10 faktori, kas ietekmē tavus sapņus

Pastāv uzskats, ka mūsu sapņus rada zemapziņa, apstrādājot dienas laikā notikušo, risinot problēmas vai atklājot apslēptās vēlmes. Tomēr sapņus, ko redzi miegā, var ietekmēt dažādi ārpasaules faktori un stimuli.

Medicīna

5 kļūdas, kuras tu pieļauj, žāvējot matus ar fēnu

Lai gan matu fēns var būt neaizstājams palīgs steidzīgajā ikdienā, ievērojami atvieglojot matu kopšanas un ieveidošanas rutīnu, daudzas daiļā dzimuma pārstāves, žāvējot matus ar fēnu, pieļauj kļūdas.

Triholoģija / matu veselība

Melanoma: No senatnes līdz mūsdienām

Kas ir melanoma, kā to ārstēja senatnē un kādas ir izredzes kļūt veselam mūsdienās, atklāj medicīnas zinātņu doktore, onkoloģe imunoloģe Simona Doniņa.

Dermatoloģija

6 simptomi, kas var liecināt par barības vada vēzi

Barības vada vēzis Latvijā sastopams salīdzinoši reti, taču pacientu vidū reģistrēta augsta mirstība. Atšķirībā no vairākiem citiem ļaundabīgu audzēju veidiem, barības vada vēzim raksturīgi vairāki specifiski simptomi.

Gastroenteroloģija / gremošanas sistēma

Ārste: Mācoties ēst patstāvīgi, bērns apgūst vairākas attīstībai svarīgas iemaņas

Bērna pieredze veidojas ar ožas, garšas, redzes, dzides un taustes palīdzību, un ēšanas process ir viens no tiem, kuros tiek izmantotas visas šīs maņas.

Pediatrija / bērnu veselība

Kā pasargāt sevi un ģimenes locekļus no gripas? Skaidro ārste

Ar gripas vīrusu inficēties ir pavisam vienkārši - ne tikai pieskaroties inficētam cilvēkam, bet arī atrodoties vienā telpā ar slimu cilvēku, kurš šķauda vai klepo.

Elpceļu / plaušu saslimšanas

Tendences zobu implantātu jomā 2017. gadā

Arvien lielāks pieprasījums zobārstu kabinetos ir pēc zobu implantātiem. Pēdējo gadu laikā to popularitāte ir teju revolucionāra, tāpēc zobu protezēšanas joma joprojām turpina attīstīties straujiem soļiem.

Zobārstniecība / mutes veselība

7 fakti, kas jāzina par grūtniecību pēc 35 gadu vecuma

Plānojot mazuli pēc 35, topošajai māmiņai jāpārzina iespējamās komplikācijas un jāievēro papildu piesardzība.

Ginekoloģija / sievietes veselība / dzemdības

9 simptomi, kas liecina par posttraumatiskā stresa sindromu

Posttraumatiskā stresa sindroms ir ilgstošas psihiska rakstura problēmas, kas daļai cilvēku attīstās pēc tam, kad pārdzīvots traumatisks notikums.

Psihoterapija / psihiatrija

Veselīgas pusdienas darbavietā: Izplatītākās kļūdas un ieteikumi

Pilnvērtīgas pusdienas mūsdienu aizņemtajā ikdienā nereti ir īsts izaicinājums. Pusdienu pārtraukumi kļūst arvien īsāki, daļa darbinieku pusdienās nedodas vispār, bet citi ēd pie darba galda.

Veselīgs uzturs

6 produkti dabīgai ādas mitrināšanai

Sausas un nogurušas sejas ādas mitrināšanai tev noderēs dabīgas izcelsmes produkti, kas ļaus iegūt efektīvu rezultātu mājas apstākļos.

Dermatoloģija