medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12199
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Kur saņemt ginekologa palīdzību Covid-19 ārkārtas situācijā? : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Kur saņemt ginekologa palīdzību Covid-19 ārkārtas situācijā?

Arī ārkārtas situācijas apstākļos var gadīties vajadzība pēc ārsta padoma. Labā ziņa ir tā, ka mūsdienu tehnoloģijas šobrīd ļauj sniegt nepieciešamo ārsta atbalstu arī citādākā formātā, nekā līdz šim ierasts. Piemēram, gadījumos, kuros ir iespējams pacienta situāciju izrunāt attālināti, ārsti piedāvā dažāda veida konsultācijas interneta vidē.

Arī ginekoloģijas privātpraksēs šobrīd ārsti turpina sniegt palīdzību pacientēm situācijās, kuras nevar gaidīt un kurās padoms nepieciešams tūlīt. Ginekoloģe un dzemdību speciāliste Vija Plūme abās privātpraksēs – gan Rīgā, Bruņinieku ielā 67, gan arī privātpraksē Ādažos, Gaujas ielā 13/15 – šobrīd uz konsultācijām klātienē pieņem sievietes, kas ir grūtnieces, kā arī citas pacientes, kuras piemeklējusi kāda situācija, kas nevar gaidīt.

Tas nozīmē, ka jebkuras nopietnas sūdzības, piemēram, sāpes vēderā, nepatīkami un/vai īpatnēji izdalījumi no dzimumceļiem, aizdomas par seksuāli transmisīvu saslimšanu vai aizdomas par iespējamo onkoloģiju tiks risinātas pēc iespējas tuvākajā laikā, piesakoties iepriekš vizītē mājaslapā, pa tel 26685580 vai rakstot uz e-pastu plumesprakse@gmail.com. Ārsta palīdzība un konsultācija arī šajos laikos ir pieejama.
Iespējams saņemt ginekologa konsultācijas interneta vidē (online)

Ginekoloģe Vija Plūme atklāj, ka savas pacientes konsultē tiešsaistē internetā jau vairākus gadus, un šis sadarbības veids tiek turpināts arī šobrīd. Video konsultācijas interneta vidē palīdz ietaupīt klientu laika un finanšu resursus, pārvarēt attālumus un pat valstu robežas. Dažkārt, lai atrisinātu situāciju, ir nepieciešama "vērīga" un "dzirdīga" saruna ar ārstu, ko var veikt attālināti. Šo videokonsultāciju laikā klients kopā ar ārstu izvēlas turpmāko taktiku, izvērtē, ko var atrisināt attālināti un cik drīz būs nepieciešams speciālistu apmeklēt klātienē.

Dr. Plūme šajā laikā aicina pacientes neatlikt rūpes par savu veselību, bet sazināties ar klīniku, lai izvēlētos labāko risinājumu esošai veselības situācijai. Sarunas laikā tiks izvērtēts, vai nepieciešama tikšanās klātienē vai arī nozīmēts laiks online konsultācijai.

Dr. Plūmes pieņemšanas parasti iekļaujas paredzētajā laikā. Katra kliente nāk sev nozīmētajā laikā, tādēļ uzgaidāmajā telpā varbūt vien uz mirkli sastapsiet iepriekšējo vai nākamo apmeklētāju. Drūzmēšanās pie ārsta durvīm nenotiek, kas, iespējams, sniedz zināmu drošības sajūtu šajā "jaunajā laikmetā".

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".