medicine.lv skaitļos

Lietotāji online309
Aktīvie uzņēmumi12808
Nozares raksti1624
Ekspertu atbildes21477
Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai.

Anna, 28 gadi

Pieteicos FlexiCor testam, jo pēdējā laikā sāku izjust locītavu sāpes, īpaši pēc lielākām fiziskām aktivitātēm. Meklēju dabisku risinājumu, lai uzlabotu savu locītavu veselību, tāpēc nolēmu izmēģināt FlexiCor. Produkta aprakstā mani ieinteresēja tā sastāvdaļas, kas ir zinātniski pierādītas kā noderīgas locītavu veselībai, kā arī pozitīvās atsauksmes internetā.

Man patika FlexiCor iepakojuma dizains. Tas ir mūsdienīgs, ar skaidriem produkta nosaukuma un sastāvdaļu uzrakstiem. Iepakojuma izmērs ir atbilstošs, ērti atverams un lietojams.

FlexiCor lietošana ir ļoti vienkārša. Kapsulas ir viegli norijamas un nav nepieciešama sajaukšana ar ūdeni vai citiem dzērieniem. Dienas devu (2 kapsulas) var viegli iekļaut savā ikdienas rutīnā. FlexiCor kapsulas ir bez smaržas un ar gludu, cietu konsistenci. Tās ir viegli norijamas un nerada nekādas nepatīkamas sajūtas.

Lietoju FlexiCor kapsulas divas reizes dienā, no rīta un vakarā, ēdienreizes laikā. Sākumā lietoju tās trīs nedēļas intensīvi, maksimālam efektam, pēc tam turpināju lietot profilaktiski reizi dienā. Jau pēc 3 nedēļām FlexiCor lietošanas sāku pamanīt uzlabojumus. Locītavu sāpes mazinājās, jutos kopumā enerģiskāka un spēcīgāka. Pietupienos pazudis krakšķis ceļgalos. Pēc 1,5 mēnešu kursa locītavu sāpes praktiski izzuda, un es varēju atgriezties pie ierastajām fiziskajām aktivitātēm bez diskomforta. Esmu ļoti apmierināta ar FlexiCor rezultātiem un noteikti turpināšu to lietot locītavu veselības uzturēšanai.

Papildus iepriekš minētajam gribu piebilst, ka FlexiCor ir dabisks produkts, kas nesatur kaitīgas vielas un ir labi panesams (neizjutu nekādas citādākas sajūtas, alerģiju, u. tml.). Es to ieteiktu ikvienam, kam ir locītavu sāpes, vājums vai kurš vienkārši vēlas uzturēt locītavu veselību.

Anta, 52 gadi

Ikdienā ir ļoti svarīgi rūpēties par locītavām, muskuļiem un saišu elastību. Par cik man ir iestājusies menopauze, šīs lietas man ir īpaši svarīgas. Diendienā rūpīgi izvēlos un pārdomāju, kādus  pārtikas produktus un piedevas lietot, lai ēdienreizes būtu pilnvērtīgas un sabalansētas. Tomēr ne vienmēr izdodas nodrošināt ar uzturu visu organismam nepieciešamo, tādēļ ir papildus regulāri jāuzņem uztura bagātinātāji, kas palīdz uzturēt veselību kārtībā. Tādam mērķim parasti aptiekā iegādājos katru reizi citu uztura bagātinātāju, lai atrastu sev piemērotāko. Šoreiz veselības portālā Medicine.lv izlasīju rakstu par “FlexiCor” un pieteicos testēšanai, jo tas šķita atbilstošs manām vajadzībām.

''FlexiCor'' locītavu un saišu veselībai ir 90 mīkstas kapsulas, kas iepildītas baltā plastmasas pudelītē. Kapsulās ir balts pulveris un lietoju vienu kapsulu divas reizes dienā pēc ēdienreizes. Lietojot veselu mēnesi, vēl neesmu sajutusi nekādas lielas izmaiņas, nebija arī nekādu negatīvu blakus efektu. Tomēr locītavu funkcionalitāte, šķiet, ir uzlabojusies, ir mazāks ķermeņa nogurums pēc slodzes. Tādēļ varu secināt, ka ''FlexiCor'' tiešām palīdz uzturēt normālā kārtībā locītavas un saites. Turklāt tā sastāvā ir nozīmīgais un svarīgais kolagēns, glikozamīns. 

Es noteikti ''FlexiCor'' lietošu ikdienā arī turpmāk un iesaku to citiem, kam rūp sava locītavu un saišu veselība!

Sandra, 50 gadi

Pateicoties veselības  portālam Medicine.lv, atklāju priekš sevis noderīgu uztura bagātinātāju “FlexiCor”, ko piedāvā starptautiskais zīmols “Coral Club”. Mani tas uzrunāja, jo tas ir paredzēts locītavu un skrimšļaudu veselības uzturēšanai. Atklāju arī brīnišķīgu iespēju uzreiz notestēt uztura bagātinātāju “FlexiCor”. Priecājos, ka man izdevās kļūt par testētāju.

Konsultējos ar savu ģimenes ārsti, un viņa apstiprināja, ka man šis uztura bagātinātājs būtu piemērots, jo tā aktīvās sastāvdaļas  ir glikozamīns, hondroitīns, kolagēns un metilsulfonilmetāns. Šobrīd jau lietoju kalciju un D vitamīnu kaulu veselībai.

Jāatzīst, ka ziemas sezonā man ir bijušas mazāk sportiskās aktivitātes, varētu teikt, ka bija mazkustīgs dzīvesveids, tāpēc esmu arī pieņēmusies svarā. Sanāca arī garāks slimošanas periods, kad bija liels nogurums un nespēks. Un šobrīd ir sajūta, ka esmu ierūsējusi. Atnākot pavasarim, ir radusies vēlme vairāk izkustēties svaigā gaisā, bet sajutu, ka locītavas vairs nav tik elastīgas un kustīgas, kā arī ir parādījušās locītavu sāpes un tūska pēc garākām pastaigām. Tāpēc vēlējos uzlabot locītavu kustīgumu un vispārējo labsajūtu.

Uztura bagātinātājs “FlexiCor” ir vidēja lieluma baltā plastmasa pudelītē ar 90 kapsulām. Dizains ir vienkāršs un gaumīgs. “Coral Club” mājaslapā atradu informāciju, ka jālieto 2 kapsulas dienā, tātad ar vienu iepakojumu sanāk 45 dienām. Kapsulas ir vidēja lieluma, caurspīdīgā apvalkā un redzams, ka tajās ir krēmkrāsas pulverītis. Kapsulas ir bez garšas un bez smaržas.

Lietoju pa vienai kapsulai divas reizes dienā kopā ar ēdienu no rīta un pusdienlaikā. Lietošana vienkārša un ērta. Pēc mēneša lietošanas vispārējā pašsajūta patiešām ir uzlabojusies. Esmu kļuvusi aktīvāka,veltu laiku pastaigām vai nūjošanai katru dienu. Un ir uzlabojies locītavu kustīgums un mazinājušās locītavu sāpes un tūska. Vairs nav tās nepatīkamās sajūtas, ka esmu ierūsējusi. Drīz arī būšu gatava doties uz savu mazdārziņu, jo darbošanās tur man sagādā gandarījumu. Esmu atradusi uztura bagātināju, kas parūpēsies par locītavu un saišu veselību. Sirsnīgs paldies par šo brīnišķīgo iespēju!

Enija, 34 gadi

Mainoties gadalaikiem, manas locītavas un saites paliek jutīgākas un reizēs šis jutīgums pāriet pat mazliet tādās kā sāpēs, jeb drīzāk – nevis sāp, bet smeldz. Ir papildus uzņemts gan magnijs, gan vitamīni, gan kalcijs, D vitamīns un citi uztura bagātinātāji. Tomēr šie simptomi tā īsti nekur nav pazuduši un ik pa laikam, kad mainās laikapstākļi, locītavās atkal iesmeldzas un ilgstoši ir liels diskomforts dēļ tā. Meklējot atbildes uz šo savu problēmu, internetā uzgāju veselības portāla Medicine.lv rakstu par testa produktu ''FlexiCor'' locītavu un saišu veselībai un pieteicos testēt šo produktu.

Tā sastāvā ir ļoti vērtīgas vielas, piemēram, glikozamīns, kas uzlabo locītavu kustību un mazina iekaisuma sāpes, kolagēnu, kas nostiprina un aizsargā locītavas, kā arī metilsulfonilmentāns, kuram ir pretiekaisuma iedarbība kustību laikā un kas uzlabo vielu caurlaidību locītavās. 

Caurspīdīgās kapsulas baltajā plastmasas pudelītē lietoju pa divām dienā vairākas nedēļas. Un jāsaka godīgi, ka sākumā pati īsti pat neticēju, ka šis uztura bagātinātājs palīdzēs, bet manas regulārās smeldzošās sāpes tomēr ir vairākkārt mazinājušās. Sākumā uz kādu laiku tās pazuda pavisam, bet pēc laika atsākās, tomēr tās bija stipri mazākas nekā agrāk. Tāpēc es noteikti turpināšu lietot ''FlexiCor'', lai panāktu ilgtermiņa efektu, un iesaku to arī citiem, kam ir līdzīgas problēmas!

Elīna, 35 gadi

Par cik ikdienā esmu ļoti aktīva, daudz sportoju, nereti jūtu arī lielu slodzi uz saitēm un locītavām, īpaši plecu un jostas vietas zonā. Līdz ar to labprāt gribēju izmēģināt šo uztura bagātinātāju, lai atvieglotu un mazinātu diskomfortu tieši locītavu zonās, un, izlasot aprakstu, secināju, ka FlexiCor pilnībā atbilst man nepieciešamajam.

Kapsula ir ērti norijama, neliela, nav nekādas pēcgaršas. Lietoju FlexiCor 3 nedēļas, sekojot lietošanas norādēm, un jau sajutu pirmos uzlabojumus – locītavu sāpes mazinājās, kā arī nav vairs "krakšķošā" sajūta locītavās, kas bija līdz šim. Noteikti gribu to atstāt kā uztura bagātinātāju arī savā ikdienā, ļoti patīk, ka FlexiCor satur kolagēnu, kas palīdz nostiprināt un aizsargāt locītavas. Paldies!

Zane, 55 gadi

Mūsmājās uztura bagātinātājs "FlexiCor"  ienāca negaidīti, bet bija ļoti gaidīts, jo esmu nonākusi līdz vecumam, kad locītavu veselība kļūst īpaši svarīga, un ir nepieciešams nopietni pievērst uzmanību tam, kā to uzturēt un uzlabot. Kustoties pa dārzu vai dodoties garākās pastaigās, diezgan bieži izjutu locītavu stīvumu, balsta un stabilitātes trūkumu. Pēdējo gadu laikā ir gadījies viegli izmežģīt potīti, ceļgalos sajūtama “kaulu staigāšana”, īpaši pēc ravēšanas vai ogu lasīšanas, kur ir poza uz ceļiem, pietupienā vai zemu sēdus.

"FlexiCor"   iepakojuma vizuālais noformējums man šķita pievilcīgs, kā arī lietošanas ērtums bija labs. Tabletes ir viegli norīt, neatstājot rīklē nekādu pēcgaršu. Es lietoju "FlexiCor" regulāri, saskaņā ar norādījumiem uz iepakojuma. To lietoju katru dienu, lai uzturētu stabilu un pastāvīgu efektu, kā arī lai izjustu rezultātus pēc iespējas drīzākā laika periodā. Pēc "FlexiCor" lietošanas es novēroju, ka mazāk atceros par mazāku locītavu sāpēm, jo tās retāk par sevi atgādināja. Esmu pamanījusi arī uzlabojumus savā kopējā labsajūtā. Iespējams, ka diezgan daudz dod arī C vitamīns, ko satur šis uztura bagātinātājs. Tas arī palīdz veicināt kolagēna dabisko veidošanos kaulos un skrimšļos, kas vecumā pēc +50 tieši sāk organismam trūk. Novēroju, ka, kombinējot “FlexiCor” ar magniju saturošu uztura bagātinātāju un regulāru fizisko aktivitāti, efekts ir vēl labāks.

Paldies Medicine.lv portālam, kā arī Koraļļu klubam, ka devāt iespēju iepazīt "FlexiCor"  un sagatavoties pavasara talkai, vasaras dārza sportam, pirms tam stiprinot locītavas, skrimšļus un iegūstot vairāk drošības un spēka jauniem labiem darbiem!

Jānis, 58 gadi

Kopā ar sievu nolēmām pieteikties šī produkta testam. Esmu izbijis sportists un mans ķermenis ir sastapies ar visdažādākajiem izaicinājumiem – rūdīšanās, intensīvas fiziskās slodzes, stress sacensībās, pilnīgs spēku zudums, traumas u. c. Protams, mana ikdiena šobrīd ir bieži saistīta ar ārstu apmeklējumiem, zālēm, režīma ievērošanu. Jo organisms dabiski noveco. Esmu pārcietis vairākas smagas operācijas, t.sk. meniska plīsumu, saišu bojājumus, artrītu un novecošanās procesa izraisītas pārmaiņas. Pie laika maiņas izjūtu fiziskas sāpes kaulos, sāp ceļgali, dažreiz ir sajūta, ka tie ļogās, īpaši, ja ir ilgāk stāvēts kājās. Vēlējos pamēģināt šo produktu, jo varbūt tas kaut nedaudz varētu atslogot ikdienas problēmu, tas jau būtu daudz. Protams, uz bojāto audu atjaunošanos cerēt šajā vecumā būtu pārāk daudz prasīts, bet kaut nedaudz atbalsta sāpju, stīvuma noņemšanā – uz to es cerēju, pirms sāku lietot šo produktu.

Produktu lietoju tāpat kā sieva, 2 reizes dienā. Bieži vien viņa man atgādināja, lai neaizmirstu izdzert kapsulu. Lietošana ļoti vienkārša, kā jebkuram līdzīgam uztura bagātinātājam - ēdienreizes laikā, uzdzerot ūdeni. Galvenais - neaizmirst lietošanu! Trauks, kurā ir kapsulas, vienkāršs, aizskrūvējams, ērts, daudz vietas neprasa. Kapsulas bez smaržas, garšas (jo tās jānorij).

Kopumā pa šo lietošanas laiku ļoti lielas pārmaiņas neesmu ievērojis, bet katrā ziņā droši varu teikt, sliktāk gan nav palicis. Pavasarī, kad nāk klāt vairāk kustēšanās, braukšana, iešana, parasti ir grūti iekustināt vecos kaulus. Bet šobrīd jūtos daudz stabilāks, nekā, piemēram, jutos decembrī, janvārī. Vieglāk kāpt pa kāpnēm, kauli (locītavas) tā “nečīkst” kā iepriekš. Ir labi. Nezinu, kā ir ar ieteikšanu citiem, jo - kas der vienam, var nederēt citam. Bet paldies, man šis der, un ar sievu turpināsim iegādāties un lietot šo produktu, jo, iespējams, ilgākā laika periodā tas tiešām palīdzēs iekonservēt novecojošās locītavas un ilgāk ļaus justies labi kustībā.

Signe, 45 gadi

Ikdienā regulāri skrienu un pēdējos mēnešus novēroju, ka pēc skriešanas reizēm mēdz sāpēt ceļgali. Lai parūpētos par locītavu veselību, nolēmu pamēģināt FlexiCor uztura bagātinātāju locītavu un saišu veselībai. Iepriekš šādu produktu vēl nekad nebiju lietojusi, jo vienkārši nebija pēc tā vajadzības.

Uztura bagātinātājs ir nelielā, kompaktā iepakojumā, tas jālieto pa vienai kapsulai divas reizes dienā, ēdienreižu laikā. Es izvēlējos to dzert dienas pirmajā pusē - brokastu un pusdienu laikā -, jo lielākā slodze locītavām man ir tieši vakarpusē. Kapsulas ir normāla izmēra, viegli norijamas, uzdzerot ūdeni.

Kopumā varu teikt, ka sajūtas skriešanas un citu kustību laikā ir uzlabojušās, vairs nejūtu tādu diskomfortu, pēc fiziskās slodzes nav novērotas sāpes. Grūti vārdos nosaukt efektu, bet šķiet, ka varu paveikt vairāk un ķermenis ir kļuvis izturīgāks, jūtos lokanāka un labāk pārvaldu ķermeni. Šis ir labs produkts, ko noteikti varu ieteikt kā tiem, kuri jau saskārušies ar diskomfortu, gan tiem, kas vēlas parūpēties par locītavu  un saišu veselību jau laikus, vēl pirms parādījušies pirmie nepatīkamie simptomi.

Antra, 34 gadi

Nu jau pāris mēneši kā esmu pārgājusi uz aktīvāku dzīvesveidu un katru dienu, izņemot brīvdienas, veltu fiziskām aktivitātēm / treniņiem vairāk nekā stundu dienā. Tomēr tam ir kāds blakusefekts -  locītavu, muskuļu sāpes, kas parādās jau tuvāk uz vakaru un visintensīvāk izpaužas nākamajā dienā. Sākumā domāju, ka ķermenim ir vienkārši jāpierod pie aktivitātēm, bet pagāja laiks un tāpat izjūtu diskomfortu pēc treniņiem, kaut papildinu treniņus arī ar staipīšanās vingrinājumiem. Tāpēc nolēmu, ka noderētu kāds atbalsts "no malas" uztura bagātinātāja veidā, kas nodrošinātu locītavām, muskuļiem, saitēm tiem nepieciešamos vitamīnus, minerālvielas. Meklējot sev atbilstošus produktus, atradu iespēju izmēģināt FlexiCor, ko, protams, nevēlējos palaist garām.

FlexiCor bundžiņā bija 90 tabletes - pietiek 45 dienām, lietojot pa divām kapsulām dienā. Es izvēlējos lietot FlexiCor vienu reizi dienā uzreiz pa divām kapsulām, nevis dalīt pa vienai dažādos laikos, tā šķita ērtāk pie mana dienas grafika. Kapsulas ir bez smaržas un garšas, viegli norijamas. Uztura bagātinātāja iedarbību aptuveni pēc divām nedēļām - diskomforts pēc fiziskajām aktivitātēm bija mazāks un atjaunošanās prasīja īsāku laiku. Sāku pamazām arī treniņu laikā justies spējīgāka - vingrojumi, kas iepriekš bija izpildāmi ar grūtībām, padevās vieglāk. Nesaku, ka tas ir tieši uztura bagātinātāja dēļ, jo ķermenis tomēr pie regulārām fiziskām aktivitātēm arī pierod, bet, viennozīmīgi, kopš uzsāku FlexiCor lietošanu, jūtos fizisko aktivitāšu laikā un pēc tām kopumā labāk. Paldies par šo pieredzi un šo uztura bagātinātāju noteikti paturēšu prātā, kā arī pie nepieciešamības ieteikšu saviem draugiem, ģimenes locekļiem.

Intars, 40 gadi

Ikdienā veicu darbu, kas prasa regulāru un biežu smagumu pārvietošanu, kā arī darba laikā kopumā tiek nostaigāti vairāki kilometri. Tas, protams, ir izjūtams arī locītavās un ķermenī kopumā pēc darba. Darba specifikas dēļ arī radusies problēma ar plecu, tas ir sācis regulāri sāpēt /  īdēt, īpaši vakaros pēc darba (aktīvu kustību laikā sāpes nejūtu). Meklējot risinājumu savai problēmai, nejauši pamanīju iespēju izmēģināt FlexiCor un pieteicos cerībā, ka tas palīdzēs atvieglot šīs sāpes un sniegs kopumā ķermenim atbalstu, lai vieglāk izturētu ikdienas slodzi.

Lietoju FlexiCor saskaņā ar norādēm, divas reizes dienā ēdienreizes laikā lietojot pa vienai kapsulai. Lietošana ir ērta un viegli integrējama ikdienā. Vienu kapsulu dzēru brokastu laikā, otru - pusdienās. Protams, sākumā kādu laiku, ja nemaldos, divas trīs nedēļas, nejutu nekādas izmaiņas, bet turpināju lietot, jo saprotu, ka brīnumi uzreiz nenotiek, ir nepieciešams ilgāks laiks. Un tad pamazām mēneša laikā atskārtu, ka ķermenis gan darba laikā, gan vakaros jūtas daudz stabilāk, ir krietni mazinājies diskomforts arī locītavās. Pleca sāpes, protams, nav pārgājušas, jo problēma, visticamāk, ir nopietnāka par parastu nogurumu un tā ir jārisina, dodoties pie ārsta, taču šīs sāpes nav tik izteiktas kā iepriekš. Noteikti plānoju turpināt lietot FlexiCor, jo saprotu, ka līdz ar vecumu organismam kaut kādas vielas var trūkt un ar uzturu pavisam noteikti es visu nepieciešamo neuzņemu. Man ir svarīgi atbalstīt savu locītavu, muskuļu un saišu veselību, jo tie vistiešākajā veidā palīdz man pelnīt iztiku. Paldies par iespēju pamēģināt FlexiCor.

Uztura bagātinātājs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Produktu var iegādāties – https://lv.coral.club/shop/flexicor.html

Koraļļu klubs veikals, SIA
+371 67389200
lv.coral.club
Miera iela 97, Rīga
Dzirnavu iela 37, Rīga
https://www.facebook.com/CoralClubLatvia
https://www.instagram.com/coralclub__latvia/
https://lv.coral.club/news/smi/

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Tu mīli sauli, bet vai tā mīl tevi? Pārmērīgas sauļošanās ietekme uz ādu

Arvien vairāk siltais laiks par sevi liek manīt, kas liek domāt par to, ka drīz jau varēsim sauļoties. Lai kā mums patiktu šis process, pārmērīga saules iedarbība ir būtisks faktors, kas izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos jeb fotonovecošanos. Kā pasargāt sejas ādu no saules, zilās gaismas un apkārtējās vides piesārņojuma?

Aktuālie piedāvājumi

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips – atbalsts sportā un ikdienā

Kinezioloģiskais teips ir kļuvis īpaši iecienīts gan profesionālu sportistu, gan arī amatieru vidū. Tas ir praktiski nemanāms, tajā pašā laikā sniedz neatsveramu atbalstu, piedāvājot plašas iespējas gan traumu profilaksē, gan arī ārstēšanā. Uzlabo kustību brīvību kopā ar TONUS ELAST kinezioloģisko teipu! Konsultējies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā kinezioloģiskais teips var palīdzēt tavā ikdienā!

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Testa rezultāti: Acorus Balance Fiber – šķiedrvielu kompleksi tavai veselībai!

Martā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvāja testēt "Acorus Balance Fiber" šķiedrvielu kompleksu.

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Testa rezultāti: Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvāja izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Testa rezultāti: “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai

Aprīlī Medicine.lv sadarbīobā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt uztura bagātinātāju “Ginerra” gremošanas sistēmas veselībai.

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai "Liepa"

Testa rezultāti: RUUTe pieniņš sejas ādas attīrīšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas ādu attīrošo pieniņu "Liepa", kas domāts jebkuram sejas ādas tipam un ko var izmantot arī acu zonai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgi, programma “Salabo cilvēku, klonē mikroķirurgu”: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Latvijas mikroķirurgu komanda jau kopš kara sākuma Ukrainā sniegusi nenovērtējamu palīdzību, glābjot karā ievainotos cilvēkus. Latvijas mikroķirurgi - Olafs Libermanis un Mārtiņš Malzubris - nenogurstoši "labo" ievainotos cilvēkus.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, dr. Žoržs Žabūrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Žoržs Žabūrs ir asinsvadu ķirurgs, asinsvadu ultrasonogrāfijas speciālists un flebologs. Pirmais Baltijā veicis vēnu operāciju, pielietojot hipnozi. Žoržs Žabūrs ir arī Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs, Latvijas Flebologu biedrības biedrs, Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs.