Testa rezultāti: Rinogel DROPS – mitrina, aizsargā un atvieglo elpošanu iesnu laikā

Testa rezultāti: Rinogel DROPS – mitrina, aizsargā un atvieglo elpošanu iesnu laikā

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA Silvanols piedāvāja testam Rinogel DROPS.

Inese, 34 gadi

Pieteicos testēt Rinogel DROPS, jo šo preparātu mūsu ģimenē esam iecienījuši – jau vairākus gadus lietojam to iesnu gadījumā, un efekts ir tūlītējs – elpot uzreiz kļūst daudz vieglāk. Šajā gadījumā mani ļoti interesēja tieši produkta iepakojums – šķita, ka ar pipeti lietošana varētu būt daudz ērtāka, īpaši bērniem.

Iepakojums tiešām ir daudz parocīgāks! Bērniem iesmērēt deguntiņā nu ir ievērojami vieglāk nekā tas bija ar klasisko produkta iepakojumu. Savukārt efekts ir nemainīgi labs. Produkta smarža gan ir ļoti intensīva, taču to atsver labais rezultāts. Elpot ir vieglāk, iesnas pakāpeniski samazinās un saaukstēšanās ātri vien ir pievarēta. Mīļš paldies par iespēju izmēģināt šo produktu! Turpmāk mūsu ģimene iegādāsies tieši šo Rinogel variantu.

Lāsma, 26 gadi

Vēlējos izmēģināt Silvanola produktu Rinogel DROPS, jo tuvojās rudens un līdz ar to arī vīrusu un saaukstēšanās sezona. Biju droša, ka šis līdzeklis pavisam drīz noderēs visai mūsu ģimenei.

Iepakojums ir pievilcīgs, gaumīgs. Zīmējums skaidri norāda, ka produkts piemērots arī bērniem, kas ikdienas steigā ir ļoti noderīgi. Produkta lietošanas ērtums – ļoti labi. Pipetīte palīdz gan dozēt devu, gan ērtāk iepilināt to degunā. Iepakojums ir parocīgs arī tādā ziņā, ka ir neliels un to viegli paņemt līdzi, arī dodoties ārpus mājas.

Smarža dabīga, izteikta. Bērniem grūti pierast tieši pie smaržiņas, bet produkta efekts ir tiešām labs! Uzreiz atvieglo elpošanu, iesnas kļūst vieglāk izturamas, samazinās. Lietojot šo produktu, ātri vien izveseļojāmies. Noteikti, ka iegādāsimies vēl.

Ksenija, 37 gadi

Septembrī visa ģimene izmēģinājām Rinogel DROPS no zīmola SILVANOLS. Pieteicāmies testam, jo meklējām dabīgu, taču efektīvu līdzekli pret iesnām. Iepriekš izmēģinātie dabīgās izcelsmes preparāti savu uzdevumu īsti nepildīja.

Iepakojums kompakts, ērti lietojams. Ļoti priecē produkta sastāvs – tikai dabīgas sastāvdaļas. Pipete ir ērts risinājums, ja produkts jālieto bērnam, bet arī pieaugušajiem šādi ir vieglāk. Produktam ir patīkama un gana stipra smarža, kas jūtama pat ar spēcīgām iesnām. Sajūta nedaudz kodīga, bet tas šādiem un līdzīgiem produktiem jau ierasts. Efekts ļoti, ļoti labs. Jau dažas sekundes pēc produkta lietošanas elpot kļūst vieglāk. Turklāt ir sajūta, ka produktā atrodamās ārstnieciskās vielas labvēlīgi iedarbojas uz sakairināto deguna gļotādu – tā arī ātrāk dziest. Paldies medicine.lv un SILVANOLS par šo iespēju! Mēs tiešām esam apmierināti ar rezultātu un produktu, plānojam lietot arī turpmāk.

Madara, 29 gadi

Rinogel Drops testam pieteicos, jo, kā mēs visi zinām, rudens/ziema ir dažādu saaukstēšanās slimību sezona, un tā kā man ir vāja imunitāte, es diezgan bieži "saķeru" iesnas un klepu, tāpēc gribēju jau laikus nodrošināties.  Arī septembris nebija izņēmums - strauji parādījās iesnas, kuru dēļ mocījos arī no acu asarošanas, biežām šķaudīšanas lēkmēm, galvassāpēm un bezmiega naktīs, jo nebija iespējams normāli paelpot caur degunu - saaukstēšanās man parasti norit diezgan smagā formā.

Par laimi mājas aptieciņā bija Rinogel Drops, tāpēc sāku to aktīvi lietot - aptuveni 3-4 reizes dienā. Godīgi sakot, pilienu iedarbību pamanīju ne uzreiz. Pirmajā dienā tie elpošanu gandrīz nemaz neatviegloja. Bet, sākot ar otro lietošanas dienu, jau sāku just to iedarbību - iesnas palēnām atkāpās, elpot kļuva vieglāk un ar katru dienu bija arvien vienkāršāk izšņaukt degunu. Arī šķaudīju retāk. Sapratu, ka Rinogel Drops nevar salīdzināt ar parastajiem deguna pilieniem, kas pēc pāris minūtēm atbrīvo degunu, taču neko neārstē, turklāt izraisa arī diskomfortu - sūrstošu sajūtu, pilinot degunā. Rinogel Drops ne tikai ārstē, bet arī maigi iedarbojas uz deguna gļotādu, neradot nepatīkamas sajūtas,  turklāt gelu ir ļoti vienkārši lietot, pateicoties ērtās formas pipetei. Man patika arī Rinogel Drops aromāts - maigi smaržo pēc piparmētras. Parasti man iesnas ilgst kā minimums divas nedēļas, taču, ar Rinogel Drops smagie iesnu simptomi pazuda jau pēc 3-4 dienām, bet iesnas pilnībā pārgāja pēc 8 dienām.

Tāpēc paldies medicine.lv un SILVANOLS par iespēju izmēģināt Rinogel Drops! Turpmāk šis līdzeklis vienmēr būs manā mājas aptieciņā.

Zane, 34 gadi

Vēlējos izmēģināt, jo patīk zīmola Silvanols produkti, turklāt Rinogel vīrusu sezonā kalpo ne tikai kā ārstējošs iesnu līdzeklis, bet arī aizsargā profilaktiski. Šādos nolūkos, sākoties rudens sezonai, arī lietoju Rinogel.

Iepilinot pilienus, sākotnēji ir nedaudz kodīga sajūta degunā ar jūtami spēcīgu eikalipta/mentola vēsumu. Pilināju pilienus arī piecus gadus vecam bērnam, bet pilieni likās par spēcīgu, un bērns teica, ka kož degunā. Efekts pēc lietošanas bija tūlītējs – gan atbrīvoja aizliktu degunu, gan novērsa šķaudīšanu, kas ir pirmais iesnu priekšvēstnesis. Iepakojums, klasisks, ka iesnu pilieniem. Par cik labāk patīk pilināšanas metode ar pipeti, tad liekas ļoti ērts. Turpināšu lietot šos pilienus gan sev gan bērnam gan profilaksei, gan ārstēšanai. Līdz šim lietotie Silvanols produkti man neviens nav licis vilties, tādēļ labprāt uzticos un izvēlos šī ražotāja produkciju.

Krista, 27 gadi

Pieteicos produktu testam, jo ir sācies rudens – baciļu laiks. Ģimenē slimojam gan paši, gan mūsu trīs gadus vecā meita.
Iepakojums ir patīkams, it īpaši mazais ronītis. Uzreiz saprotams, ka šie pilieni ir paredzēti arī mazo degunu īpašniekiem. Pipetītes lielums ļoti labs, nav divreiz jāuzpilda, lai abas nāsis iepilinātu. Sākuma biedēja, ka pipete ir tik liela, bet pats pipetes galiņš, kas ir ielocīts, ir ļoti parocīgs, lai pilienus iepilinātu, bez īpašas piepūles. Kastīte standarta lielumā. Labi salasāms zāļu sastāvs un ieteicamais vecums no kura zāles ieteicams lietot.

Tika lietots bieži, iesnu gadījumos, kad bērns bija apaukstējies un pie pirmajiem saaukstēšanās simptomiem. Patīkams piparmētras aromāts. Nav no tiem asajiem aromātiem. Efekts bija ļoti ātrs, bērnam 2-3 dienu laikā iesnas pārgāja. Protams, iepilinot liekas, ka deguns deg, bet efekts ir uzreiz, deguns ir vaļa un ir vieglāk elpot.

Ja ir vēlme ātri tikt vaļa no iesnām tad iesaku Rinogel produktu sēriju. Priekš sevis labāk izvēlos Rinogel spreju, bet bērnam pilienus ar pipetīti.

Juta, 29 gadi

Līdz šim esmu lietojusi citus Silvanola produktus, man tie ļoti patīk. Vēlējos izmēģināt arī jauno Rinogel Drops. Šis produkts pašlaik ir ļoti aktuāls, jo kā jau katru rudeni ap šo laiku saslimstu. Rinogel lietoju pāris reizes dienā, kad jutu, ka ir grūti elpot iesnu dēļ. Tas ir patīkami atsvaidzinošs un uzreiz atvieglo elpošanu. Mazinājās kairinājuma sajūta, deguns tika mitrināts. Noteikti turpināšu to lietot arī turpmāk! Šajā sezonā tas ir neaizstājams produkts.

Mārīte, 54 gadi

Vēlējos izmēģināt Rinogel Drops, jo meklēju veidus, kā uzlabot imunitāti un tikt galā ar iesnām. Esmu lietojusi citus līdzīgus produktus, taču tie atviegloja elpošanu uz salīdzinoši īsu brīdi. Rinogel lietoju aptuveni divas reizes dienā – pamostoties no rīta un ap pēcpusdienu. Vairāk nemaz nebija vajadzības, jo efekts bija noturīgs.

Veronika, 33 gadi

Mani piesaistīja Rinogel lietošanas vienkāršība un tas, ka to var lietot arī bērni no 3 gadu vecuma. Tātad to varēju izmēģināt ne tikai es, bet arī mani bērni (4 un 10 gadi). Skolā un dārziņā nereti gadās saķert iesnas, tādēļ šis līdzeklis bija labs glābiņš. To ir viegli lietot arī bērnam, tas ir parocīgs un var paņemt līdzi ikdienas gaitās. Noteikti iegādāšos vēl!

Gunita, 36 gadi

Vēlējos izmēģināt Rinogel iesnu pilienus, jo biju šo produktu jau iepriekš lietojusi gēla veidā un ļoti patika tā efekts, taču ķēpīga likās pati lietošana. Pilieni ir ērtāk.

Tātad - ērti un parocīgi! Nepārspīlēts iepakojuma dizains, izskatās atbilstoši, zaļi, dabīgi, optimāls iepakojums.

Lietoju pie pirmājām saaukstēšanas un iesnu pazīmēm, kā arī profilaksei un manā gadījumā tieši tam ir ļoti ok! Par laimi, pavisam aizlikts deguns vel nav bijis, bet sākuma stadijā atbrivoja un atviegloja elpošanu un likās, ka arī dziedē. Bērnam gan īpaši nepatika, jo nedaudz kodīgs atšķirībā no gēla.

Ļoti patīk aromāts, svaigs un dabīgs, man kalpo arī ka aromterapija. Paldies!

Inga, 27 gadi

Vēlējos izmēģināt Rinogel DROPS, jo rudens periodā parādījās iesnas. Produkts ir viegli un ērti lietojams, tam ir standarta lieluma iepakojums, ko ērti paņemt līdzi somiņā. Lietoju produktu regulāri, lai atvieglotu elpošanu un spētu pastrādāt. Gelam ir ļoti patīkama, atsvaidzinoša piparmētru smarža, kas lieliski palīdz pret iesnām. Efekts produktam ir labs. Tas tiešām palīdz. Līdzeklis ir dabīgs, tāpēc droši to lietoju arī profilaksei pret iesnām, nevis tikai iesnu gadījumā.

Sandra, 39 gadi

Lietoju Rinogel Drops 5 gadus vecam bērnam. Varu pateikt, ka šie ir vienīgie deguna pilieni, kurus mans bērns turpmāk lietos. Patīkama, maiga smarža, kas atšķirībā no citiem līdzīgiem preparātiem neradīja bērna deguntiņā kairinājumu un nepatīkamas izjūtas. Iepakojums un ērti lietojama pipetīte arī šo procedūru ļoti atviegloja.

Biruta, 37 gadi

Rinogel Drops man patika. Pipetīte ērti lietojama, nerada kairinājumu kā aerosoli.

Patīkama konsistence un smarža. Jau pēc otrās lietošanas reizes sajutu uzlabojumus, varēju brīvi elpot.

Jana, 41 gads

Lietoju deguna pilienus 10 gadus vecam bērnam.

Biju patīkami pārsteigta par produkta smaržu, jo parasti pilieni, ko lietojām, izcēlās ar ļoti asu un kodīgu smaržu, bet šie meitai patika.
Ērts un praktisks iepakojums. Meita pati varēja lietot pilienus, bez pieaugušo palīdzības. Pēc pāris dienām arī veselības stāvoklis uzlabojās.

Esmu apmierināta ar šo produktu un turpmāk iesnu gadījumā turpināšu lietot.

Liene, 33 gadi

Patika smarža un konsistence. Iepakojums ērts un viegli lietojams. Grūti pateikt, vai ir iedarbīgāks par citiem līdzīga veida produktiem, bet rezultāts bija, līdz ar to domāju, ka patīkamās smaržas dēļ šo produktu izvēlēšos lietot, kad radīsies nepieciešamība.

Izplatītājs: SIA "SILVANOLS", Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija

Produktus var iegādāties visos aptieku tīklos.

http://www.silvanols.com

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Otorinolaringoloģija":

Nedēļas tēma

Klīnika "Headline" – vispusīga augsta līmeņa ausu, kakla un deguna slimību (LOR) diagnostika un ārstēšana

Klīnika "Headline" – vispusīga augsta līmeņa ausu, kakla un deguna slimību (LOR) diagnostika un ārstēšana

Hroniskas iesnas, alerģiskais rinīts, krākšana, miega apnoja, sāpes ausīs un sēra korķi, sāpošs kakls un pietūkušas mandeles – šie un citi deguna, ausu un kakla veselības traucējumi nav sveši lielai daļai no mums un ir plaši izplatīti visā pasaulē. Tomēr daļa steidzas rast risinājumu nekavējoties, savukārt citi samierinās ar problēmu, līdz attopas, ka slimība vai iekaisums pāraudzis hroniskā formā.

Aktuālie piedāvājumi

Nesāpīga zobu ārstēšana ar gēlu Brix3000

Nesāpīga zobu ārstēšana ar gēlu Brix3000

Attīstoties mūsdienu zinātnei, nesāpīga vizīte pie zobārsta tik tiešām ir iespējama! Brix3000 – papaīnu saturošu želeja, kas radīta speciāli kariesa izņemšanai bez anestēzijas, urbšanas un bez sāpēm!

Zolitūdes mikrorajona iedzīvotājiem beidzot pašiem savs veselības centrs – MFD Veselības centrs "Zolitūde"!

Zolitūdes mikrorajona iedzīvotājiem beidzot pašiem savs veselības centrs – MFD Veselības centrs "Zolitūde"!

Šā gada maijā Zolitūdē tirdzniecības centra VENTA telpās tika atvērts MFD Veselības centrs ZOLITŪDE ar mērķi sniegt apkārtnes iedzīvotājiem kvalitatīvus pakalpojumus veselības aprūpē. 

Video

Produktu testi

"Dr. Pakalns Select Easy Breathe"

"Dr. Pakalns Select Easy Breathe"

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Dr. Pakalns Select" piedāvā testēt produktus, kas būs noderīgi saaukstēšanās gadījumā.

"Pharmaceris H-Sensitonin" – nomierinošs micelārais šampūns jutīgai galvas ādai

"Pharmaceris H-Sensitonin" <b>– </b>nomierinošs micelārais šampūns jutīgai galvas ādai

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "G.Miežis Ārsts" piedāvā testēt nomierinošu šampūnu jutīgai galvas ādai "Pharmaceris H-SENSITONIN". 

Uztura bagātinātājs "Flexagen Forte" – locītavu veselībai un kustību komfortam

Uztura bagātinātājs "Flexagen Forte" – locītavu veselībai un kustību komfortam

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar vitamini.lv piedāvā testēt uztura bagātinātāju "Flexagen Forte" locītavu veselībai un kustību komfortam.

Uzņēmējs runā

Nesāpīga zobu ārstēšana ar gēlu Brix3000

chair

Attīstoties mūsdienu zinātnei, nesāpīga vizīte pie zobārsta tik tiešām ir iespējama! Brix3000 – papaīnu saturošu želeja, kas radīta speciāli kariesa izņemšanai bez anestēzijas, urbšanas un bez sāpēm!

Kas jāzina par ārstniecisko pedikīru

foot

Klasiskais jeb higiēniskais pedikīrs ir piemērots dermatoloģiski veselām pēdām. Ārstnieciskās pēdu aprūpes mērķis ir pareiza pēdu kopšana un atveseļošana. Šie divi pedikīra veidi būtiski atšķiras, jo klasiskajā pedikīrā dominē skaistumkopšana, bet ārstnieciskajā – atveseļošana.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

 1. 25727676
 2. info@lorklinika.lv

Darba laiks

 • P.900-1800
 • O.900-1800
 • T.900-1800
 • C.900-1800
 • P.900-1800
 • S.1000-1500
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40103816030
 2. LV40103816030
 3. "SEB banka"
 4. LV08UNLA0050022248918
 5. Rīga, Vienības gatve 51-5, LV-1004
 6. 2018

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024
  25727676

Apraksts

LOR Klīnika ir mūsdienīga ārstniecības iestāde, kuras galvenā kompetence ir ausu, kakla un deguna slimību diagnostika un ārstēšana. Pakalpojumus piedāvājam gan bērniem, gan pieaugušajiem. Sertificēto ārstu un māsu darba pieredze, kas gūta strādājot universitātes slimnīcās, apvienota ar jaunākajām diagnostikas metodēm un mūsdienīgu aprūpi. Tas garantē kvalificētu un profesionālu ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku un ārstēšanu. LOR Klīnikā veicam dažādas sarežģītības diagnostikas pakalpojumus, izmantojot modernas izmeklēšanas metodes un visjaunākās paaudzes aparatūru, tādējādi nodrošinot precīzu diagnostiku, efektīvu ārstēšanu un rūpīgu pieeju katra pacienta veselībai. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Mēs piedāvājam:
Diagnostiskus izmeklējumus. Audiometrija, deguna dobuma un aizdegunes
endoskopija, rinomanometrija un timpanometrija, ir tikai daļa no
izmeklējumiem, kurus veicam, lai iespējami īsā laikā diagnosticētu
LOR saslimšanas. LOR konsultācijas un operācijas. Pacientiem nodrošinām
pilnu ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku un ārstniecisko
pasākumu spektru. Pie mums strādā labākie ārsti un māsas, savas
nozares autoritātes.
Speciālistu konsultācijas.
LOR slimības nereti saistītas arī ar citām saslimšanām, tāpēc
klīnikā strādā pediatrs, alergologs, gastroenterologs, neirologs,
audiologopēds u.c. Dzirdes akustiķa konsultācijas. Dzirdes aparāts
tiks pielāgots un noregulēts tieši jūsu vajadzībām. Speciālists
atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamos padomus,
lai uzlabotu jūsu komfortu un runas uztveres spēju. LOR Klīnika,
LORS, LOR, ausu ārsts, kakla ārsts, deguna ārsts, dzirdes problēmas,
līdzsvara traucējumi, otorinolaringologs, Otorinolaringologu konsultācijas,
adenoīdi, adenoīdu operācija, jāizrauj mandeles, sāpes kaklā,
izmeklējumi, manipulācijas, lāzeroperācijas, pediatrs, neirologs,
alergologs. Audiometrija, Rinomanometrija, Timpanometrija, Fibrolaringoskopija,
LOR endoskopija, logopēds, audiologopēds, logopēda konsultācijas,
logopēda terapijas nodarbības, Otoneiroloģija, galvas impulsa tests,
dzirdes aparāti, dzirdes akustiķis, LOR Pārdaugavā, LOR Rīgā,
LOR Torņakalnā, Torņakalns, LORS Vienības gatvē, Dr. Romēna Namniece,
Dr. Jānis Sokolovs, Dr. Askolds Akers, Dr. Ilze Sokolova, Dr. Romāns Dzalbs,
Dr. Elza Rāte, Dr. Atis Legzdiņš, Dr. Gints Tomiņš, Dr. Andrejs Lifšics,
Dr. Kristaps Dambergs, Dr. Guntis Rozentāls. Otolaringologs Ilze Dobele,
prof. Ligija Ķīse. Pediatrs un infektologs Gunta Laizāne. Dr. Broka,
Kristīne Broka. Sāp auss, sāp kakls, LOR Klīnika, LORS, LOR,
ausu ārsts, kakla ārsts, deguna ārsts, deguna skalošana, dzirdes problēmas,
līdzsvara traucējumi, reiboņi, otorinolaringologs, konsultācijas,
adenoīdi, adenoīdu operācija, jāizrauj mandeles, sāpes kaklā,
izmeklējumi, manipulācijas, operācijas ar lāzeri, pediatrs, dzirdes aparāti,
Phonak, Unitron, Oticon, dzirdes centrs, neirologs, alergologs. Audiometrija,
Rinomanometrija, Timpanometrija, pediatrs, gastroenterologs, Fibrolaringoskopija,
endoskopija, logopēds, audiologopēds, Headline, omeprozols, iesnas,
surdocentrs. Eva Grūdupa, Marks Ronis, Renārs Deksnis, Līga Savicka,
Veneranda Duļbinska.
Vairāk

Foto 9

Mājas lapa internetā