Kā motivēt bērnu sportot? Skaidro olimpietis Mārtiņš Pļaviņš

Nav noslēpums, ka fiziskās aktivitātes ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem bērna attīstībai. Taču, kā rīkoties, ja atvase sportošanas vietā priekšroku dod mazāk aktīviem brīvā laika pavadīšanas veidiem?

Pediatrija / bērnu veselība

Vingrojumi ķermeņa augšdaļai kopā ar partneri (VIDEO)

Fitnesa treneris Viesturs Saldavs izveidojis informatīvu un motivējošu video, kurā demonstrē, kā trenēties kopā ar partneri. Regulāra šādu vingrinājumu izpilde pilnībā spēj aizvietot trenažieru vai crossfit zāles apmeklējumu.

Sports veselībai, sporta centri

10 produkti, kuros ir ievērojams daudzums C vitamīna

C vitamīns veicina leikocītu jeb balto asinsķermenīšu skaita pieaugumu, savukārt tie palīdz stiprināt imunitāti.

Veselīgs uzturs

Lēmumi, kas neatgriezeniski maina dzīvi: Kā psihoterapeits var palīdzēt izdarīt pareizo izvēli?

Par lēmumu pieņemšanu un to, kāda loma šajā procesā ir psihoterapeitam, stāsta Latvijas Psihoterapeitu biedrības pārstāve, sertificēta eksistenciālā psihoterapeite Tatjana Griškina.

Psiholoģija

5 ikdienišķi ieradumi, kas palielina infarkta risku nākotnē

Infarkta jeb sirdslēkmes cēlonis ir sirds artēriju nosprostošanās, kā rezultātā viena sirds daļa nesaņem asins apgādi, un mirst daļa sirds šūnu. Ja asins plūsma netiek ātri atjaunota, var iestāties nāve.

Kardioloģija / sirds un asinsvadu sistēma

5 padomi stipriem un veseliem kauliem

Vāji un trausli kauli spēj būtiski ietekmēt tavas dzīves kvalitāti un ierobežot darbaspējas. Lai pasargātu kaulus no saslimšanām, par to veselību nepieciešams rūpēties jau laikus.

Osteoporoze

Kādas pasakas piemērotas atšķirīga vecuma bērniem? Stāsta psiholģe

Neskaitāmi pētījumi liecina – pasaku lasīšana jau no mazotnes bērnam bagātina valodu, attīsta iztēli un kritisko domāšanu, kā arī spēju tikt galā ar savām emocijām.

Pediatrija / bērnu veselība

Našķi, kas palīdzēs īstenot apņemšanos ēst veselīgi

Par to, kā ēst veselīgi, neatsakoties no našķiem, konsultē diētas ārste Lolita Neimane.

Veselīgs uzturs

10 faktori, kas ietekmē tavus sapņus

Pastāv uzskats, ka mūsu sapņus rada zemapziņa, apstrādājot dienas laikā notikušo, risinot problēmas vai atklājot apslēptās vēlmes. Tomēr sapņus, ko redzi miegā, var ietekmēt dažādi ārpasaules faktori un stimuli.

Medicīna

5 kļūdas, kuras tu pieļauj, žāvējot matus ar fēnu

Lai gan matu fēns var būt neaizstājams palīgs steidzīgajā ikdienā, ievērojami atvieglojot matu kopšanas un ieveidošanas rutīnu, daudzas daiļā dzimuma pārstāves, žāvējot matus ar fēnu, pieļauj kļūdas.

Triholoģija / matu veselība

Melanoma: No senatnes līdz mūsdienām

Kas ir melanoma, kā to ārstēja senatnē un kādas ir izredzes kļūt veselam mūsdienās, atklāj medicīnas zinātņu doktore, onkoloģe imunoloģe Simona Doniņa.

Dermatoloģija