Testa rezultāti: Rinogel DROPS – mitrina, aizsargā un atvieglo elpošanu iesnu laikā

Testa rezultāti: Rinogel DROPS – mitrina, aizsargā un atvieglo elpošanu iesnu laikā

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA Silvanols piedāvāja testam Rinogel DROPS.

Inese, 34 gadi

Pieteicos testēt Rinogel DROPS, jo šo preparātu mūsu ģimenē esam iecienījuši – jau vairākus gadus lietojam to iesnu gadījumā, un efekts ir tūlītējs – elpot uzreiz kļūst daudz vieglāk. Šajā gadījumā mani ļoti interesēja tieši produkta iepakojums – šķita, ka ar pipeti lietošana varētu būt daudz ērtāka, īpaši bērniem.

Iepakojums tiešām ir daudz parocīgāks! Bērniem iesmērēt deguntiņā nu ir ievērojami vieglāk nekā tas bija ar klasisko produkta iepakojumu. Savukārt efekts ir nemainīgi labs. Produkta smarža gan ir ļoti intensīva, taču to atsver labais rezultāts. Elpot ir vieglāk, iesnas pakāpeniski samazinās un saaukstēšanās ātri vien ir pievarēta. Mīļš paldies par iespēju izmēģināt šo produktu! Turpmāk mūsu ģimene iegādāsies tieši šo Rinogel variantu.

Lāsma, 26 gadi

Vēlējos izmēģināt Silvanola produktu Rinogel DROPS, jo tuvojās rudens un līdz ar to arī vīrusu un saaukstēšanās sezona. Biju droša, ka šis līdzeklis pavisam drīz noderēs visai mūsu ģimenei.

Iepakojums ir pievilcīgs, gaumīgs. Zīmējums skaidri norāda, ka produkts piemērots arī bērniem, kas ikdienas steigā ir ļoti noderīgi. Produkta lietošanas ērtums – ļoti labi. Pipetīte palīdz gan dozēt devu, gan ērtāk iepilināt to degunā. Iepakojums ir parocīgs arī tādā ziņā, ka ir neliels un to viegli paņemt līdzi, arī dodoties ārpus mājas.

Smarža dabīga, izteikta. Bērniem grūti pierast tieši pie smaržiņas, bet produkta efekts ir tiešām labs! Uzreiz atvieglo elpošanu, iesnas kļūst vieglāk izturamas, samazinās. Lietojot šo produktu, ātri vien izveseļojāmies. Noteikti, ka iegādāsimies vēl.

Ksenija, 37 gadi

Septembrī visa ģimene izmēģinājām Rinogel DROPS no zīmola SILVANOLS. Pieteicāmies testam, jo meklējām dabīgu, taču efektīvu līdzekli pret iesnām. Iepriekš izmēģinātie dabīgās izcelsmes preparāti savu uzdevumu īsti nepildīja.

Iepakojums kompakts, ērti lietojams. Ļoti priecē produkta sastāvs – tikai dabīgas sastāvdaļas. Pipete ir ērts risinājums, ja produkts jālieto bērnam, bet arī pieaugušajiem šādi ir vieglāk. Produktam ir patīkama un gana stipra smarža, kas jūtama pat ar spēcīgām iesnām. Sajūta nedaudz kodīga, bet tas šādiem un līdzīgiem produktiem jau ierasts. Efekts ļoti, ļoti labs. Jau dažas sekundes pēc produkta lietošanas elpot kļūst vieglāk. Turklāt ir sajūta, ka produktā atrodamās ārstnieciskās vielas labvēlīgi iedarbojas uz sakairināto deguna gļotādu – tā arī ātrāk dziest. Paldies medicine.lv un SILVANOLS par šo iespēju! Mēs tiešām esam apmierināti ar rezultātu un produktu, plānojam lietot arī turpmāk.

Madara, 29 gadi

Rinogel Drops testam pieteicos, jo, kā mēs visi zinām, rudens/ziema ir dažādu saaukstēšanās slimību sezona, un tā kā man ir vāja imunitāte, es diezgan bieži "saķeru" iesnas un klepu, tāpēc gribēju jau laikus nodrošināties.  Arī septembris nebija izņēmums - strauji parādījās iesnas, kuru dēļ mocījos arī no acu asarošanas, biežām šķaudīšanas lēkmēm, galvassāpēm un bezmiega naktīs, jo nebija iespējams normāli paelpot caur degunu - saaukstēšanās man parasti norit diezgan smagā formā.

Par laimi mājas aptieciņā bija Rinogel Drops, tāpēc sāku to aktīvi lietot - aptuveni 3-4 reizes dienā. Godīgi sakot, pilienu iedarbību pamanīju ne uzreiz. Pirmajā dienā tie elpošanu gandrīz nemaz neatviegloja. Bet, sākot ar otro lietošanas dienu, jau sāku just to iedarbību - iesnas palēnām atkāpās, elpot kļuva vieglāk un ar katru dienu bija arvien vienkāršāk izšņaukt degunu. Arī šķaudīju retāk. Sapratu, ka Rinogel Drops nevar salīdzināt ar parastajiem deguna pilieniem, kas pēc pāris minūtēm atbrīvo degunu, taču neko neārstē, turklāt izraisa arī diskomfortu - sūrstošu sajūtu, pilinot degunā. Rinogel Drops ne tikai ārstē, bet arī maigi iedarbojas uz deguna gļotādu, neradot nepatīkamas sajūtas,  turklāt gelu ir ļoti vienkārši lietot, pateicoties ērtās formas pipetei. Man patika arī Rinogel Drops aromāts - maigi smaržo pēc piparmētras. Parasti man iesnas ilgst kā minimums divas nedēļas, taču, ar Rinogel Drops smagie iesnu simptomi pazuda jau pēc 3-4 dienām, bet iesnas pilnībā pārgāja pēc 8 dienām.

Tāpēc paldies medicine.lv un SILVANOLS par iespēju izmēģināt Rinogel Drops! Turpmāk šis līdzeklis vienmēr būs manā mājas aptieciņā.

Zane, 34 gadi

Vēlējos izmēģināt, jo patīk zīmola Silvanols produkti, turklāt Rinogel vīrusu sezonā kalpo ne tikai kā ārstējošs iesnu līdzeklis, bet arī aizsargā profilaktiski. Šādos nolūkos, sākoties rudens sezonai, arī lietoju Rinogel.

Iepilinot pilienus, sākotnēji ir nedaudz kodīga sajūta degunā ar jūtami spēcīgu eikalipta/mentola vēsumu. Pilināju pilienus arī piecus gadus vecam bērnam, bet pilieni likās par spēcīgu, un bērns teica, ka kož degunā. Efekts pēc lietošanas bija tūlītējs – gan atbrīvoja aizliktu degunu, gan novērsa šķaudīšanu, kas ir pirmais iesnu priekšvēstnesis. Iepakojums, klasisks, ka iesnu pilieniem. Par cik labāk patīk pilināšanas metode ar pipeti, tad liekas ļoti ērts. Turpināšu lietot šos pilienus gan sev gan bērnam gan profilaksei, gan ārstēšanai. Līdz šim lietotie Silvanols produkti man neviens nav licis vilties, tādēļ labprāt uzticos un izvēlos šī ražotāja produkciju.

Krista, 27 gadi

Pieteicos produktu testam, jo ir sācies rudens – baciļu laiks. Ģimenē slimojam gan paši, gan mūsu trīs gadus vecā meita.
Iepakojums ir patīkams, it īpaši mazais ronītis. Uzreiz saprotams, ka šie pilieni ir paredzēti arī mazo degunu īpašniekiem. Pipetītes lielums ļoti labs, nav divreiz jāuzpilda, lai abas nāsis iepilinātu. Sākuma biedēja, ka pipete ir tik liela, bet pats pipetes galiņš, kas ir ielocīts, ir ļoti parocīgs, lai pilienus iepilinātu, bez īpašas piepūles. Kastīte standarta lielumā. Labi salasāms zāļu sastāvs un ieteicamais vecums no kura zāles ieteicams lietot.

Tika lietots bieži, iesnu gadījumos, kad bērns bija apaukstējies un pie pirmajiem saaukstēšanās simptomiem. Patīkams piparmētras aromāts. Nav no tiem asajiem aromātiem. Efekts bija ļoti ātrs, bērnam 2-3 dienu laikā iesnas pārgāja. Protams, iepilinot liekas, ka deguns deg, bet efekts ir uzreiz, deguns ir vaļa un ir vieglāk elpot.

Ja ir vēlme ātri tikt vaļa no iesnām tad iesaku Rinogel produktu sēriju. Priekš sevis labāk izvēlos Rinogel spreju, bet bērnam pilienus ar pipetīti.

Juta, 29 gadi

Līdz šim esmu lietojusi citus Silvanola produktus, man tie ļoti patīk. Vēlējos izmēģināt arī jauno Rinogel Drops. Šis produkts pašlaik ir ļoti aktuāls, jo kā jau katru rudeni ap šo laiku saslimstu. Rinogel lietoju pāris reizes dienā, kad jutu, ka ir grūti elpot iesnu dēļ. Tas ir patīkami atsvaidzinošs un uzreiz atvieglo elpošanu. Mazinājās kairinājuma sajūta, deguns tika mitrināts. Noteikti turpināšu to lietot arī turpmāk! Šajā sezonā tas ir neaizstājams produkts.

Mārīte, 54 gadi

Vēlējos izmēģināt Rinogel Drops, jo meklēju veidus, kā uzlabot imunitāti un tikt galā ar iesnām. Esmu lietojusi citus līdzīgus produktus, taču tie atviegloja elpošanu uz salīdzinoši īsu brīdi. Rinogel lietoju aptuveni divas reizes dienā – pamostoties no rīta un ap pēcpusdienu. Vairāk nemaz nebija vajadzības, jo efekts bija noturīgs.

Veronika, 33 gadi

Mani piesaistīja Rinogel lietošanas vienkāršība un tas, ka to var lietot arī bērni no 3 gadu vecuma. Tātad to varēju izmēģināt ne tikai es, bet arī mani bērni (4 un 10 gadi). Skolā un dārziņā nereti gadās saķert iesnas, tādēļ šis līdzeklis bija labs glābiņš. To ir viegli lietot arī bērnam, tas ir parocīgs un var paņemt līdzi ikdienas gaitās. Noteikti iegādāšos vēl!

Gunita, 36 gadi

Vēlējos izmēģināt Rinogel iesnu pilienus, jo biju šo produktu jau iepriekš lietojusi gēla veidā un ļoti patika tā efekts, taču ķēpīga likās pati lietošana. Pilieni ir ērtāk.

Tātad - ērti un parocīgi! Nepārspīlēts iepakojuma dizains, izskatās atbilstoši, zaļi, dabīgi, optimāls iepakojums.

Lietoju pie pirmājām saaukstēšanas un iesnu pazīmēm, kā arī profilaksei un manā gadījumā tieši tam ir ļoti ok! Par laimi, pavisam aizlikts deguns vel nav bijis, bet sākuma stadijā atbrivoja un atviegloja elpošanu un likās, ka arī dziedē. Bērnam gan īpaši nepatika, jo nedaudz kodīgs atšķirībā no gēla.

Ļoti patīk aromāts, svaigs un dabīgs, man kalpo arī ka aromterapija. Paldies!

Inga, 27 gadi

Vēlējos izmēģināt Rinogel DROPS, jo rudens periodā parādījās iesnas. Produkts ir viegli un ērti lietojams, tam ir standarta lieluma iepakojums, ko ērti paņemt līdzi somiņā. Lietoju produktu regulāri, lai atvieglotu elpošanu un spētu pastrādāt. Gelam ir ļoti patīkama, atsvaidzinoša piparmētru smarža, kas lieliski palīdz pret iesnām. Efekts produktam ir labs. Tas tiešām palīdz. Līdzeklis ir dabīgs, tāpēc droši to lietoju arī profilaksei pret iesnām, nevis tikai iesnu gadījumā.

Sandra, 39 gadi

Lietoju Rinogel Drops 5 gadus vecam bērnam. Varu pateikt, ka šie ir vienīgie deguna pilieni, kurus mans bērns turpmāk lietos. Patīkama, maiga smarža, kas atšķirībā no citiem līdzīgiem preparātiem neradīja bērna deguntiņā kairinājumu un nepatīkamas izjūtas. Iepakojums un ērti lietojama pipetīte arī šo procedūru ļoti atviegloja.

Biruta, 37 gadi

Rinogel Drops man patika. Pipetīte ērti lietojama, nerada kairinājumu kā aerosoli.

Patīkama konsistence un smarža. Jau pēc otrās lietošanas reizes sajutu uzlabojumus, varēju brīvi elpot.

Jana, 41 gads

Lietoju deguna pilienus 10 gadus vecam bērnam.

Biju patīkami pārsteigta par produkta smaržu, jo parasti pilieni, ko lietojām, izcēlās ar ļoti asu un kodīgu smaržu, bet šie meitai patika.
Ērts un praktisks iepakojums. Meita pati varēja lietot pilienus, bez pieaugušo palīdzības. Pēc pāris dienām arī veselības stāvoklis uzlabojās.

Esmu apmierināta ar šo produktu un turpmāk iesnu gadījumā turpināšu lietot.

Liene, 33 gadi

Patika smarža un konsistence. Iepakojums ērts un viegli lietojams. Grūti pateikt, vai ir iedarbīgāks par citiem līdzīga veida produktiem, bet rezultāts bija, līdz ar to domāju, ka patīkamās smaržas dēļ šo produktu izvēlēšos lietot, kad radīsies nepieciešamība.

Izplatītājs: SIA "SILVANOLS", Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija

Produktus var iegādāties visos aptieku tīklos.

http://www.silvanols.com

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Otorinolaringoloģija":

Uzņēmumi nozarē "Otorinolaringoloģija"

"Dzirdes sistēmas", SIA

"Dzirdes sistēmas", SIA

Mūsu dzirdes centrs jau 10 gadus strādā šajā medicīnas jomā. Darbinieki - sertificēti dzirdes speciālisti un audiologopēdi ar vairāk kā 25 gadu pieredzi un medicīnisko izglītību piedāvā: Dzirdes pārbaudi ar izsmeļošu dzirdes stāvokļa analīzi. Dzirdes aparātu izvēli pēc jūsu vēlmēm un dzirdes traucējumu īpatnībām. Dzirdes aparātu izmēģināšanu līdz 6 nedēļām, lai izdarītu pareizo izvēli. Dzirdes aparātu piederumus un servisu. Pirms iegādājaties dzirdes aparātus – veltiet laiku un atnāciet ciemos uz mūsu Dzirdes Centru, lai mēs varētu piedāvāt Jums labāko. Jūsu labsajūta būs atkarīga no dzirdes speciālista prasmēm – tāpēc izmēģiniet, salīdziniet, pirms izdariet galīgo lēmumu. Mūsu komanda ir vienota, lai palīdzētu cilvēkiem, jo mūsu darba augļu redzējums ir šie atslēgas vārdi - *dzirdēt – saprast – komunicēt*.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība! Pieskaroties pēdām, notiek iedarbība uz refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem, un, lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. 

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Disinfeq komanda piedāvā modernus augstas kvalitātes sejas vairogus, drošības barjeras un jau drīzumā prezentēs īpašu jaunumu – bezkontakta dezinfekcijas stendu.  

Video

Produktu testi

VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

VENOLUX <b>– </b>uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvā testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

Testa rezultāti: HealthAid® Evening Primrose Oil – naktssveces eļļa sievietes veselībai un skaistumam

Testa rezultāti: HealthAid® Evening Primrose Oil – naktssveces eļļa sievietes veselībai un skaistumam

 Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju – naktssveces eļļu HealthAid® Evening Primrose Oil 1300 mg.

Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu "Solepharm Pharmaceuticals" piedāvā testēt uztura bagātinātāju – Soluro® DUO ar D-mannozi urīnceļu veselībai.

Uzņēmējs runā

Kā dažādi matraču veidi ietekmē bērna miegu

gultas_un_matra_i___erti.lv

Katram no mums periodiski ir jāizdara izvēle – kur pirkt matraci un kāds mums katram ir nepieciešams. Īpaši svarīga matrača izvēle ir bērniem, jo bērnu matracis ir vieta, kur mazi bērni pavada līdz 16 stundām dienā, kamēr vecāki bērni – līdz desmit stundām dienā. 

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

 1. 20306077
 2. 25810010
 3. konsultacija@dzirde.lv

Darba laiks

 • P.900-1800
 • O.900-1800
 • T.900-1800
 • C.900-1800
 • P.900-1800
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 54103049511
 2. LV54103049511
 3. 15.01.2008
 4. Valmiera, Jāņa Daliņa iela 21, LV-4201
 5. 2019

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Stacijas 11, Valmiera, LV-4201
  25810010

Apraksts

Mūsu dzirdes centrs jau 10 gadus strādā šajā medicīnas jomā. Darbinieki - sertificēti dzirdes speciālisti un audiologopēdi ar vairāk kā 25 gadu pieredzi un medicīnisko izglītību piedāvā: Dzirdes pārbaudi ar izsmeļošu dzirdes stāvokļa analīzi. Dzirdes aparātu izvēli pēc jūsu vēlmēm un dzirdes traucējumu īpatnībām. Dzirdes aparātu izmēģināšanu līdz 6 nedēļām, lai izdarītu pareizo izvēli. Dzirdes aparātu piederumus un servisu. Pirms iegādājaties dzirdes aparātus – veltiet laiku un atnāciet ciemos uz mūsu Dzirdes Centru, lai mēs varētu piedāvāt Jums labāko. Jūsu labsajūta būs atkarīga no dzirdes speciālista prasmēm – tāpēc izmēģiniet, salīdziniet, pirms izdariet galīgo lēmumu. Mūsu komanda ir vienota, lai palīdzētu cilvēkiem, jo mūsu darba augļu redzējums ir šie atslēgas vārdi - *dzirdēt – saprast – komunicēt*. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Dzirdes diagnostika, Dzirdes rehabilitācija, Dzirdes aparāti.
Medicīnas centrs, Medicīnas iestāde, Dzirdes aparāti, Dzirdes aparātu tirdzniecība,
piederumi, serviss, Sertificēts dzirdes speciālists, dzirdes pārbaude,
Dzirdes speciālista konsultācijas, Individuālo auss ieliktņu izgatavošana,
Dzirdes centrs, dzirde, veselība, Kvalitatīvi dzirdes aparāti,
Digitāli dzirdes aparāti.
Vairāk

Foto 3

"Dzirdes sistēmas", SIA
"Dzirdes sistēmas", SIA
"Dzirdes sistēmas", SIA

Mājas lapa internetā