medicine.lv skaitļos

Lietotāji online347
Aktīvie uzņēmumi12200
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Gripas sezona ir sākusies – stiprini imunitāti laikus : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Gripas sezona ir sākusies – stiprini imunitāti laikus

Lai arī šobrīd, kad Covid-19 pandēmija ir aktuālākais temats, ziņās un medijos par gripu un citām respiratorajām saslimšanām dzirdam daudz retāk, tas nenozīmē, ka gripas sezona šoziem mums ies garām. Ziema ir tas gadalaiks, kad mēs pastiprināti slimojam ar elpceļu infekcijas slimībām un gripu. Saslimstības pieaugumu veicina mitrais, vējainais un aukstais klimats, kā arī fakts, ka ziemas periodā mēs biežāk uzturamies iekštelpās, kur nav tik laba gaisa cirkulācija, tādēļ inficēties ar vīrusiem ir daudz vienkāršāk. Visbiežāk vīrusa izplatības paaugstināšanos izjūt tie vecāki, kuriem ir bērnudārza vecuma bērni, jo šajā vecumā bērniem imūnsistēma vēl nav nostabilizējusies un ir novērojama biežāka saslimstība ar elpceļu infekciju slimībām. Ir pierādīts, ka regulāra saslimšana ar respiratorajiem vīrusiem ir viens no iemesliem hroniskām elpceļu slimībām, piemēram, astmai. Lai izvairītos no respiratorajām slimībām, ziemas sezonai sākoties, jau savlaicīgi ir jādomā par savas imunitātes stiprināšanu. 

Engystol – dabīgs un efektīvs līdzeklis cīņā ar vīrusu izraisītām slimībām
Engystol ir homeopātisks līdzeklis, kas ir paredzēts organisma aizsargspēju veicināšanai, tas ir īpaši efektīvs gripas un citu elpceļu infekciju slimību gadījumā. Vīrusa infekciju gadījumā Engystol stiprina un stimulē imūnsistēmu, ievērojami saīsinot slimības izraisīto simptomu ilgumu. Ārstēšana ar šo preparātu palīdz ķermeņa imūnsistēmai daudz ātrāk sniegt atbildi akūtajam iekaisumam un samazina slimības izraisītos simptomus. Pētījumos ir pierādīts, ka 75% pacientu pēc Engystol lietošanas izjūt būtisku saaukstēšanās simptomu samazināšanos jau 3 dienu laikā (literatūras avots: Schiedel et al.). Engystol ne tikai efektīvi cīnās ar saaukstēšanās simptomu mazināšanu, bet ir iedarbīgs preparāts cīņā ar herpes vīrusu, adenovīrusu un rinovīrusu izraisītajām slimībām, kā arī ir pierādīts, ka Engystol samazina saslimšanas biežumu ar respiratoro infekciju slimībām tiem pacientiem, kuri slimo ar hronisku astmu (literatūras avots: Wronski et al.). Lai palīdzētu izvairīties no saslimšanas ar respiratorajām infekciju slimībām, Engystol ir ieteicams lietot kā preventīvu līdzekli, kas stimulē imūnsistēmu, palīdzot cilvēkiem baudīt ziemu, nesatraucoties par saaukstēšanos vai citām elpceļu infekciju saslimšanām. 

Engystol – dabisks impulss imūnsistēmai 
Engystol homeopātiskais preparāts ir iekarojis uzticību visā pasaulē – to izmanto jau vairāk nekā 70 gadus, un šobrīd tas ir pieejams vairāk nekā 40 pasaules valstīs. Engystol efektivitāti pierāda vairāki pētījumi, kas ir veikti šo gadu laikā, kopš preparāts ir pieejams tirdzniecībā. Engystol efektivitāti nodrošina 2 galvenie komponenti, kas stimulē organisma pašaizsardzību un iedarbojas uz imūno sistēmu, palīdzot tai atbildēt uz iekaisumu. Aktīvā viela vincetoxicum hirundinaria stimulē organisma imūno atbildi uz iekaisumu ar asinsvadu un simpatētisko iedarbību. Otra aktīvā preparāta sastāvdaļa ir sērs, sēru izmanto visu hronisko saslimšanu gadījumos, piemēram, hronisku augšējo elpceļu iekaisuma, aizdusas, bronhiālās astmas vai hronisku pulsējošu galvassāpju gadījumā. Tā kā Engystol ir līdzeklis, kas tiek ražots tikai no dabīgām sastāvdaļām, to var lietot ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. Ja vēlies baudīt ziemas priekus, nesatraucoties par savu veselību – Engystol būs tava pareizā izvēle! 

 

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts instrukcijā, vai arī tā, kā to noteicis ārsts vai farmaceits!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!

Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!


"Farmahelis", UAB
29674365
musdienuhomeopatija.lv
Partizanų.g 198, Kaunas

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".