Testa rezultāti: "Aller-Go-Nasal Spray" – sezonas jaunums pret alerģiskām iesnām

silv_logo_

Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silvanols" piedāvāja testēt "Aller-Go-Nasal Spray" – inovatīvu un dabīgu līdzekli pret alerģiskām iesnām.

Laine, 34 gadi

Pieteicos testēt Aller-Go-Nasal Spray, jo regulāri nomāc alerģiskās iesnas, turklāt pavasarī tās ir īpaši izteiktas un ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti. Nevēlējos lietot ķīmiskus preparātus, tāpēc šķita, ka tieši šis līdzeklis varētu būt man piemērots.

Iepakojums ir ērti lietojams un neliels – ļoti labi, ka to var nēsāt līdzi, neuztraucoties par to, ka tas aizņems daudz vietas. Produkta lietošanu tāpat atvieglo uzgalis, iepūst līdzekli nāsīs ir pavisam viegli.

Produktu lietoju gan profilaktiski, gan pie izteiktām iesnu izpausmēm, atbilstoši tam, kā norādīts instrukcijā. Iedarbība ir izteikti spēcīga, taču nesausina degunu. Simptomi samazinās jau pēc vienas lietošanas reizes. Paldies par iespēju pamēģināt!

Jana, 35 gadi

Vēlējos izmēģināt Aller-Go-Nasal Spray", jo novēroju, ka bieži, no rītiem pieceļoties, ir aizlikts deguns, lai gan iesnu kā tādu nav. Biežāk novēroju simptomus ziemas periodā, taču tie parādās arī pavasarī un vasarā. Līdzekli lietoju no rītiem, brīžos, kad bija aizlikts deguns.
Tas labi noņem aizlikta deguna sajūtu. "Aller-Go-Nasal Spray"; ir diezgan spēcīga mentola/eikalipta smarža, kas mazliet kož pēc iepūšanas. Šī iemesla dēļ pavisam maziem bērniem neieteiktu, jo var būt par spēcīgu. Ieteiktu lietot tiem, kam ir alerģiskas iesnas kā
reakcija uz sezonālām pārmaiņām ( putekšņi u.tml.) Kopumā produktu vērtēju pozitīvi.

Marika, 31 gads

Nolēmu pamēģināt "Aller-Go-Nasal Spray", jo manam bērnam (trīs gadi) ir regulāras iesnas pavasara sezonā. Lietoju 2 reizes dienā pāris dienu garumā, tomēr secināju, ka līdzeklis ir pārāk spēcīgs šāda vecuma bērnam, jo rada kodīgu sajūtu degunā. Jāatzīst, ka iedarbība gan
ir laba un mazina iesnas, simptomi vairs nav tik izteikti vai pazūd pavisam. Izmēģināju preparātu arī pati brīžos, kad jutu, ka parādās alerģisko iesnu simptomi, un biju ļoti apmierināta ar iedarbību. Domāju, ka bērniem, kas jaunāki par sešiem gadiem, vajadzētu
izvēlēties ko maigāku, bet pieaugušajiem produktu noteikti ieteiktu lietot pie alerģiskām iesnām. 

Diāna, 27 gadi

Pieteicos produkta Aller-Go-Nasal Spray testam portālā medicine.lv, jo ir izteiktas alerģiskās iesnas pret putekļiem. Ikdienā ar to pārlieku bieži nesastopos, taču, piemēram, braucot uz lauku mājām, iesnas ir ļoti spēcīgas un pamatīgi ietekmē pašsajūtu. No iepriekš lietotajiem preparātiem piedzīvoju nepatīkamas blakusparādības, tāpēc zāles lietot vairs nevēlējos. Izlasot produkta aprakstā, ka šī konkrētā līdzekļa sastāvā ir tikai naturālas vielas, nolēmu izmēģināt.

Līdzeklis ir pietiekami ērti lietojams, neradīja nekādas grūtības. Lietoju reizēs, kad zināju, ka nāksies atrasties vidē, kur alerģijas simptomi būs izteikti, kā arī citās situācijās, kad tie jau bija parādījušies. Līdzeklis ir spēcīgs – var just, ka tam pievienota piparmētra, līdz ar to tas
efektīvi un uzreiz atbrīvo aizliktu degunu, un elpot kļūst daudz vieglāk. Pamanīju, ka arī ilgāku laiku pēc lietošanas simptomi vairs neparādās, lai gan vidi neesmu mainījusi. Tāpat ļoti iepriecināja arī tas, ka līdzeklim nebija nekādu blakusparādību – jutos labi, gluži tāpat kā
ikdienā. Milzu paldies par šo iespēju pamēģināt – noteikti lietošu šo konkrēto produktu arī turpmāk.

Anita, 25

Jau ļoti ilgu laiku ciešu no alerģijas pret dzīvnieku spalvām - tiklīdz tuvumā ir kāds dzīvnieks, tā sāk niezēt, grauzt un asarot acis, sākas šķaudīšanas lēkmes. Taču, neskatoties uz to, dzīvnieki man ļoti patīk un pašai mājās ir kaķis, tāpēc pieņēmu lēmumu, ka lietošu kaut ko pret alerģiju, lai varētu justies kā normāls cilvēks un baudīt to prieku, ko dāvā mājdzivnieki. Līdz šim lietoju ļoti dārgu recepšu līdzekli, ko ne vienmēr varu atļauties, tāpēc medicine.lv piedāvājums testēt Aller-Go-Nasal Spray šķita saistošs, turklāt zinu, ka Silvanols ir viens no vadošajiem farmācijas uzņēmumiem, kas rada arī uzticību šim zimolam.

Līdzekli lietoju mēnesi - kā norādīts lietošanas instrukcijā. Esmu ļoti apmierināta. Pirmkārt, aerosols ievērojami lika justies labāk, alerģijas simptomi neizpaudās (pirmajās lietošanas reizēs gan vēl bija neliela acu asarošana, bet, palietojot ilgāku laiku, efektsuzlabojās). Otrkārt, produkta cena ir man daudz pieņemamāka, lietošana nesagādā nekādas grūtības, viss skaidri un saprotami aprakstīts instrukcijā. Treškārt, alerģijas simptomi, tiklīdz parādās, Aller-Go-Nasal Spray tos noņem pēc pavisam neilga brīža. Patīk arī vizuālais noformējums - košs un saistošs, taču tam nav tik liela nozīme, galvenais, ka lidzeklis ir labs un palīdz. Visticamāk, turpināšu lietot to arī turpmāk.

Paldies par šo lielisko  iespēju bez maksas izmēģināt Aller-Go-Nasal Spray un atklāt patiesi iedarbīgu pretalerģijas līdzekli.

Inga, 36

Jau kādu laiku novēroju, ka ir alerģiska reakcija uz sadzīves ķīmijas un mazgāšanas līdzekļu izgarojumiem - sākās šķaudīšana un deguna gļotādas tūska, pēc tam nelielas iesnas. Izlasot informāciju par jauno produktu, nolēmu to pamēģināt.

Patīk košais un dzīvespriecīgais iepakojums. Produktu ir ērti lietot.

Lietoju produktu mājas tīrīšanas un veļas gludināšanas laikā aptuveni 2 reizes nedēļā pa vienai devai katrā nāsī. Īsu brīdi pēc iepūšanas degunā, apstājās šķaudīšana un deguna tecēšana.

Maira, 41

Izlēmu pieteikties šī produkta testam, jo dažreiz, mājās esot, jūtu degunā pietūkumu, līdzīgi kā ir iesnu laikā, škiet, ka tas varētu būt dēl pelējuma sēnītes, kas ir izplatījusies no vannas istabas līdz pat virtuvei, kas atrodas aiz sienas..citus cēloņus neredzu, jo mājās uzturu tīrību. Turklāt ši deguna tūska izpaužas tikai tad, kad esmu mājās un uzturos virtuves un vannasistabas tuvumā. Tapēc, lai neaizietu tālāk, sapratu (protams, ne bez ārsta ieteikuma), ka man profilaksei būtu labi lietot kādu pretalergijas līdzekli. Aller-Go-Nasal Spray lietoju jau trešo nedēļu un par iepriekš minētiem simptomiem so laiku sūdzēties nav nācies, tātad aerosols tik tiešām palīdz. Turklāt to ir ļoti vienkārši lietot un arī cena priecē. Tapēc paldies medicine.lv par šo iespēju - Aller-Go-Nasal Spray man ir īsts atklājums, ko pielietošu arī turpmak.

Aleksejs, 34

Aller-Go-Nasal Spray testam pieteicos sievas dēļ, kura ir 6. grūtniecības mēnesī - viņai ir alerģija pret ziedputekšņiem. Viņas stāvoklī ļoti svarīgi ir lietot iespējami saudzējošākas iedarbības medikamentus, tāpēc mani uzreiz piesaistīja tas, ka šis pūšamais ir drošs grūtniecēm. Arī sievas ginekologs apstiprināja, ka šo līdzekli varam droši lietot, lai sieviņa vairs nemokās no drausmīgajiem alerģijas simptomiem (ādas nieze un apsārtums, deguna tūska, škaudīšana un citas alerģijas pazīmes) un arī gaidāmajam bērniņam nekaitētu. Lietošanā sieva stingri pieturas pie instrukcijas, un esam pamanījuši, ka alerģijas simptomi vairs nav tik ļoti izteikti. Varam jau mierīgi iziet pastaigā, nebaidoties, ka sieva sajutīsies slikti. Pagaidām līdzekli viņa lieto tikai 2. nedēļu, bet domāju, ka, ja turpinās lietot sistemātiski, iedarbība būs labāka -  to jautājām arī aptiekā farmaceitei, kura arī apstiprināja, ka sākumā līdzeklis var nesniegt uzreiz 100% efektu, ka tā iedarbība esot kā kuram, bet, lietojot ilgstošāk, efekts nostiprinās. Abi arī iepriekš esam lietojuši Silvanols produktus un tiem uzticamies, tapēc arī šo līdzekli, iespējams, turpināsim lietot, lai izvērtētu iedarbību ilgtermiņā.

Paldies medicine.lv un Silvanols, ka dodat izmēģināt ļoti noderīgus un labus līdzekļus veselībai.

Inga, 38

Vēlējos izmēģināt Silvanol jauno produktu "Aller-Go-Nasal Spray", jo man ir alerģiskas izpausmes uz putekļa ērcītēm un ziedputekšņiem (īpaši bērzu un nezāļu) - alerģiskais rinīts (šķavas, acis niez, iesnas un deguna tūska). Šis preparāts nav uz hormonu bāzes veidots, kas priecē. Iepakojums ir labs un ērti lietojams. Uzsāku testēt šo preparātu tad, kad alerģiskais rinīts man bija ļoti izteikts.Pirmās sajūtas bija nepatīkamas, jo deguna gļotāda jau bija sakairināta. Preparātā ir mentols vai piparmētra. Lietoju pirmajās trīs dienās četras reizes dienā, jo jau bija izveidojusies deguna tūska. Deguna tūska pārgāja trīs dienu laikā. Tagad lietoju vienu reizi dienā. Manuprāt produkts ir iedarbīgs un ļoti laba alternatīva hormonālajiem pretalerģijas līdzekļiem. Kā arī cena ir draudzīga. Man šis produkts palīdzēja, un koku un ziedu ziedēšanas laikā noteikti to lietošu, lai atvieglotu alerģiskā rinīta izpausmes.

Andris, 39

Ilgu gadu garumā, visa gada periodā, no deguna ir nelieli šķidri izdalījumi. Speciālas pārbaudes neesmu veicis, pieļāvu, ka tā ir alerģiska reakcija, tāpēc izvēlējos šo produktu izmēģināt, lietojot to ilgākā laika periodā.

Līdzeklis ir lietošanai parocīgs, vienīgi pirkstu balsts uz pūšamā uzgaļa varētu būt lielāks.

Ja pūšamais domāts kā smidzinātājs, tad tas īsti nedarbojās, 95% gadījumā no uzgaļa "izsmidzinājās" strūkla.

Iepakojuma lielums nerada neērtības. Vizuāli noformēts mūsdienīgi, ja galvenā mērķauditorija ir jauniešu grupa un nedaudz virs tās, tad tas strādā☺. Manuprāt vecāka gada gājuma cilvēkiem nosaukums neko neizteiks, ja nebūs skaidri salasāma vai saskatāma smidzinātāja pamatfunkcija.

Pirmo nedēļu lietoju to divas reizes dienā, pēc tam, kad sajutu diskomfortu.

Pēc lietošanas pārtraukšanas uzlabojumus nekonstatēju. Lietošanas laikā nāsis kļuva "sausākas", bet sajūta, ka tās ir "aizliktas" jūtami nemazinājās.

Paldies par iespēju izmēģināt šo produktu!

Ražotājs: SIA "SILVANOLS", Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija

https://lv.silvanols.com/

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Otorinolaringoloģija":

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

MFD Veselības grupa: No ceļojuma līdz rūpēm par veselību Māmiņu kongresā 2019

MFD Veselības grupa: No ceļojuma līdz rūpēm par veselību Māmiņu kongresā 2019

Arī šogad MFD Veselības grupa atbalsta kā ģenerālsponsors Māmiņu kongresu 2019, piedāvājot lielisku iespēju saņemt dažādu speciālistu konsultācijas

Dzemdes mioma un tās ārstēšanas iespējas, saglabājot dzemdi

Dzemdes mioma un tās ārstēšanas iespējas, saglabājot dzemdi

Dzemdes mioma (fibroma, mezgls) ir visbiežāk sastopamais labdabīgais dzemdes veidojums sievietēm. Ja mezgls rada sūdzības, ir nepieciešama ārstēšana, un tās veida izvēle ir īpaši svarīga sievietēm, kas plāno grūtniecību. Šādos gadījumos izvēles ārstēšanas metode ir laparoskopiska vai histeroskopiska mezgla izņemšana jeb miomektomija. Laparoskopisku un histeroskopisku miomektomiju, kas ir dzemdi saglabājoša operācija, Dr. Juris Vītols veic jau kopš 1998. gada.

Video

Produktu testi

Testa rezultāti: "Gold-Vit® D3 4000 Fast" mutē šķīstošas tabletes ar ābolu garšu

Testa rezultāti: "Gold-Vit® D3 4000 Fast" mutē šķīstošas tabletes ar ābolu garšu

Oktobrī un novembrī medicine.lv sadarbībā ar vitamini.lv piedāvāja testēt jaunākās paaudzes D3 vitamīnu mutē šķīstošu tablešu veidā – "Gold Vit® D3 4000 Fast".

Testa rezultāti: GoImmune STRONG – organisma spēcināšanai vīrusu laikā

Testa rezultāti: GoImmune STRONG – organisma spēcināšanai vīrusu laikā

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silvanols" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju imunitātes stiprināšanai GoImmune STRONG.

Testa rezultāti: "Dr. Pakalns Select Easy Breathe"

Testa rezultāti: "Dr. Pakalns Select Easy Breathe"

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "Dr. Pakalns Select" piedāvāja testēt produktus, kas ir noderīgi saaukstēšanās gadījumā - "Easy Breathe" pulveri karstā dzēriena pagatavošanai un "Easy Breath Oterino Ointment" ziedi ar eikaliptu un piparmētru elpceļu labsajūtai.

Uzņēmējs runā

Vienas dienas kontaktlēcas visdažādākajiem gadījumiem

vienas_dienas

Vienas dienas kontaktlēcas ir zelta vidusceļš gan no ērtības, gan veselības viedokļa, tāpēc tās izvēlas ne tikai aktīva dzīves stila piekritēji un vienmēr steidzīgie cilvēki, bet arī tie, kuriem brilles un ikdienas lietošanas kontaktlēcas sagādā diskomfortu. 

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

 1. 25727676
 2. info@lorklinika.lv

Darba laiks

 • P.900-1800
 • O.900-1800
 • T.900-1800
 • C.900-1800
 • P.900-1800
 • S.1000-1500
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40103816030
 2. LV40103816030
 3. "SEB banka"
 4. LV08UNLA0050022248918
 5. Rīga, Vienības gatve 51-5, LV-1004
 6. 2018

Saistītie uzņēmumi, veikali, filiāles

 1. Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024
  25727676

Apraksts

LOR Klīnika ir mūsdienīga ārstniecības iestāde, kuras galvenā kompetence ir ausu, kakla un deguna slimību diagnostika un ārstēšana. Pakalpojumus piedāvājam gan bērniem, gan pieaugušajiem. Sertificēto ārstu un māsu darba pieredze, kas gūta strādājot universitātes slimnīcās, apvienota ar jaunākajām diagnostikas metodēm un mūsdienīgu aprūpi. Tas garantē kvalificētu un profesionālu ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku un ārstēšanu. LOR Klīnikā veicam dažādas sarežģītības diagnostikas pakalpojumus, izmantojot modernas izmeklēšanas metodes un visjaunākās paaudzes aparatūru, tādējādi nodrošinot precīzu diagnostiku, efektīvu ārstēšanu un rūpīgu pieeju katra pacienta veselībai. 
Vairāk

Atslēgvārdi

Mēs piedāvājam:
Diagnostiskus izmeklējumus. Audiometrija, deguna dobuma un aizdegunes
endoskopija, rinomanometrija un timpanometrija, ir tikai daļa no
izmeklējumiem, kurus veicam, lai iespējami īsā laikā diagnosticētu
LOR saslimšanas. LOR konsultācijas un operācijas. Pacientiem nodrošinām
pilnu ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku un ārstniecisko
pasākumu spektru. Pie mums strādā labākie ārsti un māsas, savas
nozares autoritātes.
Speciālistu konsultācijas.
LOR slimības nereti saistītas arī ar citām saslimšanām, tāpēc
klīnikā strādā pediatrs, alergologs, gastroenterologs, neirologs,
audiologopēds u.c. Dzirdes akustiķa konsultācijas. Dzirdes aparāts
tiks pielāgots un noregulēts tieši jūsu vajadzībām. Speciālists
atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamos padomus,
lai uzlabotu jūsu komfortu un runas uztveres spēju. LOR Klīnika,
LORS, LOR, ausu ārsts, kakla ārsts, deguna ārsts, dzirdes problēmas,
līdzsvara traucējumi, otorinolaringologs, Otorinolaringologu konsultācijas,
adenoīdi, adenoīdu operācija, jāizrauj mandeles, sāpes kaklā,
izmeklējumi, manipulācijas, lāzeroperācijas, pediatrs, neirologs,
alergologs. Audiometrija, Rinomanometrija, Timpanometrija, Fibrolaringoskopija,
LOR endoskopija, logopēds, audiologopēds, logopēda konsultācijas,
logopēda terapijas nodarbības, Otoneiroloģija, galvas impulsa tests,
dzirdes aparāti, dzirdes akustiķis, LOR Pārdaugavā, LOR Rīgā,
LOR Torņakalnā, Torņakalns, LORS Vienības gatvē, Dr. Romēna Namniece,
Dr. Jānis Sokolovs, Dr. Askolds Akers, Dr. Ilze Sokolova, Dr. Romāns Dzalbs,
Dr. Elza Rāte, Dr. Atis Legzdiņš, Dr. Gints Tomiņš, Dr. Andrejs Lifšics,
Dr. Kristaps Dambergs, Dr. Guntis Rozentāls. Otolaringologs Ilze Dobele,
prof. Ligija Ķīse. Pediatrs un infektologs Gunta Laizāne. Dr. Broka,
Kristīne Broka. Sāp auss, sāp kakls, LOR Klīnika, LORS, LOR,
ausu ārsts, kakla ārsts, deguna ārsts, deguna skalošana, dzirdes problēmas,
līdzsvara traucējumi, reiboņi, otorinolaringologs, konsultācijas,
adenoīdi, adenoīdu operācija, jāizrauj mandeles, sāpes kaklā,
izmeklējumi, manipulācijas, operācijas ar lāzeri, pediatrs, dzirdes aparāti,
Phonak, Unitron, Oticon, dzirdes centrs, neirologs, alergologs. Audiometrija,
Rinomanometrija, Timpanometrija, pediatrs, gastroenterologs, Fibrolaringoskopija,
endoskopija, logopēds, audiologopēds, Headline, omeprozols, iesnas,
surdocentrs. Eva Grūdupa, Marks Ronis, Renārs Deksnis, Līga Savicka,
Veneranda Duļbinska.
Vairāk

Foto 9

Mājas lapa internetā