medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12626
Nozares raksti4841
Ekspertu atbildes20734
Aptos Excellence Visage HA – revolūcija estētiskajā medicīnā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Aptos Excellence Visage HA – revolūcija estētiskajā medicīnā

pexels_women

Februāra sākumā Parīzē notika IMCAS vispasaules kongress pretnovecošanās medicīnas jomā, pulcinot vadošos speciālistus no vairākām valstīm. Šī pasākuma ietvaros uzņēmums Aptos prezentēja jaunāko metodi estētiskajā korekcijā, kuru paši izstrādātāji dēvē par revolucionāru.

Saruna ar Georgiju Sulamanidzi.
Sakiet, kā profesionālā kopiena pieņēma jūsu jauno produktu Excellence Visage HA?
Zālē valdīja ažiotāža. Ja spriež pēc tiem, kuri piedalījās prezentācijā, jaunumus pieņēma ar lielu interesi un atzinību; auditorija vairākkārt aplaudēja. Zālē taču atradās ārsti – nopietni praktiķi. Pēc prezentācijas vairāki no viņiem uzkavējās, lai uzdotu man jautājumus. Dotajā mirklī mūsu uzņēmums ir saņēmis jau vairākus iepriekšpasūtījumus jaunajiem diegiem. 

Kas tas ir par produktu? Pastāstiet, lūdzu, sīkāk!
Šie ir pilnīgi jaunu tehnoloģiju diegi, kas pilnībā uzsūcas un kuriem nav analoga. Tie ir izgatavoti no L-laktīda un Ꜫ-kaprolaktona kopolimēra ar hialuronskābes pārklājumu. Šie diegi ir izstrādāti tā, lai vienlaicīgi sniegtu liftinga un biorevitalizācijas efektu, un to sastāvā esošā hialuronskābe sniedz dziļi mitrinošu efektu. Ne velti šos diegus sauc par Excellence Visage HA! Ticiet man, tie tiešām ir pārāki un gūst virsroku, turklāt ne tikai no pacienta skatupunkta, bet arī speciālista. Pirmkārt, pacientiem šie diegi sniedz estētisku pārākumu, sniedzot vēlamās sejas vai ķermeņa kontūras, turklāt rezultāts saglabājas pietiekami ilgi, vidēji līdz pat diviem gadiem, atkarībā no pacienta dzīvesveida vai fizioloģiskajām īpatnībām. Kas attiecas uz speciālistiem – viņiem Excellence Visage HA diegi palīdz risināt pacientu problēmas jaunā līmenī, veicinot profesionālo izaugsmi un paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu ar uzlabotu "know-how" estētiskajā medicīnā.

Vai Excellence Visage HA diegi ir kļuvuši par jauno diegu tehnoloģijas standartu? Runājot kā uzņēmums, kas pirmais pasaulē piedāvāja diegu tehnoloģijas estētiskajā medicīnā, pastāstiet par iepriekšējām diegu paaudzēm un par jaunumiem. 
Pilnīgi pareizi – mūsu uzņēmums ir diegu liftinga metodes pamatlicējs estētiskajā medicīnā. Šajā jomā strādājam nu jau vairāk nekā 22 gadus un vienmēr lūkojamies pēc iespējam uzlabot mūsu metodes: samazināt procedūras traumatismu līdz minimumam, maksimāli pagarināt efekta ilgumu. Vārdu sakot, mēs tiecamies atrast maksimāli tuvu alternatīvu ķirurģiski plastiskajām operācijām. Kopumā jāsaka, ka jaunie Excellence Visage HA diegi ir mūsu pētnieciskās un praktiskās darbības rezultāts. Excellence Visage HA ir mūsu iepriekšējo tehnoloģiju tiešais pēcnācējs, bet ar būtiskām atšķirībām. Šis produkts ir apkopojis visu labāko no saviem priekštečiem un pilntiesīgi var tikt uzskatīts par jauno diegu tehnoloģiju standartu. 

Katrs diegs ir iepriekš ievadīts atraumatiskā kanulā, kas procedūras veikšanas laikā netraumē audus un maksimāli samazina hematomas vai pietūkuma iespējamību. Tas secīgi nozīmē, ka pati procedūra noris ar augstāku komforta līmeni un tās rehabilitācijas periods ir īsāks. Diegu ierobojumiem ir īpaša forma, kura veicina diegu izturību. Šo ierobojumu izvietojums vienam pret otru uzlabo diegu fiksāciju. Tādējādi tiek panākts vēlamais liftinga efekts. Turklāt jauno diegu sastāvā esošais L-laktīds stimulē kolagēna I un III tipu izstrādi, un hialuronskābe pastiprina un paātrina neokolagenēzes procesus. 

Pastāstiet sīkāk par diegu sastāvu un tā iedarbību?
Jaunie diegi ir izgatavoti no L-laktīda un Ꜫ-kaprolaktona kopolimēra ar hialuronskābes pārklājumu. Kaprolaktons ir absolūti drošs materiāls un ir labi zināms speciālistu aprindās; tas tiek izmantots diegos, lai tiktu novilcināts to biodegradācijas process, tādējādi arī paildzinot diegu liftinga efektu. Tas ir no vienas puses. No otras – mūsu izstrādāto diegu sastāvs ir tikpat unikāls, cik to forma, kuras sastāvā ir L-pienskābe; tā veicina kolagēna šūnu izstrādes dabiskos procesus, kas padara ādu elastīgu un vizuāli pievilcīgu. 1,5–2 mēnešus pēc procedūras diegi sāk aktīvi izšķīt; to sadalīšanās procesa laikā L-pienskābe uzsūcas šūnās. Citiem vārdiem sakot, ādai tiek sniegta nepārtraukta mezoterapija – katru dienu divu gadu garumā! Taču arī ar šo mums šķita par maz, un lūkojām atrast veidu, kā paātrināt un pastiprināt kolagēna un elastīna izstrādes procesus. Pēc ilga izstrādes procesa mēs atradām risinājumu – pievienot diegu sastāvam hialuronskābi.

Jūsu uzņēmums ir pazīstams ar to, ka piedāvājat ne tikai diegus, bet visu kompleksu tā pilnībā: risinājumus pacientu problēmām, optimālo diegu skaitu iepakojumā katras procedūras veikšanai, pašus diegus un – kas ir pats galvenais – efektīvu metodiku diegu ievadīšanai.

Pastāstiet, kā tas notiek? 
Jā, mēs nevēlamies sarežģīt speciālistiem dzīvi, tāpēc strādājam pie tā, lai spētu piedāvāt maksimāli ērtas un efektīvas metodes un instrumentus ārstu praktiskajam lietojumam. Pirmkārt, katrā iepakojumā ir konkrētajai zonai nepieciešamais minimālais diegu skaits korektīvās procedūras veikšanai. Otrkārt, mēs esam izstrādājuši speciālas metodes liftingam un sejas un ķermeņa audu nostiprināšanai, vienlaicīgi ņemot vērā anatomiju, bīstamo zonu novietojumu, muskuļu kustību. Ārsti, kuri izmanto mūsu metodikas, vienmēr vispirms iziet īpašus apmācības kursus. Šo apmācību ietvaros mēs izskaidrojam diegu tehnoloģijas darbības principus, izskaidrojam anatomiju, apmācām par produktu un metodēm, kā arī veicam praktisko apmācību, kuras laikā ārstiem ir iespēja lietot apgūto metodiku praksē. Šādi katrai problēmai un katras zonas korekcijai, neatkarīgi no pacienta vecuma vai dzimuma, ir jau gatavs risinājums – gan produkts, gan lietojamā metode. 

Kā jaunie diegi tiek ievadīti audos? 
Pavisam vienkārši! Speciālists uz pacienta ādas veic tikai vienu punkciju, caur kuru tiek ievadīta kanula ar diegu. Nekādu rētu vai tūskas – pacienti var atgriezties ikdienas solī uzreiz pēc iziešanas no ārsta kabineta. 

Vai tiešām ir iespējams veikt estētisku korekciju, kurai nav nepieciešams rehabilitācijas periods?
Ja runājam par Aptos Excellence Visage HA, tad ādas virsmas minimālā traumēšana un diegu vienkāršā ievadīšana patiesi ļauj izvairīties no pamanāmas tūskas veidošanās. Starp citu, šo priekšrocību dēļ procedūru iespējams veikt pat vasarā. Rehabilitācijas periods, protams, ir nepieciešams, bet tas ir īss un bez nepieciešamības pēc sociālas izolācijas. Runājot par sajūtām, pirmajā reizē, protams, var būt zināms diskomforts ar mīmiskām kustībām, košļājot, arī neliela sejas asimetrija vai ādas nelīdzenums. Taču šīs pazīmes pāriet pēc 7–14 dienām. Turklāt šīs pazīmes ir tikai sajūtu līmenī – ārēji tās nevar pamanīt. Jums apkārtējie pamanīs tikai to, ka ir notikušas pozitīvas pārmaiņas, taču neviens nespēs pamanīt procedūras pēdas uz sejas vai ķermeņa. Turklāt jāpiebilst, ka galīgais procedūras efekts būs pilnībā pamanāms pēc dažiem mēnešiem un noturēsies ilgstoši.

Kurai vecuma grupai šis produkts ir paredzēts? 
Principā Excellence Visage HA diegi ir piemēroti ļoti plašai auditorijai: jaunām meitenēm un sievietēm vidēji 30–55 gadu vecumā. Taču vecums nav noteicošais faktors, ir jāvadās pēc indikācijām. Ir sejas, kurām arī 60 gadu vecumā diegi būs piemēroti, un var būt sejas, kurām diegi ir nepieciešami jau 25 gadu vecumā. 

Vai Excellence Visage HA diegi ir piemēroti arī vīriešiem?
Noteikti. Atšķirībā no sievietēm, vīrieši nav gatavi ilgi gaidīt rezultātus un dod priekšroku tādām procedūrām, kuras maksimāli ātri sniedz maksimāli pamanāmu efektu. 

Kādas ir indikācijas jūsu produkta lietošanai?
Pirmkārt, tās ir pirmās pazīmes, kas ir saistītas ar vecuma pārmaiņām. Mani pacienti ļoti bieži izsaka neapmierinātību ar savu ārējo izskatu kā "seja ir izplūdusi, slābana". Tas nozīmē, ka āda ir manāmi zaudējusi elastību, mutes kaktiņos ir parādījušās grumbas, uzacu ārējās malas ir nolaidušās, zods ir kļuvis smagnējs. 

Vai arī jaunas sievietes saskaras ar šādām problēmām?
Parasti ne. Biežāk viņas aizdomājas par to, kā saglabāt savu jaunības izskatu. Respektīvi, runa ir drīzāk par preventīviem pasākumiem. Lieta tāda, ka mūsu metodes ļauj veikt audu revitalizāciju zemādas līmenī – tur, kur nepiekļūst neviens kosmētisks līdzeklis, lai vai kādas maģiskas īpašības tam netiktu piedēvētas. Tā ir profilakse pret izmaiņām, kuras izraisa ar vecumu saistītas izmaiņas, ļaujot ilgāk saglabāt ādas tvirtumu un jaunību.

Vai ir nepieciešams kā sevišķi sagatavoties procedūrai ar Excellence Visage HA?
Ja nav pretindikāciju, kuras ir aprakstītas metodiskajos norādījumos, tad korekciju ir iespējams veikt bez iepriekšējas sagatavošanās konsultācijas veikšanas dienā. Protams, noteiktos gadījumos, kad ir nepieciešama kombinēta pieeja, pacientam tiek iepriekš veiktas tādas procedūras kā sejas tīrīšana, plazmoliftings, botulīna vai mezoterapija, ādas revitalizācija ar dažādiem preparātiem un tamlīdzīgi.

Vai Jūsu pieminēto procedūru veikšana pastiprina Excellence Visage HA efektivitāti?
Jā, šīs procedūras var uzlabot efektivitāti. Šo diegu unikālā īpašība ir tāda, ka, no vienas puses, tie ir pašpietiekami, jo sniedz liftinga un audu biorevitalizācijas efektu, taču, no otras puses, tie lieliski sader ar citām procedūrām, sniedzot iespaidīgus rezultātus. Secīgi, šie diegi ir universāli, kas padara tos par neaizvietojamu instrumentu ārsta arsenālā cīņā par pacienta jaunību. 

Pastāstiet sīkāk, kādas vēl kosmētiskās procedūras, kombinācijā ar Excellence Visage HA metodēm, sniedz labu efektu?
Visas metodes, kuras ir izstrādājis uzņēmums Aptos, lieliski sader ar praktiski jebkuru kosmetoloģisko procedūru – sākot ar botulīntoksīna injekcijām līdz dažādiem filleriem. Ja nepieciešami konkrēti piemēri, varu minēt, teiksim, botulīnterapiju, kas palīdz izlīdzināt mīmikas grumbas. Turklāt tā aptur muskuļu darbību, kas dod diegiem laiku labāk nostiprināties mīkstajos audos. Botulīnterapija tiek veikta dažas dienas pirms diegu ievadīšanas.

Ar Excellence Visage HA metodēm labi sader arī sejas pīlingi. Pīlingu var veikt uzreiz pēc diegu nostiepšanas – tas veicinās ādas papildus retrakciju un palīdzēs ātri izlīdzināt virspusējās grumbas. Tāpat jāpiemin arī kontūrplastika – tā palīdz novērst sejas mīksto audu atrofiju, aizpildīt dziļās grumbas un ādas nelīdzenumus. Vienīgi šo procedūru var veikt ne agrāk kā pēc divām nedēļām pēc diegu nostiepšanas.

Kādas procedūras palīdz paātrināt rehabilitāciju pēc diegu korektīvo metožu lietojuma?
Es saviem pacientiem parasti iesaku veikt 5–7 mikrostrāvas terapijas procedūras, kā arī injekcijas, kas novērš vai samazina tūsku. 
Arī fizioterapija var veicināt rehabilitācijas procesu. Izslēgtas ir tikai mehāniskās procedūras, t.i., masāža, vakuumterapija un tamlīdzīgas procedūras.

Kas tieši pamudināja jauna Excellence Visage HA produkta izstrādi? Galu galā uzņēmums Aptos arī iepriekš radījis efektīvus produktus estētiskās korekcijas vajadzībām.
Teiksim tā, es vienmēr esmu uzskatījis, ka diegu tehnoloģijām atjaunojošo procedūru sfērā ir liela nākotne, un tieši šie diegi var kļūt par zelta vidusceļu starp kosmetoloģiju un plastisko ķirurģiju. Apvienot galvenās vērtības un līdz minimumam samazināt šo divu estētiskās medicīnas virzienu nepilnības – tieši pēc tā mēs tiecamies, strādājot pie jaunajām metodēm un Aptos produktiem. Pieļauju, ka mums ir izdevies sasniegt mūsu mērķi: Excellence Visage HA ir tikpat minimāli traumatiska kā kosmetoloģijas injekcijas procedūras, taču sniedz acīmredzamu un ilgstošu liftinga rezultātu. Tomēr perfekcionisms nepazīst robežas, tāpēc arī turpmāk strādāsim pie diegu tehnoloģiju pilnveidošanas. Estētiskās Medicīnas Centrs "Nofrete"
E. Melngaiļa 5, Rīga, LV-1010
Tālr. 67812778, 26827243

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Sieviešu veselība darbā

Sieviešu veselība darbā

Pētot darba vides riska faktorus un to ietekmi uz veselību, ne vienmēr tiek ņemta vērā dzimumu atšķirība. Daudzas sieviešu veselības problēmas darbā nav pietiekami apzinātas un pētītas. Tomēr mūsdienās ir jādomā par sieviešu veselības stāvokļa īpatnībām un to saistību ar darba vides riska faktoriem.

Aktuālie piedāvājumi

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical – revolucionārs elpošanas aizsardzības aprīkojums

Tiki medical ir viens no vismodernākajiem aizsargājošiem respiratoriem, kas ražots Zviedrijā, un to izmantotu izaicinošos apstākļos, kuros ir nepieciešama aizsardzība pret gaisā esošām daļiņām un baktērijām. Tiki medical īpaši paredzēta medicīniskai lietošanai, tāpēc tā ir piemērota izmantošanai veselības aprūpes un neatliekamās palīdzības dienestos. 

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Dabiskā skaistuma uzplaukums

Mūsdienās ir veikti pētījumi un eksperimenti, kuri apliecina, ka medicīnisko dēļu terapija palīdz uzlabot vispārējo veselību un ādas stāvokli. 

Video

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Pavasara nogurums vai tomēr iemesls vizītei pie ārsta? (VIDEO)

Bērnu slimnīcas speciālisti ar īpašu video aicina pievērst uzmanību hroniskai miegainībai. Mūsdienām raksturīgajā dzīves ritmā miegainība kļuvusi par bieži sastopamu problēmu, tādēļ nereti tiek uzskatīta par normālu vai parastu parādību. Visbiežākie miegainības cēloņi ir nepietiekams vai nekvalitatīvs miegs, bet daļai cilvēku nepieciešamība pēc miega ir palielināta slimības dēļ.

Produktu testi

"Spirulina" – bagātīgs uzturvielu un vitamīnu avots

"Spirulina" – bagātīgs uzturvielu un vitamīnu avots

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt "Spirulina" 500 mg – uztura bagātinātāju ar bagātīgu uzturvielu un vitamīnu daudzumu.

NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

NEO just B COMPLEX SPRAY – nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu NEO piedāvā testēt NEO just B COMPLEX SPRAY nervu sistēmai, noguruma mazināšanai un ādas veselībai.

Testa rezultāti: H Drop Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Testa rezultāti: H Drop Kaņepju (CBD) eļļa H Drop miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram

Martā medicine.lv sadarbībā ar "H Drop Latvia" piedāvāja testēt kaņepju eļļu miega ritma un emocionālā stāvokļa līdzsvaram.

Uzņēmējs runā

Elpošanas terapija ar ReOxy 

reoxy

REOXY® ir jauna elpošanas terapijas medicīniska ierīce. Ar šīs ierīces palīdzību pacients saņem individuāli dozētu gāzu maisījumu ar samazinātu skābekļa daudzumu (hipoksiju).

Sieviešu veselība darbā

pexels_anna_shvets_5231220

Pētot darba vides riska faktorus un to ietekmi uz veselību, ne vienmēr tiek ņemta vērā dzimumu atšķirība. Daudzas sieviešu veselības problēmas darbā nav pietiekami apzinātas un pētītas. Tomēr mūsdienās ir jādomā par sieviešu veselības stāvokļa īpatnībām un to saistību ar darba vides riska faktoriem.