medicine.lv skaitļos

Lietotāji online255
Aktīvie uzņēmumi12539
Nozares raksti4564
Ekspertu atbildes20541
Testa rezultāti: FUTURE FORMULA SOS Balzams pret matu izkrišanu : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: FUTURE FORMULA SOS Balzams pret matu izkrišanu

Testa rezultāti: FUTURE FORMULA SOS Balzams pret matu izkrišanu

Augustā un septembrī medicine.lv sadarbībā ar "Dzintars" piedāvāja testēt FUTURE FORMULA SOS 93% dabīgo sastāvdaļu balzamu pret matu izkrišanu.

Marija, 33 gadi

Pieteicos testēt zīmola Dzintars SOS Future Formula balzamu pret matu izkrišanu, jo pēdējos pāris mēnešus šī problēma kļuvusi ļoti aktuāla. Mani mati ir krāsoti, regulāri tos veidoju, kā rezultātā tie kļuvuši sausi, trausli, lūst un pastiprināti izkrīt. Ja matu struktūru izdevās uzlabot, izmantojot dažādas maskas un citus skaistumkopšanas līdzekļus, tad pret matu izkrišanu nelīdzēja itin nekas – ik dienas zaudēju ievērojamu daļu matu, kas īpaši bija novērojams pēc mazgāšanas un ķemmēšanas. Mani ļoti ieinteresēja balzama apraksts, kas norādīja, ka tā ražošanā izmantotas vairākas inovatīvas tehnoloģijas, nodrošinot īpaši efektīvu rezultātu, tāpēc pieteicos testam.

Produkts ir interesantā iepakojumā, mūsdienīgs dizains, patīkama toņu gamma. Balzams sadalīts nelielās pudelītēs – katrā viena deva vienai lietošanas reizei, kas ir ļoti ērti un parocīgi ikdienā. Lietošanas instrukcijā norādīts, ka balzams jālieto tīros matos – no sākuma bažījos, ka tas padalīs matus taukainus, taču konsistence ir ļoti patīkama un pēc nožūšanas mati ir pilnīgi tīri un izskatās labi. Arī pats produkts ir viegli lietojums un ar vienu devu pilnīgi pietiek, lai iemasētu visu galvas ādu. Vienīgās neērtības – procedūrai jāieplāno papildu laiks. Pēc lietošanas aptuveni uz pusstundu matus ietinu dvielī. Tā kā ir skaidrs, ka tas nepieciešams, lai procedūru padarītu efektīvāku, tās gluži nevar saukt par neērtībām. Es pati to viegli iekļāvu vakara rutīnā, paralēli ieplānojot citus darbus.

Balzamam ir neitrāla smarža, ļoti šķidra konsistence. Ņemot vērā to, ka, manuprāt, piedzīvoju stipru matu izkrišanu, produktu lietoju ik dienas, atsevišķos gadījumos, sadzīves apstākļu spiesta – ik pārdienas. Pirmajā nedēļā nekādas vērā ņemamas izmaiņas nejutu – matu izkrišanas biežums šķita tāds pats kā iepriekš. Izlietojot visu balzama iepakojumu, varu teikt, ka izkrišana patiesi samazinājusies, turklāt, šķiet, kļuvis daudz vairāk jauno matiņu, kas aug pie saknēm. Uzskatu, ka produkts ir efektīvs, īpaši tad, ja tiek veltītas papildu rūpes matu veselībai arī citos veidos -  tie tiek pareizi kopti un saudzēti. Paldies par šo iespēju, vēlos iegādāties vēl vienu iepakojumu, lai turpinātu terapiju. Nu esmu nolēmusi lietot balzamu jau retāk – ik pēc divām dienām. Paldies par šo iespēju!

Rūta, 28 gadi

Ļoti vēlējos testēt Dzintara SOS Future Formula balzamu pret matu izkrišanu, jo pēdējo pusgadu mani mati pastiprināti krīt ārā, reizēm pat veselām šķipsnām. Esmu bijusi pie trihologa, izmēģinājusi dažādus vitamīnus, taču tāda īsta risinājuma nav. Šis produkts mani saistīja kā jaunums, turklāt Dzintara zīmola kosmētika apliecinājusi sevi kā kvalitatīva un laba produkcija, kas manam ķermenim sniedz lielisku efektu.

Produkts ir vizuāli pievilcīgs un ērti lietojams. Patika tas, ka balzams nav vienā lielā pudelē, bet sadalīts vairākās maziņās, tā atvieglojot lietošanu. Smarža jauka, patīkama, pats balzams – šķidrs, viegli iemasējams galvas ādā. Par spīti, pudelītes niecīgajam izmēram, ar vienu devu pietiek, un tiek noklātas visas matu saknes.

Balzamu lietoju katru dienu, vakaros, pirms gulētiešanas. Jāatzīst, ka ne vienmēr to smērēju tīros matos. Tā kā mani mati ir smalki un trausli, pēc lietošanas nedaudz bija smaguma sajūta, un nākamajā rītā tos mazgāju. Manuprāt, tas efektu nemazināja. Rezultāts patīkami iepriecināja. Pēc mēneša lietošanas matu izkrišana mazinājusies, vairs nešķiet ne tuvu tik briesmīgi, kā bija iepriekš. Tā kā paralēli tam nekādas izmaiņas dzīvesveidā neveicu, domāju, ka tas bija tieši balzama nopelns, un noteikti turpināšu produktu lietot ilgstoši.

Olga, 52 gadi

Produktu Dzintars SOS Future Formula balzams pret matu izkrišanu vēlējos izmēģināt, jo esmu saskārusies ar šādu problēmu. Visticamāk menopauzes un tās izraisīto hormonālo traucējumu rezultātā. Šis process mani ļoti biedē – negribētos, lai mati kļūst pavisam plāni, un tie jānogriež pavisam īsi. Lietoju dažādus vitamīnus, kā arī cenšos tos īpaši rūpīgi kopt, tāpēc šķita, ka šis balzams ir tieši tas, kas nepieciešams.

Man ļoti patika iepakojums – mazas, ērtas pudelītes, arī, dodoties ārpus mājas, iespējams paņemt līdzi vajadzīgo pudelīšu skaitu un lietot teju jebkur. Tā kā balzams nav jāskalo ārā, ir ļoti ērti. Ņēmu vērā, ka pēc balzama lietošanas, pusstundu jāvalkā speciālā cepurīte. Tad nu parasti šo produktu lietoju vakaros, cepurīti liku, kamēr veicu ierastos darbus pirms naktsmiera. Lietoju parasti katru otro dienu, dažreiz katru – atkarībā no dienas grafika.

Balzamam ir patīkama, uzmundrinoša smarža, nebija nekādu nepatīkamu blakusefektu – tas nekoda, nekairināja ādu. Sajūta bija tāda pati kā to nelietojot, kas, manuprāt, ir ļoti labi. Pēc lietošanas mati nebija taukaini, drīzāk šķita mīkstāki, patīkamāki taustei.

Rezultāts ir labs. Matu izkrišana ir samazinājusies, un pēc novērojumiem arī turpina mazināties. Kopumā matu stāvoklis ir uzlabojies. Ļoti labs produkts, ko noteikti varu ieteikt arī citiem, kurus nomoka līdzīga problēma.

Lita, 32 gadi

Vēlējos izmēģināt Dzintara SOS Future Formula balzamu pret matu izkrišanu, jo ļoti vēlos izaudzēt garus, biezus un veselīgus matus. Gaidot otro bērniņu, mati auga ļoti labi, bet nu mazajam jau ir gandrīz pusgadiņš, un, bērniņu barojot, mati atkal sākuši krist laukā.

Pirmo reizi lietojot balzamu, vairākas minūtes domāju, kā lai to attaisa. Nekur nav atvēršanas instrukcija. Vāciņu skrūvējot, tikai beigās sapratu, ka tas jāspiež uz leju. Ļoti pietrūka šī lietošanas instrukcija – kaut vai bultiņa, kas norādītu, ka vāciņš jānospiež lejup. Tāpat gribētos, lai uz iepakojuma ir norādīts produkta saturs. Kopumā lietot ir ļoti ērti, un, manuprāt, iepakojums ir labi izdomāts. Arī vizuālais noformējums ir ļoti labs.

Sākotnēji likās, ka vienā iepakojumā ir pārlieku maz līdzekļa, lai ar tā daudzumu noklātu visu galvu, taču izrādījās, ka pietiek gluži labi.

Smarža ir neitrāla, konsistence laba. Lietoju balzamu katru otro trešo dienu. Vienīgais pēc lietošanas šķita, ka mati ir nedaudz taukaini. Tā kā instrukcijā rakstīts, ka balzāmu nevajag mazgāt, cilvēkiem, kas dodas uz darbu vai sabiedrībā, jādomā, kuros brīžos to labāk lietot. Tā kā es dzīvojos mājās ar bērniem, man tas nesagādāja problēmas, taču, ja strādātu, mati būtu jāmazgā katru dienu.

Novērotais efekts ir tāds, kādu biju gaidījusi. Mati tik tiešām izkrīt mazāk, lai gan izkrišana nav apstājusies pavisam. Domāju, ka līdzeklis jālieto vairākus mēnešus, kā minēts instrukcijā. Es noteikti turpināšu lietot šo produktu. Manuprāt, tas strādā ļoti labi.

Paldies par sniegto iespēju izmēģināt produktu!

Silva, 36 gadi

Ieraugot portāla medicine.lv piedāvājumu testēt Dzintara SOS Future Formula balzamu pret matu izkrišanu, uzreiz pieteicos. Mani mati ir samērā neveselīgi, nespodri, daudz lūst un izkrīt. Lai gan ikdienā lietoju kvalitatīvus matu kopšanas līdzekļus, matus regulāri krāsoju, apstrādāju ar karstumu, kā rezultātā nekādi neizdodas tos atdzīvināt. Ik pa brīdim tie atkopjas, taču pēc tam stāvoklis atkal pasliktinās. Jau ilgu laiku meklēju produktu, kas tos stiprinātu, veicinātu augšanu un kopumā uzlabotu matu stāvokli.

Vēlos uzlavēt Dzintara veidoto dizainu – produkts patiesi izskatās glīti, mūsdienīgi, estētiski baudāms iepakojums, kas izskatītos labi arī starp starptautiski populāriem zīmoliem. Ļoti ērti lietojams, viegli attaisāms, viss ļoti labi. Arī smarža jauka un ne sevišķi izteikta – nekādi netraucē. Lietoju ik divas dienas, vakaros, tīros matos, kā norīts instrukcijā, un pēc tam aptuveni 20 minūtes ap matiem turēju aptītu dvieli.

Šajā laikā ir uzlabojies matu vizuālais izskats – tie kļuvuši dzīvīgāki. Šķiet, ka izkrišana arī samazinājusies. Iepriekš īpaši daudz matu izkrita uzreiz pēc mazgāšanas, žāvēšanas laikā. Tagad to daudzums kļuvis mazāks. Plānoju produktu lietot vēl vismaz dažus mēnešus, ļoti ceru, ka efekts būs labs! Liels jums paldies par šo iespēju! Prieks izmēģināt kvalitatīvus produktus!

Future Formula SOS Balzams pret matu izkrišanu pieejams Dzintars veikalos visā Latvijā un e-veikalā: http://dzintars.com/lv/matiem/balzams-pret-matu-izkrisanu/future-formula-sos-balzams-pret-matu-izkrisanu

 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Triholoģija / matu veselība":

Uzņēmumi nozarē "Triholoģija / matu veselība"

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

Estētiskās medicīnas centrs "Nofrete" – tā ir jauna pieeja, kuras pamatā ir atjaunošanās un atveseļošanās efekts, jaunības pagarināšana bez plastiskajām operācijām. Individuāla pieeja un uzmanīga attieksme pret katru klientu, profesionālas ārstu konsultācijas. Salonu „Nofrete” ar pilnām tiesībām var ierindot ekskluzīvo salonu skaitā Baltijas valstīs, jo visi salonā piedāvātie pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir paši jaunākie un efektīvākie skaistumkopšanas industrijā. Visiem, kas mīl un novērtē komfortu, mājīgumu, konfidencialitāti un ir noskaņoti uz garantētu pozitīvu rezultātu, Nofrete piedāvā nevainojamu apkalpošanu. Katru sezonu – jauns pakalpojums. Ērtā atrašanās vieta un apsargājamā automašīnas stāvvieta ikvienam klientam papildinās patīkamo iespaidu par vizīti pie mums.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Kas ir stiprāks – aerojons vai ozons?

Vairāk informācijas par bipolāro gaisa jonizāciju un ozonu var iegūt interneta tīmekļvietnē www.ozonalietas.lv. Lasi, uzzini un domā līdzi!

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

Ko ādas stāvoklis vēsta par infekcijas slimībām? 

J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika piedāvā konsultācijas gan pie dermatologa, gan infektologa un citiem speciālistiem, kas kopīgiem spēkiem izpēta organismu no visdažādākajiem aspektiem. Tas tad arī puzles gabaliņus nostāda savās vietās, ļaujot ieraudzīt kopainu. 

Video

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

Ik gadu 10. oktobrī tiek atzīmēta Pasaules psihiskās veselības diena, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dažādām ar psihisko veselību saistībām tēmām. Nomāktība, trauksme un panikas lēkmes ir vieni no biežāk piedzīvotajiem psihiskās veselības sarežģījumiem, kas var būtiski pasliktināt dzīves kvalitāti un savstarpējās attiecības, kā arī negatīvi ietekmēt spēju strādāt un mācīties.

Produktu testi

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Pilna spektra CBD (kaņepju) eļļas pilieni – mieram, relaksācijai un sāpju mazināšanai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA CBD MED piedāvā testēt pilna spektra CBD eļļas pilienus mieram, relaksācijai un sāpju remdēšanai.

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

GINGER & HONEY powder for HOT DRINK – imunitātei un elpceļu veselībai

Novembrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr.Pakalns SELECT piedāvā testēt produktu imunitātei un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Testa rezultāti: "Sedanorm" – dzīve ir skaista!

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Lotos Pharma" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju "Sedanorm" – normālas nervu sistēmas un smadzeņu darbības uzturēšanai.

Uzņēmējs runā

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

"Nofrete", SIA, Estētiskās Medicīnas Centrs

Darba laiks

 • P.900-2100
 • O.900-2100
 • T.900-2100
 • C.900-2100
 • P.900-2100
 • S.1000-1700
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003579535
 2. LV40003579535
 3. "Swedbank"
 4. LV28HABA0551002098381
 5. 24.01.2002
 6. Rīga, Emiļa Melngaiļa iela 5, LV-1010

Apraksts

Estētiskās medicīnas centrs "Nofrete" – tā ir jauna pieeja, kuras pamatā ir atjaunošanās un atveseļošanās efekts, jaunības pagarināšana bez plastiskajām operācijām. Individuāla pieeja un uzmanīga attieksme pret katru klientu, profesionālas ārstu konsultācijas. Salonu „Nofrete” ar pilnām tiesībām var ierindot ekskluzīvo salonu skaitā Baltijas valstīs, jo visi salonā piedāvātie pakalpojumi un izmantotās tehnoloģijas ir paši jaunākie un efektīvākie skaistumkopšanas industrijā. Visiem, kas mīl un novērtē komfortu, mājīgumu, konfidencialitāti un ir noskaņoti uz garantētu pozitīvu rezultātu, Nofrete piedāvā nevainojamu apkalpošanu. Katru sezonu – jauns pakalpojums. Ērtā atrašanās vieta un apsargājamā automašīnas stāvvieta ikvienam klientam papildinās patīkamo iespaidu par vizīti pie mums. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Lūpu palielināšana, Plazmoliftings, Mezodiegi
Skaistumkopšana, fotoatjaunošana, atjaunojošās injekcijas, pīlings,
mikrodermabrāzija, oksiterapija, aparātu procedūras, maskas, tīrīšana,
"Christiana" skaistuma receptes, dermatoloģiskās procedūras, kosmētika,
vakuumterapija, figūras modelēšana, mezoterapija, SPA procedūras,
ietīšana, masāžas, kavitācija, fotoepilācija, vaksācija, roku kopšana,
manikīrs, kāju kopšana, pedikīrs, ilgnoturīgais make-up, skropstu pieaudzēšana,
Gelish laka, tredliftings, karboksiterapija, kosmetologs, Ericson Laboratoire kosmetika,
skaistuma injekcijas, filleri, dermatologs. Celulīta ārstēšana.
Bērnu dermatologs, permanentais grims, ādas diagnostika, Danne kosmētika,
DMK kosmētika. Lūpu palielināšana, liftings, plazmaliftings,
celulīts, nagu pieaudzēšana, gēla nagi, PRP, botulinotoksins,
aptos diegi, mezodiegi.
Vairāk

Saistītie resursi

Foto 12

"Nofrete", SIA, Skaistumkopšanas centrs
Skaistumkopšana
atjaunojošās injekcijas
Skaistumkopšanas centrs Rīgā
maskas, tīrīšana

Mājas lapa internetā