6 produkti dabīgai ādas mitrināšanai

Sausas un nogurušas sejas ādas mitrināšanai tev noderēs dabīgas izcelsmes produkti, kas ļaus iegūt efektīvu rezultātu mājas apstākļos.

Dermatoloģija

Vai veikalos nopērkamie augļi un dārzeņi ziemā zaudē vērtīgās vielas? Skaidro uztura speciāliste

Sabiedrībā valda daudz mītu un stereotipu par dārzeņu un augļu uzturvērtību ziemā - tiek apšaubītas gan šo produktu īpašības, gan veselīgums. Mītus atspēko uztura speciāliste Jevgēnija Jansone.

Veselīgs uzturs

Sportošana ziemā: Fitnesa trenera ieteikumi treniņiem brīvā dabā

Par spīti stindzinošajam salam, daudziem sports svaigā gaisā kļuvis par ierastu praksi. Kas jāņem vērā, lai arī ziemā trenētos ārpus telpām, skaidro alternatīvā fitnesa treneris Viesturs Saldavs.

Sports veselībai, sporta centri

Bērna redze pirmsskolas vecumā: Kam jāpievērš uzmanība?

Bērna redzes sistēma turpina veidoties un attīstīties līdz pat septiņu, astoņu gadu vecumam. Laika periodā, kad bērna redze vēl attīstās, laikus atklājot redzes problēmu, to var veiksmīgāk pakļaut korekcijai.

Acis, optika / acu veselība

5 pazīmes, ka tavā uzturā ir pārāk daudz neveselīgo ogļhidrātu

Ņem vērā, ka organismam vajadzīgā ogļhidrātu deva jāuzņem, ēdot veselīgus produktus, savukārt pārlieku liels daudzums neveselīgo ogļhidrātu nodarīs kaitējumu tavai veselībai.

Veselīgs uzturs

Kā cīnīties ar aukstumpumpām? Stāsta farmaceite

Viena no ziemas mēnešu izplatītākajām infekcijām ir herpes jeb aukstumpumpas. Diemžēl pilnībā izārstēt tās nevar, taču ir iespējams veicināt ātrāku atveseļošanos.

Dermatoloģija

Profesore: Kataraktas operācija ik gadu palīdz atgūt redzi vairāk nekā 10 000 Latvijas iedzīvotāju

Katarakta – acs lēcas apduļķošanās - pārsvarā piemeklē gados vecus cilvēkus. Vienīgais veids, kā palīdzēt kataraktas slimniekam atgūt redzes kvalitāti, ir veikt operāciju.

Acis, optika / acu veselība

Ikdienas ieradumi, kas veicina depresiju

21.gadsimta cilvēka dzīves ritms rada labvēlīgu vidi depresijas attīstībai, turklāt saslimšanu veicina arī dažādi, šķietami ikdienišķi ieradumi.

Psiholoģija

7 simptomi, kas var liecināt par glutēna nepanesamību

Celiakija ir autoimūna saslimšana, kuras rezultātā cilvēka organismam kaitē glutēns – olbaltumviela, kas atrodama ne tikai kviešos, rudzos un miežos, bet arī dažādos ikdienā lietojamos produktos.

Veselīgs uzturs

6 padomi veselām nierēm

Nieres ir mūsu ķermeņa galvenais filtrs – tās nerimstoši darbojas, tādējādi ļaujot izvadīt no organisma visu lieko. Lai nieres spētu efektīvi pildīt savu uzdevumu, parūpējies par šī svarīgā orgāna veselību.

Uroloģija / nefroloģija

5 skaitļi, kas jāzina par krūts vēzi

Krūts vēzis ir visbiežāk sastopamais ļaundabīgais audzējs Latvijā. Ik gadu tas tiek diagnosticēts vairāk nekā tūkstoš sievietēm, un daļai tas atklāts novēloti – 3. vai 4.stadijā.

Onkoloģija / ļaundabīgas saslimšanas