medicine.lv skaitļos

Lietotāji online150
Aktīvie uzņēmumi12428
Nozares raksti4337
Ekspertu atbildes20363
Kā dažādi matraču veidi ietekmē bērna miegu : medicine.lv - Latvijas veselības portāls

Kā dažādi matraču veidi ietekmē bērna miegu

gultas_un_matra_i___erti.lv

Katram no mums periodiski ir jāizdara izvēle – kur pirkt matraci un kāds mums katram ir nepieciešams. Vispārzināms fakts, ka katram cilvēkam matrača izvēle ir ļoti individuāla, tā teikt – cik gulētāju, tik matraču. Īpaši svarīga matrača izvēle ir bērniem, jo bērnu matracis ir vieta, kur mazi bērni pavada līdz 16 stundām dienā, kamēr vecāki bērni – līdz desmit stundām dienā. 

Matraču veikals erti.lv vēlas jūs iepazīstināt ar dažādu bērnu matraču veidu priekšrocībām un trūkumiem, lai varat veiksmīgāk izdarīt izvēli par labu kādam konkrētam matracim. Ar visiem erti.lv piedāvātajiem matračiem internetā varat iepazīties erti.lv, kā arī iegriezties gultas matraču veikalā Rīgā, Maskavas ielā 180. Erti.lv – labākie matrači, labākās matraču atlaides.  

Putu matrači var būt dažādi – gan 100% ar putām, gan dažādās kombinācijās ar citiem matračos izmantotajiem materiāliem. Putu matracis ir bez atsperēm, tāpēc tas ir vieglāk pārvietojams. Bērniem, kuriem ir trausls miegs, putu matracis var būt ļoti laba izvēle. Šāda tipa matracis ir ērts un nodrošina visas mugurkaulam nepieciešamās atbalsta īpašības komfortablam miegam un maksimālam mugurkaula atslābumam. 

Atsperu matracis ir cietāks, un tā struktūra ir noturīgāka nekā putu matračiem. Bērnu matrača izturība ir ļoti būtiska, jo bērns uz matrača ne tikai guļ, bet arī spēlējas, lēkā un nodarbojas ar citām rotaļām. Tāpēc būtiska ir atsperu matrača ilgtermiņa noturība. Būtiska atsperu matrača priekšrocība ir paaugstinātā gaisa cirkulācija. Tā būs laba priekšrocība bērniem, kuriem miegā bieži ir karsti. Šī veida matracis labi elpo, salīdzinot ar bezatsperu matračiem, kuru pildījums ir daudz blīvāks. 

Hibrīda bērnu matrači apvieno labāko no abiem iepriekš minētajiem matraču veidiem. Kvalitatīvs hibrīda tipa matracis nodrošinās atsperu matrača ilgtermiņa kvalitāti ar putu matrača komforta līmeni. Visizplatītākā hibrīda matrača struktūra ir atsperes matrača iekšpusē ar putu slāni virs un zem atsperēm. Bērna preferences laika gaitā mainās, tāpēc laba izvēle ir nopirkt hibrīda matraci, kura vienā pusē ir putu matrača slānis, bet otrā pusē, piemēram, lateksa slānis. 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība! Pieskaroties pēdām, notiek iedarbība uz refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem, un, lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. 

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Disinfeq komanda piedāvā modernus augstas kvalitātes sejas vairogus, drošības barjeras un jau drīzumā prezentēs īpašu jaunumu – bezkontakta dezinfekcijas stendu.  

Video

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti Pēteris Apinis, Andrejs Ērglis un Roberts Fūrmanis sirsnīgi uzrunā visus Latvijas iedzīvotājus par to, ko ikvienam svarīgi atcerēties svētku brīvdienu laikā. Roberts Fūrmanis, Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents, anesteziologs, reanimatologs: "Mums priekšā ir daudz skaistu dienu, siltas, patīkamas dienas, taču es aicinu Latvijas iedzīvotājus šīs dienas nepadarīt par traģēdiju."

Produktu testi

Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu "Solepharm Pharmaceuticals" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju – Soluro® DUO ar D-mannozi urīnceļu veselībai.

"Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

"Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Lotos Pharma" piedāvā testēt dabīgu līdzekli vēdera disomforta mazināšanai "Spasmoil".

VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

VENOLUX <b>– </b>uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvā testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

Uzņēmējs runā

Podologs – tā nozīme pēdu veselības saglabāšanā

05_www__1_

Ja tavs mērķis ir studēt medicīnu, ja esi komunikabls un tevi aizrauj tehnoloģijas, kā arī nākotnē vēlies izvairīties no rutīnas darba, iespējams, profesija podologs varētu būt tev saistoša. Latvijā jau 12 gadus ir iespēja saņemt kvalitatīvu pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību un iegūt kvalifikāciju Podologs, studējot Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas divgadīgajā studiju programmā "Podoloģija".