medicine.lv skaitļos

Lietotāji online255
Aktīvie uzņēmumi12797
Nozares raksti1633
Ekspertu atbildes21477
13 padomi pareizai medikamentu lietošanai: Biežākās kļūdas, un padomi, kā no tām izvairīties : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

13 padomi pareizai medikamentu lietošanai: Biežākās kļūdas, un padomi, kā no tām izvairīties

Ārsts izraksta vai iesaka zāles, taču ar to jau ārstēšana tikai sākas. Lai sasniegtu gaidīto terapeitisko efektu, zāles ir pareizi jālieto. Izrādās, ka tas vienmēr nemaz nav tik vienkārši.

“Visai bieži par savu informētību pārliecinātais klients pie aptiekas letes, atgriezies mājās, kļūst par apjukušu pacientu,” stāsta “Mēness aptiekas” farmaceite un aptiekas vadītāja Linda Fevraļeva. “Iespējams, ārsta kabinetā steigā un uztraukumā nemaz tik labi nav izpratis, kā tad īsti zāles lietojamas. Šo informatīvo robu vienmēr var novērst aptiekā. Taču dažkārt arī aptiekā noskaidrotais nepaliek prātā. Ja vien pacients neatgriežas un neprecizē, kā pareizi lietot zāles, viņa līdzestību jeb iesaisti sekmīgā ārstēšanas procesā ir apdraudēta.”

Farmaceite uzsver, ka tikai retos gadījumos, lielākoties hronisko pacientu aprūpē, zāļu iegāde sokas raiti un farmaceita palīdzība nav tik vajadzīga, jo medikamentu lietošanā jau ir gadiem ilga pieredze. Taču tiem, kam zāles nepieciešamas akūtas situācijas risināšanai vai arī slimība ir nesen diagnosticēta, iztikt bez farmaceita konsultācijas ir gandrīz neiespējami.

Farmacceite nosauc biežākās medikamentu lietošanas kļūdas un iesaka, kā no tām izvairīties, piebilstot, ka pat tad, ja pacients ir labi sagatavojies un zina šos riskus, vairumā gadījumu atbildes izdomāt pašam īsti nebūs iespējams, tādēļ kontroles saruna ar farmaceitu ir būtiska un garantē labākus ārsta noteiktās terapijas rezultātus.

Ne vienmēr lētāk ir arī ekonomiskāk

Banner 280x280

Šobrīd kompensējamajām recepšu zālēm aptiekā tiek piedāvāta zemākā cena, ja vien ārsts nav izrakstījis konkrētu medikamentu. Un kā ar bezrecepšu zālēm un uztura bagātinātājiem? Noteikti aprunājies ar savu farmaceitu par labāko, piemērotāko un nevis lētāko preparātu! Iespējams, lētākās zāles būs ar mazāku aktīvās vielas devu un tās būs jālieto vairākas reizes dienā, bet ekonomiski izdevīgāks ir reizi dienā lietojams medikaments, kas satur aktīvo vielu nepieciešamajā koncentrācijā. Arī zāļu forma var ietekmēt cenu un var izrādīties, ka lētākā (piemēram, šķīduma formā) tev ir tik neērta vai nepiemērota (piemēram, grūti dozējama), ka racionālāk būtu lietot nedaudz dārgākas, taču lietošanā parocīgākas zāles. 

Ievēro norādījumus un veido stingru režīmu

Puse no zālēm, kas izrakstītas, piemēram, augsta asinsspiediena, 2. tipa cukura diabēta un citu hronisku slimību ārstēšanai, netiek lietotas saskaņā ar ārstu norādījumiem, par to liecina visai pārliecinoši dati. Farmaceites ieteikums: “Izveido visu savu recepšu un bezrecepšu medikamentu sarakstu un lieto tos katru dienu vienā un tajā pašā laikā, cik vien precīzi iespējams. Ja neizdodas izveidot ieradumu, izmanto tablešu kastīti ar nedēļas dienām un novieto to uz virtuves galda vai citur, kur tā vienmēr būs pamanāma. Var lejupielādēt atgādinājuma lietotni savā viedtālrunī. Ja tomēr grūti tikt galā ar šādu pašdisciplīnu, lūdz padomu farmaceitam.”

Nepārspīlē ar pretsāpju līdzekļiem

Literatūrā ir pieejami dati, ka katrs piektais cilvēks pārsniedz nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu, piemēram, ibuprofēna vai naproksēna, ieteicamo devu. Gandrīz 25% cilvēku vienlaikus lieto divus vai vairākus nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus. Tas var bojāt aknas vai nieres, vai izraisīt asiņošanu. “Ir svarīgi ievērot norādītas devas. Bērniem devu nosaka pēc svara, nevis vecuma. Ja ir hroniskas galvassāpes vai migrēnas tipa galvassāpes, būtu jāpievērš uzmanību, cik dienas mēnesī tiek lietoti pretsāpju medikamenti. Atkarībā no pretsāpju medikamenta sastāva, to nebūtu ieteicams lietot vairāk nekā 10 (kombinētie pretsāpju medikamenti) līdz 15 (pretsāpju monopreparāti, piemēram, paracetamols, ibuprofēns, naproksēns) dienas mēnesī. Ja pieļaujamo lietošanas ilgumu pārsniedz, var rasties medikamentu atkarīgas galvassāpes. Tās biežāk attīstās migrēnas pacientiem. Raksturīgākās pazīmes ir nestipras, bet pastāvīgas galvassāpes starp migrēnas lēkmēm. Novēro arī pret migrēnas medikamentu efektivitātes samazināšanos, migrēnas lēkmes var kļūt biežākas un spēcīgākas. Šādā gadījumā būtu svarīgi ārstu informēt arī par bezrecepšu medikamentiem un to lietošanas biežumu,” skaidro farmaceite.

Tablešu dalīšana

Nekad nedali, ja vien to nav ieteicis ārsts vai farmaceits! Dažas tabletes jālieto veselas, jo speciālais apvalks nodrošina to pareizu uzsūkšanos organismā. Apvalks ir veidots vairāku mērķu dēļ, piemēram, lai pasargātu kuņģa gļotādu vai tādēļ, ka zāles ietver divus medikamentus. “Ja tabletes ir jādala, dari to tieši pirms lietošanas, lai vide (karstums, mitrums) neietekmētu zāļu kvalitāti. Ja nepieciešams dalīt, izmanto tablešu griezēju, kas pieejams aptiekās, vai jautā farmaceitam par tabletēm ar dalījuma līniju.”

Pievērs uzmanību garastāvokļa izmaiņām

Medikamentiem, tostarp kontracepcijas tabletēm, asinsspiediena un grēmas mazinošām zālēm, ir iespējamas blakusparādības. Tajā skaitā – depresija vai suicidālas domas. Ja, uzsākot lietot zāles, novēro šādus simptomus vai jūties nomākts ilgāk par pāris nedēļām, jautā savam ārstam, vai pie vainas varētu būt kāds no lietotajiem medikamentiem. Pastāv iespēja samazināt devas vai mēģināt citas zāles.

Pārskati lietojamo medikamentu klāstu

Ja gadiem ilgi lieto recepšu vai bezrecepšu medikamentus, vai arī uztura bagātinātājus, regulāri (piemēram, reizi gadā) pārskati tās kopā ar savu ārstu vai farmaceitu. Varbūt dažas no zālēm vairs nav nepieciešamas vai organisms tām ir pielāgojies un vairs nereaģē tik labi kā iepriekš. Tas jo īpaši attiecas uz vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri lieto vairākus medikamentus jeb tā saucamajiem polimorbīdajiem pacientiem.

Salāgo zāles ar pārtikas produktiem un ēdienreizēm

Tam, ko un kad ēdam, ir saistība ar medikamentu lietošanu – arī tas jāņem vērā, veidojot zāļu uzņemšanas rutīnu. Dažas zāles iedarbojas labāk vai ātrāk tukšā dūšā, savukārt citas vislabāk lietot ēšanas laikā. Daži pārtikas produkti un zāles var radīt nelabvēlīgas vai pat bīstamas kombinācijas, piemēram, piena produkti kombinācijā ar dažām antibiotikām, noteiktas holesterīna līmeni pazeminošas zāles ar greipfrūtu sulu, kā arī zaļie lapu dārzeņi un citi ar K vitamīnu bagāti pārtikas produkti kombinācijā ar asins šķidrinātāju varfarīnu. Ja tev zāles ir vai būs jālieto regulāri, noteikti jautā padomu savam farmaceitam un izrunājiet visas ar zāļu lietošanu saistītās nianses.

Medikamenti un alkohols

Ikvienam ir zināms, ka nedrīkst lietot apreibinošas vielas un vadīt automašīnu, taču iespējams, nav zināms, ka noteiktu medikamentu lietošana kopā ar alkoholu arī nav pieļaujama. Miegazāles, zāles pret saaukstēšanos un citi preparāti, kas izraisa miegainību, var padarīt vēl miegaināku, ja tos lieto kopā ar alkoholiskajiem dzērieniem. Alkohols var mijiedarboties ar dažām zāļu sastāvdaļām un nelabvēlīgi ietekmēt aknu veselību. Vienmēr konsultējies ar savu ārstu vai farmaceitu par drošu medikamentu lietošanu!

Pareiza zāļu uzglabāšana

Siltums un mitrums liek saskābt ne tikai pienam un uzmesties pelējumam aizvakardienas putrai, bet arī bojā medikamentus. Tas nozīmē, ka iedarbības efektivitāte zūd. Lielāko daļu zāļu vislabāk uzglabāt vēsā, sausā vietā. Insulīns un dažas citas zāles ir jāglabā ledusskapī. Medikamenti, jāsargā no tiešajiem saules stariem. Jāpatur prātā, ka medikamenti jāuzglabā tā, lai tie nav sasniedzami bērniem.

Nelieto zāles “uz savu galvu”

“Zāles ir jālieto tik ilgi un tieši tā, kā noteicis ārsts pat, ja jūties labāk pirms noteiktās devas izbeigšanās. Taču vairāk nekā puse cilvēku, kam jālieto zāles, to neievēro. Ja tev ir grūtības ievērot zāļu lietošanas shēmu, konsultējies ar savu ārstu vai farmaceitu, kā šīs grūtības pārvarēt. Ja zāles ir pārāk dārgas vai rada blakusparādības, var meklēt alternatīvu, kas ir lētāka vai mazāk apgrūtinoša. Pašrocīgi pārtraukt zāļu lietošanu pirmajā brīdī šķiet vieglākais solis, taču pēcāk tas var smagi atmaksāties, pasliktinot veselību,” atgādina farmaceite

Medikamenti, kam beidzies derīguma termiņš

Pētījumi liecina, ka lielākā daļa medikamentu saglabā līdz 80% no sākotnējās paredzamās efektivitātes pat gadu vai divus pēc derīguma termiņa beigām. Tomēr, ja derīguma termiņš ir beidzies, medikamentus lietot var būt riskanti. Tāpēc ir svarīgi izrevidēt aptieciņu un nomainīt vecās zāles. Jaunajās versijās var būt arī uzlabojumi – dažādi norādījumi vai brīdinājumi, bērniem drošs iepakojums vai precīzāki rīki devu mērīšanai.

Devas ir svarīgas

Ne vienmēr medikaments ir dozēts kapsulās vai tabletēs. Dažreiz tas ir jādozē pašiem. “Kādā pētījumā konstatēts, ka cilvēki, kuri izmantoja vidēja izmēra karoti, lai ielietu klepus sīrupu vai citu šķidro medikamentu, visticamāk, to lietoja pārāk maz. Savukārt tie, kas izvēlējās lielu karoti, biežāk pārdozēja. Tas nozīmē, ka, ja par mērtrauku izmanto karoti no virtuves atvilktnes, var rasties dozēšanas kļūdas. Tāpēc vienmēr izmanto mērglāzi, mērkaroti, šļirci vai citus mērinstrumentus, kas pievienoti medikamenta iesaiņojumam. Pārliecinies jau aptiekā, vai mērtrauks ietilpst komplektā. Ja nav, pajautā farmaceitam, un, iespējams, to varēs iegādāties atsevišķi. Precīzai devai ir nozīme, jo sevišķi, ja zāles ir paredzētas bērnam. To apstiprinās ikviens farmaceits.”

Izvēlies un esi uzticīgis savai aptiekai

Vislabāk būtu izmantot savas receptes un iegādāties zāles vienā un tajā pašā aptiekā, lai farmaceitam ir pilnīgāks priekšstats par tev nepieciešamajiem medikamentiem. Tas var palīdzēt izvairīties no nelabvēlīgas zāļu mijiedarbības un novērst citas ar zāļu lietošanu saistītas problēmas. Paturi prātā, ka farmaceits ir savā jomā kvalificēts speciālists, turklāt pats pieejamākais veselības aprūpes sistēmā. Piesaiste vienai aptiekai un, iespējams, vienam farmaceitam, kuram uzticies un vari saukt par savu, var pozitīvi ietekmēt gan tavu ārstēšanas rezultātu, gan veselības uzturēšanu ilgtermiņā,” saka farmaceite.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas":

Uzņēmumi nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas"

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Interneta veikals 220.lv piedāvā ikvienam plašu izvēli mēbelēm, mājas un remonta precēm, dārza piederumiem. Kvalitatīvas bildes, detalizēti apraksti un klientu atstātās atsauksmes palīdzēs pieņemt lēmumu. Nodrošinām ērtu pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā. Uzticami ražotāji, izdevīgas cenas un 24/7 palīdzība pa telefonu.

Nedēļas tēma

Šislera sāļi – tavai veselībai

Šislera sāļi – tavai veselībai

Grāmatas “Šislera sāļi” autori ir austrieši Tomass Feihtingers un Zuzana Nīdane-Feihtingere, mūsdienās ievērojamākie Šislera bioķīmijas eksperti, kas turpina V. Šislera darbu. Ar autoriem sarunājās grāmatas tulkotāja Laura Tidriķe.

Aktuālie piedāvājumi

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Bioptron gaisma cīņā pret novecošanos

Ādas izskatu ietekmē mūsu dzīvesveids, ēšanas paradumi, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi, ģenētika un daudzi citi faktori. Labā ziņa – ikviena no mums var parūpēties par savu sejas ādu un aizkavēt ādas novecošanos – uzziniet vairāk par gaismas terapiju ar Bioptron!

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Aknu sargs

Testa rezultāti: Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvāja izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Testa rezultāti: ho-fi® original Na+ hlorofilīns – Latvijas dabas sniegtais spēks organisma restartam

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu everlab® piedāvāja testēt ho-fi® original Na+ hlorofilīnu organisma restartam.

"Dr. Leopolds" krēms AMICOS un gels "KERELAST 30+" sausas un sabiezējušas ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Leopolds" piedāvā testēt komplektu - krēmu "Amicos" sausai un sabiezējušai ādai un "Keralast 30+" gēlu sabiezējušas ādas un nagu kopšanai.

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Pēdu krēms “Urea 20” sausu pēdu ādas kopšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Gusto” piedāvā testēt pēdu krēmu “Urea 20” sausai pēdu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Pigu Latvia, SIA, Interneta veikals 220.lv

Kontakti

 1. +371 25220220
 2. +371 67244220
 3. P.O.T.C.P.(9.00-19.00 ) S.( 10.00-17.00 ) Sv.( 10.00-15.00)
 4. https://www.220.lv/lv
 5. P.O.T.C.P.(10.00-19.00) S.(10.00-17.00) Sv.(10.00-15.00)
 6. palidziba@220.lv
 7. info@220.lv
 8. P.O.T.C.P.S.(9.00-20.00) Sv.(9.00-18.00)
 9. P.O.T.C.P.S.Sv.(10.00-22.00)

Darba laiks

 • P.1000-2100
 • O.1000-2100
 • T.1000-2100
 • C.1000-2100
 • P.1000-2100
 • S.1000-2100
 • Sv.1000-2100

Juridiskie dati

 1. 43603025092
 2. LV43603025092
 3. 17.11.2005
 4. 17.11.2005
 5. Latgales iela 257, Rīga, LV-1019
 6. 2022

Apraksts

Interneta veikals 220.lv piedāvā ikvienam plašu izvēli mēbelēm, mājas un remonta precēm, dārza piederumiem. Kvalitatīvas bildes, detalizēti apraksti un klientu atstātās atsauksmes palīdzēs pieņemt lēmumu. Nodrošinām ērtu pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā. Uzticami ražotāji, izdevīgas cenas un 24/7 palīdzība pa telefonu.

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Rotaļlietas, bērnu preces, Bērnu aprūpe, Rotaļlietas zēniem, meitenēm, zīdaiņiem, Preces skolai, Rotaļlietas un spēles no 3 gadiem, Bērnu izklaidei ārā, Apģērbs, apavi bērniem un zīdaiņiem, Rotaļlietas bērniem līdz 3 gadiem, Bērnu istaba, ballītes piederumi, grāmatas, Spēles bērniem, Populāru zīmolu preces, Mēbeles un interjers, Viesistabas mēbeles, Guļamistabas mēbeles, Biroja mēbeles, Virtuves mēbeles, Bērnu mēbeles, Dārza mēbeles, Paklāji un kājslauķi, Apgaismojums, Rullo žalūzijas, aizkari, karnīzes, Priekšnama mēbeles, Interjers, Vannas istabas mēbeles, Spoguļi, Mēbeļu furnitūra, Dekoratīvie akmeņi, Premium mēbeles, Black Red White mēbeles, Gultas veļa, segas, spilveni, Smaržas, kosmētika, Smaržas, Higiēnas preces, Matu kopšanas līdzekļi, Sejas kopšanas līdzekļi, Dekoratīvā kosmētika, Ķermeņa kosmētika, Kosmētika, Populārākās smaržas, Populārākā kosmētika, Mobilie telefoni, planšetdatori, Foto, Mobilie telefoni un aksesuāri, Viedpulksteņi un fitnesa aproces, Fotokameras un piederumi, Smart ierīces un piederumi, Videokameras un piederumi, MP3 atskaņotāji un diktofoni, Termokameras, Teleskopi un mikroskopi, Binokļi, Digitālie foto rāmji, Stacionārie telefoni, Viedtālruņi, Auto audio tehnika, Planšetdatori, e-grāmatu lasītāji un piederumi, Auto GPS, Mobilo telefonu zīmoli, Populārākie telefonu modeļi, Datortehnika, Perifērijas ierīces, Portatīvie datori, somas, Gaming datori, aksesuāri, Planšetdatori, e-grāmatu lasītāji un piederumi, Monitori un monitoru statīvi, Datoru komponentes, Biroja tehnika un piederumi, Ārējie datu nesēji, Droni, Tīkla iekārtas, Datortehnikas piederumi, Stacionārie datori, Programmatūra, Atvērtā koda elektronika, Komplektējamie portatīvie datori, Valūtas detektori, Dārza preces, Dārza tehnika, Mājiņas/novietnes malkai un instrumentiem, Dārza instrumenti, Motorzāģi, Līdzekļi pret kaitēkļiem un insektiem, Komposta kastes un āra konteineri, Siltumnīcas, Āra apgaismojums, Laistīšanas sistēmas, Ziedu statīvi, puķu podu turētāji, Līdzekļi pret odiem, ērcēm, Puķu podi, šķīvji, Mēslojumi, Dārza dekori, Mikroorganismi, baktērijas, Dārza baseinu un strūklaku aprīkojums, Sēklas, Mulča, dekoratīvie apmetumi, Grunts, zeme, kūdra, komposts, Āra baseini, Batuti, Dārza mēbeles, Apģērbi un apavi dārza darbiem, Grili, mangali, kūpinātavas, Zoo preces, Suņiem, Kaķiem, Grauzējiem, Putniem, Zivīm, Mājlopiem, Eksotiskajiem dzīvniekiem, Gudrā māja, Gudrā sadzīves tehnika mājai, Viedās mājas drošība, Viedais apgaismojums un elektropreces, Gudrās rotaļlietas, Viedierīces, Gudrā dārzkopība, Kolekcijas, Pārtikas preces, Bakaleja, Dzērieni, Gaļa, zivis, Piena produkti, Gatavā kulinārija, Vitamīni un uztura bagātinātāji, Augu izcelsmes produkti, Bio pārtika, Preces birojam, skolai, radošiem darbiem, Preces rokdarbiem, Biznesa dāvanas, Penāļi, Somas, mugursomas, maciņi, Kārtridži, Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi, Kafijas automāti un kafija, Mēbeles skolai, birojam, Gleznošanas piederumi, Interaktīvās tāfeles, Kancelejas preces, Klades, papīrs, Rakstāmpiederumi, Mācību grāmatas, Aploksnes, pastkartes, Informatīvās zīmes, TV un Sadzīves tehnika, Saimniecībai, Skaistumam, Mazā sadzīves tehnika virtuvei, Televizori un piederumi, Lielā sadzīves tehnika virtuvei, Apģērba kopšanas tehnika, Ledusskapji un saldētavas, Video un audio tehnika, Veļas mašīnas, Sadzīves tehnikas piederumi, Veļas žāvētāji, Klimata kontrole, Spēļu aksesuāri, spēles, Vispopulārākie sadzīves tehnikas zīmoli, Sports, tūrisms un atpūta, Trenažieri, Velosipēdi, skrejriteņi, skrituļslidas, skrituļdēļi, Brīvais laiks un atpūta, Sporta preces, Tūrisma preces, Ziemas sports, Radoša atpūta, Sporta apģērbs un apavi, Sporta uzturs, preparāti, funkcionālā pārtika sportam, Mājai un remontam, Klimata kontrole, Santehnika, Darbarīki, Apkure, Virtuves iekārtas, piederumi, Apgaismojums un elektropreces, Mājas drošība, Darba apģērbs, drošības aprīkojums, Durvis, Ūdens sūkņi, Seifi, Žogi, vārtu automātika, Pastkastītes, mājas numuri, Sienu apdare, tapetes, Apdares materiāli, Ūdens attīrīšanas sistēmas un filtri, Grīdas segumi, Saunas un pirts aprīkojums, Kāpnes, Kanalizācijas caurules, pieslēgumi, Lietus notekūdeņu sistēmas, Sertificēti seifi, Mājsaimniecības preces, Virtuves trauki, piederumi, Gultas veļa, mājas tekstils, Tīrīšanas līdzekļi un piederumi, Veļas kopšanai, Apģērbi, apavi, aksesuāri, Sievietēm, Vīriešiem, Bērniem, Dizainieru preces, Populārākie zīmoli, Premium, Aizsardzības, dezinfekcijas, medicīnas preces, Vitamīni, uztura bagātinātāji, preparāti, Medicīniskās preces, Individuālie aizsardzības līdzekļi, Higiēnas preces, Māmiņām un bērniem, Auto preces, Citas auto preces, Auto ķīmija un gaisa atsvaidzinātāji, Auto paklājiņi, Akumulatori, lādētāji, Elektroiekārtas, Auto video reģistratori, Auto eļļas, Augstspiediena mazgāšanas iekārtas un piederumi, Auto aksesuāri un piederumi, Auto audio tehnika, Riepas, Auto radio sakari, Moto preces, GPS navigācija, Auto tūrisma inventārs, Auto rezerves daļas, Lietie diski, Dāvanas, svētku atribūti, Svētku atribūti, Oriģinālas dāvanas, Šķiltavas un aksesuāri, Reliģiskas preces, Ziemassvētku rotājumi, Floristika, Asprātīgas dāvanas, Oriģināls apģērbs, Biznesa dāvanas, Garšīgas dāvanas, Dāvanas pieaugušajiem, Dāvanu kartes, Dāvanas sievietei, Dāvanas vīriešiem, Dāvanas bērniem, Dāvanas senioriem, Valentīndienas dāvanas, Grāmatas, Grāmatas par personīgo izaugsmi, Vaļasprieki, Grāmatas svešvalodās, Daiļliteratūra, Grāmatas bērniem un jauniešiem, Profesionālā attīstība un uzziņu literatūra, Grāmatu jaunumi, Grāmatzīmes, Mācību grāmatas, Kalendāri, piezīmju grāmatas, Outlet veikals, Atjaunināti vienumi, Preces "mīnusā"


Vairāk

Foto 5

Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv
Interneta veikals 220.lv

Mājas lapa internetā