, tad ar lūpām viss ir daudz sarežģītāk. Ar lūpu krāsu vai spīdumu ir grūti noslēpt pat nelielas kļūdas. Tāpēc piekrāsot nākas vairāk nekā vienu reizi dienā, un tas ar laiku paliek nogurdinoši.

Neskatoties uz to, ka lielākā daļa kosmētikas ražotāju apgalvo, ka viņu produkti ir ļoti noturīgi, patiesībā rezultāts diemžēl ir pretējs. Svarīgi ir piebilst, ka īpaši izturīgu lūpu krāsu izmantošana ikdienā liek izmantot spēcīgus kosmētikas noņemšanas līdzekļus. Tas savukārt kaitē maigai un jutīgai ādai. Taču tā nebūt nav vissvarīgākā problēma. Daudz svarīgāk ir tas, kādu diskomfortu jūt sieviete, kura ir neapmierināta ar savu izskatu. Šī sajūta pastāvīgi vajā, it īpaši, apmeklējot publiskas vietas, piemēram, restorānus, pludmali un dažādus citus publiskus pasākumus.

Lūpu permanentais grims nodrošina ātru un efektīvu risinājumu šai problēmai. Procedūra papildus paver jums vairākas perspektīvas:

 • palīdz piešķirt lūpām precīzu kontūru un apjomu;
 • atgriež veselīgu krāsu, kas tiek zaudēta ar vecumu;
 • neierobežo toņu izvēli krāsojumam un intensitātei;
 • slēpj redzamās nepilnības (rētas, asimetriju, blāvumu utt.).

Tā kā procedūras ietvaros ir paredzēta ievērojama krāsu toņu izvēle, tad ir iespējams iegūt gan dabisku, gan spilgtu rezultātu. Rezultātā jūs aizmirsīsiet par lūpu krāsu nākamos sešus mēnešus vai pat ilgāk.

Procedūras tehnikas

Šai procedūrai ir iespējamas vairākas metodes, ar kurām panāk dažādus rezultātus:

 • kontūru veidošana – palīdz padarīt lūpu kontūras precīzākas, bet ar nosacījumu, ka tām dabiski jau ir pareiza forma. Tiek izvēlēts tonis, kas atbilst dabiskajam. Ja ir nepieciešama globāla lūpu korekcija (piemēram, asimetrijas novēršana), tad parasti izmanto kontūras zīmēšanu ar ēnojumu;
 • akvareļtehnika – dabiskās lūpu krāsas kombinācija ar pigmentu. Šī tehnika dažkārt sniedz interesantus rezultātus. Šāda grima rezultātā lūpas izskatās maigas un dabiskas;
 • ēnošanas tehnika – tādā veidā iespējams izveidot gan neuzkrītošas ​​lūpu kontūras, gan arī izteiktākas. Ēnojums spēj maskēt izplūdušu vai zilganu lūpu apmali. Labākam koptēlam kontūra tiek piepildīta ar krāsu vai tiek radīts uzklātās lūpu krāsas efekts.

Uzmanību! Pirms plānotā salona apmeklējuma uz procedūru, lūdzu, izlasiet apstiprināto kontrindikāciju sarakstu!

Galvenā pozīcija sarakstā ir herpes klātbūtne vai uzņēmība pret šo slimību. Ja lūpas ir skāris šāds vīruss, procedūru var veikt ne agrāk kā 2 nedēļas pēc izārstēšanas. Herpes profilaksei ir jāiegādājas un jālieto atbilstošas ​​zāles, kuras vajadzētu nozīmēt ārstējošajam ārstam, jo kosmetologs nav pilnvarots veikt šādas darbības.

Procedūras gaita

Pats process neaizņem daudz laika un sastāv no vairākām darbībām.

 • Vizīte sākas ar meistara konsultāciju, pēc kuras nekavējoties sākas gatavošanās procedūrai.
 • Vizītē ir obligāti jāizrunā visi interesējošie jautājumi un vēlmes ar meistaru. Meistars savukārt ņems vērā jūsu vēlmes.
 • Nākamais solis ir skices zīmēšana, kuru meistars saskaņo ar jums, kā arī tiek izrunātas dažas nianses, piemēram, lūpu forma un krāsa, un vēlamā tehnika.
 • Tālāk tiek izvēlēts anestēzijas līdzeklis, ņemot vērā ķermeņa individuālās īpašības, un uzklāts uz lūpām.
 • Kontūra tiek iezīmēta un ar mašīnīti tā tiek apstrādāta, kā arī pie reizes tiek pārbaudīta dermas reakcija.
 • Tālāk meistars pielāgo kontūru, lai lūpu forma būtu ideāla.
 • Visbeidzot – apstrādājamajā zonā tiek uzklāts antiseptisks līdzeklis, lai neveidotos iekaisuma procesi. Pēc tam tiek uzlikts atjaunojošs līdzeklis ātrākai ādas sadzīšanai.

Parasti tieši pie pēdējā posma meistars detalizēti paskaidro par pareizu lūpu kopšanu, lai tās atgūtos pēc iespējas ātrāk. Tiek sniegtas rekomendācijas, lai uzturētu esošo efektu pēc iespējas ilgāk.

Biežāk uzdotie jautājumi

Lielākā daļa sieviešu, kuras piesakās, izjūt bailes un šaubas par šīs procedūras drošību. Lai kliedētu visas šaubas, ir apkopoti biežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem tika atbildēts maksimāli profesionāli.

Kā pareizi sagatavoties procedūrai?

Pirms procedūras jums ir jāizdara dažas lietas:

 • pirms vizītes pie permanentā grima meistara apmeklējiet savu ārstu, lai izslēgtu iespējamās kontrindikācijas. Uzziniet, vai jums ir jālieto pretvīrusu zāles;
 • noteikti noskaidrojiet gaidāmās procedūras cenu;
 • minimums 3 dienas pirms plānotās vizītes sāciet biežāk mitrināt lūpas (šim nolūkam izmanto higiēnisko lūpu krāsu, vazelīnu vai ko līdzīgu).

Cik ilgs ir atveseļošanās periods?

Lūpu sadzīšanai nepieciešamas apmēram piecas dienas. Pamazām pazūd krevele, kas izskatās pēc plēves. Kamēr krevele vēl ir uz lūpām, tām piemīt ļoti bagātīga krāsa. Pēc tās pazušanas lūpu krāsa kļūst gaišāka. Nākamais dermas atjaunošanās periods ilgst apmēram 30–60 dienas, bet tas ir atkarīgs no vecuma. Šis process ārēji nav redzams. Procedūras gala rezultātu var pilnībā saprast tikai atveseļošanās perioda beigās. Vienmēr ir iespēja veikt korekciju, tāpēc nevajag uztraukties, ja pēc pirmās reizes kaut kas līdz galam nepatīk.

Cik ilgi notiek procedūra?

Vidēji procedūra notiek ap 2–2,5 stundām kopā ar skices zīmēšanu, kas aizņem aptuveni 30 minūtes. Papildus var piebilst, ka nav ieteicams veikt procedūras ar ādu, kuras ilgst vairāk par divām stundām.

Vai pēc procedūras ir kādi ierobežojumi?

 • Jūs nevarat krāsot lūpas ar lūpu krāsu un izmantot citu dekoratīvo kosmētiku.
 • Pirmo nedēļu atsakieties apmeklēt saunu, vannu, peldbaseinu vai solāriju. Centieties ilgstoši neatrasties saulē.
 • Izvairieties no darbībām, kur var savainot lūpas.
 • Nekādā gadījumā nekasiet nost kreveli un neskrāpējiet lūpas pat tad, ja to ļoti vēlaties. Krevelei ir jānonāk nost pašai, un no tā ir atkarīgs viss gala rezultāts.

Kas būtu jādara vispirms: permanentais grims vai lūpu filleris?

Ja vēlaties vispusīgi pieiet lūpu transformācijai, tad permanentais meikaps būs pirmais. Tikai pēc tā jūs varat palielināt lūpas ar injekcijām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka lūpu permanento grimu var veikt ne ātrāk kā 2 nedēļas pēc filleru injekcijām.

Kas notiek ar lūpām, kad pigments izdalās pilnībā?

Ja neveicat korekciju, rezultāts būs redzams no 1 līdz 3 gadiem. Pēc šī laika perioda uz lūpām atgriežas dabiskais tonis bez jebkādām patoloģiskām izmaiņām. Tiesa, ja tika izmantots piesātinātāks pigments, tad lūpu āda ar laiku var kļūt bāla.

 

Kopsavilkums

Ja jums ir interese par permanento grimu un vēlaties padarīt savu izskatu izteiksmīgāku, tad “Skaistumkopšanas Studija – Melinda” ar prieku jums palīdzēs. Mēs veicam ne tikai permanento grimu, bet arī citas skaistumkopšanas procedūras, piemēram, skropstu laminēšanu un krāsošanu, uzacu krāsošanu un laminēšanu. Studijā ir draudzīgas cenas, izcila attieksme un zinošs meistars ar pieredzi.

Studijas Instagram – https://instagram.com/melinda_skaistuma_studija/

Studijas Mājaslapa – https://melinda.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Pēkšņas izmaiņas svarā? Jānodod analīzes!

Pēkšņas izmaiņas svarā? Jānodod analīzes!

Svara palielināšanās vai samazināšanās bez redzama iemesla, drēbju izmēra maiņa ir signāls, ka jāpievērš uzmanība savam ķermenim un ir laiks nopietni parūpēties par sevi, nododot analīzes, kuras parādīs, kas pašlaik notiek ar organismu un vai ir kādas izmaiņas. 

Aktuālie piedāvājumi

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Vai tavs uzņēmums nesen sācis darboties, un tu prāto, kā ātri un efektīvi par to informēt savus potenciālos klientus? Varbūt tavam uzņēmumam jau kādu laiku ir sava mājaslapa vai profils sociālajos tīklos, taču tu meklē veidu, kā padarīt uzņēmumu vēl atrodamāku?

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Kādēļ drotaverīns jau daudzus gadus ir iedarbīga alternatīva līdzekļiem pret spastiskām sāpēm vēderā? 

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvāja izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt matus spēcinošo cieto šampūnu tumšiem vai gaišiem matiem un kondicionieri.

Testa rezultāti: HealthAid® Aloe Vera gel – nomierinoša un atjaunojoša alvejas želeja

Testa rezultāti: HealthAid® Aloe Vera gel – nomierinoša un atjaunojoša alvejas želeja

Maijā un jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt alvejas želeju "HealthAid® Aloe Vera gel" (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes