medicine.lv skaitļos

Lietotāji online101
Aktīvie uzņēmumi12615
Nozares raksti4797
Ekspertu atbildes20696
Kur saņemt ginekologa palīdzību Covid-19 ārkārtas situācijā? : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Kur saņemt ginekologa palīdzību Covid-19 ārkārtas situācijā?

vija_plume

Arī ārkārtas situācijas apstākļos var gadīties vajadzība pēc ārsta padoma. Labā ziņa ir tā, ka mūsdienu tehnoloģijas šobrīd ļauj sniegt nepieciešamo ārsta atbalstu arī citādākā formātā, nekā līdz šim ierasts. Piemēram, gadījumos, kuros ir iespējams pacienta situāciju izrunāt attālināti, ārsti piedāvā dažāda veida konsultācijas interneta vidē.

Arī ginekoloģijas privātpraksēs šobrīd ārsti turpina sniegt palīdzību pacientēm situācijās, kuras nevar gaidīt un kurās padoms nepieciešams tūlīt. Ginekoloģe un dzemdību speciāliste Vija Plūme abās privātpraksēs – gan Rīgā, Bruņinieku ielā 67, gan arī privātpraksē Ādažos, Gaujas ielā 13/15 – šobrīd uz konsultācijām klātienē pieņem sievietes, kas ir grūtnieces, kā arī citas pacientes, kuras piemeklējusi kāda situācija, kas nevar gaidīt.

Tas nozīmē, ka jebkuras nopietnas sūdzības, piemēram, sāpes vēderā, nepatīkami un/vai īpatnēji izdalījumi no dzimumceļiem, aizdomas par seksuāli transmisīvu saslimšanu vai aizdomas par iespējamo onkoloģiju tiks risinātas pēc iespējas tuvākajā laikā, piesakoties iepriekš vizītē mājaslapā, pa tel 26685580 vai rakstot uz e-pastu plumesprakse@gmail.com. Ārsta palīdzība un konsultācija arī šajos laikos ir pieejama.
Iespējams saņemt ginekologa konsultācijas interneta vidē (online)

Ginekoloģe Vija Plūme atklāj, ka savas pacientes konsultē tiešsaistē internetā jau vairākus gadus, un šis sadarbības veids tiek turpināts arī šobrīd. Video konsultācijas interneta vidē palīdz ietaupīt klientu laika un finanšu resursus, pārvarēt attālumus un pat valstu robežas. Dažkārt, lai atrisinātu situāciju, ir nepieciešama "vērīga" un "dzirdīga" saruna ar ārstu, ko var veikt attālināti. Šo videokonsultāciju laikā klients kopā ar ārstu izvēlas turpmāko taktiku, izvērtē, ko var atrisināt attālināti un cik drīz būs nepieciešams speciālistu apmeklēt klātienē.

Dr. Plūme šajā laikā aicina pacientes neatlikt rūpes par savu veselību, bet sazināties ar klīniku, lai izvēlētos labāko risinājumu esošai veselības situācijai. Sarunas laikā tiks izvērtēts, vai nepieciešama tikšanās klātienē vai arī nozīmēts laiks online konsultācijai.

Dr. Plūmes pieņemšanas parasti iekļaujas paredzētajā laikā. Katra kliente nāk sev nozīmētajā laikā, tādēļ uzgaidāmajā telpā varbūt vien uz mirkli sastapsiet iepriekšējo vai nākamo apmeklētāju. Drūzmēšanās pie ārsta durvīm nenotiek, kas, iespējams, sniedz zināmu drošības sajūtu šajā "jaunajā laikmetā".

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Asarošana. Vai tā ir ārstējama?

Asarošana. Vai tā ir ārstējama?

Viena no sūdzībām, ar ko pacienti vēršas pie oftalmologa, ir asarošana. Par diagnozi, simptomiem un ārstēšanas paņēmieniem stāsta otorinolaringoloģe Jekaterina Kondratiško.

Aktuālie piedāvājumi

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Mūsdienās ir veikti pētījumi un eksperimenti, kuri apliecina, ka medicīnisko dēļu terapija palīdz uzlabot vispārējo veselību un ādas stāvokli. 

Veselība pandēmijas laikā

Veselība pandēmijas laikā

Uzņēmums "MedProf" nepārtraukti attīstās un seko līdzi valstī noteiktajiem ierobežojumiem, lai turpinātu sniegt pakalpojumus drošā veidā. Šajā rakstā lasiet par būtiskākajiem izaicinājumiem, ar kuriem uzņēmums ir saskāries pēdējā gada laikā, un kā tas ir pielāgojies, lai būtu draudzīgs klientiem un konkurētspējīgs. 

Video

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)

Aicinājums reto slimību pacientiem un viņu tuviniekiem "Kopā vieglāk! Pievienojies! Nenoslēdzies!" (VIDEO)<b></b>

Dr. med. Viktorija Ķēniņa, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Reto slimību koordinācijas centra atbalsta vienības vadītāja aicina ikvienu reto slimību pacientu: "Tavs dzīvesstāsts, kā tu pārvari grūtības, pieredze, sadzīvojot ar reto slimību, kādu citu pacientu var iedvesmot. Ja jūti, ka nevēlies palikt viens un gribi satikt citus, kuriem ir līdzīgi dzīves izaicinājumi, tad pievienojies kādai biedrībai..."

Produktu testi

Testa rezultāti: H Drop Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Testa rezultāti: H Drop Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Martā medicine.lv sadarbībā ar "H Drop Latvia" piedāvāja testēt kaņepju eļļu miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram.

Hair-Vit® uztura bagātinātājs stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem

Hair-Vit® uztura bagātinātājs stipriem, bieziem un spīdīgiem matiem

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt uztura bagātinātāju veselīgiem matiem.

Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Martā medicine.lv sadarbībā ar "H Drop Latvia" piedāvā testēt kaņepju eļļu miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram.

Uzņēmējs runā

Dabiskā skaistuma uzplaukums

pexels_dew

Mūsdienās ir veikti pētījumi un eksperimenti, kuri apliecina, ka medicīnisko dēļu terapija palīdz uzlabot vispārējo veselību un ādas stāvokli.