medicine.lv skaitļos

Lietotāji online337
Aktīvie uzņēmumi12808
Nozares raksti1624
Ekspertu atbildes21477
ReTone, Dzirtes aparāti, Dzirdes aparātu piederumi, Dzirdes pārbaude, Dzirdes sistēmas, dzirdes aparātu remonts, K.Barona 64, Rīga, LV-1011

Foto 3

Uzlādējamais aizauss dzirdes aparāts
Prompt sērijas dzirdes aparāti
Dzirdes aparāti ar iebūvētiem akustiskajiem kustības sensoriem

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.900-1700
 • O.900-1700
 • T.900-1700
 • C.900-1700
 • P.900-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40103226495
 2. LV40103226495
 3. 23.04.2009
 4. 23.04.2009
 5. Krišjāņa Barona iela 64 – 23, Rīga, LV-1011

Par uzņēmumu

SIA ReTone strādā pieredzējuši darbinieki, ar vairāk kā 20 gadu pieredzi darbā ar dzirdes aparātiem. Mūsu kolektīvā strādā gan tehniskā servisa un dzirdes akustikas inženieri, gan klientu apkalpošanas speciālisti. Uzņēmuma tehniskie darbinieki ir izgājuši apmācību pie dzirdes aparātu un audioloģiskās aparatūras ražotājiem, kā arī ir apguvuši gan audioloģijas kursu, gan dzirdes akustikas un jaunāko dzirdes aparātu programmēšanas (regulēšanas) programmatūru, tādējādi nodrošinot precīzu dzirdes aparātu pieregulēšanu (pielāgošanu) katra klienta individuālajam dzirdes zudumam un veic kvalitatīvu dzirdes aparātu apkopi un remontu visīsākajos termiņos. Rūpēs par saviem klientiem mūsu speciālisti ik gadu papildina savas zināšanas ražotāju organizētajos kursos, lai piedāvātu kvalitatīvus un uz jaunākajām tehnoloģijām balstītus pakalpojumus! 


Vairāk

Pakalpojumi

Piedāvājam plaša spektra digitālos aizauss un iekšauss dzirdes aparātus. Nodrošinam:

 • Aparātu pieregulēšanu (piemērošanu) atbilstoši katra cilvēka individuālajam dzirdes zudumam
 • Iekšauss dzirdes aparātu izgatavošanu
 • Pārdoto aparātu garantijas un pēcgarantijas apkopi un remontu
 • Individuālo auss ieliktņu izgatavošanu
 • Peldieliktņu izgatavošanu
 • Individuālo auss ieliktņu izgatavošanu skaņas monitoru pieslēgšanai
 • Audioloģisko iekārtu tirdzniecību, apkalpošanu un remontu

Vairāk

Izbraukumi

Mūsu klientu ērtībām mēs izbraucam uz lielākajām Latvijas pilsētām. Izbraukumos, tieši tāpat kā ofisā, mums ir visa nepieciešamā aparatūra dzirdes pārbaudei - dzirdes zuduma noteikšanai un dzirdes aparātu noregulēšanai atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām. Piedāvāto dzirdes aparātu klāsts praktiski ir tāds pats kā Rīgas ofisā. Nepieciešamības gadījumā izbraucam pie klienta uz mājām.
Vairāk

Atslēgvārdi

Dzirtes aparāti, Dzirdes pārbaude, Dzirdes aparātu piederumi, dzirdes aparātu remonts, Dzirdes sistēmas.

Dzirdes aparāti, atvērtās auss aparāti ar skaļruni, skaļrunis ausī, audioloģiskas iekārtas Latvijā, dzirdes speciālista mājas vizīte, vizītes Rīgā, vizītes Rīgas rajonā, izbraukums, izbraucam pie klienta uz mājām, dzirdes zuduma noteikšana, aparāta pielāgošana atbilstoši dzirdes zudumam, aparātu labošana, remonts, baterijas, piederumi aparātiem, audioloģiska aparatūra, individuālie ieliktņi monitoru pieslēgšanai, peldieliktņi, individuālie ieliktņi, audioloģiskā aparatūra, dzirdes aparātu piederumi, dzirdes aparātu remonts, aizauss, atvērtās auss, iekšauss, tirdzniecība, pārdošana, dzirdes aparāti, dzirdes aparātu cenas, atvērtās auss aparāti ar skaļruni ausī, audioloģiskās iekārtas, skaļrunis, aizauss aparāti, iekšauss aparāti, atvērtās auss aparāti, pultis, aksesuāri, piederumi, izbraukuma izmeklējumi,dzirdes aparāti ar iebūvētiem akustiskajiem-kustības sensoriem, unikāla dizaina dzirdes aparāti, mazi dzirdes aparāti, budžeta klases dzirdes aparāti, lēti dzirdes aparāti.


Vairāk

Mājas lapa internetā

Video