medicine.lv skaitļos

Lietotāji online165
Aktīvie uzņēmumi12742
Nozares raksti1341
Ekspertu atbildes20871
Testa rezultāti: GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

 

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr. Pakalns SELECT piedāvāja testēt produktu imunitātei un elpceļu veselībai.

hotdrink_easy_breathe_15047517_623x466_15047885_623x466

Maira, 51 gads

Vienmēr izvēlos Latvijā ražotus produktus un esmu iecienījusi Dr. Pakalna produkciju, tāpēc ļoti vēlējos izmēģināt arī šo karsto dzērienu.

Kā parasti DR. Pakalna produktiem, arī šim ir ļoti mūsdienīgs un kvalitatīvs vizuālais noformējums, kas uzrunā.

Arī lietošana bija ļoti ērta – vienkārši atvērt paciņu un iebērt krūzē, pulveris ātri izšķist karstā ūdenī. Garša sākotnēji likās līdzīga šķīstošajam C vitamīnam, bet pēc pāris malkiem sajutu arī ingveru. Dzēriens ļoti labi sildīja kaklu.

Karsto dzērienu lietoju, kā norādīts uz iepakojuma – vienu reizi dienā –, ar mērķi stiprināt savu imunitāti. Tā kā saslimšanas simptomu man nebija un dzērienu dzēru profilaktiskos nolūkos, tad grūti teikt par tā iedarbību, bet lietošana bija patīkama un ne reizi vēl neesmu vīlusies Dr. Pakalna produktos.

Paldies par iespēju pamēģināt!

Kate, 39 gadi

Dr. Pakalna produkta GINGER & HONEY powder for HOT DRINK testam vēlējos pieteikties, jo jau iepriekš biju lietojusi Dr. Pakalna produktus, un tiem ir patiešām ļoti laba kvalitāte! Uzrunājošas arī ir produkta iepakojuma krāsas – ļoti skaistas un atbilstošas dabīgiem produktiem.

Produkta lietošana bija pavisam vienkārša – iepakojumu ir viegli atvērt un tā saturs viss izbirst krūzē (līdzīgiem produktiem pulveris mēdz "aizķerties" paciņā). Garša bija patīkami skābena, kas ļoti atspirdzināja un deva mundrumu, lietoju to divas reizes dienā – no rītiem un pusdienlaikā, kad enerģija un mundrums nepieciešami visvairāk.

Ar efektu esmu ļoti apmierināta – dzēriens lieliski izsilda bronhus un jūtami mīkstina elpceļus, tāpēc uzskatu, ka šis ir ļoti labs risinājums saaukstēšanās slimību profilaksei un pašsajūtas uzlabošanai slimošanas laikā! Iesaku pamēģināt!

Paldies!

Iveta, 27 gadi

Pieteicos medicine.lv izmēģināt Dr. Pakalns SELECT piedāvāto GINGER & HONEY karsto dzērienu, jo parādījās saaukstēšanās pirmie simptomi, iesnas, līdz ar to uzreiz paņēmu  GINGER & HONEY karsto dzērienu testēšanai. Turklāt, tā kā man bija iespēja nedēļu strādāt no mājām, tad arī nolēmu parūpēties vairāk par savu veselību.

Produkta kastīte ir ļoti gaumīga un vizuāli norāda uz galvenajām sastāvdaļām. Iepazinos ar produkta sastāvu un mani uzrunāja ingvers ar medu, kā arī C vitamīns, kas kopā ir spēcīgs sastāvs pret saaukstēšanos. Pirms sāku lietot karsto dzērienu, iesnām bija pievienojies apsārtis un kņudošs kakls, kā arī nogurums un nespēks.

Karstā dzēriena pulverim ir ērti lietojamas paciņas. Pulveri aplēju ar karstu ūdeni un lietoju vakarā, lai pēc tam varu doties gulēt un dzēriens iedarbotos. Karstā dzēriena aromāts ir patīkami atspirdzinošs, sajutu apelsīna garšu. Ingvera aromāts nebija ļoti izteikts, bet karstajā dzērienā sajutu ingvera sildošo efektu. Jau nākamajā dienā jutos labāk, kakla apsārtums bija samazinājies un vairs nebija tik liels nogurums.

Lietoju GINGER&HONEY karsto dzērienu 5 dienas pa vienai paciņai. Šajā laikā atbrīvojos no iesnām un noguruma. Pašsajūta – lieliska! Manuprāt ļoti vērtīgi, ka sāku uzreiz lietot karsto dzērienu  un neielaidu saaukstēšanās procesu.Ir bijusi pieredze, ka, nepievēršot uzmanību pirmajiem simptomiem, saaukstēšanās ir ieilgusi un bijusi smagākā formā.

Manā mājas aptieciņā tagad noteikti būs GINGER&HONEY karstais dzēriens.

Paldies Dr. Pakalns SELECT par vērtīgo produktu!

Zane, 48 gadi

Man radusies liela interese par Dr. Pakalna produktiem, jo tie vienmēr ir aktuāli un iedarbīgi, tāpēc, ieraugot medicine.lv iespēju notestēt vēl vienu Dr. Pakalna produktu, nedomājot pieteicos!

Dr. Pakalna produktiem iepakojums ir ekskluzīvs un  ļoti elegants, tādējādi piesaistot uzmanību starp citiem aptieku produktiem. Produkta dizains ir ļoti svarīgs, jo tas pirmais rada priekšstatu par produktu un tā kvalitāti.

Karstais dzēriens ir ļoti vienkārši un ātri pagatavojams. Pirmo reizi iedzerot to, bija sajūta, kā lietojot šķīstošo C vitamīnu, bet vēlāk bija sajūtams arī ingvera efekts ar tā sildošo un patīkamo sajūtu elpceļos. Karsto dzērienu lietoju reizēs, kad kaklā bija jūtama kairinājuma sajūta, un efektu jutu vienmēr, jo kaklas un balss saites tika sasildītas momentāni. Ļoti labs produkts, noteikti iesaku pamēģināt gan profilaktiski, gan arī pie pirmajām saaukstēšanās pazīmēm!

Paldies!

Gunta, 43 gadi

Gaidu vienmēr kaut ko jaunu, ko radījis Dr. Pakalns, jo tas ir vienmēr aktuāls dotajam brīdim, kā arī domāju, ka Covid laikā tas vienkārši IR jālieto, tāpēc ar prieku pieteicos testam.

Produktam ir ļoti gaumīgs iepakojums, krāsas, kā vienmēr Dr. Pakalnam, – fantastiskas un gaumīgas.

Šķīdums, atšķaidot ar karstu ūdeni, gandrīz viss izšķīst, mazliet paliek tikai ingvera "biezumiņi". Smarža – patīkama!

Dzēru karsto dzērienu katru rītu, jo darbs ar klientiem noslogo balss saites, bet šis dzēriens ļoti labi sasilda elpceļus un  "sagatavo" manu balsi.

Paldies!

Laima, 47 gadi

Novembra otrajā pusē testēšanai saņēmu Dr. Pakalns Select piedāvāto Ginger & Honey karstā dzēriena pulveri.Vēlmi testēt šo produktu var saistīt ar nepieciešamību un pat tradīciju rudenī un ziemā stiprināt savu veselību un imunitāti, lai pretotos vīrusiem un saaukstēšanās riskam. Ingvers un medus šajā laikā jau tāpat ir iecienīti produkti, ko lietoju tējās. Tāpēc nolēmu izmēģināt jau gatavu produktu, ko tikai jāizšķīdina karstā ūdenī – ērti un labi!

Produkta iepakojumā ir piecu gramu paciņas 10 dienu kursam, un tas pasniegts Dr. Pakalns Select zīmolam raksturīgā iepakojumā.

Pirmā ziņa uz iepakojuma EASY BREATHE vēstī – VIEGLI ELPOT, bet iepakojuma otrā pusē var izlasīt, ka tas sola palīdzēt vēl vairāk – produkts veicina imunitāti, mazina nespēku un ir noderīgs elpceļu veselībai, kā arī to var lietot no sešu gadu vecuma vienu reizi dienā, izšķīdinot 150 mililitros karsta ūdens. Mani uzmanīgu gan darīja tālāk lasāmā informācija, ka pievienotā C vitamīna deva – 120 mg – ir 150% NRV – ja pareizi saprotu, tā ir daudz lielāka par diennaktī nepieciešamo devu. Pieaugušam cilvēkam īstermiņā tā droši vien nekaitē, bet bērniem sešu gadu vecumā varētu būt tomēr par lielu, nesadalot paciņas saturu mazākās devās. Tāpēc šķiet, ka būtu lietderīgi informāciju lietotājiem papildināt ar konkrētām devām bērniem un pusaudžiem.

Produktu lietoju pēc ēšanas, jo tajā esošā lielā C vitamīna deva var kairināt kuņģa gļotādu, lai gan tas nav norādīts.Karstā dzēriena smarža un garša ir patīkama, lai gan ingvera garšu esmu pieradusi sagaršot nedaudz citādāku. Šī garša man vairāk atgādināja izšķīdinātu cidoniju sulu vai sīrupu, klāt gana stipri sajūtot arī pievienotas askorbīnskābes un citronskābes skābenumu.

Tā kā produktu saņēmu vien 20. novembrī un nolēmu C vitamīna diennakts devu nepārsniegt gastropātijas dēļ, visu paciņu vienlaicīgi neizlietojot, mans produkta tests vēl turpinās. Šobrīd produktu lietoju profilaksei, tāpēc elpošanas atvieglojuma efektu arī nevaru objektīvi novērtēt, tomēr kopumā šis karstais vitamīnu dzēriens man patika!

Pateicos par iespēju to izmēģināt un domāju, ka vajadzības gadījumā varētu arī lietot turpmāk, jo cilvēka dabā ir atkārtoti izvēlēties jau zināmu produktu, ja tas ir labi garšojis un palīdzējis!

Violeta, 30 gadi

Pieteicos produkta testam, jo esmu no tiem cilvēkiem, kas viegli saķer saaukstēšanās slimības, un tam pat nav nekur daudz jāiet ārā  – pietiek ar mazāko caurvēju vai neilgu laiciņu sabiedriskajā transportā vai veikalā. Pirmās vienmēr parādās iesnas, kas ir paciešamas visgrūtāk, jo traucē darba spējām, tāpēc biju priecīga par iespēju izmēģināt Dr. Pakalna "GINGER & HONEY" karsto dzērienu, turklāt iepriekš biju mēģinājusi arī citu Dr. Pakalna "Easy Breathe" pulveri karstā dzēriena pagatavošanai, kas izrādījās ļoti iedarbīgs.

Arī novembrī mani piemeklēja iesnas un kakla sāpes, klepus, kas it īpaši pašsajūtu padarīja smagāku no rītiem un vakaros, tāpēc uzreiz sāku lietot karsto dzērienu – vienu līdz divas paciņas dienā. Sajutos kopumā labāk jau nākamajā dienā, bet elpošana atvieglojās jau stundu pēc karstā dzeriena iedzeršanas, turklāt bija jūtams arī enerģijas pieplūdums, līdz ar to varēju pilnvērtīgi paveikt savus darbus.  Un to es ļoti augstu novērtēju šāda veida produktos – ātru iedarbību! Turklāt arī smarža karstajam dzērienam ir ļoti uzmundrinoša un patīkama, savukārt garša, pateicoties medus pulverim nav tik skāba, kā tas būtu, ja sastāvā vairāk dominētu C vitamīns.

Runājot par vizuālo noformējumu – tas kā vienmēr ieturēts patīkamās krāsās, un ir ļoti gaumīgs, plauktos uzreiz var atpazīt Dr. Pakalna produktus.

Man ļoti patika efekts, ko sniedza karstais pulveris, tāpēc turpmāk saaukstēšanās  gadījumā paļaušos uz šo produktu, nevis citiem līdzīgiem, ko biju lietojusi iepriekš! Liels paldies ražotājiem un medicine.lv par iespēju izmēģināt šo efektīvo līdzekli! Iesaku to izmēģināt arī citiem!

Aleksandrs, 35 gadi

Vēlējos pamēģināt karsto dzērienu, jo mana dzīvesbiedrene bieži saaukstējas, līdz ar to arī man pastāv risks saslimt. Arī šoruden viņa bija apaukstējusies un spēcīgi klepoja, tāpēc karsto dzērienu lietojām abi. Viņai palika vieglāk jau nākamajā dienā, bet es veiksmīgi izvairījos no aplipšanas. Turklāt dzēriens ir ļoti garšīgs un atspirdzinošs, tāpēc to bija patīkami dzert. Draudzene pirmajās divās dienās dzēra pa diviem karstā dzēriena pulvērīšiem dienā, savukārt es to lietoju profilaktiski – vienu reizi, parasti pirmajā dienas pusē, jo karstais dzēriens dod enerģiju, kas uz vakaru, protams, nav nepieciešams. Draudzenei izdevās ātrāk atbrīvoties no saslimšanas simptomiem, kas mani ļoti priecē, jo nepatīk, kad viņai jāmokas.

Paldies ražotājiem par šo lielisko produktu!

Kitija, 37 gadi

Tumšais rudens nespēks un nogurums man katru gadu liek meklēt veidu, kā tikt galā ar nespēku, nogurumu, depresīvo noskaņojumu. Parasti šajā laikā iekšējo rezervju baterijas ir ļoti tukšas. Tādēļ piekritu pamēģināt un notestēt šo GINGER&HONEY powder for HOT DRINK, lai pārliecinātos par tā iedarbībām uz iepriekšminētiem rudens "simptomiem".

Vispirms jau patīkami pārsteidza gaumīgi noformētais iepakojums un tā dizains. Katra lietošanas paciņa ir hermētiski  noslēgta, kas šobrīd ir ļoti aktuāls temats, lai viss būtu cieši noslēgts. Rekomendēts uz paciņas ir uz vienu glāzi izšķīdināt paciņu un izdzert vienu reizi dienā. Tā arī izdarīju. Pirmais, ko pamanīju ir, ka sāka intensīvi karsēties ķermenis, parādījās enerģija un tajā brīdī uzreiz ļoti uzlabojās pašajūta. Vēl pie tam šī labā pašsajūta saglabājās vairākas stundas. Pēc tam tikai izlasīju iedarbību un sapratu, ka līdzeklis palīdz izvadīt sakrājušos toksīnus, kas izskaidro arī karstuma sajūtu. Ievēroju, ka pēc nedēļas lietošanas labā pašsajūta saglabājās. Līdz ar to iesaku lietot šo karsto dzērienu  iekšējās labsajūtas uzlabošanai tumšās sezonas laikā.

Maira, 43 gadi

Piedāvājums pamēģināt jauno GINGER&HONEY powder for HOT DRINK likās interesants no tā viedokļa, ka parasti lietoju vairākus preperātus, lai sasniegtu tos mērķus, kuri aprakstīti lietošanas pamācībā. Proti, sastāvā esošais C vitamīns un ingvera sakneņu pulveris veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, tonizē organismu un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Ingvera aktīvās vielas uzlabo asinsriti un veicina normālu elpceļu darbību. Katrai iedarbībai man ir savs ikdienā lietojamais preparāts.

Patīkami pārsteidz iepakojums, varu ņemt līdzi uz darbu visu iepakojumu vai kabatās ielikt pa vienai paciņai katru dienu. Ērti atveramas un lietojamas paciņas. Reizi dienā viens mazais iepakojums jāizšķīdina 150 ml ūdens un jāizdzer. Viegli un vienkārši! Pārsteidza, ka, lietojot 10 dienas, man ir jūtams tas pats rezultāts, kā dzerot katru dienu vairākus atsevišķus līdzekļus. Sanāk, ka ir atrasta ļoti veiksmīga preparātu kombinācija, kā saka, vairāki vienā. Noteikti iesaku un rekomendēju šo karsto dzērienu ikdienas enerģijas ieguvei, toksīnu izvadīšanai, stresa mazināšanai un asinsrites uzlabošanai.

https://www.drpakalns.com/

Ražots ES pēc AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika", Ozolu iela 10, Rīga, LV-1005, Latvija, pasūtījuma.

Produktu iegādāties iespējams Latvijas aptiekās – "Mēness aptieka", "BENU aptieka", "Aptieka1", "Apotheka", "Mana Aptieka".

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Otorinolaringoloģija":

Uzņēmumi nozarē "Otorinolaringoloģija"

"LOR klīnika", SIA

"LOR klīnika", SIA

LOR Klīnika ir mūsdienīga ārstniecības iestāde, kuras galvenā kompetence ir ausu, kakla un deguna slimību diagnostika un ārstēšana. Pakalpojumus piedāvājam gan bērniem, gan pieaugušajiem. Sertificēto ārstu un māsu darba pieredze, kas gūta, strādājot universitātes slimnīcās, apvienota ar jaunākajām diagnostikas metodēm un mūsdienīgu aprūpi. Tas garantē kvalificētu un profesionālu ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku un ārstēšanu. LOR Klīnikā veicam dažādas sarežģītības diagnostikas pakalpojumus, izmantojot modernas izmeklēšanas metodes un visjaunākās paaudzes aparatūru, tādējādi nodrošinot precīzu diagnostiku, efektīvu ārstēšanu un rūpīgu pieeju katra pacienta veselībai.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Video

Produktu testi

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

 1. +371 25727676
 2. info@lorklinika.lv
 3. +371 25727676P.O.T.C.P.(9.00-18.00) S.(10.00-15.00 - 1. un 4. mēneša nedēļa)
 4. https://lorklinika.lv

Darba laiks

 • P.900-1800
 • O.900-1800
 • T.900-1800
 • C.900-1800
 • P.900-1800
 • S.1000-1500
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40103816030
 2. LV40103816030
 3. "SEB banka"
 4. LV08UNLA0050022248918
 5. Rīga, Vienības gatve 51-5, LV-1004
 6. 2020

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024
  25727676

 2. Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024
  25727676

Apraksts

LOR Klīnika ir mūsdienīga ārstniecības iestāde, kuras galvenā kompetence ir ausu, kakla un deguna slimību diagnostika un ārstēšana. Pakalpojumus piedāvājam gan bērniem, gan pieaugušajiem. Sertificēto ārstu un māsu darba pieredze, kas gūta, strādājot universitātes slimnīcās, apvienota ar jaunākajām diagnostikas metodēm un mūsdienīgu aprūpi. Tas garantē kvalificētu un profesionālu ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku un ārstēšanu. LOR Klīnikā veicam dažādas sarežģītības diagnostikas pakalpojumus, izmantojot modernas izmeklēšanas metodes un visjaunākās paaudzes aparatūru, tādējādi nodrošinot precīzu diagnostiku, efektīvu ārstēšanu un rūpīgu pieeju katra pacienta veselībai. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Ausu ārsts. LOR. Diagnostiski izmeklējumi. LOR saslimšanas, LOR konsultācijas,
LOR operācijas, speciālistu konsultācijas, LOR slimības, alergologs,
gastroenterologs, runas uztvere, LOR Klīnika, LORS, LOR, ausu ārsts,
sāp auss, kakla ārsts, sāp kakls, deguna ārsts, iesnas, deguna skalošana,
dzirdes problēmas, līdzsvara traucējumi, reiboņi, otorinolaringologs,
Otorinolaringologu konsultācijas, LOR konsultācijas, adenoīdi,
adenoīdu operācija, jāizrauj mandeles, sāpes kaklā, izmeklējumi,
manipulācijas, lāzeroperācijas, operācijas ar lāzeri, pediatrs,
neirologs, alergologs. Audiometrija, Rinomanometrija, Timpanometrija,
Fibrolaringoskopija, endoskopija, deguna dobuma endoskopija, aizdegunes endoskopija,
LOR endoskopija, logopēds, audiologopēds, logopēda konsultācijas,
logopēda terapijas nodarbības, Otoneiroloģija, galvas impulsa tests,
dzirdes aparāts, dzirdes aparāti, Phonak, Unitron, Oticon, dzirdes centrs,
neirologs, alergologs, dzirdes akustiķis. Dr. Romēna Namniece,
Logopēds Romēna Namniece, Dr. Jānis Sokolovs, Dr. Askolds Akers,
Dr. Ilze Sokolova, Dr. Romāns Dzalbs, Dr. Elza Rāte, Dr. Atis Legzdiņš,
Dr. Andrejs Lifšics, Dr. Kristaps Dambergs, Dr. Guntis Rozentāls,
Dr. Eva Grūdupa, Dr. Marks Ronis, Dr. Evita Bugaja, Dr. Ilze Dobele,
Otolaringologs Ilze Dobele, prof. Ligija Ķīse, Dr. Broka, Kristīne Broka,
Renārs Deksnis, Veneranda Duļbinska. Ausu ārsts Torņakalns ausu ārsts Juglā,
LOR Torņakalnā, LOR Juglā, LOR Vienības gatvē, LOR Pārdaugavā,
LOR Rīgā.

Vairāk

Foto 9

Mājas lapa internetā